Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2016., 12:35   #41
Dovoljna je i samo osobna. Karta je u sistemu. Kod lcc uvijek nudi milijardu opcija.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 13:48   #42
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
ideš iz splita? vidimo se na aerodromu a možda i letu
da
ulv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 12:25   #43
Gdje mogu kontaktirati Vueling u vezi povrata sredstava?
Hvala
iwanamilinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 13:35   #44
Quote:
iwanamilinkovic kaže: Pogledaj post
Gdje mogu kontaktirati Vueling u vezi povrata sredstava?
Hvala
bojim se da nigdje. sumnjam da ce ti pare vratit za bilo sta. al probaj ovdje http://www.vueling.com/en/we-are-vue...d-us-a-message
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:59   #45
opet imaju kao onu akciju 24.99 eur ...hm moje pitanje da li su ikada imali takvu cijenu za Zagreb-Barecelona, uvijek je puno veća cijena, već koliko znam par godina unazad, nikada nisam vidio takvu cijenu.
end12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 09:33   #46
Zagreb - Barcelona ne ide ispod 100 EUR za povratnu kartu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 20:34   #47
Niko ne piše za prtljagu... Jel pilaju s tim? Može li ruksak tanki kao personal item?
Hayden05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 12:25   #48
I mene zanima prtljaga i "pilanje" oko nje.
Chek in kod njih on line, ili standardno?
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 21:55   #49
Standarni checkin na aerodromu. Mislim da iz HR i nije moguće online.
Ako se uzme dozvoljena veličina prtljage nema pilanja.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 13:31   #50
vueling bodovi (punto) mi isticu kroz 4 mjeseca. s njima ne mogu nista jer ih imam samo 80. Vidim da postoji opcija da posaljem nekome te bodove. pa ako netko zeli neka mi se javi .
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 15:54   #51
Dakle, u cijenu karte ide jedan kofer do 23 kg + može hand luggage, jel?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 16:25   #52
Kod VUelinga u cijenu je uključena samo ručna prtljaga, čekirana prtljaga se plaća dodatno.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:44   #53
Znaš li možda cca cijenu?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 00:23   #54
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Znaš li možda cca cijenu?
Pise ti kad ides pod rezervaciju i imas opciju dodaj torbu. al moras za oba smjera radit. mislim da je oko 30-40E po smjeru...
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 13:57   #55
Onda uz prtljagu koja je uključena u kartu, ne možemo nositi i recimo osobnu torbicu i sl.?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 10:54   #56
Čini se da je Vueling u banani, teško je reći radi li se o prolaznoj "štucavici" ili možda uvodu u propast?

http://www.euronews.com/2016/07/02/h...elona-airport/
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:07   #57
Pa nigdje ne piše da je uzrok loša financijska situacija, već nedostatak aviona i osoblja.
Iza Vuelinga stoje British i Iberia.

S tim se bori i Norwegian i dosta drugih LCC. Jednostavno - prevelike oči. Znači, previše letova su organizirali, a onda avion ili 2 ispadnu radi tehničkih razloga i cijeli sistem se sruši.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 20:52   #58
mene isto muči pitanje prtljage, kaže da može jedna hand luggage standardno mikroskopskih dimenzija i jedan item još, ali znatno manjih dimenzija (ženska torbica itd.).. a ja iman torbu za laptop kojeg moram ponit i sad ne znam, ako ponesem taj mali kufer i torbu s laptopom kao dodatni item a koji nije baš manjih dimenzija oće li pilat.. jel ima ko slično iskustvo?
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 13:32   #59
Pozdrav svima, potrebna mi je mala pomoć! Prvi put sam kupila karte preko Vuelinga iz Splita za Rim. Dobila sam 6 znamenkasti kod na mail i sada me zanima kako obaviti chek in. Do sada sam uvijek radila on line (easy jet, croatia) i printala kući sve potrebno, a kako ovdje nema te mogućnosti, da li samo sa ovim kodom dođem na aeodrom i javim se na šalter ili je potrebno još nešto? Netko spominje API da se popune neki podaci prije aeodroma, ali tamo kada uđem pita me samo zemlju koja je izdala dokument, kada stavim HR piše mi da se javima na chek in desk kako bih dobila boarding pass. Evo ako netko ima iskustvo, pomoć je dobro došla da budem sigurna da sam sve uradila što je potrebno!
Hvala
valentinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 14:38   #60
Quote:
valentinaaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, potrebna mi je mala pomoć! Prvi put sam kupila karte preko Vuelinga iz Splita za Rim. Dobila sam 6 znamenkasti kod na mail i sada me zanima kako obaviti chek in. Do sada sam uvijek radila on line (easy jet, croatia) i printala kući sve potrebno, a kako ovdje nema te mogućnosti, da li samo sa ovim kodom dođem na aeodrom i javim se na šalter ili je potrebno još nešto? Netko spominje API da se popune neki podaci prije aeodroma, ali tamo kada uđem pita me samo zemlju koja je izdala dokument, kada stavim HR piše mi da se javima na chek in desk kako bih dobila boarding pass. Evo ako netko ima iskustvo, pomoć je dobro došla da budem sigurna da sam sve uradila što je potrebno!
Hvala

Pa imaju i oni online check-in
https://tickets.vueling.com/SearchWe...?Culture=en-GB
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.