Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 12:58   #81
Ja ih prosli put nahvalila, a oni me nakon toga zeznuli. Isla nekidan s Globalom u Mostar, bila dobra organizacija, rekla bih sve ok, ali nista od rucka sto su nam obecali na prezentaciji. Nije meni do njihove klope, ali ne volim kad me lazu. Tako se nas dosta bunilo.

Druga stvar - putovanje za Bratislavu i Bec - na prezentaciji rekli da je doplata za dodatni paket 45 eura po osobi, kad ono na pozivu pise - 80 eura !
Ponavljam, najgore je sto lazu ! Ja cu taj novac platiti, dobro, ali ostaje gorcina prevare.

Nekako se nadam da agencija mozda ne zeli varati, ali njihovi prezentatori lupetaju svakakve gluposti. Ove lazi je rekao *****, njihov prezentator. Slusala sam jednom nekog *****, ne znam prezime. Sta je taj tek lupetao ? Zivi cirkus. Trebaju njih educirati da ljudima govore istinu, imam dojam da skupe neke momke s ceste i posalju ih da prodaju. Zato izgleda da im je samo cilj da ti otmu lovu.

Sta vi mislite o tome ?

Bez spominjanja imena. Hvala

Zadnje uređivanje aaston : 30.03.2007. at 13:50.
sava-lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:45   #82
Danas je baš bilo na potrošačkom kodu o liku koji je kupio madrac od njih po cijeni od 5500kn s 10 godina garancije. Madrac se već nakon par mjeseci počeo parati na više mjesta, katastrofa. Zvao ih je već 100 puta, prošla je godina dana i još uvijek ništa od zamjene. Čak je neki glavni iz globala rekao da je on madrac samo poderao.
ojpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 17:21   #83
Kako je moguće da se madraca sam od sebe potrga???
Ma lik sigurno nešto mulja samo da bi dobijo novac natrag.
anonime is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:34   #84
Quote:
anonime kaže: Pogledaj post
Kako je moguće da se madraca sam od sebe potrga???
Ma lik sigurno nešto mulja samo da bi dobijo novac natrag.
Sumnjam, da si vidio priliog izgledalo bi ti realnije. Onak se na više mjesta tam di se spaja jednostavno razdvojio.
ojpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 15:25   #85
Gledo sam ja prilog. Inače ja potrošački kod gledam pozorno. Mislim nije moguće da se od stajanja u okviru madrac raspara na jednoj strani na više mjesta. on da sed je isparo isparo bi se po cijeloj dužini. a ne samo na pojedinim mjestima.
anonime is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 15:12   #86
Eto dobila i ja to nagradno putovanje na Azurnu. Može li netko tko je bio, reći koliko je otprilike potrebno džeparca?
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 22:01   #87
Quote:
crna_dalija kaže: Pogledaj post
Eto dobila i ja to nagradno putovanje na Azurnu. Može li netko tko je bio, reći koliko je otprilike potrebno džeparca?
Kaj koliko? Cim vise, bog te....
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 23:58   #88
Quote:
sava-lavica kaže: Pogledaj post
Druga stvar - putovanje za Bratislavu i Bec - na prezentaciji rekli da je doplata za dodatni paket 45 eura po osobi, kad ono na pozivu pise - 80 eura !
Ponavljam, najgore je sto lazu ! Ja cu taj novac platiti, dobro, ali ostaje gorcina prevare.
Bez spominjanja imena. Hvala
E da, meni su rekli 80, ali je mama bila nekoliko dana prije i njima nisu ni rekla da se treba doplačivat. Nego htjela sam pitat koliko vremena prođe od prezentacije do poziva za put, jer sam ja uplatila rezervaciju ima već mjesec i nekoliko dana a poziv još nije stigao. A ne da mi se zvat njih okolo na 060, ma gamad...
niqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:46   #89
mene su danas zvali iz Global Toursa i rekli mi da sam dobila putovanje u Poreč za 2 osobe na 2 dana.
sad me zanima jel to prevara da samo dođeš na prezentaciju i poslije ništa,a moraš kupiti nekaj?
koliko bi otprilike para trebalo ponjet sa sobom? hvala
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 07:18   #90
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
mene su danas zvali iz Global Toursa i rekli mi da sam dobila putovanje u Poreč za 2 osobe na 2 dana.
