Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2014., 21:00   #141
Quote:
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
ja bih bas volio da nam ti objasnis s obzirom da si u fizici vrlo "jak", naime ne tako davno si pisao

a to odaje covjeka koji "duboko" razumije fiziku
micek naj noriti !

vrati se ti na temu i ispali nekaj pametno ako mozes !

svi nestrpljivo cekaju

ili su ti sve teorije isparile !
LUN ne silite čovjeka koji zna samo ljepiti parkete i razumije se samo u te nacrte po kvadratu .
Zamislite da parketaru date nacrt da izradi iglu - on će vas početi vrijeđati jer ste mu dali pogrešne mjere
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 21:27   #142
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Zemlja se ne vrti oko Sunca

OK, ovdje se radi o znanstvenoj tehnikaliji - Zemlja i svi planeti Sunčeva sustava rotiraju oko središta mase Solarnog sustava koji se naziva baricentar. On se naravno uglavnom nalazi unutar samog Sunca, no ponekad djelovanje mase velikih planeta povuku baricentar izvan Sunca, što znači da se, barem u tom trenutku, Zemlja i svi planeti, pa i Sunce, okreću oko prazne točke u svemiru.

http://danas.net.hr/znanost/cinjenic...otpuno-netocne
ali sve zajedno ide prema necem puno vecem...

link

http://www.youtube.com/watch?v=0jHsq36_NTU
http://www.youtube.com/watch?v=o6jBK1ZV-qs

jer drugacijeg smisla nema

i ponovit cu jos jednom nakupina atoma je sila koja privlaci drugu nakupinu. planet kao balon pun atoma... uz to samo nadodati fundametalne sile... koje jesu... ne bi o njima...jer ih previse


isto tako dva polja kad se priblize iskra ce proteci. da ih udaljes koliko mislio da se na njima nista ne dogaga, ipak neke gubitke imaju. a ti gubitci su pomak napredak ili entroijski niz prema novim rezultatima... tako da nista ne stoji na mjestu

i mi ne mozemo velike razmjere viditi niti mjeriti. nema smisla

Zadnje uređivanje MillionMan : 16.02.2014. at 21:53.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 21:36   #143
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
LUN ne silite čovjeka koji zna samo ljepiti parkete i razumije se samo u te nacrte po kvadratu .
Zamislite da parketaru date nacrt da izradi iglu - on će vas početi vrijeđati jer ste mu dali pogrešne mjere
"Tenzorski Parketari" često se brane od "Pitagorejaca" rečenicom - ne govorimo istim jezikom" i tu nastaju sukobi i razilaženja u teoriji i u rezultatima.
Tako je primjer i sa masom elektrona koji po "Tenzorskim Parketarima" je plosnat (2D) i ima masu 9.109382215e-31kg ( nisu mu znali uračunati još vrijeme i još jednu dimenziju )
A kod Pitagorejca masa elektrona iznosi 6.222828911e-31kg i potpuno je trodimenzionalan
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 23:29   #144
Nije li u kvantnoj fizici elektron definiran kao točka s nabojem?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 00:00   #145
Ok izostavio sam iznijeti ovdje ( jer mi je " radno mjesto privremeno zaključano ) taj podatak koji je naravno točan i definiramo ga (elektron) tako kao česticu sa nabojem ili elementarni naboj, stoga konvertirano to izgleda ovako:
Quote:
Tako je primjer i sa masom elektrona koji po "Tenzorskim Parketarima" je plosnat (2D) i ima masu 9.109382215e-31kg ( nisu mu znali uračunati još vrijeme i još jednu dimenziju )
9.109382215e-31kg = 1.602176487e-19C
Dok u drugoj varijanti :
Quote:
A kod Pitagorejca masa elektrona iznosi 6.222828911e-31kg i potpuno je trodimenzionalan
to iznosi 6.222828911e-31kg=1.161930885e-19C ( J=8.60636388e18eV ovdje )
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 07:30   #146
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Zemlja se ne vrti oko Sunca
Ajde LUN, priznaj da nisi znao za to!

To ti je inače klasična mehanika, klasičnije od rotacije dva tijela oko zajedničkog centra mase ne možeš imati i uči se, hmmm, u osnovnoj školi mislim...
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 18:32   #147
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
mozes li nam to povezati sa temom topika?
Upravo ove anomalije sa pomjeranjem centra rotacije solarnog sistema ukazuju da gravitacije ije dolazi iznutra i da djeluje privlačno. Da gravitacija djeluje svaka, centar rotacije bi bio fiksiran unutar Sunca. Pretpostavljam da je to veza sa temom.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 18:38   #148
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Nije li u kvantnoj fizici elektron definiran kao točka s nabojem?
... i sa masom, spinom itd, ali razumijemo se.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Zadnje uređivanje Laplace : 18.02.2014. at 20:06.
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 18:39   #149
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
Ajde LUN, priznaj da nisi znao za to!

