Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2010., 17:58   #1
Ahmet Ganjgo

Da li netko od vas poznaje ovog hodju? Na internetu sam nasla vrlo podjeljena misljenja, ako netko nesto zna o Ahmetu Ganjgi iz Mrkotica u Bosni molim vas da napise. Hvala!
suedeheaq is offline  
Old 26.08.2010., 17:08   #2
Hehehehe za sto ce ti on?
 
Old 23.07.2011., 16:21   #3
Quote:
suedeheaq kaže: Pogledaj post
Da li netko od vas poznaje ovog hodju? Na internetu sam nasla vrlo podjeljena misljenja, ako netko nesto zna o Ahmetu Ganjgi iz Mrkotica u Bosni molim vas da napise. Hvala!
ako može br tel Ahmeta u inbox
zakon braće is offline  
Old 25.11.2011., 13:31   #4
Da li je itko ikada bio kod njega? Zanima me mišljenje?
Lokkis is offline  
Old 01.12.2011., 15:46   #5
Nisam nikada bila kod njega ali znam da su mu pred kucom kolone auta u redu.Cula sam za njega,ali mislim da ima vise negativnih nego pozitivnih kritika.Ja neverujem bas nesto u njixovu sposobnost nit bih isla nekome takvom,ali eto,covek kada je u nevolji hvata se i za slanku
__________________
Iskrenost je skup poklon!Zato ga neocekujem od jeftinih ljudi! !
Makyly01 is offline  
Old 01.12.2011., 17:07   #6
Hvala ti puno na odgovoru! Ne znam dal ti smijem poslat pp? Bitno mi je.
__________________
Samo mi Bog može suditi!
Lokkis is offline  
Old 10.04.2013., 20:01   #7
Quote:
suedeheaq kaže: Pogledaj post
Da li netko od vas poznaje ovog hodju? Na internetu sam nasla vrlo podjeljena misljenja, ako netko nesto zna o Ahmetu Ganjgi iz Mrkotica u Bosni molim vas da napise. Hvala!


Postovani

Za sve na ovom forumu koji trebaju hodzu Ganjgu. Ovako Hrvat sam iz bih susjedno selo hozde Ganjge, kojeg poznajem. Otac mi je poznavao njega i njegovog oca pa i djeda, a Ahmet je isao sa mojim bratom u skolu. Sta da vam kazem, to je biznis kao i svi drugi, te carolije mozete okaciti macku o rep, tko ima jaku vjeru nece mu trebati Ahmet. Njemu svaka cast na ideji za brz novac, a ljudi kada tonu hvataju se i za slanku. Tako nemojte gubiti niti vrijeme niti vas novac na te gluposti.
storm-95 is offline  
Old 20.12.2013., 00:41   #8
Ganjgo

upravo sam procitala vase pitanje vezano za ahmeta.

da li ste vec bili snjim u kontaktu i da li mozete nesto vise reci?



Quote:
suedeheaq kaže: Pogledaj post
Da li netko od vas poznaje ovog hodju? Na internetu sam nasla vrlo podjeljena misljenja, ako netko nesto zna o Ahmetu Ganjgi iz Mrkotica u Bosni molim vas da napise. Hvala!
pahuljica04 is offline  
Old 15.09.2014., 22:52   #9
Ja sam bila kod Ahmeta Ganjge, konstantnih 6 mjeseci sam dolazila. Nikakvog pomaka ni poboljsanja nije bilo, naprotiv stvari su krenuli losije. Ahmet kao covjek je jako kulturan, i nema cjenu nego koliko das! Lijep pozdrav
Daja1992 is offline  
Old 16.09.2014., 00:16   #10
Ovaj se dio foruma više ne koristi za preporuke "vidovnjaka".
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.