sad me zanima jel to prevara da samo dođeš na prezentaciju i poslije ništa,a moraš kupiti nekaj?
koliko bi otprilike para trebalo ponjet sa sobom? hvala
Nemoras kupiti nista, ali uvjek se nadje nekaj zanimljivog! Imas spavanje, hranu, na vecer zabavni program, sve u svemu je ok... para... koliko mislis da ti treba za ostalo osim spavanja i hrane!?
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:35   #91
Hej! ja sam prije mjesec i pol dobila 3-dnevno putovanje u Poreč. pa vidim da su i ti neki dobili i bili. pa me zanima jel to stvarno nije muljaža ili? Rekli su da se putuje sredinom i krajem 9 mj i da ću doma dobit pismeno sve, ali još ništa nije stiglo. Sve više mislim da tu netko nekog valja!!
facaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:37   #92
Quote:
facaaa kaže: Pogledaj post
Hej! ja sam prije mjesec i pol dobila 3-dnevno putovanje u Poreč. pa vidim da su i ti neki dobili i bili. pa me zanima jel to stvarno nije muljaža ili? Rekli su da se putuje sredinom i krajem 9 mj i da ću doma dobit pismeno sve, ali još ništa nije stiglo. Sve više mislim da tu netko nekog valja!!
ma ne valja nitko nikoga,, aaaaaa,, sada kuzim,, ovisi u kojem smislu,, ako ides solo sumljam,, ali tko zna
ajd budi faca pa procitaj malo postove iznad, jer je vec odg,, nije nikakva muljaza..
dadopg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 18:35   #93
Quote:
dadopg kaže: Pogledaj post
ma ne valja nitko nikoga,, aaaaaa,, sada kuzim,, ovisi u kojem smislu,, ako ides solo sumljam,, ali tko zna
ajd budi faca pa procitaj malo postove iznad, jer je vec odg,, nije nikakva muljaza..
hehe ma pročitala sam ja to gore sve, ali oni su išli davno, pa zato pitam
facaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 16:48   #94
Dragi moji ima tih agencija svukud po hrvatskoj a ne samo u Istri, eto ja sam dok sam bila studentica honorarno radila u jednoj takvoj agenciji koja je odrzavala prezentacije madraca i jastuka a nudili su put na bled i bohinj. Na pocetku su si ljudi sami morali placati izlet nekih simbolicnih 75kn, za put gore busom i natrag, i rucak..ali nakraju smo mi cure uspjele nagovoriti sefove da svi koji kupe, pa makar i kremicu od 50kn dobe besplatne izlete jer za sve ljude nisu ni htjeli cuti, i sada svi koji kupe nesto idu na putovanja.
Mislila sam kako se firma nece odrzati i kako ce ubrzo propasti ali oni dan danas rade u nakon 7 godina i imaju para sto je ono najgore.
Oni madrace prodaju po nekih 800 eura a njima je nabavna cijena cirka 100 eura, a jastuk prodaju po 100 eura, nabavna cijena je 12 eura, a sve one papuce, kremice, puploni, ukrasni mali jastucici koji se prodaju po 100kn njih dobiju besplatno!!!!! prejaki su ti ljudi
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:02   #95
Quote:
crna pantera kaže: Pogledaj post
Dragi moji ima tih agencija svukud po hrvatskoj a ne samo u Istri, eto ja sam dok sam bila studentica honorarno radila u jednoj takvoj agenciji koja je odrzavala prezentacije madraca i jastuka a nudili su put na bled i bohinj. Na pocetku su si ljudi sami morali placati izlet nekih simbolicnih 75kn, za put gore busom i natrag, i rucak..ali nakraju smo mi cure uspjele nagovoriti sefove da svi koji kupe, pa makar i kremicu od 50kn dobe besplatne izlete jer za sve ljude nisu ni htjeli cuti, i sada svi koji kupe nesto idu na putovanja.
Mislila sam kako se firma nece odrzati i kako ce ubrzo propasti ali oni dan danas rade u nakon 7 godina i imaju para sto je ono najgore.
Oni madrace prodaju po nekih 800 eura a njima je nabavna cijena cirka 100 eura, a jastuk prodaju po 100 eura, nabavna cijena je 12 eura, a sve one papuce, kremice, puploni, ukrasni mali jastucici koji se prodaju po 100kn njih dobiju besplatno!!!!! prejaki su ti ljudi
crna,, mislim da se to danas zove biznis sada, ako je netkom preskupo,, ah kvragu, i meni je benzin skup al sta ces
dadopg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 11:16   #96
global tours ture

