Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2011., 18:55   #141
Quote:
marac1 kaže: Pogledaj post
Domar-svaka cast na trudu .
Koliko nas se moze skupiti iz Osijeka i Slavonije?Mislim da je netko vec spomenuo Slavoniju.Trenutno nisam kuci ali od 18.07 sam ponovo u Osijeku pa mozemo se naci ili nesto slicno.

Pozz.....
Ja sam za.
Matej2801 is offline  
Old 12.07.2011., 19:00   #142
Quote:
imamohrvatsku kaže: Pogledaj post
6,364 hnb srednji
moj primjer sa 5400 odoh na 8167

nažalost, gore boldano, je jedina nada da vlada počne ozbiljnije razmatrati naš problem. žao mi je ljudi, ali to je realnost ove vukojebine
Meni u Hypo s 5500 na 9500. Ali hvala Bogu, supruga i ja dobro zarađujemo pa još uvijek plaćamo rate.
Matej2801 is offline  
Old 12.07.2011., 20:14   #143
Molim vas da se na ovoj temi samo dogovarate oko tehničkih detalja udruge, ne trebaju nam dvije paralelne teme sa diskusijama oko problema. Ako ne bude išlo ovu ćemo zatvoriti pa se svi skupa vraćamo na onu temu
bilokoje is offline  
Old 12.07.2011., 21:33   #144
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
..Podrzavam rad udruge , nedajte se ljudi, CHF probija 6.5kn ove godine bojim se ..
hoćeš se učlanit i tako konkretizirati podršku?
sick.am is offline  
Old 12.07.2011., 21:39   #145
Ja hoću ako su zahtjevi realni. Neću biti aktivni član jer nemam kredit u chf, ali uvijek imam neki u eurima , i mislim da bi zauzdavanje kamate i uvođenje osobnog bankrota bio napredak za državu i sve nas. Imate žiro račun?
bilokoje is offline  
Old 12.07.2011., 21:39   #146
Neformalni sastanak je održan,

došlo je 8 ljudi

neke stvari u Statutu će se malo promijeniti,

uglavnom:


Osnivačka skupština je zakazana za slijedeći utorak, 19. 07. ispred NSB,
,

nakon skupštine ja idem predati papire u gradsko poglavarstvo i dalje smo u rukama Ministarstva uprave,

malo podrobnije o današnjem sastanku će sve koji prate ovu temu obavijestiti

sick.am,

on je bio zapisničar i druženje i razgovor od preko 2 sata je sažeo u nekoliko rečenica.

Zadnje uređivanje domar : 12.07.2011. at 21:45.
domar is offline  
Old 12.07.2011., 21:43   #147
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Ja hoću ako su zahtjevi realni. Neću biti aktivni član jer nemam kredit u chf, ali uvijek imam neki u eurima , i mislim da bi zauzdavanje kamate i uvođenje osobnog bankrota bio napredak za državu i sve nas. Imate žiro račun?
Žiro račun nemamo, ništa bez riješenja o registarciji, možemo otvoriti samo skrbnički račun ali sredstava na njemu će biti zaleđena sve do otvaranja pravog žiro računa,

troškovi registarcije udruge nisu veliki: 70 kuna biljega + 55 kuna za Zavod za statistiku + kava i bombonijera za tetu koja će urudžbirati naš zahtjev.

Te troškove ću isfinancirati ja, pa ćemo poslije nekako izrefundirati.
domar is offline  
Old 12.07.2011., 21:52   #148
Pa otvorite skrbnički, da se lova polako skuplja
bilokoje is offline  
Old 12.07.2011., 23:35   #149
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Neformalni sastanak je održan,

došlo je 8 ljudi

neke stvari u Statutu će se malo promijeniti,

uglavnom:


Osnivačka skupština je zakazana za slijedeći utorak, 19. 07. ispred NSB,
,

nakon skupštine ja idem predati papire u gradsko poglavarstvo i dalje smo u rukama Ministarstva uprave,

malo podrobnije o današnjem sastanku će sve koji prate ovu temu obavijestiti

sick.am,

on je bio zapisničar i druženje i razgovor od preko 2 sata je sažeo u nekoliko rečenica.
Jebote 8 ljudi. ne vjerujem kako ste kilavi.

