Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2015., 12:03   #101
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Uopće mi nije jasno kako ste od "gadi mi se vlastita žena jer puši" došli do trovanje djece?
Ja sam isto zaključila da djeca nisu izložena dimu?

Ali neka nam autor pojasni -

puši li žena u kući zadnjih 10 godina?
puši u autu dok vozi djecu?

što on odgovori djeci kad ga pitaju "ako je pušenje štetno, zašto mama puši?"
i kad ga pitaju "što je to cimer i zašto ti tako zoveš mamu?"
__________________
I ja bih neku nagradu!
balalayka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:06   #102
Dragi autore,


mislim da si u pravu što si zabranio pušenje u kući. Sviđalo joj se to ili ne, ima druga mjesta na kojima može uživati u duhanu.


Mislim da nisi u pravu što ostaješ u takvom braku (koji te očito ne zadovoljava) a s druge strane pričaš kako bi je i prevario.

Ono, čemu to sve, zapravo?

Nije li jednostavnije civilizirano se razvesti, i zajedno odgajati djecu? A pronaći si neke kompatibilnije partnere? Ako ona puši već 10 godina i to u tolikoj mjeri utječe na vaš zajednički život da veza muškarca i žene više nije moguća, onda vi odavno niste kompatibilni.


Par misli za kraj:
ja isto ne pušim, nikad nisam ni probala. Kad stojim u zatvorenoj prostoriji gdje se puši, imam osjećaj kao da mi fali zraka. Kao da ne mogu disati. Suze mi oči i peče me grlo. Počnem kašljati. I sljedećih dan, dva kašljem.

U mojoj blizini ne mislim podnositi ničije pušenje. Prostora ima dovoljno, tko hoće pušiti, ima gdje.

Ne bi mi smetalo da partner puši negdje gdje ja s time nemam doticaj. Ne želim drugima govoriti kako će živjeti, što će jesti, koliko će kila imati... shvatila sam tijekom godina da to ne urodi baš plodom. Ljudi će svejedno živjeti kako hoće.

Da on samo puši, kad nije kraj mene, ali živi zdravo u ostalim segmentima: znači nije pretio, ne živi na junk foodu, bavi se sportom redovito... sve 5. Dovoljno je zreo i odrastao da zna koji su dugoročno rizici pušenja. Ako ne želi prestati, znači da mu tako odgovara. I da je sam za sebe već izbrao: radije moguće bolesti u budućnosti nego ostaviti pušenje.

U tom slučaju ja imam samo izbor: prihvatiti da u budućnosti može imati eventualne bolesti kao posljedicu pušenja, ili otići.

Jer mijenjati odrasle ljude nikad nije uspjelo.


I da, ne smatram da osoba koja puši baš toliko smrdi da ju ne možeš poljubiti. To ipak mislim da je malo pretjerano rečeno.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:10   #103
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Možda on nju u startu jest cvrkućući zamolio, pa to nije uspjelo?Očito je da ako je već zabranio to učinio jer drugačije nije išlo. Zašto bi joj branio nešto što ta žena ne prakticira, niti je to ikada imala namjeru činiti?
I oprosti, zašto sad već dosljedno spuštaš stvari na osobnu razinu?
Kakve veze ovo ima sa mnom osobno?
Komentiram temu onako kako to najbolje umijem, u skladu s svojim stavovima. Ok, kužim...ne sviđaju ti se.
Ali ni meni se ne sviđaju tvoji, pa jel vidiš gdje da te na osobnoj razini špotam da mijenjaš retoriku?Da insinuiram kako radi vlastitih afiniteta i stavova držiš drugu stranu?
Mislim da ovo nije fer od tebe.
Zato što si ušla u temu nabrijana osobnim zamjerkama i cijelo vrijeme projiciraš. Razumijem da zamjeraš roditeljima i u autoru vidiš roditelja kakvog si htjela - nekoga kome je stalo do toga da se djeca ne guše. Ali ovdje autor nije spomenuo da je ona pušila pred djecom, već je napisao da joj je pušenje u kući zabranio još na početku.

Razumiješ? On je njoj nešto zabranio. Brani li tvoj muž tebi nešto?

Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post

I ona je također odrasla osoba. Ne vjerujem da ju on prisiljava da sjedi vani, niti je zaključava da ne može ući u kuću s cigaretom u ruci.
Vjerojatno joj ne drži pištolj na čelu, ali joj je zabranio da zapali u kući. Njihovoj kući.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:11   #104
Zabrana.

