Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2006., 12:08   #1
"Darujmo djecu domovini!"- kaže Ljilja Vokić

nije dugo bilo nase ljilje... nekadasnja paradigma hrvatskoga obrazovnog sustava, zbog koje su mnogi drzali da taj isti sustav ne moze pasti nize... npr. mega slavni radman ili ministar primorac...

dakle, neki lik ima 11-oro djece. evo, sva sreca da vatikan odobrava kurtone samo u slucaju kad je jedan od partnera zarazen hiv-om, pa nema nikakve dileme da ce uskoro i 12-o na svjetlo dana... to kaj odgovoran i voljen otac i stovani muz nema ni dvije ciste kako ce prehraniti tu golemu familiju, nije ni najmanje vazno, dok je njemu njegove ljilje...


izmedju masu uglavnom nepoznatih faca kao kumovi pojavise se dva poznata lika: mile bandic (87. put krsni kum!) i nasa ljilja. kao ovom prilikom ce se zaboraviti ideoloske razlike. a izmedju mile bandica i npr. njegova nekadasnjeg ljutog protivnika, ljiljinog drugara, zlatka canjuge razlika je samo u par ili dva slova...

dakle, drzi tako nasa ljilja ono neduzno dijete i kaze izmedju ostaloga kako je ta familija "darovala svoju djecu domovini". molim pajde da ne uzimaju na prvu loptu "domovini" nego "darovala".

a ocevima i majkama forumasima:
jeste li i vi darovali svoju djecu, kako veli nasa ljilja?


a i taj milic je poceo svasta pripustati u svoj dvevnik...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 14:22   #2
Sigurno te smetaju i sedam sinova majke Jugovica?
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:15   #3
Pa Hrvati kao narod izumiru. To nije nikakva tajna. Za 150 godina ce biti nesto kao oni neki izumrli narodi za koje se culo u davnoj povjesti.Vec za 30 godina ce se broj Hrvata smanjiti za 25% ili 1,000.000 manje. Ako te zanimaju dobre vijesti, onda je GDP veci kad se cifra dijeli na manji broj stanovnika. Tako da nije sve ni crno.
Usput se postavlja pitanje: zasto sve ne rasprodati i spiskati, ako ionako iza nas nece nikoga ni biti.
Hugo_Chavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:22   #4
Quote:
soylent kaže:
nije dugo bilo nase ljilje... nekadasnja paradigma hrvatskoga obrazovnog sustava, zbog koje su mnogi drzali da taj isti sustav ne moze pasti nize... npr. mega slavni radman ili ministar primorac...

dakle, neki lik ima 11-oro djece. evo, sva sreca da vatikan odobrava kurtone samo u slucaju kad je jedan od partnera zarazen hiv-om, pa nema nikakve dileme da ce uskoro i 12-o na svjetlo dana... to kaj odgovoran i voljen otac i stovani muz nema ni dvije ciste kako ce prehraniti tu golemu familiju, nije ni najmanje vazno, dok je njemu njegove ljilje...


izmedju masu uglavnom nepoznatih faca kao kumovi pojavise se dva poznata lika: mile bandic (87. put krsni kum!) i nasa ljilja. kao ovom prilikom ce se zaboraviti ideoloske razlike. a izmedju mile bandica i npr. njegova nekadasnjeg ljutog protivnika, ljiljinog drugara, zlatka canjuge razlika je samo u par ili dva slova...

dakle, drzi tako nasa ljilja ono neduzno dijete i kaze izmedju ostaloga kako je ta familija "darovala svoju djecu domovini". molim pajde da ne uzimaju na prvu loptu "domovini" nego "darovala".

a ocevima i majkama forumasima:
jeste li i vi darovali svoju djecu, kako veli nasa ljilja?


a i taj milic je poceo svasta pripustati u svoj dvevnik...
Srećom se ovakvi egoisti rijetko razmnožavaju i neće prenijeti svoj DNK na buduće generacije. Svijet će biti lijepo mjesto kad izumru ovakvi likovi
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:37   #5
Quote:
Hugo_Chavez kaže:
Ako te zanimaju dobre vijesti, onda je GDP veci kad se cifra dijeli na manji broj stanovnika.
GDP nije torta koju kupujes kod sipca na cosku pa sto manje djece to se vise jede. GDP stvaraju stanovnici na kontinuiranoj osnovi pa iz toga proizlazi da manje stanovnika znaci proporcionalno manje GDP-ja iz cega proizlazi da GDP per capita ostaje cca tu negdje osim ako se ne digne produktivnost ili ne radi vise.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:45   #6
Quote:
Phil Lynott kaže:
GDP nije torta koju kupujes kod sipca na cosku pa sto manje djece to se vise jede. GDP stvaraju stanovnici na kontinuiranoj osnovi pa iz toga proizlazi da manje stanovnika znaci proporcionalno manje GDP-ja iz cega proizlazi da GDP per capita ostaje cca tu negdje osim ako se ne digne produktivnost ili ne radi vise.
ja bih rekao da se i smanji posto se povecava udio starijih osoba u populaciji... tj onih koji primaju mirovine ali nista ne stvaraju...
 
