Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2007., 21:10   #61
nemoj se slucajno upustiti u alternativnu medicinu prije nego popricas s doktorom. prvo doktoru, a onda ako on nemoze nista i bas ti smeta alternativa. jer nebi bilo prvi put da sjebu nekog u mozak, jer ne ljece oni samo s vodom i soli, znaju oni sebi dozvolit i vise. pa te drogiraju, pa ti izvade bubreg i jetru, pa te puste da krvaris pored autoputa amaterski zasivenog. nije za se zajbavat s tim.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:29   #62
škorpione, a cemu 667 u tvom niku?
ne zelim vrijeđati, i znam da cu pozalit sta sam ovo napisao, i sve to, ali ako imas ikakvih...no...poslova? sa sotonom i njegovom ekipom...prestani ih imat.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:53   #63
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
škorpione, a cemu 667 u tvom niku?
ne zelim vrijeđati, i znam da cu pozalit sta sam ovo napisao, i sve to, ali ako imas ikakvih...no...poslova? sa sotonom i njegovom ekipom...prestani ih imat.


Napisao/la si sotona!!! Sada brzo izmoli pet očenaša i zdravomarija, a prije spavanja i krunicu da ti duša bude čista
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:08   #64
otkud svima ideja da sam zensko, da vam Ipod udarim
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:06   #65
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
škorpione, a cemu 667 u tvom niku?
ne zelim vrijeđati, i znam da cu pozalit sta sam ovo napisao, i sve to, ali ako imas ikakvih...no...poslova? sa sotonom i njegovom ekipom...prestani ih imat.
pa napisao je 667 a ne 666.
u jeben ti napisao sam 666.

ajme ne, opet sam.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:15   #66
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
škorpione, a cemu 667 u tvom niku?
ne zelim vrijeđati, i znam da cu pozalit sta sam ovo napisao, i sve to, ali ako imas ikakvih...no...poslova? sa sotonom i njegovom ekipom...prestani ih imat.
Da ja sam veliki stovatelj vraga! HAHAHAHAHAHA (ZLOBNI SMIJEH) - evo sad i ja moram izmoliti ocenas radi ovakvih rijeci . 667 sam stavio radi brzines procesora na mom starom pc-u P3 667 Mhz . Tako ostalo pa nisam htio mijenjati
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 00:36   #67
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Nisam znao u koji bi forum ovo stavio pa sam odlucio ovdje. Muci me vec gotovo dvije godine ovaj problem.
...
Ma lijepo ti prvo otrči doktoru, da ti probrsti po mozgu na sto načina, provjeri jel imaš kakve bolesti fiziološkog tipa (epilepsija, tumori) i psihološkog tipa kao šizofrenija i slično. Pa kad sve to isključiš vrati se ovdje nama na forum pa ćemo ti mi srat kak te opsjedaju bog i sotona i anđeli i demoni i kako izvanzemaljci pokušavaju komunicirat s tobom ili kako je to neki tvoj davno preminuli rođak koji želi osvetu.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 01:03   #68
Quote:
Kex Doomlich kaže: Pogledaj post
Ma lijepo ti prvo otrči doktoru, da ti probrsti po mozgu na sto načina, provjeri jel imaš kakve bolesti fiziološkog tipa (epilepsija, tumori) i psihološkog tipa kao šizofrenija i slično. Pa kad sve to isključiš vrati se ovdje nama na forum pa ćemo ti mi srat kak te opsjedaju bog i sotona i anđeli i demoni i kako izvanzemaljci pokušavaju komunicirat s tobom ili kako je to neki tvoj davno preminuli rođak koji želi osvetu.
A ti lijepo pročitaj koji su simptomi svih tih bolesti koje si naveo i onda nešto ponovo napiši. Ja nemam nijedan, ali baš nijedan simptom od bilo koje gore navedene bolesti!
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 10:04   #69
Ti si običan zajebant !
Nije ti ništa, već otvoriš temu i želiš zbuniti nas odgovorne i ozbiljne forumaše.

Sad` se možeš hvaliti kolegama kako si zajeb`o one budale na forumu hr.

Krasno
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:34   #70
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
Ti si običan zajebant !
Nije ti ništa, već otvoriš temu i želiš zbuniti nas odgovorne i ozbiljne forumaše.

Sad` se možeš hvaliti kolegama kako si zajeb`o one budale na forumu hr.

Krasno
Ljepo sam mu rekla kupi si šteker i prekidač.........
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 13:07   #71
Nisam ti ja nikakav prevarant pajdo! Doduše normalna reakcija. I očekivao sam da će netko tako reagirati! Drago mi je da su barem neki ozbiljno shvatili.
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:48   #72
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
Ti si običan zajebant !
Nije ti ništa, već otvoriš temu i želiš zbuniti nas odgovorne i ozbiljne forumaše.

