Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva

Arhiva Groblje starih podforuma

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2015., 13:51   #1
Big Brother 2015 - Glavna tema

SUPERFINALE-posljednji dan BB odiseje 2015. godine. U borbu za pobjednika ulaze Barbara, Goran, Ervin(Elmes, Elvir, Eustahije...ili tako nekako) i Darko. Pa kom opanci, kom obojci...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 12.12.2015., 13:52   #2
prva

samo sam se došla upisati
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 12.12.2015., 13:52   #3
prvi

muški, jelte
Chiro is offline  
Old 12.12.2015., 13:53   #4
Slažem se da je ovo najgora sezona ikada i što se tiče zadataka i izbora kandidata.
Na kraju je ostalo što je ostalo, a ne mogu reći da za nekim kandidatom posebno žalim jer svatko tko je ispao nije bio ništa bolji od ove ekipe koja je sad unutra.
Ovo je moj izbor (od najgoreg prema najboljem):

4. Goran - bez puno premišljanja, najgori stanar cijele sezone.
Čak i kada bih znala da će novac dati u humanitarne svrhe (a svima je jasno da je ta priča samo jedna od laži koje je nadrobio skupa s onom svojom ludom sljedbenicom Lejlom )ne bih željela da dobije išta.
Zato jer je kvaran, zao, proračunat, lažan i što je najmanje bitno, poprilično lud.
Zato jer mu se išlo na ruku, gledalo kroz prste.
Kao što ne volim u društvenim igrama one koji muljaju i traže prečace do pobjede, ne volim ih ni u ovakvim emisijama.
Trebao se boriti korektno, pošteno iskreno, a ne kao pičk..a, raspolažući informacijama iz vanjskog svijeta, koristeći besramno sve privilegije koje mu je bijedna, nemaštovita produkcija namijenila.

3. Barbara - odigrala je dobro svoju ulogu, ali ne dovoljno dobro.
Trebala bih joj biti sklona jer je iz istog grada i istog spola kao i ja, ali koliko god joj gledala kroz prste na račun grada i spola , ne ide pa ne ide.
Ne ide mi u glavu kako netko s 26 godina može ono raditi od svog lica, posebno zato jer je prirodno lijepa i nikakvi veći zahvati joj nisu bili potrebni.
Nije moja briga otkud joj novac za sve to i jako dobro znam koliko takve stvarce koštaju, a nekako se ne mogu oteti dojmu da je novac zarađen na prilično ružan način i to me, koliko god se trudila biti liberalna, odbija.
Jasno mi je da neće svaka cura i svaki roditelj ulagati u obrazovanje sebe i svog djeteta, ali pobogu, nije mi jasno ulaganje novaca isključivo i samo da bi se našlo bogatog muža.

2. Ervin - nakon onih potpuno suludih postupaka sa i nakon Stefani, malokome može biti simpatičan.
Ali, ako ništa drugo, nadam se da bi novcem koji dobije upravljala njegova mama koja ga je, smijali se mi tome ili ne, ipak korektno odgojila (to što je on neke stvari pobrkao i što mu fali poprilično mozga, nije do odgoja).
Bez obzira na sve gluposti koje je tamo počinio i pokazao, mislim da nije kvarna osoba, a mamica mi izgleda kao žena - zmaj koja će budno paziti da novci ne završe kod nekog estetskog kirurga kod kojeg su sestre stalne gošće.

