Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 22:24   #61
Quote:
dubravka* kaže: Pogledaj post
došli su prvo zli alieni i drže Amerikance za muda
da da
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:36   #62
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
Gle ako postoji život koji je manje razvijen tehnološki nas onda možemo biti sigurni da ga nećemo naći još par tisuća godina sigurno
A možda baš sutra netko objavi revolucinarno otkriće potpuno nove vrste pogona koji bi omogućio međuzvjezdano putovanje
Izokron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:40   #63
Quote:
Izokron kaže: Pogledaj post
A možda baš sutra netko objavi revolucinarno otkriće potpuno nove vrste pogona koji bi omogućio međuzvjezdano putovanje
da da
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:44   #64
Mislim da je netko gore dobro rekao za Žohare,u biti sam čitao da ako postoje oni koji nas ponekad pogledaju,ionako znaju da još nismo spremni neke stvari shvatiti,ili možda da bi to izazvao poveči šok.Uzmimo u obzir večinu svijeta,koja nije možda nikada vidjela neke tehnološke stvari s ovoga Planeta.A zamislite kako bi to utjecalo na njih,i tko bi prvi potegnuo pušku.Ovako,ja vjerujem,ali mislim da je velika večina onih koji ne vjeruju,tipa spike:"Ipak se okreče!!!"
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:56   #65
Mislim čovječanstvo je u 60 godina napredovalo više nego u 2000 godina zajedno.Bez obzira na neke izume bez kojih se ne bi moglo,ipak masu je nekih koji nemaju poveznice sa onima u prošlosti,izmišljaju se čudesa,a svaki takav izum ide još u razradu i nastane ih još.Cijena je zagađenje i sl.Ali kako se kaže nakon svakoga Rata dođe vrijeme mira i blagostanja.To nam je u krvi i evoluciju ne možemo promijeniti,pa niti s manipulacijom gena.Opet pogledamo kroz Povijest koliko padova i uspona je čovjek imao,Rimljani su bili čisti,kanalizacija,suvremeni način života,Srednji vijek,zabili se u zidine,tresli govna navečer na cestu,nema cirkulacije zraka i evo ti mutacije Kuge.Pa opet neki uspon,pa manji pad,pa sad samo gore.Jedino šta nam nije u redu ovo sa nekim Političkim stvarima i ugrožavanje ljudi i samoga Planeta.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:59   #66
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
Gle ako postoji život koji je manje razvijen tehnološki nas onda možemo biti sigurni da ga nećemo naći još par tisuća godina sigurno, a ako postoji život koji je razvijeniji od nas onda pak možemo biti sigurni da nam se neće javljati, to je kao da ti sada kreneš objašnjavat žoharu tko si.
Nisam rekao ni jedno ni drugo. Rekao sam da je MOŽDA postojala civilizacija na Marsu koje tamo nema već više tisuća godina. Nisam uopće raspredao o tome jesu li razvijeniji od nas ili nisu. To nije ni bitno.
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
i nigdje nisam napisao da se ičega bojim
Nisi tvrdio, ali si pokazao:
"...ljudi dođite k sebi...
...svi teoristi zavjere mi ga mogu popušiti..."

Kao da si se odjednom probudio, a u snu su te upravo potpaljivali na lomači.
I da, kad smo već kod toga, bojiš se, jako se bojiš!
DexCro66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:06   #67
Što vidite na ovoj slici ?

http://marsrovers.nasa.gov/gallery/a...4P2425R1M1.JPG
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:11   #68
Na prvi pogled bi rekao da je to obična hrpa kamenja, ali jedan kamen ima oblik lubanje... Na to si mislio?
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 00:17   #69
Meni se čini da ima nečega.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 00:18   #70
Ne fakat niš ne vidim,ima kaj?pa reci,odmah čemo na analizu.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 08:31   #71
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 08:33   #72
@Leviant

zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:06   #73
Ima okošteni podbradak.
Izokron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:32   #74
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Risnjak je Mona Lisa jebote, pogledaj bolje...
Pogledao sam, da.... Nebi covjek vjerovo.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:20   #75
Bice da je ovo! - Vrlo pazljivo pogledajte, nije onako kako se cini na prvi pogled!

prva slika
http://img207.imageshack.us/img207/6513/marswoowet4.gif



I druga slika
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:57   #76
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
i.... što bi se točno dogodilo da je to stvarno izvanzemaljsko djelo i da oni to kažu?
ako jedna srebrenica ne izazove gnušanje planeta, kako bi moglo izazvati otkriće da je netko jednom davno hodao po marsu? ne razumijem.
sve što bi se dogodilo je veliki porast broja woo woo ljudi.

shit, to nije dobro.
Nastala bi panika.

Zar bi ti bilo svejedno da sada NASA kaze da postoje vanzemaljci. Ako bi tebi bilo svejedno be ni ostalima. To bi znacilo da se moze dogoditi kao u filmovima ona sranja da nas napadnu i to...


gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:05   #77
Izokron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:14   #78
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:48   #79
Quote:
Izokron kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaahahahahaaaa

Kako sam se ismijao kada sam ovo vidio.

LoL
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:41   #80
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Nastala bi panika.

Zar bi ti bilo svejedno da sada NASA kaze da postoje vanzemaljci. Ako bi tebi bilo svejedno be ni ostalima. To bi znacilo da se moze dogoditi kao u filmovima ona sranja da nas napadnu i to...


ne, baš suprotno. NE BI nastala panika.
ljudi bi i dalje umirali, i dalje se rađali, i dalje mrzovoljni išli na posao, pravili djecu, uživali u njima, trošili na njih svoj novac (ili ne), ratovali, mirili se, vjerovali u gluposti itd. itd. itd. itd.

ne bi se baš ništa značajnog promijenilo.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.