Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Sastanak Grabar Kitarović - Vučić ocjenjujete
Pozitivno 45 32.61%
Negativno 93 67.39%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 12:44   #61
Opa tuku se selfiji s četnikom
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 12:46   #62
Ma to su lokalni birači SDSSa...


Još samo fali da joj u Tavankutu podemtnu Bunjevce koji tvrde da nemaju veze s Hrvatima, da poniženje bude kompletno.
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 13:40   #63
Iskren da budem meni ovaj sastanak ima pozitivan ishod sta god da se dogodi.
Ako sve prodje u redu super jer tako valja a i pizde nacionalisti sa obe strane.
Ako Vucic pretrpi neku neprijatnost, super jer to je Vucic, zasluzio je.
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 13:52   #64
Opaaaa, pa ja to i šajkače vidim na fotkama...

Lijepo bome...

I opet,nigdje dežurnih dušebrižnika kao za vrijeme Josipovića...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 14:15   #65
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Opaaaa, pa ja to i šajkače vidim na fotkama...

Lijepo bome...

I opet,nigdje dežurnih dušebrižnika kao za vrijeme Josipovića...
Si siguran da nema dušebrižnika kao sa Josipovićem?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 14:16   #66
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Opaaaa, pa ja to i šajkače vidim na fotkama...

Lijepo bome...

I opet,nigdje dežurnih dušebrižnika kao za vrijeme Josipovića...
Pa nisu izasli sa kokardama i bradama, sta ti sad i sajkaca smeta, to je narodna nosnja najbrojnije manjine u vasoj zemlji. Sta su po tebi trebali nositi, crne kape navijaca Uniqahe?
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 14:16   #67
Quote:
Defke kaže: Pogledaj post
Iskren da budem meni ovaj sastanak ima pozitivan ishod sta god da se dogodi.
Ako sve prodje u redu super jer tako valja a i pizde nacionalisti sa obe strane.
Ako Vucic pretrpi neku neprijatnost, super jer to je Vucic, zasluzio je.
Da sam predsjednik, ja bih prvo natjerao Vučića da poljubi hrvatsko tlo, klekne i ispriča se. Zatim da se odrekne Šešelja i Draže, a onda bismo mogli razgovarati.
Crombo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:06   #68
I naravno, u Tavankutu doček od Hrvata i Bunjevaca...
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:07   #69
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
I naravno, u Tavankutu doček od Hrvata i Bunjevaca...
Sta se desilo?
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:10   #70
U Tavankutu su većina Hrvati Bunjevci a ne Hrvati i Bunjevci jer se radi o istom narodu.
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:15   #71
Vuk dlaku mijenja,ali cud nikada!Ono sto je mislio 91-95 misli i sada i da se ukaze prilika opet bi taj ponovio sve isto.Organizirati ovako nesto na podrucju koje je toliko propatilo u Domovinskom ratu zbog ovoga cetnika i njemu slicnih ja mogu samo nazvati potpunim ludilom i gazenjem po hrvatskim grobovima.
Za one koji imaju kratkotrajno pamcenje neka ga osvjeze snimkama.Inace na proslom gostovanju u HR on je izjavio da u to vrijeme nikada nije niti bio na ovim prostorima.

https://www.youtube.com/watch?v=vu5qvsloewU

https://www.youtube.com/watch?v=5RlKsh3nVuQ
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:41   #72
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Sa preko 250k Hrvati u Srbiji pali na nekih 60k (bez "Bunjevaca") I to bez rata, svojih "hao" krajina itd.

Srbi u Hr su još i dobro prošli s obzirom na sve i onu dreku i prije pobune i agresije "nećemo Hrvatsku... "

A što se tiče granica na Dunavu, pa i ako sredinom povučeš crtu Vukovarska ada je bliža Hr recimo pa i nju svojatate?
kuda prolazi matica reke? nas stav je da granica ide maticom reke i to je uobicajena praksa kod razgranicenja.
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 16:49   #73
Quote:
Biber kaže: Pogledaj post
kuda prolazi matica reke? nas stav je da granica ide maticom reke i to je uobicajena praksa kod razgranicenja.

Zapravo je to uobičajena praksa samo prilikom utvrđivanja granice. Ako se prirodni marker granice s vremenom mijenja, to ne mijenja granicu, jer je ona određena koordinatno i katastarski datumom bilateralnog sporazuma o njenom konačnom obliku.

Granice su u međunarodnom pravu potpuno nepromjenjive vanjskim utjecajem. Granica kao pojam je fiktivna linija, ne obilježje krajolika.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:13   #74
Doneo je cveće na ćupriju.

Kakav šmeker.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:19   #75
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Zapravo je to uobičajena praksa samo prilikom utvrđivanja granice. Ako se prirodni marker granice s vremenom mijenja, to ne mijenja granicu, jer je ona određena koordinatno i katastarski datumom bilateralnog sporazuma o njenom konačnom obliku.

Granice su u međunarodnom pravu potpuno nepromjenjive vanjskim utjecajem. Granica kao pojam je fiktivna linija, ne obilježje krajolika.
ne bih se slozio. ako te bas zanima moje misljenje evo ti link

https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post55365355

ali to sad nije tema. jasam samo hteo da kazem koje je stajaliste republike srbije u ovom slucaju, a to je da granica ide maticom dunava
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:45   #76
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Opet iste priče kako ovaj susret nije motivirala međunarodna zajednica, već oni sami. To sam već negdje čuo. Da, to su isto rekli Josipović-Tadić gotovo na istom mjestu.

I sad od desničara nema uobičajednih fraza kako nas naša predsjednica opet gura u bratske odnose sa istočnim susjedima.
Sad se samo čuje kako treba pregovarati, kako ne treba donositi zaključke prije sastanka bla bla bla...
Kaže Kovač: nije region nego susjedstvo.

I svi problemi su riješeni sad kad to drugačije zovemo
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:56   #77
Quote:
Biber kaže: Pogledaj post
ne bih se slozio. ako te bas zanima moje misljenje evo ti link

https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post55365355

ali to sad nije tema. jasam samo hteo da kazem koje je stajaliste republike srbije u ovom slucaju, a to je da granica ide maticom dunava
zanimljivo na RTL vijestima neki komentari da bi se više trebali voljeti i da bude sve kao prije, dali daje naznake necega vise ili vise da se zblizimo radi pomoci da srbije udje u EU a mi hrvatska kao prva susjedna zapadna zemlja da moze uciniti sve da se srbija vise okrene zapadu i makne od ruske sfere utjecaja a samim time i ulazak u NATO...
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 19:04   #78
Ovo sastajanje na mostu je izgledalo kao razmjenjivanje taoca u Bridge of spies.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 19:04   #79
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Gdje i kada su hrvati koristi ćirilicu?
I ne gluparaj, ćirilica ne može nikoga ubiti nije čovjek ali jest dio strane kulture koja je vršila agresiju na HR

A srpski predstavnici ti nisu smetali kada ih je dovodio drug Josipović?
A srpski predstavnici ti sad ne smetaju kad ih dovodi drugarica Kolinda?
Zanimljiv metar imate kolega/ice?
__________________
moje tijelo moj izbor podržavam u svakom slučaju nisam licemjer poput jednih ili drugih koji to podržavaju samo onda kad im to odgovara
Bismarck13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 19:24   #80
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Evo vidim i na srpskim forumima srpski nacionalisti kritikuju sastanak. Kažu da će Vučić izdati, bla bla bla...
Ovo je još jedan očit dokaz da je sastanak prava stvar i da će doneti samo dobro, jer ga pljuju i hrv i srb nacionalisti
Jeste se odrekli teritorijalnih pretenzija prema Hrvatskoj i javno priznali odgovornost za rat? Jeste se odrekli zakona prema kojem bi sudili našim državljanima za izmišljene zločine? Hoćete li priznati legitimnost Oluje i prestati s propagandom o pola milijuna protjeranih Srba? Kad ćete prestati zabadati nos u unutarnja pitanja Hr? Kad će plaćanje ratne štete?

Nas u Hr samo to zanima od Srbije i to je to. Što manje slušamo o Srbiji u bilo kojem drugom kontekstu to bolje.

Ako je jedna Njemačka mogla priznati odgovornost za rat i naknaditi štetu zašto ne može Srbija? Vidiš, problemi između Hr i Srbije se neće riješiti pretvaranjem da rata nije bilo niti skrivanjem činjenice da je Srbija jedini krivac za rat. I od toga treba poći, od javnog priznanja, javnog odricanja od velikosrpske politike, e da je takav sporazum onda bi vrijedio truda.

Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Sam cin sastanka u Vukovaru s cetnickim lieblingom je dovoljan cin izdaje...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Slažem se. S četnicima, bivšim ili sadašnjim nema pregovora dok se ne ispuni ovo što sam gore napisao.
Stiglitz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.