Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi probali pivo od lješnjaka?
Da 7 53.85%
Ne 0 0%
Možda iz znatiželje 4 30.77%
Nikada pa ni onda 2 15.38%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 13. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 13:47   #1
Pivo od lješnjaka

Pala mi je jedna ideja na pamet koja bi bila ostvariva, ali ne znam koliko bi bila prihvaćena i koliku pozornost bi privukla.

Naime, radi se o pivu od dosad ne upotrebljene komponente pa me zanima koliko ste otvoreni prema novim stvarima tj koliko bi vas probalo "neregularno" pivo.

Sastojak koji bih koristila je lješnjak, te uzimajući u obzir da dosad postoje samo ona voćna, s bazgom ili đumbirom (koji se baš i ne može svrstati u pivo) ovo bi bio veliki iskorak u nekom drugom smjeru.

Da čujem komentare
Rahaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 19:16   #2
Ja bi probala, ali ja sve volim probati, odmah sam probala i onu jabukovaču od Somersbija, čim je došla u prodaju.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 07:46   #3
probala bih, no ja nisam pivoljubac. od radlera mi odgovara samo pan, znaći zahtjevna sam
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 18:48   #4
Meni ne djeluje primamljivo. Danas ima piva od svega i svačega, ali ja sam uz normalno pivo popio jedino 7-8 od limuna (u zadnjih nekoliko godina) i nemam nikakvu volju probati ove od jabuke, naranče itd. Od lješnjaka, kestena, kurška, šljiva, čokolade itd mi ne pada napamet niti probati i da postoje

To je moje mišljenje, ali ja svojevremno nisam htio ići u kafiće u kojima nema pive koju ja pijem
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 19:36   #5
Ja bih probala!
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 21:50   #6
Ja bih probala...
Uvijek probam...
I uvijek se vratim klasičnoj pivi
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.