Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 12:59   #301
Ne kužim tvoju paniku.... Ko ti je kriv zbog čega pušiš to sranje....

i ako nađu, pa što... barem ćeš doći pameti
Ivannovi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 00:47   #302
Zadržavanje THC-a u krvi povremenih pušača

Pozdrav forumaši!

Znam da postoji tema o ovome, no odnosi se na stalne pušače. Mene zanima ako mi frend puši marihuanu s duhanom, jedan gram tjedno i tako max. mjesec dana koliko će mu dugo test na droge biti pozitivan na THC?
Postavljam ovo pitanje jer je pušio a desetak dana kasnije je imao prometnu, u kojoj je on najmanje kriv ali ga brine to što je pušio... krv je izvađena na mjestu nesreće i čekaju se već par mjeseci nalazi te krvi. Sto može očekivati i kada bi nalazi krvi mogli doći?
marin9o9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 08:43   #303
Pri toj učestalosti i toj količini nakon 72 sata krv je kod većine čista.
Krv je vjerojatno izvađena da se testira na najučestalije droge. Ako do sad nije dobio nikakvu poruku od policije onda se ne treba brinuti. Vjerojatno su nalazi negativni na sve testirano pa se to negdje zagubilo.
__________________
Omnia mutantia semper est!
Rodiak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 03:08   #304
Nije da sam pušač, ali ovo je odličan pro-THC dokumentarac za pogledati koga zanima. Postoji i drugi razlozi zašto bi se klasificirala kao droga osim onih "zdravstvenih", a i osporavaju se klasični mitovi marihuane kao vrata ka većim drogama. Svakako preporučam, pogotovo zato što stvarno puno ljudi karakterizira svoje šefove/kolege/prijatelje/susjede kao narkomane, samo što to ni neznaju


https://www.youtube.com/watch?v=hHnQ-YAqAsA
gokirop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 20:44   #305
ako se zapali doslovno 3 dima (a inace se nikad ne pusi) nakon koliko se to moze naci u mokraci u laboratoriju? (a i u krvi?) znaci bas mislim na test za 10 vrsta droga u laboratoriju (medicina rada) ali konkretno me thc zanima

hvala unaprijed
teolong is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:22   #306
Quote:
St-St-St kaže: Pogledaj post
Da kao sto je receno nece ti se nac u obicnom pregledu, ali u kosi se mogu naci tragovi i do par godina nakon uzimanja trave / droga.
ne do par,nego kompletan ljudski život,gleda nedavno emisiju na NG(NAT.GEO)kažu da čitava povijest ljudska od rođenja se može isčitati iz jedne dlake...
__________________
UPRAVA ODLAZI !
getanin1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 14:38   #307
Exclamation

Ja sam pusio travu prije 6 dana oko 0.5 grama, a za 3 dana idem na testiranje, hocu li bit pozitivan?
tinektinek98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 09:12   #308
Prošli petak u jednom kafiću povukao sam oko 4-5 dima, dosad nisam nikad pušio marihuanu, i jutros sam vadio krv jer idem na magnetsku rezonancu
pa sam morao ... e sad prošlo je 6 dana od ta 4 dima .. postoji li mogućnost da se to vidi u krvi? ako se bude vidjelo nešto, hoće li mi oni to reći?
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 16:56   #309
Ide na neki Skrmeter tj to je neki aparat koji otkriva neke strane supstance u krvi kao i droge. Neče ti ništa reći, samo će alarmirati policiju iako neznaju stoposto reći dali je droga ali za to će policija tebi ubrzo poslati neki poziv da detaljno ispitaju tvoju krv.

Ako i na tome padnes, možeš dobiti novčanu kaznu od 5000 do 15000 kuna ili do godinu dana zatvora. Neznam točno, ovisi o sucu. A možda prođes sa uvjetnom + manja novčana kazna.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 07:29   #310
ovo je dobro sročeno
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:29   #311
Question HITNO?!

Naci sve znam sve postove sam pročitao ali trebam opet neko iskustvo kao uvjerenje...

Imam lječnički za vojsku(dobrovoljni vojni rok) i ne znam dali ce me testirati na drogu..

korisnik sam marihuane i zanima me koliko će to utjecati na test, zapoalio sam am..nekidan? a test je za 2 dana...
Hvala
predatorTONY is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:14   #312
Quote:
predatorTONY kaže: Pogledaj post
Naci sve znam sve postove sam pročitao ali trebam opet neko iskustvo kao uvjerenje...

Imam lječnički za vojsku(dobrovoljni vojni rok) i ne znam dali ce me testirati na drogu..

korisnik sam marihuane i zanima me koliko će to utjecati na test, zapoalio sam am..nekidan? a test je za 2 dana...
Hvala
ako te mogu malo utješit meni je prijatelj išao u vojsku na ovaj dragovoljni vojni rok prije 3 mjeseca,nije mu uopće testove na ikakve droge radilo a on je ne gasi godinama
ćiket is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 22:25   #313
Gdje mogu naci nesto od droge u zg
AxlR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.