Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2016., 18:18   #1
pozdrav

Neznam gdje pitati (premjestite ako je potrebno),naime da li me smije "srusit " na tehnickom pregledu iz razloga sto mi se nespusta staklo na vratima jednim i sto sam izvadio maglenke i zatvorio te rupe? Hvala
ivica75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 15:07   #2
Quote:
ivica75 kaže: Pogledaj post
Neznam gdje pitati (premjestite ako je potrebno),naime da li me smije "srusit " na tehnickom pregledu iz razloga sto mi se nespusta staklo na vratima jednim i sto sam izvadio maglenke i zatvorio te rupe? Hvala
Ne da smije, nego mora. Ako auto ima maglenke, one moraju biti ispravne. Što se prozora tiče nisam siguran, ali on se obavlja vizualnim pregledom za napukline, promjene u boji, zatamnjenje i slično, tako da vjerojatno neće ni primjetiti da ne radi.
Stravinsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 11:27   #3
Quote:
Stravinsky kaže: Pogledaj post
Ne da smije, nego mora. Ako auto ima maglenke, one moraju biti ispravne. Što se prozora tiče nisam siguran, ali on se obavlja vizualnim pregledom za napukline, promjene u boji, zatamnjenje i slično, tako da vjerojatno neće ni primjetiti da ne radi.
Pa ak je zatvorio rupe, maknuo lampe, sta tu tocno "nije ispravno"?
Ono cega ni nema?
Na mojem ne postoje maglenke, a jedina razlika između mog i autorovog je ta šta je rupe zatvorio Opel, ali te rupe postoje.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.