Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 13:04   #7161
Quote:
gemla kaže: Pogledaj post
Bok. Napravio sam neke preinake na kuhinji pa komentirajte!!!
I ja mislim da je majstor jako povoljan,a kuhinje koje je on napravio izgledaju savršeno.
http://img690.imageshack.us/img690/4869/kuhinja3f.jpg
ja gornje elemente skoro pa nebi stavio, no neznam tvoje potrebe za prostorom i uostalom koliko je velik ostatak stana ( npr imas li nesto kao smocnicu ili ne ) , jer postoje situacije kada je svaki centimetar prostora bitan
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 22.04.2010., 13:41   #7162
Quote:
gemla kaže: Pogledaj post
Bok. Napravio sam neke preinake na kuhinji pa komentirajte!!!
I ja mislim da je majstor jako povoljan,a kuhinje koje je on napravio izgledaju savršeno.
http://img690.imageshack.us/img690/4869/kuhinja3f.jpg
Meni je ovako bolje, al ja ne bi stavila ove gornje elemente sa staklenim vratima, bilo bi mi draže da su svi isti, crveni kao i donji, eventualno bijeli. Što se tiče nape, bolje bi mi pasala ugradbena.
Amaranta is offline  
Old 22.04.2010., 14:11   #7163
Već dugo pratim ovaj forum, pa sad trebam pomoć
Dobila sam ponudu za kuhinju, ali ne znam jel to ok cjena.
Znači na zidu kuhinja dužine 3,5m boja svjetli zebrano, radna ploha srebro 6cm, i ručke aluminijski profil. Otok 2,2m radna ploha 90cm širine do poda s obje strane. Sve zajedno ima 14 ladica metabox sistem i izvlačna košara od 30cm. Što mislite? Napravila sam ju i u alnu pa ću pokušati staviti slike. Pomoć molim!
lufija is offline  
Old 22.04.2010., 14:36   #7164
Zaboravih reči cjena je 18000kn
lufija is offline  
Old 22.04.2010., 14:40   #7165
Meni zvuči previše, s obzirom na to da je sve od iverala, a da su ladice metabox..
Aoife is offline  
Old 22.04.2010., 14:58   #7166
Hvala na brzom odgovoru . I meni se čini puno, pa sam zato za svaki slučaj htjela provjeriti s vama. Tražit ću druge ponude
lufija is offline  
Old 22.04.2010., 15:00   #7167
Quote:
lufija kaže: Pogledaj post
Već dugo pratim ovaj forum, pa sad trebam pomoć
Dobila sam ponudu za kuhinju, ali ne znam jel to ok cjena.
Znači na zidu kuhinja dužine 3,5m boja svjetli zebrano, radna ploha srebro 6cm, i ručke aluminijski profil. Otok 2,2m radna ploha 90cm širine do poda s obje strane. Sve zajedno ima 14 ladica metabox sistem i izvlačna košara od 30cm. Što mislite? Napravila sam ju i u alnu pa ću pokušati staviti slike. Pomoć molim!
3,5 m bez gornjih elemenata ?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 22.04.2010., 15:11   #7168
Quote:
gemla kaže: Pogledaj post
Bok. Napravio sam neke preinake na kuhinji pa komentirajte!!!
I ja mislim da je majstor jako povoljan,a kuhinje koje je on napravio izgledaju savršeno.
http://img690.imageshack.us/img690/4869/kuhinja3f.jpg
hm... meni se nikako ne svida onaj element povise hladnjaka. ako ti je vec potreban onda je bolje ugradbeni staviti

slazen se sa ostalima da je bolje da gornji elementi nisu crveni. ja bi da budu svi od tog ka stakla i da budu manji, tj da ne budu toliko visoki.
i da, jedno vako pitanje... zasto si stavia ova vrata od elemenata (neznan kako se to kaze ) ako si radia u alnu imas one plohe di se uopce ne vidu crte te izmedu ladica i elemenata, ako me razumis. i ja bi skroz ugradbenu perilicu,a ne takvu

kuhinja je crvena, pa triba biti oprezan da ne ubacis previse toga. lipse mi je kad sve izgleda ka cjelina jedna

ajme mene i pojmova... nadan se da ste razumili bar nesto

edit: ovako bi ja nekako:

nisan uspila naci sve sta san tila... al valda svacate
__________________
we're not enemies, we just disagree

