Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 16:10   #1141
koliko znam, tih profesionalnih proizvoda nema u slobodnoj prodaji nego samo u salonima i kod ovlastenih predstavnika. pogledaj na njihovoj stranici gdje se moze kupiti.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 10:11   #1142
Ubacujem se, nepozvana, ali bi samo htjela reći za Afroditine Proffessional preparate. Mogu se naručiti i online. Iznad 180,00kn je poštarina besplatna.
I odlični su proizvodi.
Ove u DM-u i tim trgovinama nisam nikad kupovala, pa ti ne znam reći za razliku.
metonimija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:15   #1143
Quote:
metonimija kaže: Pogledaj post
Ubacujem se, nepozvana, ali bi samo htjela reći za Afroditine Proffessional preparate. Mogu se naručiti i online. Iznad 180,00kn je poštarina besplatna.
I odlični su proizvodi.
Ove u DM-u i tim trgovinama nisam nikad kupovala, pa ti ne znam reći za razliku.
super, hvala ti puno! ja sam isto uvijek nabavljala njihovu prof liniju i skroz sam zadovoljna sa tim proizvodima. ovi testerići su mi presušili, tako da ću si sada nabaviti kremu u punoj veličini.
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 10:26   #1144
Quote:
kirsti kaže: Pogledaj post
Molim nekog da podjeli sikustvo u korištenju Hydroface kreme za pomlađivanje koja je na netu toliko hvaljena. Jel to samo još jedan trik za naivne ili stvarno ima nešto u tome ?

Hvala
ovo i mene zanima...
pošada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 00:04   #1145
Quote:
kirsti kaže: Pogledaj post
Molim nekog da podjeli sikustvo u korištenju Hydroface kreme za pomlađivanje koja je na netu toliko hvaljena. Jel to samo još jedan trik za naivne ili stvarno ima nešto u tome ?

Hvala
toplo preporučujem da preskočiš. baš sam nedavno bila kod sestrične i priča ona kako je na internetu kupila neke dvije hydroface kreme, ja u čudu gledam jer nikad čula, a ona se čudi kako nisam čula jer je internet pun obećavajućih recenzija hvale zvijezde tu kremu, dr. oz i milijuni žena pa je i ona kupila. i odem na net dok je tražila te kreme i kutije da bacim pogled na sastav, ali uglavnom naletim na web stranice sa fejk recenzijama jer su sve napravljene na istu šablonu. ko da gledam hitove mister džirla samo što su sad nakalemili sliku dr.oza kako preporučuje te kreme. kad je donijela proizvode sa pripadajućim kutijama, stvarno sam u nevjerici gledala popis prvih par sastojaka jer tu zaista nema ništa dobro (ako izuzmem vodu i malo makadamije). štoviše, čak je sastav ispod prosjeka i ne znam kako se ovo uopće našlo u prodaji. preporučujem da radije uzmeš neki balein anti-age proizvod nego ovo jer je prijevara svjetska.

evo kopirat ću sastav za one koje zanima i koji se bolje razumiju nego ja i to iz razloga jer mi je kolega reko kako fejk stranice za ovakve proizvode zarađuju na svakom kliku nekoliko dolara pa ne želim da im mi forumašice punimo račune već vidim tears i kako joj se mrači pred očima

Hydroface dnevna/noćna formulacije protiv bora od 30 ml sadrži:
AQUA, CETEARYL OCTANOATE, GLYCERYL STEARATE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, Propylene Glycol, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, DIMETHICONE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, POLYSORBATE 20, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SODIUM HYALURONATE, PHENOXYETHANOL,METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, STEARIC ACID, PANTHENOL, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CAPRYLYL GLYCOL, MACROCYSTIS PYRIFERA, LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT, BHT

Hydroface napredna formulacije za područje ispod očiju od 30 ml sadrži:
AQUA, CETEARYL OCTANOATE, GLYCERIN, Propylene Glycol, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, Нydrated silica, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, CETEARETH-20, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, STEARIC ACID, STEARETH-20, N-HYDROXYSUCCINIMIDE, CHRYSYN, PALMITOYL OLIGOPEPTIDE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, POTASSIUM SORBATE, NIACINAMIDE, BISABOLOL, CI 16255
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 07:52   #1146
Ma super...100 vrsta parabena,PEG,alkohol,propylen glycol....idealna krema za podmazivat vrata i stepenice koje skripe!
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 18:19   #1147
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Ma super...100 vrsta parabena,PEG,alkohol,propylen glycol....idealna krema za podmazivat vrata i stepenice koje skripe!
ovo je zaista odličan opis
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 18:54   #1148
Cure zanima me Eucerin aquapore krema za lice. Imate iskustava?
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 01:02   #1149
Tko trazi super odlicnu hidrataciju dobru za ispod sminke bez ikakvog filma ili masnoca,ostavi super meko i njezno lice, ujedno protiv bora, super i za ispod ochiju osobno vidim poboljsanje, a ako nije problem cijena pogledajte: Collistar viso anti et