To ti je inače klasična mehanika, klasičnije od rotacije dva tijela oko zajedničkog centra mase ne možeš imati i uči se, hmmm, u osnovnoj školi mislim...
Tako nekako, mada je ipak nesto vise od dva tijela.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 20:08   #150
Quote:
Laplace kaže: Pogledaj post
Upravo ove anomalije sa pomjeranjem centra rotacije solarnog sistema ukazuju da gravitacija dolazi iznutra i da djeluje privlačno. Da gravitacija djeluje svana , centar rotacije bi bio fiksiran unutar Sunca. Pretpostavljam da je to veza sa temom.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Editovan post - zeza me automatsko ispravljanje na androidu...

Sent from my C5303 using Tapatalk
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:27   #151
Thumbs up

"Jedan od svojih glavnih principa, otkriće sile levitacije koja je suprotna gravitaciji, Schauberger je, kao i sve dugo, uočio u prirodi. Jedno od planinskih jezera je svake večeri u isto vrijeme nadlijetao jastreb. Sjurio bi se nad vodu te odletio s lososom u kandžama. Za mladog Schaubergera to je predstavljalo tajnu. Lososi nisu površinski plivači. Kako ga je jastreb uspijevao zgrabiti, a da i ne smoči noge? Jedne večeri uspeo se na drvo i, skriven zelenilom, promatrao svojim teleskopom. Nedaleko, ispod sebe, ugledao je losose koji su plivali u svojoj rupi. Jastreb je stigao točno kao i obično. Kreštavo se oglasio i započeo letjeti prema gore praveći iznad jezera spiralu sa sve manjim krugovima. Iznenada se sjurio u jezero, lepetom krila zakočio iznad površine i veliki losos već se koprcao u njegovim kandžama. Viktor je bio hipnotiziran jastrebom pa nije gledao što su radili lososi. Zato se prvom prilikom vratio.

Ponovno u sumrak, lososi su i opet plivali u svojoj rupi, a jastreb je počeo u spirali kružiti nad jezerom. Ovaj put motrio je losose. Počeli su plivati u spirali, podražavajući let jastreba iznad njih, kao da ih njegovo kruženje navodi da se i oni sami počnu kretati na isti način i kao da ih privlači prema površini. Dok su se izdizali u vodi, oponašajući način uspinjanja ptice, plivali su sve bliže jedni drugima prema površini. Ribe u sredini spirale bile su blizu jedna drugoj pa su se njihove peraje najzad probile površinu vode. Jastreb je opet odletio s lososom u kandžama. Viktor se mnogih večeri vraćao da promatra ovu dramu, u kojoj kao da je jastreb spiralnim kretanjem povlačio ribe prema površini..."
"Smatrao je da se život održava implozivnom vrstom kretanja, dok suprotna, eksplozivna sila rezultira uništenjem života. U svakoj situaciji aktivne su dvije vrste energije koje uvijek rade sinergijski, u suradnji – toplina i hladnoća, gravitacija i levitacija, pritisak i usisavanje te centrifugalna i centripetalna sila. Međusobno su suprotne, ali i komplementarne i interaktivne na recipročnoj osnovi. Smatrao je da su toplina, elektricitet i gravitacija međusobno povezani s hladnoćom, biomagnetizmom i levitacijom, što omogućuje nastanak novih energija i oblika. Hladnoća, centripetalna sila, biomagentizam i dr. morali su biti malo dominantniji kako bi evolucija napredovala jer su bili povezani s izgradnjom, stvaranjem formativnih energija, dok je Schauberger elektricitet smatrao silom ili energijom koju priroda koristi za dezintegraciju, razlaganje. Njegovo je stajalište bilo da je naša civilizacija nastala eksplozivnim procesima, onima kojima se priroda koristi za razlaganje. .."
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 05:03   #152
LUN, misliš reći da je jastreb svojim krilima stvarao zasjenjenje "antigravitacije"?

Inače, Schauberger je bio naturalist koji je oštroumno proučavao biomimikriju, fiziku gibanja tekućina i uzgonske sile, i tumačio ih na ne baš fizikalan način, što ne začuđuje obzirom na njegovo obrazovanje i posao. To nema nikakve veze s antigravitacijom.