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 18:46   #7
Quote:
Phil Lynott kaže:
Sigurno te smetaju i sedam sinova majke Jugovica?
nisu ti rekli da su jugovici legenda? mislim da bi oranghinha to bolje znao pojasniti, ako me sjecanje ne vara...

elem, zajebi gdp i ostale besmislene raspre prispodobive vise normalnom drustvu, a ne ovoj gotovo poljoprivrednoj zemlji, na rubu argentinske sudbine...
zaista me zanima, kad vec ne mozemo drugacije:
da li tebi kao, daj boze zdravlja i srece, buducem ocu dolaze na pamet ovakve parole ove u nase ljilje?
da li bi ti radio djecu kako bi ih darovao domovini, za spas od sigurne demografske smrti?
ili bi se u tvom slucaju ipak radilo o tako prizemnim i antidrzavotvornim elementima poput ispunjenja bica, davanja novog smisla svom zivotu, usrecivanju svoje buducnosti i osiguranju vlastite vjecnosti (ovo zadnje sam ukrao od dr. radmana )?
nevjerojatno mi zvuci da se nasoj ljilji majcinstvo svodi na ovo...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:07   #8
Quote:
soylent kaže:
nije dugo bilo nase ljilje... nekadasnja paradigma hrvatskoga obrazovnog sustava, zbog koje su mnogi drzali da taj isti sustav ne moze pasti nize... npr. mega slavni radman ili ministar primorac...

dakle, neki lik ima 11-oro djece. evo, sva sreca da vatikan odobrava kurtone samo u slucaju kad je jedan od partnera zarazen hiv-om, pa nema nikakve dileme da ce uskoro i 12-o na svjetlo dana... to kaj odgovoran i voljen otac i stovani muz nema ni dvije ciste kako ce prehraniti tu golemu familiju, nije ni najmanje vazno, dok je njemu njegove ljilje...


izmedju masu uglavnom nepoznatih faca kao kumovi pojavise se dva poznata lika: mile bandic (87. put krsni kum!) i nasa ljilja. kao ovom prilikom ce se zaboraviti ideoloske razlike. a izmedju mile bandica i npr. njegova nekadasnjeg ljutog protivnika, ljiljinog drugara, zlatka canjuge razlika je samo u par ili dva slova...

dakle, drzi tako nasa ljilja ono neduzno dijete i kaze izmedju ostaloga kako je ta familija "darovala svoju djecu domovini". molim pajde da ne uzimaju na prvu loptu "domovini" nego "darovala".

a ocevima i majkama forumasima:
jeste li i vi darovali svoju djecu, kako veli nasa ljilja?


a i taj milic je poceo svasta pripustati u svoj dvevnik...
Kao i obično, od Soylenta ništa konkretno...

Što tebe zapravo muči u cijeloj priči?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:15   #9
Quote:
soylent kaže:
to kaj odgovoran i voljen otac i stovani muz nema ni dvije ciste kako ce prehraniti tu golemu familiju, nije ni najmanje vazno, dok je njemu njegove ljilje...
sta tebe briga ko ce koliko dice imat?

ako je uspija prehranit 10tero onda ce valjda i prehranit 11. i 12. dite
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:18   #10
Pa muči ga što je Ljilja rekla što se djeca rađaju za Domovinu
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:22   #11
Sta bi se rvacka dica tribala radjat za EU ili Tunguziju????????

tip opsjednut
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:34   #12
Quote:
Hrvoje kaže:
Sta bi se rvacka dica tribala radjat za EU ili Tunguziju????????

tip opsjednut
Sve su to Ustaše. Na čelu s Ljiljom.

Je l' da Soylent?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:37   #13
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Kao i obično, od Soylenta ništa konkretno...

Što tebe zapravo muči u cijeloj priči?
a tebi kao i obicno treba crtati, maze banalnosti i, koliko vidim, forumaski rodonacelnice neobukvalizma...

ok.
zamisli crtez:
siromah covjek.
13 gladnih usta.
anonimnost.
selendra.
mercedesi.
policija.
televizijske kamere.
dnevnik nedjeljom u 8.
crkva.
ljilja.
bandic.
krsni kumovi.
"jednokratna naknada".
kamere.
"(...) darovali djecu domovini (...)".
odlazak merecedesa.
jad.
bijeda.
glad.
siromastvo.
selendra.
anonimnost.

viseslojnost.
sloj #1:
vatikan.
kurtoni.
zabrane.
zene.
sirenje vrste.
seks: smrtni grijeh.
pastiri i ovce.


sloj#2:
ljilja.
vjernica.
sirenje vrste.
gospodja ministarka.
diletantica.
politika.
popularnost.
licemjerje.

sloj#3:
bandic.
kriminalac.
popularnost.
licemjerje.