Sad` se možeš hvaliti kolegama kako si zajeb`o one budale na forumu hr.

Krasno


Ma - zanima ga mistika, religija i sve tako, pa si je malo zabrijao.

Kome se to u životu nije par puta pričinilo da ga netko zove po imenu?

A ovo ostalo, meni se čini, jest faza "svjesnog sanjanja" koja dolazi s opuštanjem. A on se uplašio te obične "defragmentacije" mozga.

Inače, ja sam si par puta zapisao sve te riječi i događaje tijekom jednog takvog udahni-izdahni tripa. Ono, promatrao sam film i zapisivao na papir. Kad sam poslije toga sve to pročitao, nisam mogao ništa povezati - čisto sanjanje na javi. Što bi se reklo: niđe veze.

Sad, je li moguće da će to jednog dana postat koherentnije pa počet davat neki smisao? Ne znam. Za sada je samo bizaran slijed događaja... Toliko da me više ni ne zanima. Meni se to pojavljuje u fazama dubokog opuštanja, meditacije ili pak neposredno prije nego zaspim.

A meni se čini da bi on mogao biti malo hipohondar. Pa da mu se stvarno dogodi nekakvo zlo, onda bi slavodobitno stavio natpis na svoj grob: "Vidite da sam bio bolestan!"
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:25   #73
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Nisam znao u koji bi forum ovo stavio pa sam odlucio ovdje. Muci me vec gotovo dvije godine ovaj problem.

Ljudi pomozite. Cesto kad odem spavati razmisljam o necemu prije nego zaspem (o bilo cemu, npr. o nekoj curi). Misli mi lutaju glavom i cini se kao da mi cijela hrpa misli luta po glavi.
A sada ono cudno, sto mi se dogodi otprilike jednom mjesecno. Dok razmisljam najednom neki glas izgovori moje ime (najcesce) ili neku rijec i sve mi misli odjednom stanu. Glas je uistinu cudan. Nekada se cini kao da je moj glas, a nekada kao da je nekakav zenski glas. Taj glas nikada ne zagalami vec rekne normalnim tonom, ali glasno. Sto je najcudnije taj glas ne dolazi od negdje kraj mene vec kao da je u mojoj glavi. Misli mi odjednom prestanu i osjecam strah. Pokusavam misliti na nesto drugo, zamisliti neku obicnu situaciju, zamisliti neku sliku, ali nemogu. Ta tisina koju stvori taj glas je nekako cudna, neprirodna, kao da sam u nekom mrtvome prostoru. Cujem samo kazljke sata i neke sitne zvukove u sobi (normalni zvukovi, npr. kao kad puse vjetar pa prozor pomalo zadrhti).
Pokusavam da ih ne cujem, ali ih ipak cujem. Nemogu vam opisati tu tisinu, kao da je suha, i kao da je svaki zvuk kraći nego inače. Nemogu vam opisati ni taj strah koji osjetim kad cujem taj glas. Jedne noci sam imao narukvicu iz međugorja koja je na sebi imala Gospine slike. Bila mi je cijeli dan na ruci i vec sam bio zaboravio na nju. Kada sam ocuo onaj glas i kada je pocela tisina poceo sam opet osjecati tu narukvicu na ruci (nije me stiskala vec sam jednostavno osjecao da mi je na ruci - iako sam bio potpuno zaboravio na nju). Pokrio sam se dekom preko glave i dok sam bio pod dekom otvorio sam oci. Vidio sam neku bijelu siluetu (otrilike velicine kao prst na ruci - ali ne obasjava prostoriju, vec je vise slicno onome kao kad gledate u svjetlo i zatvorite oci pa vidite nesto bijelo u sredini) kako se uzdize sve dok mi nije izasla iz vidnog polja. Mislio sam da se oci igraju samnom, ali sam shvatio da vec vise od 2 sata nisam vidio svjetla.
E sad... jesam li poceo gubiti razum ili sta vec? Zasto nekada ocujem onaj glas koji mi zaustavi sve misli? Zasto je ona tisina tako cudna (bilo me je i prije strah od nekih stvari ali tisina nikada nije bila ovakva). Jeli moguće da je ta tišina samo produkt moga straha? Jeli moguće da je ona bijela silueta zapravo samo igra očiju i drugi produkt moga straha? Nekada osjetim i hladnocu na nekome dijelu tijela iako mi je toplo i pod dekom sam. Jeli moguce da poslije toga glasa jednostavno samo radi moja mašta? Što god to bilo neda mi spavati i zato mi treba vaša pomoć. Jeli itko imao nekakvo slično iskustvo (to naglo zaustavljenje misli) i znate li neko mjesto na netu gdje bi mogao pronaći nešto o tome? Ima još jedna stvar na koju prije nisam obraćao pažnju (jer mi se nije činilo važno) - a to je da mi je se, nakon zadnje dvije noći nakon što mi se to dogodilo (za te zadnje 2 sam 100% siguran a prijašnjih se ne sjećam), obično dogodilo nešto dobro drugi dan (1. put sam sam se pomirio s curom nakon duge svađe, a drugi put samo položio ispit na faksu. Možda je slučajnost, ali tko će ga znati. Eto ako možete pomozite mi. Prije nisam obraćao pažnju na to ali sada me već počinje mučiti. Sreća da se ne događa često inače nebih nikada spavao! Unaprijed hvala!
uvati se posla pa nećeš razmišljati o pizdarijama
DM SIBENIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:43   #74
Endimione kad neće niko drugi ja ću: jebem vam nije 666
nego šest stotina šezdeset šest
ak ti glava gori nisam ti ja kriva.....
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:35   #75
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
A ti lijepo pročitaj koji su simptomi svih tih bolesti koje si naveo i onda nešto ponovo napiši. Ja nemam nijedan, ali baš nijedan simptom od bilo koje gore navedene bolesti!
Ako se dobro sjećam neke vrste šizofrenije ili epilepsije mogu uzrokovat halucinacije. A ti nisi kvalificiran da govoriš koju bolest imaš a koju bolest nemaš, jer što se normalnih ljudi tiče ti si lud ko šiba.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 20:17   #76
Isprva se ste svi cinili kao razumni ljudi koji se neće zajebavati i spremni su pomoći i dati svoje mišljenje. I stvarno sam bio pomislio da sam došao pitati na pravome mjestu, a onda je počelo vrijeđanje. Čast izuzetcima i njima HVALA, a vi ostali mogli biste ponekada i pružiti ruku a ne samo vrijeđati o omalovažavati nekoga i nečije probleme! Da se vama dogodi shvatili bi ste!
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 20:43   #77
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Isprva se ste svi cinili kao razumni ljudi koji se neće zajebavati i spremni su pomoći i dati svoje mišljenje. I stvarno sam bio pomislio da sam došao pitati na pravome mjestu, a onda je počelo vrijeđanje. Čast izuzetcima i njima HVALA, a vi ostali mogli biste ponekada i pružiti ruku a ne samo vrijeđati o omalovažavati nekoga i nečije probleme! Da se vama dogodi shvatili bi ste!
oprosti, ali to i mene vrijeđa (a i druge, koji su ti napisali nešto).
što je s mojim odgovorom? gdje sam se ja u njemu sprdao?