Još malo offtopic: sve ptice-ribarice su amateri u usporedbi sa vodomarom (Alcedo atthis, kingfisher)



http://www.youtube.com/watch?v=6YRM0sy3xIY
http://www.youtube.com/watch?v=vYXpoqmD4LM


premda ima i obrnutih slučajeva
http://www.bbc.co.uk/nature/25681465
http://newsfeed.time.com/2014/01/12/...in-mid-flight/

Zadnje uređivanje haram : 20.02.2014. at 05:14.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 07:40   #153
Thumbs up

"Coral Castle je impozantna građevina koju je 1920. počeo u Homesteadu na Floridi graditi latvijski imigrant Edward Leedskalnin. On je navodno sve sam svojim rukama izgradio i to u tajnosti, preko noći. Iako nitko nikada nije svjedočio njegovoj tehnici, navodno su neki tinejdžeri vidjeli kako nosi kamene blokove zrakom kao da su baloni. Leedskalnin je jednom prilikom izjavio kako je otkrio tajne piramida i svih drugih misterioznih drevnih građevina. "

http://www.youtube.com/watch?v=2lFf7dxVmtM#t=451
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 10:32   #154
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
"Coral Castle je impozantna građevina koju je 1920. počeo u Homesteadu na Floridi graditi latvijski imigrant Edward Leedskalnin. On je navodno sve sam svojim rukama izgradio i to u tajnosti, preko noći. Iako nitko nikada nije svjedočio njegovoj tehnici, navodno su neki tinejdžeri vidjeli kako nosi kamene blokove zrakom kao da su baloni. Leedskalnin je jednom prilikom izjavio kako je otkrio tajne piramida i svih drugih misterioznih drevnih građevina. "

http://www.youtube.com/watch?v=2lFf7dxVmtM#t=451



http://www.youtube.com/watch?v=pCvx5gSnfW4
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 15:39   #155
Thumbs up

pogledaj od kud je izvorno doneseno kamenje za tvoj video !

postojao je i prijelaz rijeke itd.

tako da ovaj video ne objasnjava bas puno !

nije to bas tako jednostavno !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 08:06   #156
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
nije to bas tako jednostavno !
Da, pa je onda jednostavnije ubaciti magiju u priču...
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:03   #157
Ako ova teorija i drži vodu, kako nam to može pomoći u životu ?
brunxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 18:30   #158
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Dakle imam jednu teoriju pa bi je volio tu prodiskutirati s vama.

Po mom mišljenju gravitacija u onom smislu kakvom mislimo da je poznajemo ne postoji. Ako razmislite o širenju svemira mora postojati neka sila koja ga rasteže prema van -naravno među fundamentalnim silama takva sila ne postoji -osim ako gravitaciju u potpunosti ne izvrnemo naglavačke i kažemo da da zapravo gravitacija širi svemir, da je gravitacija zapravo odbojna sila -u njenoj suštini -a ono što mi doživljavamo samo je nusprodukt te gravitacije. Zapravo, nazovimo tu silu za sad antigravitacija



da su planete kugle -ne zato jer imaju vlastitu gravitaciju, već zato jer ta sila (antigravitacija) djeluje na planet sa svih strana podjednako i tako ga oblikuje u kuglu. zamislimo da imamo komad olova i da ga tučemo čekićem sa svih strana jednakomjerno -na kraju dobili bi kuglu



ako testiramo teoriju na nekim drugim primjerima. npr. mjesec i njegovo djelovanje na zemlju i izazivanje plime i oseke. Vidimo na slici da plimu ne uzrokuje gravitacija mjeseca (jer mjesec, baš kao ni zemlja nema vlastitu gravitaciju) već se mjesec ispriječio antigravitaciji koja dolazi iz svih smjerova i tu nastaje plima, jer na taj dio zemlje ne djeluje antigravitacija. Razumijete!? sve je izokrenuto.