1. Darko - nit me obuzme ponos, oduševljenje i sreća kad pomislim da bi on mogao pobiediti, niti usnem i budim se s njegovim imenom na usnama, ali zaista mislim da je on osoba koja se najmanje ogriješila prema ostalim ukućanima u toj kući.
Da je u kući s još troje- četvero pozitivaca, ne bi imao nikakve šanse, niti bih navijala za njega, ali kraj toliko nekvalitetnih ljudi, čovjek jednostavno odskače.
Nikoga nije svjesno ni namjerno povrijedio svojim postupcima, nije igrao nikakvu prljavu igru, jezik mu je bio itekako otežavajuća okolnost i što se tiče stanara i što se tiče gledatelja.
Minus mu je bio priklanjanje jarećem klanu, ali da nije to učinio, vjerojatno bi davno izletio.
Mislim da je Tinu zauvijek prekrižio nakon onog pijano-iskrenog ispada i da je ono tapšanje po leđima bio samo čin pristojnosti za koji mu je trebalo puno samokontrole.
Uvijek nekako razmišljam tko bi od pobjednika najpametnije potrošio te novce i potpuno sam sigurna da bi novac koji on dobije otišao u nešto kvalitetno vezano uz sport, djecu....štatijaznam...ali definitivno nešto na što prethodno troje ni u ludilu ne bi potrošili novčića.
Na koncu, bilo bi mi drago da novac ode u Makedoniju, oduvijek su mi bili nekako simpa (znam da nije neki argument, ali argumenti i ne igraju neku ulogu u ovoj sezoni )
bobocka18 is offline  
Old 12.12.2015., 13:54   #5
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
prvi
hi hi hi

muški? ah, ok..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 12.12.2015., 13:56   #6
prvo pa muško - goran !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 12.12.2015., 13:58   #7
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
hi hi hi

muški? ah, ok..
Dan,
The ne budi sujetna

Dare će lovu najpametnije potrošiti, iz njegove sportske akademije su i neki klinci koji igraju u makedonskoj reprezentaciji...
Arya 8 is offline  
Old 12.12.2015., 13:59   #8
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
hi hi hi

muški? ah, ok..
Tehnički sam i trebao biti prvi jer server postove koji su napisani u kratkom razmaku poreda po abecednom redu korisničkih imena, ali sam brzinski cimnuo Anderlona da šta koji kurac, pa fino nek stavi tvoj post ranije jer sam džentlmen ko Gogo Bejz, flautist i to.

Djeco, ovako vam se offtopičari a da se ne dobije karton.
Chiro is offline  
Old 12.12.2015., 14:01   #9
Ulegla s namjerom da pišem samo lijepe riječi
Makovnjacha is offline  
Old 12.12.2015., 14:08   #10
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Tehnički sam i trebao biti prvi jer server postove koji su napisani u kratkom razmaku poreda po abecednom redu korisničkih imena, ali sam brzinski cimnuo Anderlona da šta koji kurac, pa fino nek stavi tvoj post ranije jer sam džentlmen ko Gogo Bejz, flautist i to.

Djeco, ovako vam se offtopičari a da se ne dobije karton.
Ti Ćiro, radiš na forumu?...mogo si roman (mislim da Bejz voli i Prousta i Balzaca, čitala sam negdje u nekom intervjuu) napisati koliko postova imaš...

Ovo bold da ne bude off

Zadnje uređivanje Arya 8 : 12.12.2015. at 14:21.
Arya 8 is offline  
Old 12.12.2015., 14:10   #11
Quote:
bobocka18 kaže: Pogledaj post
Na koncu, bilo bi mi drago da novac ode u Makedoniju, oduvijek su mi bili nekako simpa (znam da nije neki argument, ali argumenti i ne igraju neku ulogu u ovoj sezoni )
apsolutno se slazem sa svime sto si napisala

pogotovo s ovim da su makedonci nevjerojatno simpa
meni se dare faforit jer je cista suprotnost u pozitivinom smislu prema ovome sto imamo u kuci (nije to jedini razlog jer sam spejkotim od pocetka ali sad je njih 4ero pa se baziram samo na njih)




Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
maymay is offline  
Old 12.12.2015., 14:11   #12
Quote:
Arya 8 kaže: Pogledaj post
The ne budi sujetna
ah, ne mogu protiv istine

ontopic, kopi pjestam, a vezano uz rivale ove večeri, ne vjerujem da barbarela i elvis mogu to biti..