sloj#3:
siromah covjek.
dogma.
naivnost.
strah.
zatupljenost.
ovca.
siromastvo.

sloj#4:
milic.
tupan.
narucen prilog.
ulizivanje politickim mocnicima.
yutelovac.
konvertit.

sloj#5:
pajde.
brzopletost.
ogranicenost.
banalnost.
potencijalna potvrda teorije.


fakat, imas ti kaj za rec, da se ti i ja ne zajebavamo? ak nemas, bez ljutnje, majke ti daj odsetaj.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:39   #14
Quote:
Hrvoje kaže:
sta tebe briga ko ce koliko dice imat?

ako je uspija prehranit 10tero onda ce valjda i prehranit 11. i 12. dite
mene briga ni najmanje. cak mi ga nije ni zao. takave naivce sam davno prestao zalit...

samo se pitam, izmedju ostaloga (vidi "slojeve" iznad) hoce li ga se ti slavni kumovi jos koji puta sjetiti...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:40   #15
Quote:
soylent kaže:
a tebi kao i obicno treba crtati, maze banalnosti i, koliko vidim, forumaski rodonacelnice neobukvalizma...

ok.
zamisli crtez:
siromah covjek.
13 gladnih usta.
anonimnost.
selendra.
mercedesi.
policija.
televizijske kamere.
dnevnik nedjeljom u 8.
crkva.
ljilja.
bandic.
krsni kumovi.
"jednokratna naknada".
kamere.
"(...) darovali djecu domovini (...)".
odlazak merecedesa.
jad.
bijeda.
glad.
siromastvo.
selendra.
anonimnost.

viseslojnost.
sloj #1:
vatikan.
kurtoni.
zabrane.
zene.
sirenje vrste.
seks: smrtni grijeh.
pastiri i ovce.


sloj#2:
ljilja.
vjernica.
sirenje vrste.
gospodja ministarka.
diletantica.
politika.
popularnost.
licemjerje.

sloj#3:
bandic.
kriminalac.
popularnost.
licemjerje.

sloj#3:
siromah covjek.
dogma.
naivnost.
strah.
zatupljenost.
ovca.
siromastvo.

sloj#4:
milic.
tupan.
narucen prilog.
ulizivanje politickim mocnicima.
yutelovac.
konvertit.

sloj#5:
pajde.
brzopletost.
ogranicenost.
banalnost.
potencijalna potvrda teorije.


fakat, imas ti kaj za rec, da se ti i ja ne zajebavamo? ak nemas, bez ljutnje, majke ti daj odsetaj.
I?

Što te od svega toga muči?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:41   #16
Quote:
crtica kaže:
Pa muči ga što je Ljilja rekla što se djeca rađaju za Domovinu
ma jok, ne muci me. da je ljilja jos uvijek netko tko barata sudbinma desetina tisuca ljudi, onda bi umirao od muke sto ova priprosta zena ima moc.
ovako se samo pitam, je li ova pojava zarazna... izgleda da jest... ili, crtica, nije?
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:43   #17
Quote:
soylent kaže:
ma jok, ne muci me.
Sad se još jednom postavlja logično pitanje:

Soylent, što tebe zapravo muči? (Osim ustaša u crnom citroenu. )
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:49   #18
Quote:
LostCase kaže:
ja bih rekao da se i smanji posto se povecava udio starijih osoba u populaciji... tj onih koji primaju mirovine ali nista ne stvaraju...
Tako je. Povecavanje broja neproduktivnih stanovnika je standardna nuspojava svih drustava koje stare. Osim ako se ne natera starije da dulje rade startenje drzave ce doprinijeti opadanju GDP per capita.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:58   #19
Quote:
soylent kaže:
zaista me zanima, kad vec ne mozemo drugacije:
da li tebi kao, daj boze zdravlja i srece, buducem ocu dolaze na pamet ovakve parole ove u nase ljilje?
da li bi ti radio djecu kako bi ih darovao domovini, za spas od sigurne demografske smrti?
ili bi se u tvom slucaju ipak radilo o tako prizemnim i antidrzavotvornim elementima poput ispunjenja bica, davanja novog smisla svom zivotu, usrecivanju svoje buducnosti i osiguranju vlastite vjecnosti (ovo zadnje sam ukrao od dr. radmana )?
Pa jebiga soya znam ja da ti za domovinu ne bi dao nista sto te (kao socijalno senzitivnog levicara) ne bi sprijecilo da od domovine uzimas (i takodjer za druge trazis) 'besplatno' obrazovanje, zdravstvo ili prihod ako ostanes bez posla. Vi levicari bi samo uzimali jebiga.....

A mi desnicari i kad jebemo to je malo za sebe a malo za domovinu (koju vec).
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 20:01   #20
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Sad se još jednom postavlja logično pitanje:

Soylent, što tebe zapravo muči? (Osim ustaša u crnom citroenu. )
nes ti logike...

a nema ni muke. zakaj muka?!

oce li skoro koja pametna od tebe?
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.