Dogodilo se tako da sam došao kući sa posla a ona je pušila u dnevnom boravku.
Pa sam joj rekao da ne želim da puši u kući.
I objasnio zašto.
Prihvatila je to.
Nije tu bilo nekih ultimatuma velikih niti svađa oko te "zabrane".

Razlog više je bio taj što sam tada radio u ugostiteljstvu.
I svakodnevno se nagutavao dima na kile.
Pa sam eto poželio da barem u vlastitom domu imam normalan a ne zadimljeni zrak.
Ona se toga pridržava.
Većinom puši kada ode na kavu pa joj eto nije zimeka jer je u toplome.
Doma kada zaželi cigaretu, ode van.
Da, mora se prije toplije obući sada po zimi.
Po ljetu ne mora. Samo sjedne na terasu i uživa.

I da. Svjestan sam da se dim cigarete ne može izbjeći. I to sam prihvatio.
Profesionalno. Sva sreća pa više ne radim taj posao. Jer svaki puta bih ostavio odjeću vani da se prolufta koliko je to jak miris/smrad jer se sa tako kontaminirane odjeće miris/smrad osjeti po cijeloj prostoriji.

Te vaše fore o stresu itd kao razlog početka pušenja su nula bodova.
I meni su govorili, propušit ćeš ti u vojsci pa nisam.
Bio u ratu pa nisam. Svašta vidio pa nisam.
U životu čovjek doživi razne stresne, loše i neželjenje situacije.
To ne može biti razlog.
Pa tako bih komotno mogao uzeti iglu i početi se pikati.
Zašto? Eeeeeeeej, zašto me to pitaš? Pa meni je teško u životu.

Nisam savršen,nisam idealan.
Samo mi to eto smeta.

Nije intimna bliskost prestala preko noći odjednom nakon 8.5 godina.
To je dolazilo po malo. Gomilalo se. I onda je puklo.
Odlučio sam reći dosta i to je to.
Nemam više živaca i volje. Možda to dođe i sa godinama.
Mlađi/luđi/tolerantniji pa ti je svejedno. Ne znam.
Ali ako ja moram intimnost dogovarati, a po vama ispada da moram, to nije to.
Jer ja ne mogu spontano doći u trenutku, poljubiti je ili nešto više.
Jer.
Nije se prije premazala sa 8 krema,nije oprala zube, nije se nakrkala sa mirišljavom vodicom ( to je netko spomenuo kao rješenje problema ), tada
osjetim dim,duhan,loš miris, loš zadah.
Tada nemam volje za bliskošću,tj. ako je i postjala, to mi je totalni turn off.

Opet ću sada reći nešto općenito,pomalo OT.

Nevezano sada uz mene.
Ovaj svijet radi tolike scene oko tih cigareta dok ja smatram da je alkohol puno veći problem koji razara čovjeka,brakove,uništava ih financijski.

Jer recimo, na cesti će pijana budala ubiti nedužnu obitelj, dok manijakalni pušač u toj nekoj istoj situaciji gotovo sigurno neće.

Tako da se stalno čudim tolikim kampanjama protiv pušenja dok su kampanje protiv alkohola mizerne.
NisamKriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:19   #105
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
I da, ne smatram da osoba koja puši baš toliko smrdi da ju ne možeš poljubiti. To ipak mislim da je malo pretjerano rečeno.
Kako ne?Nepušač osjeti miris duhana čak i u prostoru u kojem se danima nije pušilo. Kako ne bi osjećao iz dišnih puteva pušača koji taj dim srče cijeli dan. Možeš oprati zube, ali što je s zadahom iz pluća, nosa?
Sem toga nisu svi jednako tolerantni i jednako gadljivi.

Netko može gledati (lupam) bez beda kako onaj u "preživjeti divljinu" jede raznorazne delicije(tipa testise/utrobe itd.), i usput grickati kokice. A nekome se stisne želudac na samu pomisao na takvo nešto.
Nisu svi ljudi jednaki. Niti je bilo koja nijansa u tom spektrumu za osuđivanje. Ne miožemo birati kakvi ćemo biti.

Da je ona počela pušiti prije braka vjerujem da nema teoretske šanse da bi ju dotični ikad oženio. Jer čovjek poput njega vrlo bi vjerovatno dobro znao da to ne bi mogao podnjeti. Znao bi da je to nešto što mu se oduvijek gadilo i što ne može prihvatiti...i punktum. No, ona je to počela raditi u braku, i njega(osjetljivog i gadljivog na duhan) dovela pred svršen čin. Čin koji nije nikad pokušala promijeniti niti to namjerava.

Slažem se u potpunosti s tobom kad veliš da je jedini izlaz prihvatiti situaciju, ne grintati i živjeti i dalje...tako, mizerno i jadno.
Ili otići u bolje sutra.Što mu preporučam.