goran se sam zeznuo..evo, priznajem, ja i dalje očekujem obraćanje kako je sve bila zezancija, da je sve ono što je o sebi naveo i kakvim se prikazao istina..
nepojmljivo mi je, nepojmljivo da netko ide lagati cijelu regiju o svom obrazovanju i bračnom statusu..

vidim da se počelo pisati o namještanju zbog the razgovora u ispovjedaonici, nije dobar znak..
tek sad mi taj razgovor u ispovjedaonici djeluje, kako je već netko ranije naveo, kao da se već produkciji popeo na vrh glave, nisu znali što više s njim, mnoga sranja su mu pod tepih pomeli i počeli su prati ruke od njega..

kakva bi poruka bila odaslana njegovom pobjedom? da laž otvara sva vrata?
ok, znam, ovo je cirkus ali opet..
ma ne, ne mogu lik je otišao u rijeliti kojeg prate milijuni i lagao o svom obrazovanju i bračnom statusu što više reći?

što se darka tiče, osim njegovih referenci, dečko dolazi iz makedonije..zemlje koja je trenutno u luleku, koja se bakče sa velikim problemom, a koji se na kraju tiče svih nas i treba ljudima tamo dati malo ushita i elana..

nije ni riva pobijedila zato jer je '89e bila najbolja na euroviziji

Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Tehnički sam i trebao biti prvi jer server postove koji su napisani u kratkom razmaku poreda po abecednom redu korisničkih imena, ali sam brzinski cimnuo Anderlona da šta koji kurac, pa fino nek stavi tvoj post ranije jer sam džentlmen ko Gogo Bejz, flautist i to.
hvala Ti, svjetlost Tvoja sjajna je
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 12.12.2015., 14:14   #13
Dobro darkerice osvojile temu prije svih...

Maky, jesi li kupila pivo? Samo te podsjećam da ne bi bilo kuknjave večeras

Kakva je atmosfera u Kući?
Arya 8 is offline  
Old 12.12.2015., 14:16   #14
Kad se sve sabere, sakupili su najdosadniju gomilu ljudi koju su mogli smisliti, tu mislim na celokupnu sezonu. Posle par dana provedenih sa tim likovima, poceo bih sebi da cupam nokte motocanglama, cisto da mi bude interesantnije.
Darihno is offline  
Old 12.12.2015., 14:16   #15
Quote:
Makovnjacha kaže: Pogledaj post
Ulegla s namjerom da pišem samo lijepe riječi
kamosutra ?
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 12.12.2015., 14:18   #16
Quote:
Arya 8 kaže: Pogledaj post
Dobro darkerice osvojile temu prije svih...

Maky, jesi li kupila pivo? Samo te podsjećam da ne bi bilo kuknjave večeras

Kakva je atmosfera u Kući?
ovi drugi nisu tu jer jos ciste cakre

mi rodjeni prosvjetljeni, ne treba nam gogo bejz spiritualni vodja op:
maymay is offline  
Old 12.12.2015., 14:19   #17
Puspas mene

nadam se da će barem večeras napraviti dostojanstveno finale, sinoć je bila katastrofa...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 12.12.2015., 14:20   #18
Pozdrav ljudovi

danas na poslu iznenađenje - svi gledali sinoć i svi znaju sve stanare

a ja misila fin neki svit .... navijaju ili za Gorana ili za Darka ...
ParisGirl is offline  
Old 12.12.2015., 14:24   #19
Ja ne poznajem niti jednu osobu koja bi glasala za gorarana i svako koga znam u RL bljuva na njega.
Alexa is offline  
Old 12.12.2015., 14:26   #20
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja ne poznajem niti jednu osobu koja bi glasala za gorarana i svako koga znam u RL bljuva na njega.
kod mene obratno.
staleži
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.