Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2014., 15:03   #141
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Da, tako je!

OT: Ne znam za vas ostale, ali meni ova tema bode oči. Nekako mi je baš neukusna. Zašto tako ružno pišete o drugim ženama na osnovu isključivo fizičkog izgleda? (takvo mišljenje imam i o muškoj verziji ove teme)
Malo sam bacila pogled, dosta tih žena koje vi navodite, ostatak svijeta svrstava u ljepotice. Naravno, svatko ima svoj ukus
ja ne znam zašto se smatra neukusnim objektivno procijeniti nečije crte lica

nitko nije rekao da li je(ili nije) netko super osoba/kreativan/sposoban/uspješan u poslu itd. Ovo je tema za zajebanciju, a i radi se o javnim osobama koje su se same izložile komentarima javnosti.
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:08   #142
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
ja ne znam zašto se smatra neukusnim objektivno procijeniti nečije crte lica

nitko nije rekao da li je(ili nije) netko super osoba/kreativan/sposoban/uspješan u poslu itd. Ovo je tema za zajebanciju, a i radi se o javnim osobama koje su se same izložile komentarima javnosti.
Stvar je u tome da niste/nismo objektivne. Kako moze bit objektivno izjavit da je A. Ambrosio ruzna? Ni ja ju osobno ne smatram ljepoticom, ali zena okrece jako veliku lovu bas zbog izgleda, tako da valjda objektivno izgleda dobro.
Leonie277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:09   #143
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da niste/nismo objektivne. Kako moze bit objektivno izjavit da je A. Ambrosio ruzna? Ni ja ju osobno ne smatram ljepoticom, ali zena okrece jako veliku lovu bas zbog izgleda, tako da valjda objektivno izgleda dobro.
objektivno izgleda dobro? pa i ne baš, pogledaj na prošloj stranici ovu plavu s ušima- ona OBJEKTIVNO totalno ne izgleda ok a okreće pare kao manekenka
biznis kojim se bavi apsolutno ništa ne znači
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:12   #144
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
objektivno izgleda dobro? pa i ne baš, pogledaj na prošloj stranici ovu plavu s ušima- ona OBJEKTIVNO totalno ne izgleda ok a okreće pare kao manekenka
biznis kojim se bavi apsolutno ništa ne znači
Prvo, trebas radit razliku izmedu top modela i modela koji nose samo revije. Cura koju ti navodis je ono sto kreator od nje trazi, ona dapace ne smije biti prelijepa jer to skrece paznju sa odjece koju nosi i ne, ne zaraduju manekenke bas tako puno, pogotovo ove koje se jos nisu probile. Najvise zaraduju one koje snimaju reklamne kampanje ili su zastitna lica kao npr. Ambrosio
Leonie277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:15   #145
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Prvo, trebas radit razliku izmedu top modela i modela koji nose samo revije. Cura koju ti navodis je ono sto kreator od nje trazi, ona dapace ne smije biti prelijepa jer to skrece paznju sa odjece koju nosi i ne, ne zaraduju manekenke bas tako puno, pogotovo ove koje se jos nisu probile. Najvise zaraduju one koje snimaju reklamne kampanje ili su zastitna lica kao npr. Ambrosio
nit znam razliku između top modela i modela niti ju smatram bitnom za ovu raspravu. navedena molly je ružna žena/djevojka.

to što kažeš da " ne smije biti prelijepa jer to skrece paznju sa odjece koju nosi" - ok ,ne smije biti prelijepa, zašto ne može biti prosječna? ova nije čak ni to.

i apsolutno ne znam koliko ova zarađuje ali valjda joj je cilj stić do para koje okreće ambrosijo, šta ne? sumnjam da se misli bavit poslom volonterski
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:18   #146
ali i dalje mi nije jasno zašto je "neukusno" kada se kaže da je netko ružan, a da se za tu isto osobu kaže da je "lijep"- onda bi bilo super? iako i to, po tvom gledištu, ne može biti objektivno jer svi imamo drugačija shvaćanja ljepote, zar ne?

