Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2020., 10:46   #1
PROBLEM SA PLINOM

Pozdrav,

Ako može par savjeta/iskustva
Hyundai i10 (2008),cca 220 tkm,plinski sustav landi renzo (od prvog dana)

Zadnjih dva tj ujutro mi se počeo gasiti, moram mu malo nabijati gas da se stabilizira, dalje je sve normalno.

bio sam kod mehaničara, počistio klapnu ler gasa, zamijenio motorić ler gasa.. nakon jednog dana sve isto, plus da mi se u vožni par puta ugasio.. opet sam se vratio do mehaničara, nakon 2 dana mi je javio da se to događa zbog plina i da treba plinsku instalaciju promijenit.

Budući da to nije jeftino, tržim nekog sa istim problemom i eventualno riješenje.

lp,
slatky24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 11:00   #2
A da odeš PLINSKOM MAJSTORU, po mogućnosti nekom koji je ovlašteni za Landi? Ili Tidali ako ti je relativno blizu?

I odjebi majstora koji tvrdi da treba "promijenit plinsku instalaciju". Bik te jebo, ni manje ni više nego cijelu instalaciju a ne možda injektore ili isparivač reparirati/zamijeniti i pregledati mapu.

Ježim se od takvih "mehaničara".

Druga solucija ti je otići, opet, ako ti je blizu, do HY Birta u Dugo Selo, oni su i kvalitetni mehaničari i slažu plin, samo ne znam da li i Landi ili ne. Nisam siguran.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 11:07   #3
Bio sam kod plinskog majstora, nakon 2 dana mi je rekao da ga je mapiral,ali da postavke ne ostaju i sve se vrača na staro( pišem ono što mi je rekao) jer da taj plinski sustav l.r je "zeznut" po tim stvarima.
slatky24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 11:09   #4
Onda je i taj "majstor" vrhunski. Ako nije tajna, koji "majstor" je posrijedi? Da ga zaobilazimo svi ostali.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 11:15   #5
što da mu radim.potražit ću nekog dalje.. napisat ću samo da je varaždinska županija
slatky24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 11:29   #6
U čemu je problem napisati o kome se radi? Pa anoniman si ovdje. Da se još netko ne zajebe.

I btw. Tidala ti je kraj Zaboka u Grdencima, nije daleko. Odi k njemu.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 18:53   #7
Polaaaako.

Ako imaš gušenje na hladno - tada valjda radi na benzin. U tom režimu rada je JAKO teško da je plin krivac. A jedan od prvih simptoma zaštopanih benzinskih injektora je gušenje na hladno. Mogu biti i svjećice itd itd...sve prije nego plinski sustav ako se gušenje dešava na benzin.

Traži drugo mišljenje, dobio si dobru preporuku, i traži osim dijagnoze ovog problema i podešavanje mape - ja se ne bi pouzdao u to što je ovaj brljavio.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2020., 10:58   #8
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Polaaaako.

Ako imaš gušenje na hladno - tada valjda radi na benzin. U tom režimu rada je JAKO teško da je plin krivac. A jedan od prvih simptoma zaštopanih benzinskih injektora je gušenje na hladno. Mogu biti i svjećice itd itd...sve prije nego plinski sustav ako se gušenje dešava na benzin.
Može biti plin krivac za loš rad na benzinu. To će provjeriti tako da se nekoliko dana vozi samo na benzin i ako se stanje "normalizira" onda je plin krivac. Loše podešena plinska mapa preko lambda sonde sjebe benzinsku mapu i dolazi do problema kod rada na benzinu. Imao sam takav slučaj. Majstor mi je podesio plinsku mapu u vožnji i rješio stvar. (OBAVEZNO TREBA PODEŠAVANJE U VOŽNJI).
GreatJumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2020., 18:52   #9
Quote:
GreatJumbo kaže: Pogledaj post
Može biti plin krivac za loš rad na benzinu. To će provjeriti tako da se nekoliko dana vozi samo na benzin i ako se stanje "normalizira" onda je plin krivac. Loše podešena plinska mapa preko lambda sonde sjebe benzinsku mapu i dolazi do problema kod rada na benzinu. Imao sam takav slučaj. Majstor mi je podesio plinsku mapu u vožnji i rješio stvar. (OBAVEZNO TREBA PODEŠAVANJE U VOŽNJI).
Meni je to dva puta bilo. Vraćanje parametara na normalu pri vožnji na benzin će ubrzati ako prethodno odspoji akumulator na 30min, pa se sve resetira. Oba puta je bar jedan injektor otišao.

