Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 12:32   #81
Ova bucka je fotosopirana do boli, pretpostavljam da pliva u celulitu.
Moze mi biti jasno da mozda tezinu nije lako promijeniti, ali bas doci traziti potvrdu da te netko tjesi da je debljina privlacna, samo zato jer je to lakse nego pripaziti na sto trpas u usta, po meni je tezi oblik samozavaravanja.
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:36   #82
obožavam cure koje po današnjim standardima ima koju kilu viška. ova cura sa slike koju je roga objavila mi oduzima dah koliko je privlačna, i cura sa 170 cm i 70-75 kg mi predstavlja idealno građenu ženu. netko će reći da je to zbog toga što sam i sam takav, jer kao bivši hrvač i sa 100 kg žive vage definitivno nisam mršav. ali ne mogu si pomoći, otkada me u 12. godini opalio pubertet, obožavam raskošne obline.
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:01   #83
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
-Aj i ti ne pizdi ...ajde pošteno priznaj ,koliko puta u životu si se okrenuo za debelom curom ?..!
što , što , ko govori o okretanju , kad zakipi , sastaviš ga tamo di vlaži , a poslije se misliš jel punija il je klimava...
uostalom sama naša junjakinja teme znade koliko ih se okrene za njom i koliko je zanimljiva kao takova muškom rodu , a pitanje je postavila eto tek tako da sama sebi potvrdi to što već i sama znade...
nije jebena odavno , a pitanje je i kad će ...
a , ako se i koji muški rod okrene i upucava , taj nema kurac već penis ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:09   #84
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ej, pa ja se slažem s tobom, opusti se. kažem da ne treba robovat brojevima. sve vidiš u ogledalu. ako se ne pališ sama na sebe ne možeš očekivat da se netko drugi pali na tebe, toliko. može i cura od 100kg bit seksi, zašto ne.

http://i.imgur.com/snbu0Aq.jpg

http://pinkmsg.files.wordpress.com/2...__470x3930.jpg
Tu je sve u granicama normale(samo ova u vodi izgleda premršavo, ali vjerujem da je to iz razloga što se pokušava održati u vodi)

I ova najpunija, makar na ovoj slici, ne zaslužuje epitet:"debela". Punija je, al još je to ok
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:15   #85
ova zena koju je postavila roga je debela..kad se uda dobit ce jos najmanje 20 kg.
a tek kad rodi!
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:16   #86
Quote:
DustyPink kaže: Pogledaj post
Ova bucka je fotosopirana do boli, pretpostavljam da pliva u celulitu.
Moze mi biti jasno da mozda tezinu nije lako promijeniti, ali bas doci traziti potvrdu da te netko tjesi da je debljina privlacna, samo zato jer je to lakse nego pripaziti na sto trpas u usta, po meni je tezi oblik samozavaravanja.
S ovakvima kao ti ne isplati se raspravljati... nekome Bog da super metabolizam i imaju vitku liniju bez obzira što jedu i onda pametuju okolo ljudima...

molim te reci mi zar misliš ljudi poput Oprah, Ive Todorić, Žaka Houdeka ne bi smršavili da je to sam tak... barem oni imaju para za ne znam kakve sve ne tretmane...
i doista misliš da su takvi samo zato jer žderu 24/7???

I čisto info radi... imam višak kilograma, i previše, a nemam celulit....
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:19   #87
Debele trebaju snažne frajere, tak da dok ju jebu da joj stresu te kile dole.
Hmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:22   #88
Ajde nemoj samo povlacit tu kartu metabolizma molim te
I meni se lovi visak, ako visak unosim, ne prodaji te price kako si u deficitu a debljas se jer ljudi sa pravim poremecajem metabolizma je jako mali postotak, mislim niti jedan posto, ostali jednostavno zderu. i pazi sad, bez obzira jesu li slavni ili ne!
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:24   #89
Ja bi rađe debelu koja jede kad god stigne bar znaš da ima para.
Hmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:33   #90
Quote:
DustyPink kaže: Pogledaj post
Ajde nemoj samo povlacit tu kartu metabolizma molim te
I meni se lovi visak, ako visak unosim, ne prodaji te price kako si u deficitu a debljas se jer ljudi sa pravim poremecajem metabolizma je jako mali postotak, mislim niti jedan posto, ostali jednostavno zderu. i pazi sad, bez obzira jesu li slavni ili ne!
da, naravno da ću pokrenuti kartu metabolizma... moj suprug jede za 5 osoba, a izgleda ko da je iz bijafre zbrisal... čim otvori oči on je gladan... ljubomorna sam na njega, jer da ja žderem ko on trebala bi štokove obijati da mogu van stana...
I govorimo o hranjenu sa svime što skuham plus MC, KFC i ostala šund hrana...

