Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 20:14   #1
Problemi sa policijom radi ne posjedovanja droge

Pozdrav svima.

Imam 17 godina i danas sam prvi put imao problem sa policijom.Ovako je to bilo:
Moj rođak koji je tek došao iz Njemacke punio je 18 godina i men je rekao: "Hajmo malo trave rokat".Ja sam nakon premisljanja pristao jer je kao 18-'ti rodjendan.I slucajno smo na nekog momka naletili i ja sam mislio da je diler i pitao sam ga i ovaj moj rodjak je rekao moje ime.Pitali smo ga jer nigdje nismo mogli da nadjemo marihuanu.I po facebooku sam pitao par ljudi ali nisu imali a poznajem ih kao "dilere" jer sam cuo za njih.I otisao sam sa rodjakom kod tetke i otac me nazvao ljutito i rekao da dolazi po mene.Rekao mi je da imaju slike neke i da moram na sud ici kada dobijem poziv.I ja sam u putu probao da udjem na facebook ali neko je bio promjenio sifru.Šta mislite vi o tome? A nisam je mogao ni nabavit to...
Deny12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 20:35   #2
Wat?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 20:56   #3
Quote:
Deny12 kaže: Pogledaj post
Šta mislite vi o tome? A nisam je mogao ni nabavit to...
Da ste oba pacijenti i to pravi.Dobro da se MUP-u niste javili jel ima kakvog "viška" prije spaljivanja.

Nema prijave jer nema ni djela/nedjela.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:02   #4
Definitivno, nije za vas diler, već doktor.

Slažem se s onim što je napisao Sivkić. bez kriminalnog djela, nema kazne.
Upali ste u oči jer ste se prilično glupo raspitivali o tome kako počiniti kazneno djelo, sad će vas propitati i pustiti.
JohnDoe-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:20   #5
Quote:
Deny12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Imam 17 godina i danas sam prvi put imao problem sa policijom.Ovako je to bilo:
Moj rođak koji je tek došao iz Njemacke punio je 18 godina i men je rekao: "Hajmo malo trave rokat".Ja sam nakon premisljanja pristao jer je kao 18-'ti rodjendan.I slucajno smo na nekog momka naletili i ja sam mislio da je diler i pitao sam ga i ovaj moj rodjak je rekao moje ime.Pitali smo ga jer nigdje nismo mogli da nadjemo marihuanu.I po facebooku sam pitao par ljudi ali nisu imali a poznajem ih kao "dilere" jer sam cuo za njih.I otisao sam sa rodjakom kod tetke i otac me nazvao ljutito i rekao da dolazi po mene.Rekao mi je da imaju slike neke i da moram na sud ici kada dobijem poziv.I ja sam u putu probao da udjem na facebook ali neko je bio promjenio sifru.Šta mislite vi o tome? A nisam je mogao ni nabavit to...
ako mislis da ce ti biti dobro kad se napusis, grdno se varas. pripremi se na muku i povracanje, pogotovo ako ni cigarete ne pusis
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:21   #6
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
Definitivno, nije za vas diler, već doktor.

Slažem se s onim što je napisao Sivkić. bez kriminalnog djela, nema kazne.
Upali ste u oči jer ste se prilično glupo raspitivali o tome kako počiniti kazneno djelo, sad će vas propitati i pustiti.
prekrsaj, a ne kazneno djelo
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 17:56   #7
si uspio sada uči na fb??



Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
3metraiznadneba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:18   #8
Poslje par sati sam resetovao sifru i usao na facebook.Cak mi je otac rekao da ne smijem izlazit 7 dana iz kuce i da moram cekat poziv za sudjenje..
Deny12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:27   #9
Kakvi glupani
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 02:09   #10
Quote:
Deny12 kaže: Pogledaj post
Poslje par sati sam resetovao sifru i usao na facebook.Cak mi je otac rekao da ne smijem izlazit 7 dana iz kuce i da moram cekat poziv za sudjenje..
a za šta si optužen pa će bit suđenja?
.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 03:42   #11
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
a za šta si optužen pa će bit suđenja?
.
za par dana tata ce mu reci da je uspio nekako izvuci ga, jedva
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 05:00   #12
I onda će ga još dobro izbubrežit jer u današnje vrijeme ni travu ne zna kupit.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 10:04   #13
ma ako bude šuđenja a maloljetan je, sigurno je da će imati problema sa socijalnom službom, na neki način tvoj tata bi mogao na kraju snositi odgovornost jer je dozvolio ( ne namjerno) da trazis drogu.

Pa traženje tj pokušaj kupovine droge isto postoji kazna. Dokazi postoje kao evo razgovori na fb u kojem traži drogu.
Policija je sigurno pratila te poznatije dilere a u klopku se uhvatila mala ribica ( autor teme).




Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
3metraiznadneba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 10:06   #14
Quote:
3metraiznadneba kaže: Pogledaj post
ma ako bude šuđenja a maloljetan je, sigurno je da će imati problema sa socijalnom službom, na neki način tvoj tata bi mogao na kraju snositi odgovornost jer je dozvolio ( ne namjerno) da trazis drogu.

Pa traženje tj pokušaj kupovine droge isto postoji kazna. Dokazi postoje kao evo razgovori na fb u kojem traži drogu.
Policija je sigurno pratila te poznatije dilere a u klopku se uhvatila mala ribica ( autor teme).




Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
Po kojem clanku kojeg zakona?


Zapravo, ima, da mu tata tjedan dana kucnog pritvora....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 10:19   #15
Ovdje bi policija trebala dobiti kaznu od unutarnje kontrole.
Ako netko planira napraviti prekršaj, njega se prati te ga se uhvati sa rukama u pekmezu. Jer ke kazna onda puno veća.
Dobro, ima i posebnih slučajeva da netko npr. misli napraviti atentat sa kamionom. Onda će biti kasno da ge se uhvati u kaznenom djelu.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 23:12   #16
Quote:
3metraiznadneba kaže: Pogledaj post
na neki način tvoj tata bi mogao na kraju snositi odgovornost jer je dozvolio ( ne namjerno) da trazis drogu
a mama? nema smisla da i mama ne bude kažnjena
SundayMorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 23:15   #17


Jesi već skužio da ti je stari upao u fejs?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 23:22   #18
Quote:
3metraiznadneba kaže: Pogledaj post
maloljetan je, sigurno je da će imati problema sa socijalnom službom, na neki način tvoj tata bi mogao na kraju snositi odgovornost jer je dozvolio ( ne namjerno) da trazis drogu.
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ovdje bi policija trebala dobiti kaznu od unutarnje kontrole.
Quote:
SundayMorning kaže: Pogledaj post
a mama? nema smisla da i mama ne bude kažnjena

Zaključili smo, dakle, dosad da treba kazniti njega, tatu, mamu, i evo policiju.

A što s rođakom?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 23:32   #19
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zaključili smo, dakle, dosad da treba kazniti njega, tatu, mamu, i evo policiju.

A što s rođakom?


-Stipe
Rođaka kazniti. A djeda ? Njega treba osloboditi: http://www.24sata.hr/news/sud-ga-osl...e-gihta-485017

krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 23:35   #20
rođak se izvuko, kaj
SundayMorning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.