Da je bilo ikakve šanse da se promjeni već bi to davno učinila.

Ne zanima ju njegovo gnušanje, svejedno joj je.
Ja bih davno rekla doviđorno i basta.
A on tu očajava, tipka po forumu...traži ne znam čije odobravanje.
Džaba ti i svo odobravanje ovoga svijeta kad situaciju u kojoj si nitko od nas promijeniti ne može.

Budi muško, priznaj i prihvati da se razumjeti nećete...i kreni dalje.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:21   #106
Quote:
NisamKriv kaže: Pogledaj post
Te vaše fore o stresu itd kao razlog početka pušenja su nula bodova.
I meni su govorili, propušit ćeš ti u vojsci pa nisam.
Bio u ratu pa nisam. Svašta vidio pa nisam.
U životu čovjek doživi razne stresne, loše i neželjenje situacije.
To ne može biti razlog.
Pa tako bih komotno mogao uzeti iglu i početi se pikati.
Zašto? Eeeeeeeej, zašto me to pitaš? Pa meni je teško u životu.
znaci nisi ju nikada pitao zasto je odlucila postati ovisnik?
shvacam da ti ne pucas pod stresom, ali vecina ljudi puca. super je za tebe da ne spadas u ljude koji se lakse zakace na kemikalije i rituale, ali vecina ljudi se ne zna nositi sa stresom i problemima i traze "opustanje" u nekoj ovisnosti (narocito ako dolazi sa ritualom). zato ne mozes sebe uzimati kao mjerilo i time ignorirati njene probleme i potrebe.

Quote:
NisamKriv kaže: Pogledaj post
Tako da se stalno čudim tolikim kampanjama protiv pušenja dok su kampanje protiv alkohola mizerne.
stvarno? u HR je alkoholizam zanemaren? a cini se da su i cigatere jos uvijek popularne...
kod mene nije uopce tako, dapace alkoholizam se bas jako ozbiljno tretira. i razne druge ovisnosti sve vise dolaze u fokus prevencije.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:31   #107
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Kako ne?Nepušač osjeti miris duhana čak i u prostoru u kojem se danima nije pušilo. Kako ne bi osjećao iz dišnih puteva pušača koji taj dim srče cijeli dan. Možeš oprati zube, ali što je s zadahom iz pluća, nosa?
Sem toga nisu svi jednako tolerantni i jednako gadljivi.
Pa eto, ja gledam po sebi.

Nikad nisam probala cigarete, i ne podnosim zadimljenost.
No opet, poljubiti osobu koja puši, nije kao da ću se odmah ugušiti.
Nećeš ga ići ljubiti evo isti ovaj tren čim je zapalio.
Pretpostavka jest da osoba valjda ne puši jednu za drugom, jednu pali a drugu gasi.

To inače radi moj rođak. Ali doslovno. Jednu pali, drugu gasi.
S njim je nemoguće živjeti u istom prostoru.
Ne znam tko bi to mogao trpiti. U kući su jednostavno sivi oblaci dima.

Quote:
Da je ona počela pušiti prije braka vjerujem da nema teoretske šanse da bi ju dotični ikad oženio. Jer čovjek poput njega vrlo bi vjerovatno dobro znao da to ne bi mogao podnjeti. Znao bi da je to nešto što mu se oduvijek gadilo i što ne može prihvatiti...i punktum. No, ona je to počela raditi u braku, i njega(osjetljivog i gadljivog na duhan) dovela pred svršen čin. Čin koji nije nikad pokušala promijeniti niti to namjerava.
Jbg.
Ali iako u braku, osoba je i dalje individualac.
Kako ja neću pušiti, tako netko treći može početi. Znajući što ja mislim o tome. No ako ipak to odluči, na meni je da razmislim mogu li to prihvatiti ili ne. Ako ne mogu, uvijek mogu otići.

Ja sa svojim rođakom ne bih mogla biti u vezi. To je naprosto nemoguće.
Također niti s partnerom koji bi nakon 10 godina veze postao kao moj rođak. Isto nemoguće.

No s osobom koja puši ALI koja nije zaglibila u to pušenje, da tako kažem, koja ne pali jednu za drugom, koja poštuje mene i moj izbor nepušenja te ne puši u mojoj blizini, koja mi ne zagađuje zrak pušenjem.... to je druga priča. Nisu ni svi pušači jednaki.

Quote:
Budi muško, priznaj i prihvati da se razumjeti nećete...i kreni dalje.
S ovim se slažem.