Po tome ja bih trebala biti na kruhu i vodi i cijeli dan provoditi u teretani da bi se svima sivđala no fucking way...

kao što sam rekla... izgledam ko i ova cura na slici što sam stavila i nemam problema s tim... uredno dođem u restoran i naručim steak, pojedem ga, zalijem vinom i odem sita i sretna....
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:36   #91
Quote:
kao što sam rekla... izgledam ko i ova cura na slici što sam stavila i nemam problema s tim... uredno dođem u restoran i naručim steak, pojedem ga, zalijem vinom i odem sita i sretna....
_______________
bitno je da si ti sretna i vesela...
ne znam zasto njih pitas sta o tome misle?!

u svakom slucaju vrijedi razmisliti o mrsavljenju, ako nista, a ono zbog zdravlja.
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:39   #92
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
da, naravno da ću pokrenuti kartu metabolizma... moj suprug jede za 5 osoba, a izgleda ko da je iz bijafre zbrisal... čim otvori oči on je gladan... ljubomorna sam na njega, jer da ja žderem ko on trebala bi štokove obijati da mogu van stana...
I govorimo o hranjenu sa svime što skuham plus MC, KFC i ostala šund hrana...

Po tome ja bih trebala biti na kruhu i vodi i cijeli dan provoditi u teretani da bi se svima sivđala no fucking way...

kao što sam rekla... izgledam ko i ova cura na slici što sam stavila i nemam problema s tim... uredno dođem u restoran i naručim steak, pojedem ga, zalijem vinom i odem sita i sretna....
A bice ih jadan potrosi dok se popne na tebe!

Nisam mogla odoljeti, svjesna sam da previse vremena provodim na ovom kutku...
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:46   #93
Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
bitno je da si ti sretna i vesela...
ne znam zasto njih pitas sta o tome misle?!

u svakom slucaju vrijedi razmisliti o mrsavljenju, ako nista, a ono zbog zdravlja.
čitati od početka nisam ja postavila pitanje i pitanje kao takvo mi je glupo jer koga briga za muškarce koji nisu zainteresirani za tebe

Vele doktori u Suncu da sam zdrava, hvala na pitanju

Quote:
DustyPink kaže: Pogledaj post
A bice ih jadan potrosi dok se popne na tebe!

Nisam mogla odoljeti, svjesna sam da previse vremena provodim na ovom kutku...
ak te veseli... elte..
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:51   #94
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
kao što sam rekla... izgledam ko i ova cura na slici što sam stavila i nemam problema s tim... uredno dođem u restoran i naručim steak, pojedem ga, zalijem vinom i odem sita i sretna....
-Ima se ,može se ...sve je to uredu a onda će pitat starost gje je bila mladost...i onda ja dođem jedamput u deset godina kod doktora i onda nemogu tri sata doći na red zbog gospođa koje jedva sjednu na stolicu ,a ako imaju mogućnost sjednu na dvije i onda jedna drugoj kukaju : jo moj šećer ,jo moj tlak ,jo moj kolesterol i da ne nabrajam ,a od njih mi koji baš trebamo nešto ozbiljno ,nikad u ordinaciju
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:54   #95
Quote:
čitati od početka nisam ja postavila pitanje i pitanje kao takvo mi je glupo jer koga briga za muškarce koji nisu zainteresirani za tebe

Vele doktori u Suncu da sam zdrava, hvala na pitanju
dobro, nisam sve procitala..

jos si mlada( vjerojatno) pa si zato i zdrava.
kako staris, (kao i svi mi) tezina moze biti itekako velik problem.
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:56   #96
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
-Ima se ,može se ...sve je to uredu a onda će pitat starost gje je bila mladost...i onda ja dođem jedamput u deset godina kod doktora i onda nemogu tri sata doći na red zbog gospođa koje jedva sjednu na stolicu ,a ako imaju mogućnost sjednu na dvije i onda jedna drugoj kukaju : jo moj šećer ,jo moj tlak ,jo moj kolesterol i da ne nabrajam ,a od njih mi koji baš trebamo nešto ozbiljno ,nikad u ordinaciju
lako za to... problem je i u strateškom rasporedu po prostoru čekaonice.
pa osim veleslaloma na kojem bi ti i Stenmark pozavidjel posramiš sve vojne pilote probijanjem zvučnog zida pri brzini kretanja cca 5 km/h.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:59   #97
Doc bez zajebancije ovotije izlandarana prica , jasan u proslu nedilju bija kod frenda u posjeti u bolnici , lezaje na odjelu za bolesti srca i zila, virujmi bez zajebancije, nisan vidija na katu niti jednu punckiju osobu
vise nema veze jedesli ti puno ili malo , trujunas shranom i toje to
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 14:01   #98
I onda mi se Ogi smije kad jeden blitvu i ribu...

Kažen ja, sto godina...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 14:05   #99
samo navali!
ti uživaj u predjelima i prilozima, a ja ću u kompletnim obrocima.
svi sretni i zadovoljni.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 14:06   #100
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
I onda mi se Ogi smije kad jeden blitvu i ribu...

Kažen ja, sto godina...
tis unda vec pun zive mores glumit toplomir po gradu, sam pajse nekadsu to dici mirili na jako nezgodnon mistu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger