Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 11:52   #1
Horarna astrologija - pitaj konkretno II dio - obavezno pročitati uvodni post

Budući da je stari topic postao prevelik, otvaram II dio. A za sve koji prvi put dolaze na ovaj topic - mali podsjetnik za lakše snalaženje:


• Kod Horarne astrologije nije bitna natalna karta. Ali je bitno da pitanje bude jasno, što direktnije i nedvosmisleno postavljeno jer točnost odgovora ovisi o tome da li je astrolog dobro razumio postavljeno pitanje.


• Da bi se konkretno odgovorilo na horarno pitanje najvažniji je trenutak kada je pitanje postavljeno, jer se prema njemu i mjestu gdje se nalazi - astrolog izrađuje karta tog pitanja. Ukoliko posavljač pitanja nije ostavio link na kartu astrolog koji odgovara na postavljeno pitanje iz horarne astrologije treba postaviti link karte za trenutak kada je pročitao i razumio pitanje ili ako koristi drugu metodu, onda za vrijeme kada je pitanje postavljeno. Obje metode su mjerodavne.


• Odgovor astrologa treba sadržavati kratko astrološko objašnjenje i nedvosmislen odgovor na izabrano pitanje.


• Uobičajeno je koristiti pravila tradicionalne astrologije te Regiomontanusov sistem podjele kuća pri postavljanju karte.




Važna napomena:

• Nije ok imenovati osobu od koje želite dobiti odgovor ili ponavljati postavljeno pitanje jer se na taj način stvara "atmosfera pritiska", a tu osobu stavlja u nezgodan položaj. Da to izbjegnemo, svi postovi koju takvu atmosferu potiču biti će obrisani i kartonirani.




Vrlo važna napomena:

Još jednom - nemojte ponavljati pitanja. Takva pitanja će biti kartonirana.







Također, imajte na umu da je ovaj podforum prvenstveno mjesto za razmjenu iskustava i svi koji na njemu pišu rade to besplatno. Ozbiljan rad traži puno vremena i truda. Stoga budite tolerantni i strpljivi sudionici. Sretno.



edit:

korisne napomene

korisne napomene (orbisi)

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 16.03.2011. at 22:42.
Fish 1968 is offline  
Old 20.01.2011., 13:44   #2
Quote:
Quote:
Quote:
Salonika kaže:
Da l me je on to zvao? Jel ljut što nisam htela da se javim i isključila telefon?
http://i53.tinypic.com/303fpc6.gif
O proslim dogadjajima nam govore separacioni aspekti. Kako Mesec govori o razvoju dogadjaja, gledacemo zadnji separacioni aspekt Meseca, ovde je to bio aspekt sa Ju, Ju je vladar tvoje 3 kuce, znaci nije bio ON nego neki tvoj rodjak ili sused.
__________________
Ne moguće je bio rođak ili sused jer taj ko me je zvao nije pričao na mom jeziku!
Salonika is offline  
Old 20.01.2011., 13:49   #3
zanima me ljubav,ja rođena 13.5.89 22:30 split on 20.8.85 zanima me oće li biti komunikacije među nama?oće li bit poboljšanja?! tnx
cmok_1 is offline  
Old 20.01.2011., 16:41   #4
Kandy, rije svega dozvoli da ti se zahvalim na svim odgovorima koje si mi do sada dala.
Izuzetno mi je žao što si odlučila otići. ne mogu vjerovati kakvih ljudi ima, no nažalost i ovaj je forum slika svijeta u kakvom živimo.

javila bih ti povratnu info za put, dakle na kraju smo ipak otišli, no put je trajao nešto kraće zbog objektivnih okolnosti.

Eto, nadam se da ćeš nam se ipak uskoro vratiti (uopće nisam sebična ) i još jednom hvala ti za svu tvoju pomoć. Meni je stvarno puno značila.
dinamovka is offline  
Old 20.01.2011., 17:07   #5
Hoću li uspjeti u veljači položiti planirani ispit? 16.06 h, Zagreb
aishia is offline  
Old 20.01.2011., 17:30   #6
Quote:
Salonika kaže: Pogledaj post
Ne moguće je bio rođak ili sused jer taj ko me je zvao nije pričao na mom jeziku!
Postoji jos jedna mogucnost a to je da posto je Ju vladar i tvoje 6 kuce, to moze biti neko ko radi neki posao za tebe...
fensi88 is offline  
Old 20.01.2011., 18:06   #7
da li mu se sviđam?fizički privlačim?kaj bi moglo tu biti?