Pa ako testiramo teoriju na gibanje planeta oko sunca. Opet imamo situaciju da u jednom momentu na planet ne djeluje antigravitacija iz svih smjerova, jer ju sunce malo zakloni. možemo reći da je planet u nekoj vrsti "zavjetrine" i onda samo klizne dalje

Odakle dolazi antigravitacija? po meni ona je zaostatak velikog praska -ona je zapravo sam veliki prasak. jer ako prihvaćamo teoriju po kojoj je veliki prasak nastao iz jedne točke i proširio se ravnomjerno po cjelom prostoru -zapravo da je nastao svugdje onda veliki prasak još postoji i to na samim rubovima svemira

Mi možemo ići još i korak dalje i ujediniti antigravitaciju i elektromagnetsku silu u jednu silu, jer ako veliki prasak , zapravo antigravitacija djeluje na čestice, onda on djeluje i na subatomske čestice, tj. sili ih da stupaju u interakcije
Jučer slučajno otkrih Tvoj gravitacijski predložak, pa se odlučih umiješati.
Iako se ne slažem sa svim detaljima Tvog gravitacijskog predloška, držim da si u jednom važnom detalju potpuno u pravu, a taj je da gravitaciju ne uzrokuju sile nazočne unutar tvari, nego sile izvan tvari. To znači da je, po meni, potpuno izvan pameti tumačiti gravitaciju kao posljedicu međusobna privlačenja među tvarima. Zanimljivo je da, iako o gravitaciji skoro svi drže kao posljedici privlačenja, još nikad nitko nije razložno (argumentirano) objasnio kako bi se tvari uopće m o g l e privlačiti. S pomoću koje tehnologije? U biti, priča o međusobnu privlačenju tvari otpuno je apsurdna, jer je po sebi nemoguća. Tko išta zna o tehnologiji privlačenja, zna da mrtva tvar još nije ovladala tom tehnologijom.
Druga je stvar pitanje što izvana uzrokuje graavitaciju? Antigravitacija? Pitanje je što je to u „antigravitaciji“ što uzrokuje gravitaciju? Možda si to već objasnio na forumu, a ja još nisam stigao pročitati. Ako nisi, što – po Tebi – zbiljski i konkretno uzrokuje gravitaciju?
Ja podržavam teoriju koja upravo to objašnjava. To je teorija M.P.Arveša po kojoj gravitaciju uzrokuje svemirski tlak. Uostalom, što bi uopće drugo moglo biti? Zar u svemiru nije sve pod tlakom, poput nas na Zemlji? Ili svemirski tlak ili duhovi iz boce, fantomi, neke utvare – možda? Trećeg jednostavno nema.
Ne znam jesi li čuo za Arveša i njegovu teoriju. Ako nisi, dovoljno je na Googleu upisati „M.P.Arveš“ i otvorit će Ti se pravo mnoštvo rasprava koje je Arveš nedavno postavio na internet. Među inima i nekoliko rasprava o gravitaciji. Možda bi Te moglo zaintrigirati što on drži o gravitaciji, tim više što se obojica slažete upravo o najbitnijem elementu.
heretik3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 04:16   #159
tesla je još prije sto godina iznio svoje mišljenje da gravitacija nije zakrivljenje prostor-vremena kao po einsteinu, nego polje poput magnetskog. zatim, james churchward koji je pisao o potonulom kontinentu mu, u jednoj od svojih knjiga citira indijskog rishi-ja (master ili učitelj) koji mu objašnjava da je ono što mi zovemo gravitacija zapravo "hladna magnetska sila", atrakcija centralnog zemljinog magneta te da kada čovjek meditacijom podigne vlastitu vibraciju iznad vibracije tog polja, postiže ono što je poznato kao levitacija.

zatim, imamo još jedan primjer iz knjige "thiaoouba prophecy" michela desmarqueta o njegovom kontaktu sa izvanzemaljkom thao koja mu gravitaciju također opisuje kao "hladnu magnetsku silu", tj. atrakciju hladne magnetske planetarne jezgre, te da se određenim visokofrekventnim vibracijama to polje može neutralizirati.

zatim imamo i primjer dina kraspedona koji u svojoj knjizi "my contact with flying saucers" ono što mi zovemo gravitacija opisuje kao "vertikalnu komponentu zemljinog magnetizma", što opet ide u prilog nekim drugim izvorima iz klasificiranih vojnih projekata koji gravitaciju opisuju kao polje skalarnih valova izuzetno kratke valne duljine (post gamma) koje teče okomito na elektromagnetsko zračenje, tj prema centru zemlje.
__________________
your so pretty when your unfaithfull to me..
Lula_Mira is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:10   #160
Quote:
Lula_Mira kaže: Pogledaj post
tesla je još prije sto godina iznio svoje mišljenje da gravitacija nije zakrivljenje prostor-vremena kao po einsteinu, nego polje poput magnetskog. zatim, james churchward koji je pisao o potonulom kontinentu mu, u jednoj od svojih knjiga citira indijskog rishi-ja (master ili učitelj) koji mu objašnjava da je ono što mi zovemo gravitacija zapravo "hladna magnetska sila", atrakcija centralnog zemljinog magneta te da kada čovjek meditacijom podigne vlastitu vibraciju iznad vibracije tog polja, postiže ono što je poznato kao levitacija.