A meni je vožnja na benzin uvijek bila skupa, pa sam gledao da što kraće traje.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 19:53   #10
Moje iskustvo s tim trokiranjima je u biti jednostavno. Kod trokiranja na hladno uvijek je bilo do benzina. Dva puta do benzinskih injektora. Oba puta propisno napravljeno UZV čišćenje benzinskih injektora sredilo problem. Trokiranje na toplo, je bilo do plina. Ili injektori (kod LR nema popravka nego zamjena i to u pravilu sva 4, pojedinačna zamjena je kurac od posla jer kad je jedan u kurcu i ostali su na putu i nema tu mirnog rada dok svi nisu isti) ili map senzor. Membrana u pravilu "prosmrdi" prije nego počne zajebavati rad motora. Pod prosmrdi mislim da počne puštati van i osjeti se miris plina oko a često i u automobilu. Iskustvo od 300 000 km na jednom autu s naknadnom ugradnjom i sad 100 000 km na tvornički ugrađenoj instalaciji koja je Landi-renzo ali jedino filtar plinske faze i ECU izgledaju po izgledu slični onima na naknadnoj ugradnji s tim da je ECU plina integriran s ostalim sistemima na sabirnicu od auta.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2020., 22:46   #11
Ja imam specifičan problem sa plinskim uređaj, i to već 4 godine.
Povremeno, prilikom paljenja, sa automatskog rada prebaci ( bešumno, bez pištanja) na benzin.
Naravno, ja tad cijeli dan, ili duže, vozim na benzin......
Uređaj je BRC, alba, 4 godine star, i nikad nikakvih drugih problema nisam imao.
To se dogodi nekad jednom mjesečno, nekad 2 put dnevno, dovoljno rijetko da ne mogu to demonstrirat majstoru.
Inače sve normalno radi, i oduvijek je tako.
Prve dvije godine sam imao slab akumulator, i napon je opako padao priliko anlsaovanja, pa sam ga krivio radi toga, no prije par mjeseci sam kupio novi, i isto je....
Ima netko ideju?
sinisaplatz is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2020., 23:56   #12
Tipkalo za prebacivanje neispravno ili kabal od njega do ECU-a. Dočim ne signalizira nešto, ecu je dobio signal od tipkala da prebaci.

Poslano sa mog STK-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2020., 17:15   #13
Inače zapišti i kad ručno prebacuješ.
Men' čudno što se to dogodi kod startanja, jedino što se značajno dogodi je da tada padne napon, pa sam već razmišljao o tome da napajam preko diode i veeelikog kondenzatora, da spriječim taj pad napona prilikom starta.....ili neki naponski impuls uleti pa resetira plinski ecu...
sinisaplatz is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2020., 21:32   #14
Sve ti je moguće ... kolega se raspitivao za 48 kanalni logger jer ih je na nekom stroju jebavao reset ... nitko nezna zašto, nitko nezna kako ali svako toliko ode stroj u reset. Na kraju ispalo da uopće nje on krivac nego da impuls dolazi sa savim desetog mjesta, prošili se signalnim linijama i onda onaj najosjetljiviji protumači taj naponski šiljak ko komandu za stani. Mila majka samo 3 mjeseca su tražili "kvar".
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2020., 23:38   #15
Imao sam sličnu pizdatiju na jednom uređaju. 6 puta odradi normalno i onda popizdi i počne raditi po svom. Izmjenili elektroventile, pumpe, na kraju i matičnu ploču. Uglavnom ostalo samo orginal kučište i napajanje. I na kraju u nedostatku bolje ideje zamjenili napajanje. I ispalo da ono krivac. Povremeno baci neki impusl koji matična shvati kao impuls od nekog senzora koji prekine rad pumpe jer mu taj senzor javlja kad je gotov. Ludilo. 3 mjeseca drkanja, reklamiranja i izmjena doslovno svega. A uređaj nov pod garancijom.

Poslano sa mog STK-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2020., 12:44   #16
Ma to je to - hoću reći da su ti "duhovi" nešto najgore za uhvatit. Punica tvrdi da joj Panda ponekad neće upalit iz prve. Vozio ju mjesec dana, nadrkavao na sve moguće načine i meni NIŠTA. Pitam kako često ... kaže jednom-dvaput u mjesec dana. Onda nek tako ostane. Nema šanse uhvatit ŠTO je u tom trenutku.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 22:20   #17
...neki dan opet.
Dam kontakt, on zapišti i prebaci na benzin.
Probam ponovo, izvadim ključ, utaknem ključ - ništa.....
Usput shvatim da su se "rasprogramirali" podizači prozora - resetirali se, ne idu cijelim putem nego stanu čim pustim tipku.
I u slijedeća dva tri dana skužim da nekad, kad dam kontakt, plinski uređaj se upali na par sekundi i ugasi, i nakon što upalim motor, opet se upali.
A nekad se uopće ne upali dok ne upalim motor.....
Po shemi, plinski ecu se napaja sa + i - kleme akumulatora, i spojen je na plus sa brave, i naravno injektori, tlak/temperatura plina, i još par žica.
Ne razumijem zašto se ponekad upali na davanje kontakta, a ponekad ne?
I u kakvoj su vezi podizači prozora?
sinisaplatz is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 22:30   #18
Kume moj ti negdje ostaješ bez napajanja ... trajni + ti pravi probleme, negdje je problem sa nekom žicom/konektorom/korozijom. Zato ti i prozori zaborave gdje im je kraj, kao da si mjenjao aku.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 14:17   #19
Mom starom je fuckin' prekidač brisača (renault megane) pravio takve probleme sa struji(elektronici) auta da je to bilo strašno ... Od grešaka na samom motoru... od "neispravnih" podizača prozora, čak je egr zajebavao ...

Čuda su porastavljali na tom autu dok nije došao lik i rekao da promjene prekidač brisača ... svi smo se nasmijali ...

Ali kad je prekidač brisača promjenjen, na autu nestali svi dotadašnji kvarovi ... e jebiga ...
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.