Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 20:48   #261
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Koga uopce zanima tito i petokraka?

Velika vecina ljudi ce u Plenkovicu vidit buducnost a ne proslost.
velika večina će vidjeti prazninu
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 20.06.2016., 20:49   #262
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Hmmm... Iz današnjeg intervjua:
Ko ce ga izabrat ako sad kaze da ce smijenit vodstvo.

Vidit ces kad on sjedne u sedlo,kako se cisti riba.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 20.06.2016., 20:50   #263
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
To i ja mislim. Ako se Plenković odrekne Hrasta i HSP ASa, onda bi moglo doći do velike koalicije.
Imati ćemo kao i u Bosni, dva HDZea i stranog guvernera
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 20.06.2016., 20:51   #264
Pitajnje jel hdze ima dovoljno proeurpskih hadezeovaca u tih kao kaže 250 tisuća članova i da pokriju cijelu državu gdje imaju vlast. Skeptičan sam pa radi se o interesima. Zato se oligarhijski sustav i održava u dogovoru (kartelske igre..ali nije urota u Hr. sumnjam, to je samo od sebe tako..kontinuitet onog režima, sustava, i partije) s tobože lijevom opcijom koja isto radi na taj način.
Ekonomska situacija je posljedica toga, vidi samo konkurentnost i gdje smo.
Fantasist is online now  
Old 20.06.2016., 20:53   #265
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
velika večina će vidjeti prazninu
Na potencijalne Hdz ove glasace sam mislio.

Milanovic ce imat problem sa Plenkovicem.

Sve sta zna je napadat i trazit suceljavanje.

Ovaj je normalniji i simpaticniji sta je jako bitno
za ljude koji se nazivaju centrom.

I tip je pametan zna sta govori.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 20.06.2016., 20:53   #266
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Meni je vjerojatnija koalicija novog HDZ-a i MOST-a. MOST je i ovako htio ostati u koaliciji, jedino im je smetao predsjednik HDZ-a, pa ne vidim razuman razlog zašto bi za dva mjeseca, uz Plenkovića npr, bilo drukčije.
Tako će i biti, MOST ionako želi promijeniti HDZ, prva faza uspjela, kod sljedećeg koaliranja sa njima ide druga faza.

Ljevica je sotonizirala Karamarka, a bilo bi im bolje da nisu, jer će sad dobiti Plenkovića kojeg zasigurno nisu iskreno željeli ma koliko se moglo ponekad čitati kako lijevi sa sjetom pričaju o Plenkoviću"da je bar netko normalan lider HDZa, recimo Plenković". E pa sad će ga dobiti, a to znači i drugačiji omjer osvojenih mandata na štetu lijevih.

Poslije izbora slijedi koalicija MOST-HDZ 2.0, možda na kraju i sa Oreškovićem kao prmijerom, ne bi me ni to uopće iznenadilo.
Plenković će biti samo šef, i ostat će u europarlamentu, sigurno mu ne pada na pamet biti premijer i ostaviti europlaću.
Kexx is offline  
Old 20.06.2016., 20:54   #267
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Pitajnje jel hdze ima dovoljno proeurpskih hadezeovaca u tih kao kaže 250 tisuća članova i da pokriju cijelu državu gdje imaju vlast. Skeptičan sam pa radi se o interesima. Zato se oligarhijski sustav i održava u dogovoru s tobože lijevom opcijom koja isto radi na taj način.
Bitno je samo da je takvo nekoliko frontmena za privlačenje dijela glasova sa centra, desne će ionako dobiti.
Kexx is offline  
Old 20.06.2016., 20:55   #268
[QUOTE=Kexx;59185425]Tako će i biti, MOST ionako želi promijeniti HDZ, prva faza uspjela, kod sljedećeg koaliranja sa njima ide druga faza.

Ljevica je sotonizirala Karamarka, a bilo bi im bolje da nisu, jer će sad dobiti Plenkovića kojeg zasigurno nisu iskreno željeli ma koliko se moglo ponekad čitati kako lijevi sa sjetom pričaju o Plenkoviću"da je bar netko normalan lider HDZa, recimo Plenković". E pa sad će ga dobiti, a to znači i drugačiji omjer osvojenih mandata na štetu lijevih.

Poslije izbora slijedi koalicija MOST-HDZ 2.0, možda na kraju i sa Oreškovićem kao prmijerom, ne bi me ni to uopće iznenadilo.
Plenković će biti samo šef, i ostat će u europarlamentu, sigurno mu ne pada na pamet biti premijer i ostaviti europlaću.[/QUOTE]

Mislis da bi on uopce dosao da ga nisu pucani poslali ?
Ne zavaravaj se.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 20.06.2016., 20:56   #269
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Baš gledam isječke Plenkovićevog gostovanja kod Stankovića:

https://www.youtube.com/watch?v=tn1CGhIgMa0

Čovjek je svakako intelektualac, koji pazi što govori.

Ni kod pitanja oko Tita i petokrake nije dao jasan odgovor.

Po čemu je on "desni" političar, stvarno ne znam.
Nema on veze sa desnim, to je tipični euroslugan.

On bi bio nešto poput Oreškovića, imao bi određene zadatke i on bi ih izvršavao, a ljudima bi srao neke intelektualne pametne umotvorine, a svjetina bi onanirala na njegovu pamet i europejstvo, kao kod Sanadera, svi onanirali na njegovu pamet
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 20.06.2016., 20:56   #270
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Bitno je samo da je takvo nekoliko frontmena za privlačenje dijela glasova sa centra, desne će ionako dobiti.


To je cijela poanta.
Centar je velik dio kolaca.

Sanader da nije bia bolesnik vjecno bi vlada.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 20.06.2016., 20:59   #271
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Nema on veze sa desnim, to je tipični euroslugan.

On bi bio nešto poput Oreškovića, imao bi određene zadatke i on bi ih izvršavao, a ljudima bi srao neke intelektualne pametne umotvorine, a svjetina bi onanirala na njegovu pamet i europejstvo, kao kod Sanadera, svi onanirali na njegovu pamet
Pukovnice cijenim tvoj stav i ja ga dijelim.

Ali tvoji stavovi ce bit realni kad hrvatskom narodu
objasnis da ne mogu zivit na kredit i da moraju radit.

Onda mozemo pricat o suverenosti i drzavi.

Tako da mislim da džabe upozoravas,taj vlak je za Hrvatsku
davno prosa.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 20.06.2016., 21:00   #272
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Na potencijalne Hdz ove glasace sam mislio.

Milanovic ce imat problem sa Plenkovicem.

Sve sta zna je napadat i trazit suceljavanje.

Ovaj je normalniji i simpaticniji sta je jako bitno
za ljude koji se nazivaju centrom.

I tip je pametan zna sta govori.
milanović ima problem sam sa sobom
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 20.06.2016., 21:00   #273
Plenković je zasad odličan.Jedino što su mu mogli naći je to da se malo udebljao otkad je ušao u EU parlament(to mu neki po portalima spočitavaju).U HDZ-u treba biti svih političara i desnih (kao Hasanbegović) i onih sa desnog centra (kao Plenković i Stier).HDZ bi trebao na nove izbore izaći u koaliciji sa HSS-om (koji je jak u 2.izbornoj jedinici),HSP A.S. (koji po anketama ima 1-3% po jedinici) i možda HSLS-om (koji isto u nekim jedinicama ima nekoliko postotaka).A sa ostalima nakon izbora.
Tomo1972 is online now  
Old 20.06.2016., 21:03   #274
Baš me zanima kako će se Milanović nositi sa ovakvim razvojem situacije, jedva čekam da izaberu Plenkovića da vidim kako će izgledati kampanje i jednih i drugih.

Rezultat možemo s velikom vjerojatnošću prognozirati već sada, vlast će formirati MOST i HDZ, ali će sad i jedni i drugi biti pametniji, pa bi moglo čak biti i funkcionalnije nego ono što smo vidjeli.
Kexx is offline  
Old 20.06.2016., 21:03   #275
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Bitno je samo da je takvo nekoliko frontmena za privlačenje dijela glasova sa centra, desne će ionako dobiti.
Znam ja to ali meni su u motivu državni interesi. Što nam vriijedi kontinuitet ničega ako smo blizu bankrota.
Fantasist is online now  
Old 20.06.2016., 21:05   #276
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Plenković je zasad odličan.Jedino što su mu mogli naći je to da se malo udebljao otkad je ušao u EU parlament(to mu neki po portalima spočitavaju).U HDZ-u treba biti svih političara i desnih (kao Hasanbegović) i onih sa desnog centra (kao Plenković i Stier).HDZ bi trebao na nove izbore izaći u koaliciji sa HSS-om (koji je jak u 2.izbornoj jedinici),HSP A.S. (koji po anketama ima 1-3% po jedinici) i možda HSLS-om (koji isto u nekim jedinicama ima nekoliko postotaka).A sa ostalima nakon izbora.
Tako je, trebaju sve pokriti, nikakvo odricanje od Hasanbegovića. Kladim se da će biti na listi za parlament i to visoko rangiran. Što naravno ne znači da će biti ministar, ali neće biti ni odbačen. U najmanju ruku sjedat će u saboru.
Kexx is offline  
Old 20.06.2016., 21:05   #277
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Pukovnice cijenim tvoj stav i ja ga dijelim.

Ali tvoji stavovi ce bit realni kad hrvatskom narodu
objasnis da ne mogu zivit na kredit i da moraju radit.

Onda mozemo pricat o suverenosti i drzavi.

Tako da mislim da džabe upozoravas,taj vlak je za Hrvatsku
davno prosa.
Eto, marko, i ja cijenim tvoje stavove, ali najiskrenije, i mene je strah kako će to Plenković narodu objasniti da ne može živjet na kredit, već mora raditi. Kao da hrvatski narod, bar najveći dio njega, i sada ne želi raditi...
saurus is offline  
Old 20.06.2016., 21:07   #278
Plenković je definitivno jedan od boljih HDZovaca, trebalo bi biti napeto po svemu... Da se opet kojeg tukca uzelo, mogli su spakirat kofere na 10 godina.. Ovak, ne znam, ima šansi pobit koju Marasovu...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 20.06.2016., 21:08   #279
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Znam ja to ali meni je u motivu državni interesi. Što nam vrjedi kontinuitet ničega ako smo blizu bankrota.
Nema snaga koje teže suverenističkoj policiti, niti mi kao država imamo uopće snage za nju. Na žalost. Samo Tuđman je u nju vjerovao, kad je otišao, svi su brže bolje krenuli drugim putem, jer nisu dijelili ni taj entuzijazam niti su bili spremni potegnuti u tom smjeru, lakše je ići linijom manjeg otpora, zato imamo što imamo. Elite odrađuju domaću zadaću, i to je sve na što se svodi naša vanjska i unutarnja politika. Nacija je za to pripremana kroz dugogodišnju kampanju detuđmanizacije.

Ni Plenković, ni Milanović, ni Petrov nisu spas za HR.
Kexx is offline  
Old 20.06.2016., 21:12   #280
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Eto, marko, i ja cijenim tvoje stavove, ali najiskrenije, i mene je strah kako će to Plenković narodu objasniti da ne može živjet na kredit, već mora raditi. Kao da hrvatski narod, bar najveći dio njega, i sada ne želi raditi...
Hrvati ce morat prestat zivit na kredit bio premijer
milanovic,Oreskovic ili Plenkovic.
Jer kredite mozes dobit samo na nekretninu tako da je mozes i izgubit.

Kljuc je sta mi vise gusimo poduzetnistvo sa nametima i
uhljebskim izmisljenim radnim mjestima da ce se sve vise tih
drzavnih i uhljebnickih tvrtki morat privatizirat.

Doci ce i drzavnom aparatu kraj ato sta sami ne razumiju da
moraju imat mjeru.
Posto su vec prevrsili mjeru i nemaju namjeru dovest se u realnost
izgubit ce sve.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.