zatim, imamo još jedan primjer iz knjige "thiaoouba prophecy" michela desmarqueta o njegovom kontaktu sa izvanzemaljkom thao koja mu gravitaciju također opisuje kao "hladnu magnetsku silu", tj. atrakciju hladne magnetske planetarne jezgre, te da se određenim visokofrekventnim vibracijama to polje može neutralizirati.

zatim imamo i primjer dina kraspedona koji u svojoj knjizi "my contact with flying saucers" ono što mi zovemo gravitacija opisuje kao "vertikalnu komponentu zemljinog magnetizma", što opet ide u prilog nekim drugim izvorima iz klasificiranih vojnih projekata koji gravitaciju opisuju kao polje skalarnih valova izuzetno kratke valne duljine (post gamma) koje teče okomito na elektromagnetsko zračenje, tj prema centru zemlje.

ŠTO JE VJERODOSTOJNIJE: SAMO MIŠLJENJE ILI OBRAZLOŽENO MIŠLJENJE?

Uvijek je bilo pojedinaca koji se nisu zadovoljavali s postojećim odgonetkama svemirskih zagonetaka i koji su nudili svoja rješenja. Najbolji primjer te vrste jest pitanje: Što uzrokuje gravitaciju? Sam si naveo nekoliko pokušaja te vrste. Ono što mene zanima nije broj (količina) mišljenja o toj temi, nego stupanj (količina) obrazloženosti tih mišljenja. Dosad se nisam namjerio ni na jednu teoriju gravitacije koja bi suvislo obrazlagala što uzrokuje gravitaciju.

Teorije koje si naveo uglavnom se oslanjaju na magnetizam. Problem je u tome što nitko istinski ne zna što bi to bio magnetizam, što njega uzrokuje, što ima za posljedicu da jednu nepoznanicu (gravitaciju) objašnjavamo drugom nepoznanicom (magnetizmom). A kada jednu nepoznanicu objašnjavamo drugom, samo stvaramo privid da tobože nešto znamo, iako i dalje pojma nemamo što bi to bilo.

Ništa drugačije nije ni s drugim dosadašnjim teorijama gravitacije. Kada je Newton nadošao na ideju da bi gravitacija mogla biti posljedica privlačenja među tvarima, ni jednom se riječju nije potrudio objasniti tu svoju tvrdnju. Barem mu je to bilo pametno, budući da objašnjenja ni nema.

Kada su kvantni teoretičari pokušali objasniti privlačenje među tvarima, samo su problem još više zakomplicirali. Po njima, naime, svaka interakcija među česticama tvari mora biti objašnjena s pomoću čestica sile. Čestice sile kod gravitacije su tobožnji gravitoni. Lijepo zvuči dok se ne upitamo kako gravitoni posreduju kod privlačenja: Kako Zemljini gravitoni privlače Mjesec i obrnuto? S pomoću koje tehnologije? I kako uopće znaju u kom smjeru moraju vući Mjesec da bi ga vukli prema Zemlji? Možda imaju svijest?

Ali ima i gluplje: Einsteinovo svijanje i zakrivljivanje prostorvremena. Kako? Je li ikad itko pokušao i uspio svinuti prostor i vrijeme? Zna li itko što bi to u prostoru i vremenu bilo savitljivo, zakrivljivo? Otkad su prostor i vrijeme postali fizikalni (fizički) entiteti da se mogu svijati i zakrivljivati? Znači li to da onda možemo zakrivljivati i sućut, prijateljstvo, ljubav, mržnju, hrabrost i druge apstrakcije?

Za razliku od svih ovih teorija gravitacije, nedavno se pojavila jedna koja mi se čini jedino ispravnom i jedino m o g u ć o m. Zašto? Zato jer se jedino ona oslanja na realne čimbenike u svemiru, na entitete koji su ne samo realno nazočni u svemirskoj zbilji, nego se nameću kao dominantna zbilja u svemiru, a ne na duhove iz boce i druge fantomske katastrofe. Ako si voljan, rado bih s Tobom porazgovarao o njoj. Radi se o teorije M.P.Arveša. Ukoliko Ti je nepoznata, možeš ju lako naći na internetu ukoliko na Googleu upišeš „m.p.arveš“ i potražiš njegovu cjelovitu teoriju gravitacije.
heretik3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.