20.01.2011,17:06,zagreb
lilith_zg is offline  
Old 21.01.2011., 00:26   #8
da li da se prekvalificiram za slastičarku? zagreb 23.25. vaga. hvala!
fitpraline is offline  
Old 21.01.2011., 02:00   #9
Da li da odselim u drugi grad u potrazi za poslom? split 1:00
georgieann is offline  
Old 21.01.2011., 05:09   #10
imam vremena do 13.2 da sudjelujem u pjevačkom natjecanju,kakve su mi šanse da pobjedim ako se prijavim? petak 21.1 u 4h i 9min ujutro Dubrovnik
Nefiri is offline  
Old 21.01.2011., 08:05   #11
Unhappy

Quote:
Nefiri kaže: Pogledaj post
imam vremena do 13.2 da sudjelujem u pjevačkom natjecanju,kakve su mi šanse da pobjedim ako se prijavim? petak 21.1 u 4h i 9min ujutro Dubrovnik
Ti si Ju i Mesec, uspeh je stvar 10 kuce, vladar je Ve.
Treba nam aplikacioni aspekt medju vladarima, ali u tvojoj karti ga nema. Sto je najvaznije, Mesec je VOC, znaci nema novih dogadjaja po tom pitanju, odnosno sanse su ti minimalne.
Naravno uvek postoji mogucnost da ja gresim, ne dozvoli da te ovaj moj odgovor poremeti u tvojim planovima.
fensi88 is offline  
Old 21.01.2011., 15:49   #12
evo opet postavljam pitanje..
da li cemo ja i doticna osoba biti u osobnijem odnosu?

Dugi Rat 14,49
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Old 21.01.2011., 16:53   #13
pozdrav
zanima me jel horarna astrologija moze odg kojim cu se poslom baviti nakon fakulteta?
split,15:53
puno hvala ako netko odg!!!
__________________
.rather better than sooner.
tintilinćić is offline  
Old 21.01.2011., 17:36   #14
u ljubavi nikako nema srece,samo razocarenja,dal ce ove godine krenut na bolje,dal cu mozda ostvarit neku ozbiljnu i iskrenu vezu???hvala vam puno
Zagreb,21.01.2011,16:36h
malina23 is offline  
Old 21.01.2011., 18:08   #15
Zanima oču li sutra dobro poći na fakultetu imam dvije prezentacije,koje su na neki način preduslov za ispit

21.01.2011 Pula, u 17:06
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Old 22.01.2011., 00:10   #16
hocu li dobiti paket iz inozemstva koji cekam oko mjesec dana? 23:09 pula hvala i pozdrav!
__________________
Razgovaraju dvije sarme u želucu. Odjednom kroz jednjak uđe votka, pa još jedanput i tako još tri puta, pa jedna od njih kaže: VANI JE TULUM. IDEMO GORE!
blond-beast is offline  
Old 22.01.2011., 03:02   #17
hocu li ostati u braku sa suprugom?dosta su nam naruseni odnosi i ocekuje nas sud...Zagreb 2,02
hvala
majstor.toni is offline  
Old 22.01.2011., 14:36   #18
Quote:
tintilinćić kaže: Pogledaj post
pozdrav
zanima me jel horarna astrologija moze odg kojim cu se poslom baviti nakon fakulteta?
split,15:53
puno hvala ako netko odg!!!
Vladar tvoje karijere je Ma u Vodoliji u 7 kuci. Pozicija vladara u 7 kuci upucuje na javne poslove, poslove pred publikom u sirem smislu te reci (npr i rad na nekom salteru).Vladar u Vodoliji govori da te privlace poslovi u kojima se zahteva kreativnost i mnogo licnog. Gusi te ustaljeni nacin zivota, posao od 9 do 5 i rutina uopste.
Tvoja karijera moze biti u vezi sa drustvenim naukama, umetnoscu, ali i medicinom, politikom, prosvetom, advokaturom. Ma je simbol sledecih zanimanja od kojih neko moze biti tvoje: atleticar, zubarka, konstruktor, prodavac i to specijalno oruzja, direktor, hirurg...
fensi88 is offline  
Old 22.01.2011., 15:39   #19
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Vladar tvoje karijere je Ma u Vodoliji u 7 kuci. Pozicija vladara u 7 kuci upucuje na javne poslove, poslove pred publikom u sirem smislu te reci (npr i rad na nekom salteru).Vladar u Vodoliji govori da te privlace poslovi u kojima se zahteva kreativnost i mnogo licnog. Gusi te ustaljeni nacin zivota, posao od 9 do 5 i rutina uopste.
Tvoja karijera moze biti u vezi sa drustvenim naukama, umetnoscu, ali i medicinom, politikom, prosvetom, advokaturom. Ma je simbol sledecih zanimanja od kojih neko moze biti tvoje: atleticar, zubarka, konstruktor, prodavac i to specijalno oruzja, direktor, hirurg...
zahvaljujem na odgovoru!!!
__________________
.rather better than sooner.
tintilinćić is offline  
Old 22.01.2011., 15:43   #20
zanima me što kaže horarna astrologija kaže hoću li uskoro biti zaposlen u stalni radni odnos?
zagreb 14:42
Milton1259 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.