Zadnje uređivanje fasinain : 22.04.2010. at 16:01.
fasinain is offline  
Old 22.04.2010., 16:54   #7169
još mi je najbolje ovako kako je fasinain nacrtala
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 22.04.2010., 17:57   #7170
Gemla i meni se sviđa najviše ovaj fasinain uradak i tu bi mi mogla proći i zidna napa, nebi nužno morala biti ugradbena.



Da ne bude zabune ono nije ploča koju ja tražim, već ova
http://de.tinypic.com/r/4vjyfa/5
ali kako nije bilo na našim stranicama naletim usput i na ovu, samo nisam bila sigurna da nije kakav stol za gatanje. Tako mi je na prvu izgledalo.
more14 is offline  
Old 22.04.2010., 19:41   #7171
Thumbs up

Evo da pokažem što sam ja smislila. Komentare svih vrsta prihvačam .
Prva slika je slika kuhinje na zidu
http://i43.tinypic.com/10nrpud.jpg

A druga je slika otoka s kuhinjske strane

http://i42.tinypic.com/nvqrno.jpg

Samo što bi trebale biti alu profili umjesto ručkica.

Zadnje uređivanje Aoife : 22.04.2010. at 20:01. Reason: velike slike
lufija is offline  
Old 22.04.2010., 19:50   #7172
@lufija
par sa moje strane, nisu to nedostaci, ne shvati ih tako. samo moja razmisljanja no ti mozda imas dobar razlog zasto si to tako napravila

-element iznad samostojeceg frizidera-nikako mi ne ide
-gornji elementi + visoki element - imam osjecaj da ako nemas 2m da inisu bas uporabni
-napa , tj "dimnjak" napa - po meni nepotrebno guranje takve u mali prostor - jednostaavno takva napa treba biti 90 sa dosta "zraka" oko sebe da dodje do izrazaja i opravda suludu cijenu
-otok - a za njega sam vec izrazi misljenje, ako nemas stan kao iz filmova otok je za mene overkill
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 22.04.2010., 19:51   #7173
@ lufija: zasto ne stavis ugradbeni hladnjak? kad su kuhinje male, i kad su samostojeci hladnjaci slozeni kao dio kuhinje, tesko se moze izbjeci efekt prenatrpanosti. osobito kad je povise njega jos ta polica.
sve u svemu, lipa kuhinja. jedino bi ja i ispod sudopera ladice stavila. bolje se iskoristi prostor i nisan sigurna za onaj element na izvlacenje u otoku. mislin da bi bolje izgledalo kad bi bile ladice kao cjelina, ili da ga stavis uz kraj
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 22.04.2010., 20:06   #7174
@lufija, po meni bi bilo bolje da su svi gornji elementi bijeli, a slažem se sa komentarima iznad da bi bolje pasali ugradbena napa i ugradbeni frižider (ili maknuti element iznad frižidera).

Otok nadam se da je naslonjen na zid, jer pravi "otok" paše samo u velikim prostorima. Slažem se i s time da ova izvlačna košara na sred otoka vizualno smeta.
Aoife is offline  
Old 22.04.2010., 20:23   #7175
Odakle krenuti. Friž imam star 2 god. pa ga se baš ne mogu rješiti i kupiti novi. U kući je strop dosta visok 270cm, pa mi je glupo bez obzira što sam mala ne iskoristiti gornji prostor, spremit ću nešto što ne koristim često.
Gornji svi bijeli i ja sam o tome razmišljala ali kad ih obojam u alnu djeluje mi bolje ovako. Otok se naslanja na zid, a izvlačna košara mi je strava potrebna, a jedino sam je tamo mogla ugurati da mi bude na zgodnom mjestu nadohvat ruke.