Quote:
supertruper kaže: Pogledaj post
hej ekipo, dobili smo kao nagradno putovanje u istru-porec! kao slucajnim odabirom ,od agencije global tours, za jednu osobu free , a za drugu 350 kn nadoplate kad dodjes u hotel Global malo dalje od poreca!2 dana, kao neka prezentacija od sponzora i ostalo brijacina po istri.navodno je dobilo to vise ljudi pa me zanima jel netko to iskusao jel muljaza ili je bas tak kak pise!50 kn treba platit na racun za rezerv. busa, i 350 doplata za 2. osobu!i to su kao svi troskovi!!!ajd javite!!!tenx
moji starci su bili već nekolimo puta na tim global turama. kažu da ekipa zna biti mještovita, odsvakud i da su vodiči koji rade za tu kompaniju skroz dobri i da su zadovoljni. kažu da ne bi sami nikad toliko vidli i idu opet. toliko o tome.
ja osobno nikad ne bih išla na jedno takovo putovanje jer me mrze te prezentacije i tk. imam jako negativan stav prema tome, ali moji eto idu... ja stojim doma jer mi se s njima ne da a aranžmani 'renomiranih' agencija su jednostavno preskupi ili loše skrojeni. Onda mi ispada da je bolje i jeftinije pročitat dobru knjigu, napravit nešto kreativa tu di jesi ili jednostavno poć na Sljeme u Tomislavac nego se maltretirat tamo negdje po svjetskim resortima.
uostalom, mrzi me kad mi netko govori šta on misli da ja trebam vidit, doživit i znat.
zaključak: svaka roba ima svoga kupca.
wthie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 22:02   #97
a da odes sa njima? mozda si nadjes decka na putu
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:04   #98
Danas mi je stara dobila nagradno putovanje na Azurnu obalu za dvije osobe.
jel bio netko? Dojmovi?
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:18   #99
Quote:
niqa kaže: Pogledaj post
E da, meni su rekli 80, ali je mama bila nekoliko dana prije i njima nisu ni rekla da se treba doplačivat. Nego htjela sam pitat koliko vremena prođe od prezentacije do poziva za put, jer sam ja uplatila rezervaciju ima već mjesec i nekoliko dana a poziv još nije stigao. A ne da mi se zvat njih okolo na 060, ma gamad...
Evo prošlo je više od pola godine i od moga putovanja ništa. Uplatila sam 100kn rezervaciju, a prije ljeta su rekli da će me obavijestiti u 8. mjesecu za kasnije termine i još uvijek ništa jer, kao, svi su termini bili zauzeti ,a znam da iz grada nitko nije ni otišao. Trebala sam putovati još u 4.,5. mjesecu a sad već trebala znati sljedeće termine i ništa od svega. Da tražim svojih 100kn natrag ili da još čekam?
Od Beča i Bratislave ni b...
niqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:55   #100
GT Poreč

1. Nisi smješten u Poreču nego u Baderni (12 km do ili ti od Poreča)
2. Ljubaznost u hotelu je takva da se ne poželiš vratiti doma prije nego što si ušao)
3. Hrana ne baš fina, ali jeo bi i goru da su prama tebi pristojni.
4. Čovjek koji drži prezentaciju krajnje je neljubazan
5. Razmislite ako želite nekog povesti kao drugog za vaše nagradno putovanje (tj. povedite nekog tko vam nije drag)
6. Izlet u Rovinj i Poreč ok,ali vrlo malo vremena za razgledavanje(uz dodatnu opasku da je u pismu pisalo da si smještan u Poreču)

I sad jedna jedina svijetla točka je da se vodičkinja stvarno potrudi animirati ljude i u autobusu i prilikom razgledavanja.

Ukratko, ako dobijete putovanje kao nagradu i platite samo rezervaciju može biti ok (ako vam se trpi neprofesionalizam osoblja u hotelu). Ako mislite platiti cijenu kao dodatna osoba nikako se ne isplati priuštiti si ta maltretiranja.

To je moje mišljenje. Pa sad ko voli nek izvoli.
malaga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.