Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2007., 23:06   #121
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
imaju. itekako imaju.
Znam da si jako ljuta na mene, mrzish me, ne zelish ili mi ne mozhes oprostiti, ili si jednostavno nekim egzoticnim mehanizmom totalno potpala pod Abov utjecaj, a ja sam jos u shoku, ali ipak, ako bi mi dopustila, pitao bih da nam razjasnish tu vezu koja itekako postoji. Sto je u osnovi te veze, kemija ili duhovnost, shto je chemu uzrok a shto posljedica? I znaj da si mi draga i da bih te volio sresti, negdje pod suncem, uz potok koji zubori, daleko od svih ovih ekrana, krchmi i likova poput Ab Normall-a i raspravljati s tobom do kasno u noch.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:08   #122
Quote:
dubravka* kaže: Pogledaj post
Koji je fakin fazon?
Izgleda da je opet dezuran. Opet su ga ostavili samog sa pacijentima. E moj Nevene, nesretni Nevene.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:11   #123
Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
Znam da si jako ljuta na mene, mrzish me, ne zelish ili mi ne mozhes oprostiti, ili si jednostavno nekim egzoticnim mehanizmom totalno potpala pod Abov utjecaj, a ja sam jos u shoku, ali ipak, ako bi mi dopustila, pitao bih da nam razjasnish tu vezu koja itekako postoji. Sto je u osnovi te veze, kemija ili duhovnost, shto je chemu uzrok a shto posljedica? I znaj da si mi draga i da bih te volio sresti, negdje pod suncem, uz potok koji zubori, daleko od svih ovih ekrana, krchmi i likova poput Ab Normall-a i raspravljati s tobom do kasno u noch.
tako bi je ti prevario i da ti je djevojka ili supruga, pa bi poslije slinio: nisam ja, volim te, mjesec je žut, lišće šušti, trava miriše gle eno i cvrčak cvrči

ne ide to tako, nauči se kontrolirati
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:19   #124
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
tako bi je ti prevario i da ti je djevojka ili supruga, pa bi poslije slinio: nisam ja, volim te, mjesec je žut, lišće šušti, trava miriše gle eno i cvrčak cvrči

ne ide to tako, nauči se kontrolirati
Pusti djevojku da se izrazi sama, vrazja gnjido stara. Zashto stalno tutorish nad njom? Ti si sve ovo i zakuhao, nitko drugi! Srami se!!!
Pusti ti njega Dikice dusho i fokusiraj se na moje pitanje.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:59   #125
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Malo si fulala poantu. Kreacionizam onako kako ga zele prikazati kreacionisti JEST u domeni znanosti. I ne samo to, vec kreacionisti zele u skolama poducavati djecu kako je kreacionizam znanstvena teorija, jednako kao i darviniza. Sto naravno NIJE.
Malo si mi kontradiktoran, čas je znanstvena, čas naravno nije
A po čemu je to naravno ispravno, kad znanost sama kaže da ne može odgovoriti na sva pitanja?
Zašto onda ne dopušta nijednoj drugoj, osim ja-majmun teoriji, da je se uzme u obzir?
__________________
Ako ne znaš kamo ploviš, nijedan vjetar ti neće pomoći.
mercurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 06:31   #126
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
Malo si mi kontradiktoran, čas je znanstvena, čas naravno nije
A po čemu je to naravno ispravno, kad znanost sama kaže da ne može odgovoriti na sva pitanja?
Zašto onda ne dopušta nijednoj drugoj, osim ja-majmun teoriji, da je se uzme u obzir?
Zato jer je znanost postavila "objektivne" kriterije istrazivanja na vrlo subjektivan nacin, zanemarujuci sve sto zasigurno postoji, ali je iza njenog horizonta spoznatljivosti, upravo radi te iste "objektivnosti" kriterija istrazivanja. Sve je to vrlo "splachinasto"!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 06:45   #127
Quote:
mercurica kaže: Pogledaj post
Malo si mi kontradiktoran, čas je znanstvena, čas naravno nije
A po čemu je to naravno ispravno, kad znanost sama kaže da ne može odgovoriti na sva pitanja?
Zašto onda ne dopušta nijednoj drugoj, osim ja-majmun teoriji, da je se uzme u obzir?
Ako kazes pojedincima na ovome forumu, u najboljoj namjeri, bez namjere obmanjivanja, da si u zivotu, primjerice, dozivio najmanje pet snova sa svim karakteristikama prekognitivnosti, samo ce ti reci dokazi ili cete "isprditi" sa konstatacijom da se radi o pukoj slucajnosti u frapantnoj podudarnosti sanjanog i kasnije dozivljenog. I kako se nositii sa takvim "sojem" nametnika. Takvi ti cesto takodjer kazu, navodeci to kao argument, da nije znanosti nebi ti sada koristio kompjuter, ne shvacajuci da tehnoloski razvoj nije nuzno ili uopce povezan sa razumjevanjem fundamentalnih principa svijeta sa kojm se duboko prozimljemo. Zbog takvih sve i ide u k...c. Da, puno je finih ljudi pa moram i ja tockice koristiti.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 13:25   #128
Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
Znam da si jako ljuta na mene, mrzish me, ne zelish ili mi ne mozhes oprostiti, ili si jednostavno nekim egzoticnim mehanizmom totalno potpala pod Abov utjecaj, a ja sam jos u shoku, ali ipak,
Ne znaš ti ništa jer me ne poznaješ, je li tako?
Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
ako bi mi dopustila, pitao bih da nam razjasnish tu vezu koja itekako postoji.
nam? ti se sebi obraćaš u množini?

Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
Sto je u osnovi te veze, kemija ili duhovnost, shto je chemu uzrok a shto posljedica?
Hm....kemije ima, ne mogu reći da je nema. Međutim, kad bi se sve svodilo na kemiju, onda bi ta ista funkcionirala u svakom odnosu muško/žensko, a nije tako. Nekoga volimo, a nekoga ne. Ljubav ne biramo. Za nekoga se "zapalimo", ono, kemija pršti na sve strane, a kad kemija ispari, ponekad ostane jad i bijeda - ništa, keine liebe.
Ono što je meni iznimno božanstveno u ljubavi i spolnom odnošaju muškarca i žene koji se vole, koji dijele Ljubav, jest to da postaju jedno....dakle...dvije osobe stapaju se u jednu, ne samo fizički, nego i duhovno....iz tog jedinstva spajaju se dva "elementa" koja opet tvore jedinstvo, a iz tog novonastalog jedinstva, nastaje mnoštvo dioba koje stvaraju uređenje koje se zove Život.
Ljubav je duhovna i iznad kemije zato što je u stanju i sposobna stvarati.

Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
I znaj da si mi draga i da bih te volio sresti, negdje pod suncem, uz potok koji zubori, daleko od svih ovih ekrana, krchmi i likova poput Ab Normall-a i raspravljati s tobom do kasno u noch.
Ti bi sa mnom se sastao kraj nekog potočića?Zašto?Zato da me utučeš, strpaš u vreću i baciš u taj potočić.....koji tako divno žubori...
Hvala, ali ne hvala
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 13:28   #129
Jel normall....? khm na zadatku?
__________________
ja sam ja pušač cancer man
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 18:56   #130
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Ne znaš ti ništa jer me ne poznaješ, je li tako?

nam? ti se sebi obraćaš u množini?

Hm....kemije ima, ne mogu reći da je nema. Međutim, kad bi se sve svodilo na kemiju, onda bi ta ista funkcionirala u svakom odnosu muško/žensko, a nije tako. Nekoga volimo, a nekoga ne. Ljubav ne biramo. Za nekoga se "zapalimo", ono, kemija pršti na sve strane, a kad kemija ispari, ponekad ostane jad i bijeda - ništa, keine liebe.
Ono što je meni iznimno božanstveno u ljubavi i spolnom odnošaju muškarca i žene koji se vole, koji dijele Ljubav, jest to da postaju jedno....dakle...dvije osobe stapaju se u jednu, ne samo fizički, nego i duhovno....iz tog jedinstva spajaju se dva "elementa" koja opet tvore jedinstvo, a iz tog novonastalog jedinstva, nastaje mnoštvo dioba koje stvaraju uređenje koje se zove Život.
Ljubav je duhovna i iznad kemije zato što je u stanju i sposobna stvarati.



Ti bi sa mnom se sastao kraj nekog potočića?Zašto?Zato da me utučeš, strpaš u vreću i baciš u taj potočić.....koji tako divno žubori...
Hvala, ali ne hvala

Gdje si moja vijerna pratiljo!! Da nas dvoje nema ova bi se tema odavno ugasila. Dobro i Dubravka "potpaljiva', sto jest jest.

Nije ljeptice moja, poznam ja tebe vrlo dobro, skoro kao i ti mene!

Bas si vragolasta! Nam? Nama ucesnicima na forumu!

100 %

Siguran sam nekako da cemo se sresti. Ne znam zasto. Ali srest cemo se mi.
Zar razmisljash o meni kao o Covjeku koji bi ti mogao nauditi? Ah, taj vraziji Ab!! Napunio ti je glavu.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 18:57   #131
Quote:
dubravka* kaže: Pogledaj post
Jel normall....? khm na zadatku?
Bio je dezuran. Sigurno chisti alat!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:07   #132
Mislim da je ljubav frekvencija i čini mi se da je na suprotnoj strani spektra od recimo...straha.Ni strah se ne može znanstveno objasnit a svi smo ga upoznali i znamo kakve posljedice ostavlja.Malo pobudite svoje stanice i zagrlite nekoga.
Neo-Tech is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:09   #133
Quote:
Neo-Tech kaže: Pogledaj post
Mislim da je ljubav frekvencija i čini mi se da je na suprotnoj strani spektra od recimo...straha.Ni strah se ne može znanstveno objasnit a svi smo ga upoznali i znamo kakve posljedice ostavlja.Malo pobudite svoje stanice i zagrlite nekoga.
frekvencija čega?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:21   #134
Nekog odašiljača.
Neo-Tech is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:51   #135
Quote:
Neo-Tech kaže: Pogledaj post
Nekog odašiljača.
da, ali što titra i kojom frekvencijom titra? i kakav je to odašiljač i gdje je?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.