Hvala svima na odgovorima savjetujte i dalje, da najbolje iskoristim prostor
lufija is offline  
Old 22.04.2010., 20:24   #7176
oprostite sto ulejecem u diskusiju,

evo napisala sam na odgovarujucoj temi kakvi sam kupila sudoper, e sad, mi moramo staviti tu niskotlacnu pipu, pa danas vidila da njih nema bas previse izbora, pogotovo ne u bojama ! sudoper je bijeli, pa cu izgleda morat staviti metalnu pipu, e sad neznam kako to izgleda i kako rijesit, pa na kraju krajeva mislim da se to mozda i ne krsi sa zakonom estetike, ili ipak da ??? meni osobno trenutno ne dijeluje toliko strasno, no neznam, trebala bi vidijeti negdije.......sto mislite ???
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 22.04.2010., 20:37   #7177
Quote:
lufija kaže: Pogledaj post
Odakle krenuti. Friž imam star 2 god. pa ga se baš ne mogu rješiti i kupiti novi. U kući je strop dosta visok 270cm, pa mi je glupo bez obzira što sam mala ne iskoristiti gornji prostor, spremit ću nešto što ne koristim često.
Gornji svi bijeli i ja sam o tome razmišljala ali kad ih obojam u alnu djeluje mi bolje ovako. Otok se naslanja na zid, a izvlačna košara mi je strava potrebna, a jedino sam je tamo mogla ugurati da mi bude na zgodnom mjestu nadohvat ruke.

Hvala svima na odgovorima savjetujte i dalje, da najbolje iskoristim prostor
- hladnjak, sta je tu je. iako bi ja najrade stavila na to misto onaj "ormar" za ugradbeni hladnjak i cekala da se ovaj pokvari. dotad hladnjak na nekom drugom mistu stavila, malo odvojeno od kuhinje, a taj "ormar" imala kao dodatno skladiste. lipse ce ti izgledati sa ugradbenin, a kasnije ce ti biti jako tesko ukomponirati to sve.

- izvlacnu kosaru stavi sa strane, a ne u sredinu, izmedu 2 ladicara.
probaj sa ugradbenom mapon...
- neznan kako izgleda u alnu al se slazen da bi bolje izgledalo da gornji elementi budu bijeli.
tj, napravi tako skicu i stavi ovdi da vidimo

Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
oprostite sto ulejecem u diskusiju,

evo napisala sam na odgovarujucoj temi kakvi sam kupila sudoper, e sad, mi moramo staviti tu niskotlacnu pipu, pa danas vidila da njih nema bas previse izbora, pogotovo ne u bojama ! sudoper je bijeli, pa cu izgleda morat staviti metalnu pipu, e sad neznam kako to izgleda i kako rijesit, pa na kraju krajeva mislim da se to mozda i ne krsi sa zakonom estetike, ili ipak da ??? meni osobno trenutno ne dijeluje toliko strasno, no neznam, trebala bi vidijeti negdije.......sto mislite ???
ja mislin da ako ti je pipa lipa, da nece biti problema sta je razlicite boje/materijala jel se moze negdi viditi slika sudopera i potencijalne pipe?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 22.04.2010., 20:40   #7178
na eurodomo.de model prima granit white , neznam stavit link, pipu jos nemamo
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 22.04.2010., 20:49   #7179
Quote:
more14 kaže: Pogledaj post

Da ne bude zabune ono nije ploča koju ja tražim, već ova
http://de.tinypic.com/r/4vjyfa/5
ali kako nije bilo na našim stranicama naletim usput i na ovu, samo nisam bila sigurna da nije kakav stol za gatanje. Tako mi je na prvu izgledalo.


A joooj....
Evo sam tek sada shvatila da je ono prije ploča za kuhanje
Kako si govorila sandriffm za njenu radnu ploču, mislila sam da je riječ o radnoj ploči :tuče glavom u zid :

nešto u zadnje vrijeme teže kopčam
murtila is offline  
Old 22.04.2010., 20:50   #7180
nemogu ja to nac koje su dimenzije?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.