Quote:
Retra kaže: Pogledaj post

Vjerojatno joj ne drži pištolj na čelu, ali joj je zabranio da zapali u kući. Njihovoj kući.
Onaj koji ima porok, trebao bi biti svjestan da je to što radi porok, te poštovati osobu koja nema taj porok, a smeta joj.


U zajedničkom životu nepušača i pušača, samom prirodom stvari je pušač taj koji se mora prilagoditi nepušaču.

Jer ako pušač ne puši u blizini nepušača, on svejedno može pušiti.
No ako pušač puši u blizini nepušača, onda i nepušač mora pušiti. A to ne želi. U tome je krucijalna razlika.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:37   #108
Quote:
NisamKriv kaže: Pogledaj post
Nije intimna bliskost prestala preko noći odjednom nakon 8.5 godina.
To je dolazilo po malo. Gomilalo se. I onda je puklo.
Odlučio sam reći dosta i to je to.
Nemam više živaca i volje. Možda to dođe i sa godinama.
Kaj se to gomilalo godinama?
Rekao si dosta čemu...nježnostima, sexu, maženju, zagrljaju s partnerom
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:38   #109
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
...
Da je ona počela pušiti prije braka vjerujem da nema teoretske šanse da bi ju dotični ikad oženio. Jer čovjek poput njega vrlo bi vjerovatno dobro znao da to ne bi mogao podnjeti. ...
Čovjek poput njega ili čovjek poput tebe?

Kratki test:

1. Bi li ti mogla raditi u ugostiteljstvu gdje većina gostiju puši?
2. Bi li ti mogla spavati u istom krevetu sa pušačem 10 godina, od čega 8,5 seksualno aktivnih?

Ako odgovoriš na oba pitanja sa DA onda daj autoru ruku.


Quote:
NisamKriv kaže: Pogledaj post
...
Nije intimna bliskost prestala preko noći odjednom nakon 8.5 godina.
To je dolazilo po malo. Gomilalo se. I onda je puklo.
...
Da ti žena prestane pušili vaši odnosti bi se počeli kretati ka bračnoj idili?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:40   #110
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ali ovdje autor nije spomenuo da je ona pušila pred djecom, već je napisao da joj je pušenje u kući zabranio još na početku.
Kao što sam ranije rekla, čovjek neće imati potrebu niti ideju braniti nekome nešto ukoliko nije došao u situaciju koja takvu zabranu iziskuje. A to je sad konačno i decidirano potvrdio.
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Kratki test:

1. Bi li ti mogla raditi u ugostiteljstvu gdje većina gostiju puši?
2. Bi li ti mogla spavati u istom krevetu sa pušačem 10 godina, od čega 8,5 seksualno aktivnih?
1.Da moram na takav način prehraniti obitelj, i da drugog izbora nemam, bih.
2. Ne. Prvenstveno zato što se za takvoga nikada ne bih udala.

Još da znam što taj test dokazuje/pobija, bilo bi super.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:49   #111
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Još da znam što taj test dokazuje/pobija, bilo bi super.
Ništa, ništa, samo sam znatiželjan.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:51   #112
ali šta ako se rastane, djeca će ostat s majkom koja više neće imati razloga odlazit na terasu s čikom. ne trolam, stvarno mi je to palo na pamet.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:53   #113
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Medena zabranu, ona poštuje zabranu.

Koliko nepoštivanja vrišti iz te zabrane.
Ok poštuje zabranu. I da je bio u pitanju dogovor, na isto se svodi-nepušenje u kući i tu bi problem trebao biti riješen.
Ali ona je od žene postala njemu "cimerica".
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Osoba koja donosi zabrane pušenja u životnom prostoru (uz nuspojavu da zbog toga druga osoba cvokoće vani pljugajući) je velikodušni roditelj, otac prije svega.
Ono...hello.
U toj kući žive djeca!

Koja su, vjerujem, i presudni razlog zbog koje se dotična grči pušeći u vrtu. I to je najnormalnija stvar (ili bi barem trebala biti svakom normalnom, brižnom roditelju).
Čovjek je učinio odgovornu i vrlo razboritu stvar time što je ženu ograničio na to da puši van dometa djece.
A ovdje se po njemu hračka iz tog razloga. Lijepo.
Ja to nisam tako shvatila inače ne bi bilo ni ove teme. Zabrana se po svemu sudeći odnosi na generalnu zabranu pušenja a ne samo u prostoru gdje žive. Ako je ne poštuje za kaznu nema seksa. Pa super.
A zašto je otvorio temu? Fali mu seks a ona našla način da ga izbjegne
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:54   #114
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ali šta ako se rastane, djeca će ostat s majkom koja više neće imati razloga odlazit na terasu s čikom. ne trolam, stvarno mi je to palo na pamet.
Na žalost, ne postoji zakon koji djecu štiti od pasivnog pušenja unutar vlastitog doma.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:56   #115
pade mi na pamet da bi ti pušenje moglo zapravo spasiti brak
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:57   #116
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ja to nisam tako shvatila inače ne bi bilo ni ove teme. Zabrana se po svemu sudeći odnosi na generalnu zabranu pušenja a ne samo u prostoru gdje žive.
Zabrana o kojoj ovdje govorimo odnosi se isključivo na pušenje unutar njihovog životnog prostora.