Morate u novine sa ovim i omasoviti pokret ili ste jebali jeza.Trebate reklamirati udrugu i animirati veci broj ljudi.

Kako je CHF krenuo rasti mislim da ce banke morati poceti donositi neke odluke i to brzo. Ove ce postati neodrzivo u kratkom roku.

U podvojenom sam stanju s jedne strane vec dulje vrijeme ulazem u CHF i drago mi je da sam u pravu s druge strane malo vas zalim.

Jebote ne mogu vjerovati da vam takvo sranje visi nad glavom a vi ste u takvoj letargiji.
jim rogers12345 is offline  
Old 12.07.2011., 23:38   #150
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Neformalni sastanak je održan,

došlo je 8 ljudi

neke stvari u Statutu će se malo promijeniti,

uglavnom:


Osnivačka skupština je zakazana za slijedeći utorak, 19. 07. ispred NSB,
,

nakon skupštine ja idem predati papire u gradsko poglavarstvo i dalje smo u rukama Ministarstva uprave,

malo podrobnije o današnjem sastanku će sve koji prate ovu temu obavijestiti

sick.am,

on je bio zapisničar i druženje i razgovor od preko 2 sata je sažeo u nekoliko rečenica.
Ukratko: Statut je uglavnom prezentiran na forumu i bazično neće doživjeti velike promjene (ok, neke kako kaže domar). Uglavnom se pričalo o operativnim stvarima vezanim uz osnivanja udruge jer je prioritet registrirati udrugu što prije tako da je osnivačka skupština već u utorak, a nakon toga i predaja papira, rješenje i onda počinje tanderbal. Svi su dobili neki zadatak, od riješavanja administracije do pripremanja podataka s kojima bi mogli koliko-toliko parirati budućim sugovornicima koji su ipak stručnjaci u svojoj branši (osim ukoliko nam sugovornici neće biti osobni bankari, jer se ispostavilo da svako od nas pojedinačno zna o pravilnicima i poslovanju banke više od OB-a)

Ukoliko nekoga zanimaju detalji, želi se učlaniti ili želi pomoći u radu udruge, nek se javi na [email protected] Svaki glas i pomoć je dobrodošla.

Idući sastanak je idući tjedan a dotad ćemo skupljati informacije.

Zadnje uređivanje sick.am : 12.07.2011. at 23:58.
sick.am is offline  
Old 12.07.2011., 23:42   #151
Quote:
jim rogers12345 kaže: Pogledaj post
Jebote 8 ljudi. ne vjerujem kako ste kilavi.

Morate u novine sa ovim i omasoviti pokret ili ste jebali jeza.Trebate reklamirati udrugu i animirati veci broj ljudi.

Kako je CHF krenuo rasti mislim da ce banke morati poceti donositi neke odluke i to brzo. Ove ce postati neodrzivo u kratkom roku.

U podvojenom sam stanju s jedne strane vec dulje vrijeme ulazem u CHF i drago mi je da sam u pravu s druge strane malo vas zalim.

Jebote ne mogu vjerovati da vam takvo sranje visi nad glavom a vi ste u takvoj letargiji.
Pa evo, mogao si se pridruziti i tako omasoviti događaj al eto, nisi dosao al morao si malo konstruktivno popljuvati, jel?
Po meni je to bio taman da budemo konstruktivni jer da je doslo vise, sve bi zavrsilo na parolama. Pravi posao tek slijedi.
sick.am is offline  
Old 13.07.2011., 00:13   #152
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Pa otvorite skrbnički, da se lova polako skuplja
Žirac će biti vrlo skoro, nam potrebe da gubimo vrijeme na skrbnički. neće valjda kn devalvirat tak brzo. ili si mislila uplatit u chf?
sick.am is offline  
Old 13.07.2011., 09:02   #153
Quote:
jim rogers12345 kaže: Pogledaj post
Jebote 8 ljudi. ne vjerujem kako ste kilavi.

