Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2012., 12:50   #401
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Jao, hvala ti... imam neki sa pp i ok je, al malo dosadnjikav... HVALAAA!!!
e_ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 18:33   #402
Quote:
Little Miss Violet kaže: Pogledaj post
Hvala Gipsyqueen!
Ovaj kruh s praškom za pecivo (pretpostavljam da se to pitalo) se odmah frkne u pećnicu. Ne treba čekati da se diže
Nema na čemu. Isprobala sam nekoliko recepata i jako su mi se svidjeli.


Ontopic, solarov kruh s tikvicama i parmezanom (u koji ide prašak za pecivo) - link
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 20:07   #403
Taz ima gluten pa ispada iz igre :-(
e_ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 05:18   #404
no knead kruh + viska pogaca kraj Visa



p.s. Donata ne mogu ti poslat poruku (valjda pun inbox), hvala na articokama i svemu po redu
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 09:26   #405
o tako ti svega, vidi ove viške šta me milo gleda
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 12:56   #406
Tavanka, šta reći?!

Mrak!
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:00   #407
isuse poše...toliko je slika na ovom forumu, toliko divnih slika, jela i recepata, al ne znam kad sam zadnji put na nešto ovako zaslinila!
ubit će me ova viška danas...sad bi platila 100kn za jedan komad!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:50   #408
Jučer sam u nekom časopisu vidjela recept za kruh za suncokretovim sjemenkama i krumpirom. Naravno, ne sjećam se u kojem jer sam to čitala u čekaonici kod veterinara
Zna li netko u kojem je to časopisu ili ima neki recept za isti? Fala.


Viška pogača toliko slasno izgleda da bih najradije pojela ekran
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 14:39   #409
hvala cof, rich, mulice super je u ovoj varijanti - svuda ima super koricu, cak i Visani nisu imali zamjerke iako su u startu grintali na tijesto kad su vidili, al kad su probali, nestala je brzinom munje
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 15:27   #410
ova viška, a i kruh izgledaju fantastično

i more
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:06   #411
Tavanka, super mi je viška!
(Nemam niš' protiv no kneada, ali njega često pečem pa mi nije toliko napet.)
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:25   #412
Tavanka, božetebe, bodulima si ponudila nešto besplatno, ma di te neće falit Al isto znaj da ti je slika za budit zavist i jal u nama kojima nije dano bit tamo

Ontopic, upravo mi se peče solarov kruh (verzija bez parmezana i s integralnim pirovim brašnom). Baš me zanima rezultat
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:38   #413
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Tavanka, božetebe, bodulima si ponudila nešto besplatno, ma di te neće falit Al isto znaj da ti je slika za budit zavist i jal u nama kojima nije dano bit tamo

Ontopic, upravo mi se peče solarov kruh (verzija bez parmezana i s integralnim pirovim brašnom). Baš me zanima rezultat
Meni je taj kruh totalna napast. Jela sam ga s ajvarom, kao da nema sutra.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:46   #414
Kod mene je još gore, evo sve tri mačke sjede ispred pećnice, oblizuju se i gledaju televiziju
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:58   #415
awwww, cats, zamišljam taj prizor
idite k vragu, ja još nisam radila taj kruh, i sad ste me sjetile na to!
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 18:46   #416
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Tavanka, super mi je viška!
(Nemam niš' protiv no kneada, ali njega često pečem pa mi nije toliko napet.)
tnx

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Tavanka, božetebe, bodulima si ponudila nešto besplatno, ma di te neće falit Al isto znaj da ti je slika za budit zavist i jal u nama kojima nije dano bit tamo
ovo ce ti moja polubodulska strana zapisat u crnu knjizicu, a poluvlaska oprostit
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 09:28   #417
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Jučer sam u nekom časopisu vidjela recept za kruh za suncokretovim sjemenkama i krumpirom. Naravno, ne sjećam se u kojem jer sam to čitala u čekaonici kod veterinara
Zna li netko u kojem je to časopisu ili ima neki recept za isti? Fala.


Viška pogača toliko slasno izgleda da bih najradije pojela ekran

Evo recepta, časopis je Hrana i vino, svibanj 2012.
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 09:44   #418
E sad, moj kruh s tikvicama...

Krasno se dignuo, kad je bio pečen sam ga zamotala u krpu i ostavila na radnoj plohi da se ohladi, a ja skočila van na kratku šetnju. Kad sam došla doma ustanovila sam da je oblik kruha nešto drukčiji i više onako pripljeskan , a neki drugi tragovi zločina ukazuju na to da je do promjene vjerojatno došlo uslijed ležanja nekog dlakavog tijela na toplom kruhu. Krivac šuti, svi se prave ludi

Okus mi je jako dobar, probala sam sinoć komadić, jedino me iznenadilo da je jako slan, jer sam stavila vrlo malo soli. Bit će da je od maslinovog ulja, stavila sam pol dl maslinovog i 1 običnog.
Sljedeći put ću vjerojatno staviti malo manje tikvica i dodati koju žlicu sjeckanih bučinih koštica ili možda koji pinjol.

Još slike:





E, da, kruh mi je pustio po krpi zelenkaste tragove - za TO sam sigurna, da je kriv on a ne netko drugi
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 09:47   #419
cats, kruh super izgleda
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 10:29   #420
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Kad sam došla doma ustanovila sam da je oblik kruha nešto drukčiji i više onako pripljeskan , a neki drugi tragovi zločina ukazuju na to da je do promjene vjerojatno došlo uslijed ležanja nekog dlakavog tijela na toplom kruhu. Krivac šuti, svi se prave ludi


toplo im bilo pa se grijale
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.