Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2012., 19:10   #61
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Može se kombinirat
tnx
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 27.02.2012., 21:08   #62
Quote:
ejdisiti kaže: Pogledaj post
hm, jesi sigurna?
Apsolutno. Na plakatu je baš ovaj Catriceov primer, a i potvrdili su na FB-u.

Prime & Fine je 38, 39 kn, Evelinove su 50, ali je pakiranje od 30 ml.
aelys is offline  
Old 27.02.2012., 22:08   #63
Vidjeh. A baš sam u petak kupila bazu za sjenilo, tekući i kompaktni puder i sad ova akcija. Uvijek mi se to dogodi , ali mislim da ću si otić uzet zalihe korektora i pudera, pa sam mirna cijelo proljeće . Ne budu akcije za puder baš tako često
ejdisiti is offline  
Old 27.02.2012., 22:25   #64
Svakih par mjeseci. Ali bude ponekad i u Bipi 25% popusta na dekorativu ponekad...

Ako koristiš puder i/ili korektor svakodnevno, onda odi.
aelys is offline  
Old 27.02.2012., 22:30   #65
Bipa mi nije baš blizu. Ali svakako ću iskorititi ovu Kozmo srijedu, još mi samo treba popust na lakove i onda ću se prisilno primirit.
ejdisiti is offline  
Old 28.02.2012., 01:05   #66
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Da li Kozmo ima onu Maybelline FIT ME liniju?
nažalost ne šta znači da nema ni neloše fit me ni age rewind korektore koliko sam ja vidjela
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 28.02.2012., 09:04   #67
[QUOTE=Muffet;38292428]
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
i kakav ti je taj korektor?

/QUOTE]

Meni je HM super, i jako dugo traje tubica
evo biljezim. ja sam dosta svijetla, valjda ce mi odgovarat neka nijansa. a trajat ce mi stoljecima, jer ga koristim samo za vani.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 28.02.2012., 18:10   #68
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
cure, kozmo srijeda se može kombinirati sa popunjenom knjižicom s naljepnicama, jel tako??
planirala sam ovih dana u neki shopping s tom knjižicom pa mi je ovo super došlo ako se može kombinirati.

planiram kupiti manhattan puder u prahu. šta mislite o njemu?? trebam nešto što će fiksirati korektor i puder, matiranje mi nije bitno, dapače, bolje da ne matira baš jer mi je koža više suha... primam i druge prijedloge, znam da ih imate
Manhattan u prahu je odličan puder
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Old 28.02.2012., 20:27   #69
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Manhattan u prahu je odličan puder
hvala..
mislim da je odluka pala... (teško žabu u vodu )
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 28.02.2012., 21:20   #70
Gazdarice, u slučaju da se još budeš nećkala i predomišljala

Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Manhattan u prahu je odličan puder
potpisujem!


usput, hvala curama na natjerivanju mene žabe u vodu kad je Catrice primer u pitanju
Doreen is offline  
Old 28.02.2012., 21:26   #71
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Gazdarice, u slučaju da se još budeš nećkala i predomišljala

potpisujem!
super. ma gotovo, odluka je tu, nema nazad.

Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
usput, hvala curama na natjerivanju mene žabe u vodu kad je Catrice primer u pitanju
evo da te ja još malo poguram u tu vodu imam ga i meni je dobar.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 28.02.2012., 22:28   #72
e, opet ja s tim puderom, daj mi recite, te dvije nijanse, koju da odaberem? ja sam svijetla i roza.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 28.02.2012., 22:37   #73
uzmi svjetliji. vidi nijanse. ja sam tamnija s toplim žućkastim podtonom i uzimam dvojku.
Doreen is offline  
Old 28.02.2012., 22:47   #74
e super. hvala ti..
nadam se da se neće na kraju dogoditi da ga ne nađem
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 28.02.2012., 23:46   #75
Jel probao tko onaj puder u pjeni od Maybellinea? Kad se istisne iz tube bude u pjeni, ali kad ga se dotakne onda je posve normalan. Mislim da je to ovaj.
ejdisiti is offline  
Old 29.02.2012., 09:20   #76
Uopće ne znam koji da si uzmem puder u kamenu, imam taj od Manhattana i na mojoj koži zgleda ko žbuka, uvijek ga uspijem na neku foru nanjet preveć.
Iako nije loš, al nije mi petica.
Od Bourjois Mineral Eclat mi je kao neki prozračni veo, premalo pokriva..Creme Puff mi je bio prije dobar a sad ovaj zadnji kaj sam kupila kao da nije isto, nemam pojma.
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Old 29.02.2012., 09:39   #77
Pitanje za cure s dobrom memorijom

sjećate li se kad su zadnji put bili puderi u Kozma??....barem otprilike??
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Old 29.02.2012., 10:10   #78
Prije cca 2 mjeseca....
m@non is offline  
Old 29.02.2012., 10:16   #79
Više od 2 mjeseca, kad je Bourjois FP došao na tržište.
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Old 29.02.2012., 10:20   #80
Evo, našla, zadnja srijeda u 11. mjesecu
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.