na kraju krajeva, ko da je jednu ambrosio briga šta pišu cure na nekom hrvatskom forumu, ionak nas sve može kupiti da hoće a ionako je to nešto što ću prokomentirati s frendicom na kavu/kad vidim u novinama/sama sebi u bradu dok čitam portale onaj ko tvrdi da ne komentira NIKAD tako nešto laže
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:21   #147
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
ali i dalje mi nije jasno zašto je "neukusno" kada se kaže da je netko ružan, a da se za tu isto osobu kaže da je "lijep"- onda bi bilo super? iako i to, po tvom gledištu, ne može biti objektivno jer svi imamo drugačija shvaćanja ljepote, zar ne?

na kraju krajeva, ko da je jednu ambrosio briga šta pišu cure na nekom hrvatskom forumu, ionak nas sve može kupiti da hoće a ionako je to nešto što ću prokomentirati s frendicom na kavu/kad vidim u novinama/sama sebi u bradu dok čitam portale onaj ko tvrdi da ne komentira NIKAD tako nešto laže
ja bih prije rekla da je često puta komično. Ako je zajebantska tema onda je ok tvrditi da su žene koje mlate milijune na vlastitom izgledu - ružne.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:25   #148
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
nit znam razliku između top modela i modela niti ju smatram bitnom za ovu raspravu. navedena molly je ružna žena/djevojka.

to što kažeš da " ne smije biti prelijepa jer to skrece paznju sa odjece koju nosi" - ok ,ne smije biti prelijepa, zašto ne može biti prosječna? ova nije čak ni to.

i apsolutno ne znam koliko ova zarađuje ali valjda joj je cilj stić do para koje okreće ambrosijo, šta ne? sumnjam da se misli bavit poslom volonterski
Ja sam pokusala objasnit razliku zato sto si i nju i Ambrosio svrstala u isti kos, a zpravo je razlika ogromna i eto, na reviju od primjerice Prade ili Jil Sander ljudi idu iskljucivo zbog odjece koju modeli nose, dok VS modeli imaju uz tu i svrhu da svojim dobrim izgledom plijene paznju i sa plakata i naslovnica i sl. Znaci, stvar je onog za sto su modeli
Leonie277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:34   #149
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
ali i dalje mi nije jasno zašto je "neukusno" kada se kaže da je netko ružan, a da se za tu isto osobu kaže da je "lijep"- onda bi bilo super? iako i to, po tvom gledištu, ne može biti objektivno jer svi imamo drugačija shvaćanja ljepote, zar ne?

na kraju krajeva, ko da je jednu ambrosio briga šta pišu cure na nekom hrvatskom forumu, ionak nas sve može kupiti da hoće a ionako je to nešto što ću prokomentirati s frendicom na kavu/kad vidim u novinama/sama sebi u bradu dok čitam portale onaj ko tvrdi da ne komentira NIKAD tako nešto laže
Naravno da svi komentiramo, ne glumim ja tu neku moralnu vertikalu. Ali dali vi čitate što pojedine pišete?
Nije meni cilj branit nijednu od spomenutih žena, nego se pitam kako tebi samoj nije gnjusno birat tako neke odvratne riječi za opis drugoga i to ostavljat trajno zapisano negdje? Kad otvoriš ovu temu, dobiješ dojam da su sve žene toliko iskompleksirane, frustrirane (što nije istina).
Nemam ja ništa protiv zafrkancije, ali neki komentari su za stat i zapitat se što ili tko je učinio nešto ovoj osobi koja to piše
Leonie277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 16:33   #150
Ambrozija je gadna i
Pa sve i da tom gadnocom zaradjuje ne znam kakve pare
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 12:02   #151
Kaki mi se od moraliziranja oko komentiranja fizičkog izgleda i "objektivne" ljepote koja se objašnjava rečenicom "ali ona je model/glumica/kuracpalac". Zjev zjev

Molly Bair je jeziva Čak mislim da nisu stavljena najgore fotke. Gle ovo









Ova me najviše preplašila

Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 13:35   #152
Stravična je, zbilja. I faca i tijelo. Ne bih stavila na sebe išta što je ona nosila. Kako itko može gledati to stvorenje? Katastrofa.

No, moram reći, iako se o ukusima ne raspravlja (), staviti Helenu Christensen na najružnije žene je zbilja too much. Ona spada u doba kad su modeli zbilja bili prelijepi i kad je biti manekenka, u smislu ljepote, nešto značilo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 13:36   #153
Ok, bez moraliziranja Samo cu rec da mi je razumljivo pretrazivat net kad se radi o nekom ko mi se svida pa stavit tu sliku(ocito da gledanje istog predstavlja neki uzitak), al sad mahnito trazit sto ruzniju sliku nekog, postat tu sa sto odvratnijim komentarima (koji je smisao?!) Mislim, ljude koji mene iritiraju bilo svojom pojavom bilo djelom, ne zelim gledat ni slusat..,zasto samog sebe mucit?
Leonie277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 13:47   #154
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
No, moram reći, iako se o ukusima ne raspravlja (), staviti Helenu Christensen na najružnije žene je zbilja too much. Ona spada u doba kad su modeli zbilja bili prelijepi i kad je biti manekenka, u smislu ljepote, nešto značilo.
Meni se ona nikad nije sviđala,a što ide starija to mi je sve ružnija...ok tebi i mnogima je ona ljepotica...meni nije
powerpuff girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 13:55   #155
Quote:
powerpuff girl kaže: Pogledaj post
Meni se ona nikad nije sviđala,a što ide starija to mi je sve ružnija...ok tebi i mnogima je ona ljepotica...meni nije
Ni meni se Linda Evangelista nije nikad sviđala, a uvijek se pisalo kako je lijepa. Ipak, nekadašnji modeli i današnji su dva posve različita svijeta. Ovi današnji, kako vidimo po primjeru ove gore, zaslužuju mjesto na ovoj temi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 13:57   #156
Ok...možda sam ja krivo shvatila temu...od sad stavljam samo univerzalno ružne žene...sorry ako sam koga uvrijedila
powerpuff girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 14:11   #157
Quote:
powerpuff girl kaže: Pogledaj post
Ok...možda sam ja krivo shvatila temu...od sad stavljam samo univerzalno ružne žene...sorry ako sam koga uvrijedila
Što bi krivo shvatila, nema univerzalnosti kad je riječ o ljepoti. Možda je nekome ta spodoba gore lijepa. Teško zamislivo ali moguće. Tako je meni teško zamislivo da Helena nekome može biti najružnija žena. Ali moguće. Sve 5.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 18:35   #158
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Ok, bez moraliziranja Samo cu rec da mi je razumljivo pretrazivat net kad se radi o nekom ko mi se svida pa stavit tu sliku(ocito da gledanje istog predstavlja neki uzitak), al sad mahnito trazit sto ruzniju sliku nekog, postat tu sa sto odvratnijim komentarima (koji je smisao?!) Mislim, ljude koji mene iritiraju bilo svojom pojavom bilo djelom, ne zelim gledat ni slusat..,zasto samog sebe mucit?
A koji je smisao posjećivanja teme koju ne razumiješ/ne zanima te i na kojoj pišu isfrustrirane persone? Da podijeliš svoje mišljenje o profilima ljudi koji pišu na forumu i time budeš totalno offtopic? Meni to recimo nije jasno.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 20:47   #159
Inace me boli organ koji ne posjedujem, ali posto u zadnje vrijeme iskace i iz pastete pocese me boljeti oci i glava od njenog vjevericijeg lica na tijelu kostura
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 23:12   #160
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
A koji je smisao posjećivanja teme koju ne razumiješ/ne zanima te i na kojoj pišu isfrustrirane persone? Da podijeliš svoje mišljenje o profilima ljudi koji pišu na forumu i time budeš totalno offtopic? Meni to recimo nije jasno.
baš jbt.

hrpa idiota.
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.