Morate u novine sa ovim i omasoviti pokret ili ste jebali jeza.Trebate reklamirati udrugu i animirati veci broj ljudi.

Kako je CHF krenuo rasti mislim da ce banke morati poceti donositi neke odluke i to brzo. Ove ce postati neodrzivo u kratkom roku.

U podvojenom sam stanju s jedne strane vec dulje vrijeme ulazem u CHF i drago mi je da sam u pravu s druge strane malo vas zalim.

Jebote ne mogu vjerovati da vam takvo sranje visi nad glavom a vi ste u takvoj letargiji.
Ok, to je malo, ali od nekud se mora krenuti. A mislim da će se puno više ljudi učlaniti i da će sve to krenuti u dobrom smjeru kada se udruga osnuje.
rosa_salvaje is offline  
Old 13.07.2011., 10:22   #154
http://www.javno.hr/news/Hrvatska/26...gu-Franak.html



Ajde, bar je negdje nešto objavljeno.
dinas30 is offline  
Old 13.07.2011., 10:40   #155
Kad bude udruga pravno formalno živa, bit će i medija više


Quote:
dinas30 kaže: Pogledaj post
http://www.javno.hr/news/Hrvatska/26...gu-Franak.html



Ajde, bar je negdje nešto objavljeno.
nitkov is offline  
Old 13.07.2011., 11:04   #156
Čestitam na diskretnom ulasku u medije. Iako mi se ne sviđaju svi dijelovi koje su odabrali za objaviti, drago mi je da se vidi da udruga postoji

PS. Komentari koji nemaju veze sa udrugom se automatski brišu, da ne misle neki kuda nestaju postovi
bilokoje is offline  
Old 13.07.2011., 11:45   #157
imali tko kakvog kvalitetnog odvjetnika , da nas zastupa pro bono, barem u početku dok ne skupimo dovoljno od članstva. Ja u Istri već skupljam ljude, pošaljite tablice, koji su podaci potrebni za članstvo,treba nam hitra akcija.
dinas30 is offline  
Old 13.07.2011., 11:49   #158
Udruga za zaštitu potrošača ima svoje odvjetnike, mislim da volontiraju, nešto što se vani zove rad za dobrobit zajednice.

Quote:
dinas30 kaže: Pogledaj post
imali tko kakvog kvalitetnog odvjetnika , da nas zastupa pro bono, barem u početku dok ne skupimo dovoljno od članstva. Ja u Istri već skupljam ljude, pošaljite tablice, koji su podaci potrebni za članstvo,treba nam hitra akcija.
nitkov is offline  
Old 13.07.2011., 12:25   #159
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Čestitam na diskretnom ulasku u medije. Iako mi se ne sviđaju svi dijelovi koje su odabrali za objaviti, drago mi je da se vidi da udruga postoji

PS. Komentari koji nemaju veze sa udrugom se automatski brišu, da ne misle neki kuda nestaju postovi
Mislim da su ovo doslovno pokupili s foruma.Spominje se i valutna klauzula a istina je da ne tražimo da se ista ukine.Svi smo svjesno eventualnih posljedica toga.Prebacivanje u kune također nije bilo spomenuto nego ej naglasak bio na kamatama i osobnom bankrotu
Nije loše da se počelo spominjati no malo me strah ovako paušalnih tekstova koji bi mogli napraviti i štetu .
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Old 13.07.2011., 12:28   #160
Neka udruga pošalje demanti
To je još jedan tekst
bilokoje is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.