Generalnu zabranu nije u stanju provesti jer se njoj fućka za njegova htijenja

Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
pade mi na pamet da bi ti pušenje moglo zapravo spasiti brak
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:58   #117
Nisam kriv kaže:

Opet ću sada reći nešto općenito,pomalo OT.

Nevezano sada uz mene.
Ovaj svijet radi tolike scene oko tih cigareta dok ja smatram da je alkohol puno veći problem koji razara čovjeka,brakove,uništava ih financijski.

Jer recimo, na cesti će pijana budala ubiti nedužnu obitelj, dok manijakalni pušač u toj nekoj istoj situaciji gotovo sigurno neće.

Tako da se stalno čudim tolikim kampanjama protiv pušenja dok su kampanje protiv alkohola mizerne.

quote


Hopla!
Vrlo lukav zaokret u vlastitoj temi...

U biti ni u jednom tvom postu nije bilo jasno radi čega si temu uopće otvorio(pa dovoljno si dominantan i netolerantan prema supruzi,da bi ti tuđi savjeti bili nužni),te se slažem sa forumašicom koja je rekla da je tebi vjerojatno zamirisalo nešto drugo.A ovdje možda samo tražiš modus operandi,kojim bi jednoga dana opravdao pred djecom(ili drugima) te krivicu propasti braka prebacio na ženu.
Kad u braku nešto "smrdi" to sigurno nije cigareta sama..u mom malo duljem braku no što je tvoj, razvod nije prouzročio smrad cigareta bivšeg supruga ...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:10   #118
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Na žalost, ne postoji zakon koji djecu štiti od pasivnog pušenja unutar vlastitog doma.
Ma daj,stvarno pretjeruješ!

Odgovorni i svjesni roditelji nikada neće pušiti u prostoru u kojem se kreću ili borave djeca.

Nesavjesne zakon neće spriječiti.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:23   #119
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Ma daj,stvarno pretjeruješ!

Odgovorni i svjesni roditelji nikada neće pušiti u prostoru u kojem se kreću ili borave djeca.

Nesavjesne zakon neće spriječiti.
Čovjek je pitao što ako djeca ostanu sama sa majkom.
Koja je u startu htjela pušiti i unutar njihove kuće.
Kako je krivo(ili pretjerano)to što sam mu odgovorila da se takav scenario, u kojem bi ona slobodno pušila unutar kuće, spriječiti ne može?
Mislim,u startu je smatrala da je to ok. Nakon što je on zabrano, prestala je. Postoji mogućnost da se po njegovom odlasku vrati prvotnom naumu pušenja unutar svoja 4 zida. Zašto je to neizgledno?
Doduše, možda ju je njihov razgovor i "opametio" po pitanju toga, ili se iz nekog drugog razloga predomislila pa i ne bude htjela isto. Tko to zna
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:30   #120
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post


Jer ako pušač ne puši u blizini nepušača, on svejedno može pušiti.
No ako pušač puši u blizini nepušača, onda i nepušač mora pušiti. A to ne želi. U tome je krucijalna razlika.
I da i ne.
Ako sebe stavim u poziciju pušača, vidim da se uvijek mogu maknuti ako mi nešto ne odgovara.

Primjerice, kada nisam pušila, bilo mi je glupo ljude koji bi došli k meni puštati van da puše ako je bilo hladno. Smetao mi je dim, ali ne toliko koliko bi me smetalo da im bude neudobno...
Ili kada bih ja došla k pušačima, nije mi padalo na pamet da neće pušiti pored mene jer ja ne pušim, iako su oni ti koji imaju porok.

Fali dogovor. Isključivost nije dobra u partnerskom odnosu. U ovom slučaju ona se mogla postaviti isključivo i reći da joj se jebe što njemu smeta i da će pušiti gdje želi. A on joj je mogao izdati zabranu pušenja u kući.
Iz navedenog vidimo da se samo on ponašao isključivo...
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY

Zadnje uređivanje Retra : 13.03.2015. at 13:49.
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.