Zadnje uređivanje Romanina : 22.04.2015. at 01:21.
Romanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:10   #1150
Nastavak na prethodni post kojeg ne znam zasto mi nije dao kompletnog objaviti...ok dakle ova COLLISTAR biorivitalizzante crema con acido illaluronico e attivattore collagene meni divnaa za hidrataciju i podlogu za make-up, lice bude mekano i glaaatko, nikakav film ili sjaj ili masnoca i slicno, za zreliju kozu, bash osjetim razliku na bolje, bila bi odlicna i za masnu bez problema.. preporucam. Prilicno sam kriticna kad se o kremama radi i ne pase mi bilo sta, eto koga zanima

Ili od normalnog cjenovnog ranga omjer kvaliteta i cijena je stvarno supeerweleda baby calendula za lice, jefitniji rang drugacije teksture ,meni divna kremica, sastav je super svi sastojci su ok "zeleni", masnjikava, ali laaagano bash toliko koliko jedna krema za zimu treba biti, koristim je kao i podloga za make up preko zime, primjecujem da smanjuje crvene mrljice ili iritacije i sl..svaka pohvala
Romanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:33   #1151
Quote:
kirsti kaže: Pogledaj post
Molim nekog da podjeli sikustvo u korištenju Hydroface kreme za pomlađivanje koja je na netu toliko hvaljena. Jel to samo još jedan trik za naivne ili stvarno ima nešto u tome ?

Hvala
pogledajte slike i imena na različitim stranicama (linkovi ispod) i biće vam sve jasno

http://www.hydroface.com/si2cgdg/
http://www.hydroface.com/cz2tanh/index.php?PLACID=0
http://newskinproducts.net/sr/
NejraMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 16:18   #1152
Koristila sam Himalaya Herbals Aloe Vera i Winter Cherry kojom sam bila prezadovoljna ali sam shvatila da ima valjda SVE štetne sastojke koje može imati i sad sam baš u bedu jer je bila super za moje lice. I divno mirisala. Nemreš imat sve...
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 11:48   #1153
ima li itko iskustva sa skin ceuticals?
vana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 01:53   #1154
Koja vam je najbolja krema za bore? Dobila sam preporuku od Balee ali želim vidjeti koja je po vama najbolja kako ne bi morala bacati novce na sto i jednu kremu bezveze.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 09:35   #1155
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Koja vam je najbolja krema za bore? Dobila sam preporuku od Balee ali želim vidjeti koja je po vama najbolja kako ne bi morala bacati novce na sto i jednu kremu bezveze.


Ja ne vjerujem da neka krema,osim ako nema visoku koncentraciju retinola,moze ukloniti bore.



Probaj raditi na hidrataciji koze,koliko imas godina?

Ja imam 27,vec godinu dana koristim vitamin c serum,ulja za lice ili kremu od aromakozmetike.

Iz DM mi se dobrim pokazala Alverde ulje od divlje ruže,Balea Vital krema i ona nova okoločna Baleina maska pakirana u 4 male vrecice je odlična kao maska za cijelo lice,također za vracanje vlaznosti licu koristim Afrodita Hydra masku kao nocnu kremu par puta tjedno.
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 15:36   #1156
Da li je neko koristio/koristi Sensitive skin expert hidratantnu kremu od Mixe i kakvi su mu utisci?Kod mene u dm sada je na snizenju a trazim neku dobru kremu za lice a ne mogu da nadjem nigdje na netu neke recenzije
Pinkstripes is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:24   #1157
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem da neka krema,osim ako nema visoku koncentraciju retinola,moze ukloniti bore.



Probaj raditi na hidrataciji koze,koliko imas godina?

Ja imam 27,vec godinu dana koristim vitamin c serum,ulja za lice ili kremu od aromakozmetike.

Iz DM mi se dobrim pokazala Alverde ulje od divlje ruže,Balea Vital krema i ona nova okoločna Baleina maska pakirana u 4 male vrecice je odlična kao maska za cijelo lice,također za vracanje vlaznosti licu koristim Afrodita Hydra masku kao nocnu kremu par puta tjedno.
Tek sad ovo vidim budem vidjela sve to
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 19:08   #1158
Mislim da ti je aromakozmetika najbolji izbor,za 60,70kn dobiješ 50ml kreme po svom tipu koze
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 23:16   #1159


Koristila sam ju do sad svako ljeto (i sad, trenutno) no toliko mi je super da razmišljam da ju cijele godine koristim, zbog relativno visokog spf-a za dnevnu njegu. Ili ovu, ta mi je na shopping listi mada ju nisam isprobala ali čini mi se jako dobra bez obzira na visoku cijenu.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 23:58   #1160
da li bi mi netko mogao pomoc u odabiru hidratantne kreme..dvoumim se između eucerin aquaporin light i avene optimale light. help
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.