zapravo, što bi ti htio čuti? mislim da je u tome stvar.
bi li htio čuti da te opsjedaju demoni? pokušali smo ti (bar većina) dati racionalno mišljenje. ako imaš problema - odi kod doktora. ne možeš govoriti da nemaš neuroloških ispada ako čuješ glasove i vidiš bljeskove i pogotovo ako te oni ometaju.
daj se u ruke stručnjaku koji će dati dijagnozu. pretpostavljam da si ipak samo previše "zabrijao", ali da budeš siguran - lijepo kod doktora.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 20:55   #78
kak si ti pametan Endimione, ti si tak nevjerojatno pametan.I reci mu još da mora redovito prati zube i brisati guzu kad se pokaka i reći dobar dan kad uđe u dućan.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 21:06   #79
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Isprva se ste svi cinili kao razumni ljudi koji se neće zajebavati i spremni su pomoći i dati svoje mišljenje. I stvarno sam bio pomislio da sam došao pitati na pravome mjestu, a onda je počelo vrijeđanje. Čast izuzetcima i njima HVALA, a vi ostali mogli biste ponekada i pružiti ruku a ne samo vrijeđati o omalovažavati nekoga i nečije probleme! Da se vama dogodi shvatili bi ste!
ima ovdje jako dobrih preporuka i savjeta. na tebi je da ih sprovedes u praxu (odes kod doktora opce prakse koj ce te uputiti dalje). ako zelis da ti kazemo da si poseban, da imas neku neobjasnjivu povezanost s vanzemaljskim, da je tvoja svjest na razini Viseg Bica, da si reinkarnacija buddhe ili isusa, e pa to se nece dogoditi. jednostavno imas neuroloskih problema. prihvati to i odi se ljeciti.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 21:08   #80
Ne vi imate problema jer odgovarate.
Da je bolestan čovjek ne bi mogao upaliti komp i kenjat na netu.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.