Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 12:45   #41
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
vidis da su stari ljudi u pravu kad kazu da ne kopas po tudim stvarima... da nisi svrljala po kompu, sad bi bila ok... a i decko ti je biser kad to nije sakrio... to se laganini sakrije mapa, a ne da svi imaju uvid u to... sestra koristi moj komp, al sve sa XXX dodatkom je fino sakriveno...
Ma daj molim te
To kaj je ona kopala je problem i nije ok, ali to nije ovdje tema i to ne mijenja cinjenicu da to sto on radi nije u redu. Da nije svrljala po kompu samo bi bila u iluziji i negiranju, ali ne ne bi bilo ok- wtf?? On nije biser zato sto nije sakrio nego zato kaj to radi. Kako neki ljudi razmisljaju, nikada to necu razumijeti.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 12:48   #42
gle - nema se vise tu kaj raspravljat... te zenske su mu dostupne i tu je presao granicu.
kraj price
zanokticaa is offline  
Old 20.04.2008., 12:52   #43
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
Znači po tebi,nema mjesta za paniku,jer je sve samo zabava ???
Zabava ? Pa mozda ne bas zabava vise to da smo svi mi sekusalna bica i napaljuje nas kad vidimo nekoga u seksualno eksplicitnoj pozi.
Budimo iskreni, tebe napali zgodan frajer na dobroj slici

Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
Uostalom kada smo počinjali vezu rekao je da mu je dosta zajebavanja i švrljanja okolo i da se želi smiriti.
I da, bili smo odvojeni zbog njegovog posla 2 mjeseca,čuli smo se svaki dan....
Jednostavno je, daj mu izbor...
Brisi slike komada sa kompa i nikad vise ne zelis vidjeti niti jednu na njegovom kompu i on dobije tvoje slike.
Sa tim svi dobivate (cak i ja ako mi posaljes slike ) a i ti mozes dobiti njegove slike.
Ako ti nekad bude dosadno a i da imas osiguranje

Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
Ali ne znam,pitam se sada da li da kopam dublje ili ne,a opet ako ne pitam neću biti na miru.
Uvijek kopaj onoliko duboko koliko si spremna podnjeti istinu. Neke stvari ljudi ne zele cuti i bolje ih je ne pitati.
Najvaznija stvar u vezi je iskrenost i svaka veza pociva na temeljima medusobne iskrenosti i uvazavanja.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 20.04.2008., 12:53   #44
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
Black.Diamond, zaboravih napisat, iako on ima te slike, ne znaci da te ne voli, ne cijeni, il šta već... ako je s tobom ne znaci da ostatak ženskog roda za njega ne postoji....
Ne, znaci da je iznimno cijeni i postuje i da je njegova ljubav upravo nevjerovatna. Daj nemoj me nasmijavati. I kakva je ovo nebuloza, ako je s njom ne znaci da ostatak z.roda za njega ne postoji? Ako su u vezi u kojoj nema odnosa na seksualnoj ili emocionalnoj bazi sa drugim zenama, onda da, onda bas to to znaci. A nisam primjetila da je ona rekla da imaju dogovor da je ok imati i druge osobe

Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
....možda mu je jednostavno gušt dopisivat se s curama
LOL. Ti mora da se salis.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 12:54   #45
Quote:
AlgidBabe kaže: Pogledaj post
Ma daj molim te
To kaj je ona kopala je problem i nije ok, ali to nije ovdje tema i to ne mijenja cinjenicu da to sto on radi nije u redu. Da nije svrljala po kompu samo bi bila u iluziji i negiranju, ali ne ne bi bilo ok- wtf?? On nije biser zato sto nije sakrio nego zato kaj to radi. Kako neki ljudi razmisljaju, nikada to necu razumijeti.
gle, i ja se dopisujem s drugim curama, al svoju ne varam, iako zivimo na suprotnim krajevima naše male države, i vidimo se jednom mjesečno.
danijel0000 is offline  
Old 20.04.2008., 12:55   #46
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Uvijek kopaj onoliko duboko koliko si spremna podnjeti istinu. Neke stvari ljudi ne zele cuti i bolje ih je ne pitati.
Najvaznija stvar u vezi je iskrenost i svaka veza pociva na temeljima medusobne iskrenosti i uvazavanja.
Je, najvaznija je, upravo tako. I onda, ako su oboje iskreni, onda nema ni potrebe kopati i 'podnositi neku istinu'.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 12:56   #47
Quote:
Heinrich kaže: Pogledaj post
Znam da nije tema, ali imam pitanje.. Šta vi misite o slikama bivše. Imam ih zanimljivih, desetak.. Znam da bi mi bilo pametno obrisati ih, jer tak ionako nemam više nemam šansu biti s njom , ali opet trenutno nisam ni u kakvoj vezi paa... Kad ih gledam sječam se lijepih trenutaka koje smo zajedno proveli, i to mi je možda terapija..
Samo slike ? Samo jedne ?

je dobra je terapija

Gle, drkati na bivsu je normalno gledati slike i sjecati se lijepih trenutaka je trosenje vremena.

Stavis slike i sve stvari u kutiju i za par godina ih mozes izvaditi i sjetiti se kak je bilo.
Dok ozbiljno ne predes preko veze samo je mucenje
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 20.04.2008., 12:56   #48
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
gle, i ja se dopisujem s drugim curama, al svoju ne varam, iako zivimo na suprotnim krajevima naše male države, i vidimo se jednom mjesečno.
Zašto se dopisuješ s drugim curama? Što ti to u životu predstavlja, što imaš od toga?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 20.04.2008., 12:57   #49
Quote:
AlgidBabe kaže: Pogledaj post
Je, najvaznija je, upravo tako. I onda, ako su oboje iskreni, onda nema ni potrebe kopati i 'podnositi neku istinu'.
To ti je realtivno, nekad stvarno ne zelis neke stvari znati..

Tipa, da je proslom bio veci, da je bio bolji u krevetu......
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 20.04.2008., 12:58   #50
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
gle, i ja se dopisujem s drugim curama, al svoju ne varam, iako zivimo na suprotnim krajevima naše male države, i vidimo se jednom mjesečno.
I ja imam decka i dopisujem se s drugim deckima, i zezam se s njima, i odem na kavu, i nazovem da pitam kako je, ali na prijateljskoj bazi. Ovo to svakako nije. Naravno, on ima apsolutnu podrsku s moje strane da ima prijateljice, ali zna se kako se ponasa sa prijateljicama a kako ne. Daj budi ozbiljan i kritican.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 13:01   #51
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
To ti je realtivno, nekad stvarno ne zelis neke stvari znati..
Istina iako mislim da ovo nije taj slučaj. Naime, naravno da mu ne želim čitati misli i znati za svaku na koju je drkao, na koju mu se digao ili koju je jednostavno vidio u gradu i pomislio- kako je dobra. Međutim, da ima pun komp golišavih slika "pravih", dostupnih žena, od kojih neke čak i ja poznajem- e to bih itekako voljela znati.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 20.04.2008., 13:01   #52
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
To ti je realtivno, nekad stvarno ne zelis neke stvari znati..
Nije. Stvari su zapravo VRLO jednostavne. Ako ja s nekim planiram ozbiljno i ako ga volim, nema stvari koje ne zelim znati. Ja ne trazim savrsenog covjeka, ja i pretpostavljam da ce on imati neke stvari u proslosti (ili sadasnjosti, ali zelim da mi da mogucnost izbora dali ga zelim takvog ili ne) koje ce biti ruzne, ali ako je on 'taj' zelim znati i bit ce mi dobar i s tim.
Meni ne treba iluzija o divnoj vezi, a da zapravo nemam pojma tko je taj covjek.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 13:02   #53
ovak mozemo do sutra...
danijel0000 is offline  
Old 20.04.2008., 13:02   #54
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Istina iako mislim da ovo nije taj slučaj. Naime, naravno da mu ne želim čitati misli i znati za svaku na koju je drkao, na koju mu se digao ili koju je jednostavno vidio u gradu i pomislio- kako je dobra. Međutim, da ima pun komp golišavih slika "pravih", dostupnih žena, od kojih neke čak i ja poznajem- e to bih itekako voljela znati.
Da, dobro, naravno, to ni ja ne zelim, ali to se podrazumijeva barem meni. Pa ne moramo bas sve crtati.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 13:04   #55
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
ovak mozemo do sutra...
Istina. Razni ljudi razno dozivljavaju sto zele i sto je ispravno. Vazno da nades jednu takvu koja misli kao i ti, ja jednog koji misli kao i ja, Morti jednog koji misli kao i ona, i sve pet.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 20.04.2008., 13:06   #56
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
gle, i ja se dopisujem s drugim curama, al svoju ne varam, iako zivimo na suprotnim krajevima naše male države, i vidimo se jednom mjesečno.
mi smo udaljeni 60 km,vidimo se cca 2X tjedno i to ovisi o vremenu jer ima samo motor,ali inače idem kod njega i znam mu cijelo društvo.
Mislim ja se znam šaliti na temu muških pa vidim da mu smeta,a on očito ne vidi tuđe potrebe ili ih ne želi vidjeti. Ma ne znam,ali zanimljivo je bilo pitanje jučer,kada je došao s posla i pita me zašto sam ljuta i od kad sam ljuta. Vidjeli smo se ujutro kad sam se probudila i bila sam super volje,zatim mi je ostavio komp i predvečer kad se vratio ja sam bila ukomirana.

Znate ono kad sjedite pored nekoga ali niste s njim,misli vam lutaju,a ne znate kako da kažete što vam je kad ste jednim dijelom krivi jer ste saznali za nešto takvo
Black.Diamond is offline  
Old 20.04.2008., 13:07   #57
iskreno , mene bi to jako smetalo, to znaci da se on s njima dopisuje, da razgovaraju o sexu i tko zna kakvim stvarima jos, nije iskljucen ni cyber sex, i jos im daje svoju e mail adresu da mu salju slike. Neznam kako drugi al za mene je to oblik prevare. Da samo neobvezatno brbljaju ajde, ali one mu salju golisave slike i jos ta jedna samo za njega striptiz slike..pa mislim stvarno!!! al to sam samo ja....
candy4444 is offline  
Old 20.04.2008., 13:08   #58
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Muči me to,sama ta spoznaja da mu druge ženske šalju slike, znam svi mi gledamo druge ali opet,nisko mi je kada neka ženska nekome nepoznatome šalje svoje golišave slike,a taj netko je u vezi.
:
Ok, ti stvarno misliš da su se te žene same ponudile da mu pošalju svoje slike?

I da on nije slao i svoje?

Ne znam, svatko ima svoje mišljenje i svoje stavove
__________________
Potpis.
*ĐIPI* is offline  
Old 20.04.2008., 13:10   #59
koje ste vi kokoške...

odakle vam ideja da vaš dečko voli baš sve na vama...???
možda mu se sviđate u globalu, ali ima stvari koje mu se ne sviđaju (noge, ruke, nos, oči, guza, sise...) a upravo to je našao na drugoj curi i sad zamišlja kak bi taj dio tjela izgledalo na vama. Pa šta i ako drka na njih? gdje piše da je to kažnjivo ili zabranjeno?
ako vas to smeta odjebite ga i tražite drugoga...al baš nebute bile prave sreće.
k-kekec is offline  
Old 20.04.2008., 13:10   #60
Quote:
*ĐIPI* kaže: Pogledaj post
Ok, ti stvarno misliš da su se te žene same ponudile da mu pošalju svoje slike?

I da on nije slao i svoje?

Ne znam, svatko ima svoje mišljenje i svoje stavove
Slao je sigurno,jer na kompu ima jedna skrivena mapa koja je jučer bila otkrivena i na njoj su njegove slike
Black.Diamond is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger