Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2009., 15:09   #21
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
cezi........nakon 10.g. tek u fazi razmisljanja? ja sam definitivno onda nestrpljiva osoba
znam da to nije dobro i da nema šanse da se nesto brzo rijesi jer tu su djeca i prvenstveno moram misliti na njih kao i on, ali........
Toliko toga mi je trebalo sjesti na mjesto i još uvijek imam neki strah radi djece i svega šta će ta rastava donijet ali ne da mi se više živit polovično .Dosta godina sam lagala sama sebi i čekala da vrijeme promijeni nešto ali ništa se nije promijenilo.... uh stvarno sam spora tek sad vidim....
cezi is offline  
Old 11.06.2009., 15:13   #22
pohvale za moderatoricu što je omogućila ovoj temi da ide naprijed. vidjet ćemo što će se roditi iz svega ovoga. nadam se da ćemo se međusobno tješiti i polučiti neka (pametna) iskustva.
ja sam danas, ovog trena (inače nisam tako) u fazi da ih obojicu otkačim.
i M i LJ.
keksic is offline  
Old 11.06.2009., 15:14   #23
Quote:
cezi kaže: Pogledaj post
Toliko toga mi je trebalo sjesti na mjesto i još uvijek imam neki strah radi djece i svega šta će ta rastava donijet ali ne da mi se više živit polovično .Dosta godina sam lagala sama sebi i čekala da vrijeme promijeni nešto ali ništa se nije promijenilo.... uh stvarno sam spora tek sad vidim....
ako sam išta skužila u životu, to je da vrijeme samo po sebi ništa ne mijenja, nego da stvari idu po inerciji - uvijek isto, na isti način. mi moramo pokrenuti neke promjene, inače, niš.
keksic is offline  
Old 11.06.2009., 15:22   #24
Zašto keksić umorila si se od svega?
cezi is offline  
Old 11.06.2009., 15:26   #25
Quote:
cezi kaže: Pogledaj post
Zašto keksić umorila si se od svega?
jesam, bogami...
i od laži i od očekivanja i od svakodnevnog preslagivanja svega pred samom sobom... dvojica su, a ja ponekad tako sama.
keksic is offline  
Old 11.06.2009., 15:34   #26
Quote:
keksic kaže: Pogledaj post
jesam, bogami...
i od laži i od očekivanja i od svakodnevnog preslagivanja svega pred samom sobom... dvojica su, a ja ponekad tako sama.
uh kako mi je to poznato....i opet negdje nađeš snagu za nastavak
cezi is offline  
Old 11.06.2009., 19:13   #27
Quote:
keksic kaže: Pogledaj post
pohvale za moderatoricu što je omogućila ovoj temi da ide naprijed. vidjet ćemo što će se roditi iz svega ovoga. nadam se da ćemo se međusobno tješiti i polučiti neka (pametna) iskustva.
ja sam danas, ovog trena (inače nisam tako) u fazi da ih obojicu otkačim.
i M i LJ.
Znam da sam ce citala na drugoj temi, mislim da si sa Em. nesto diskutirala ali nisa skopcala da imas "situaciju".

Ne sa moralnog nego zdrastvenog aspekta, moras to rijesiti. pa barem se rijesi ljubavnika ako ti zadaje glavobolje, ne moras jos i njega trpiti.
ombia is offline  
Old 11.06.2009., 19:29   #28
Quote:
cezi kaže: Pogledaj post
uh kako mi je to poznato....i opet negdje nađeš snagu za nastavak
nađem je, da, zanimljivo, baš onda kad kažem da je dosta...
keksic is offline  
Old 11.06.2009., 19:30   #29
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Znam da sam ce citala na drugoj temi, mislim da si sa Em. nesto diskutirala ali nisa skopcala da imas "situaciju".

Ne sa moralnog nego zdrastvenog aspekta, moras to rijesiti. pa barem se rijesi ljubavnika ako ti zadaje glavobolje, ne moras jos i njega trpiti.
Em mi daje jako puno snage, potpore i suvislosti u mojoj situaciji svojim pisanjem po forumu!

ma Lj-a ne trpim, uf, sva milina mi je u njemu, al znaš kako se ono kaže; sve što valja ili deblja ili šteti na neki drugi način.
keksic is offline  
Old 11.06.2009., 19:37   #30
Na koji nacin ti steti? Jel i on ubracen? Jel zeli vise od ljubavnicke veze?
ombia is offline  
Old 12.06.2009., 09:12   #31
Quote:
keksic kaže: Pogledaj post
jesam, bogami...
i od laži i od očekivanja i od svakodnevnog preslagivanja svega pred samom sobom... dvojica su, a ja ponekad tako sama.
sorry, ali ovo mi nije jasno......razumijem da zivot sa suprugom nije ono sto si htjela, niste se nasli, ali zasto te ljubavnik opterećuje, on nije iz tog razloga tu, on je nesto sto ti treba biti lijepo........ako te i on čini onakvom kakva ne zelis biti makni se, nista vas ne veze, ne vise nego sa suprugom
tea_33 is offline  
Old 12.06.2009., 11:36   #32
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Na koji nacin ti steti? Jel i on ubracen? Jel zeli vise od ljubavnicke veze?
ne šteti mi on, nego situacjia, ponekad. ne uvijek. uglavnom mi je lijepo, uživam, no, velim, ponekad mi dođe žuta minuta. pa prođe.
ma never mind.
on je ubračen.
keksic is offline  
Old 12.06.2009., 11:37   #33
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
sorry, ali ovo mi nije jasno......razumijem da zivot sa suprugom nije ono sto si htjela, niste se nasli, ali zasto te ljubavnik opterećuje, on nije iz tog razloga tu, on je nesto sto ti treba biti lijepo........ako te i on čini onakvom kakva ne zelis biti makni se, nista vas ne veze, ne vise nego sa suprugom
život sa suprugom mi je lijep, i život sa ljubavnikom mi je isto lijep.
ne opterečuje me on, nego sama sebe opterečujem.
ali, ne da mi se analizirati niti secirati svoj život.
to bi bilo za sada sve od mene.
keksic is offline  
Old 12.06.2009., 12:24   #34
ovo ni malo ne razumijem

Quote:
život sa suprugom mi je lijep, i život sa ljubavnikom mi je isto lijep.
tea_33 is offline  
Old 12.06.2009., 18:40   #35
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
ovo ni malo ne razumijem
kak ne,,ima sreću da joj bude lijepo i s jednim i s drugim...rijetko..al vidiš ima nekih kojima to polazi za rukom..
milla karolina is offline  
Old 12.06.2009., 19:02   #36
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Gle, nisam ja nikakav stručnjak, ali u mom slučaju, pokazalo se da bi moj muž samo nakratko osjetio strah od gubitka, rekao da će se promijeniti i potruditi, ali nikad ništa od toga. Ja znam da on mene na neki način još voli, ali provalija među nama je ogromna. Točnije rečeno, mi nismo imali ni medeni mjesec, naši su problemi počeli odmah nakon vjenčanja.
Ne voli,već se boji gubitka, samoće...tj. voli sebe...da te iskonski voli promjeni bi se, trudio se da nema provalije. Muški su inertni...zašto bi se bezveze trudili pa neće me ostaviti..a taj most su djeca. Većina muškaraca kriju se iza djece..kad ih ostavljaš...kakv si ti majka, svoju djecu ostavljaš,,, u biti misle na sebe..jer su u duši djeca...
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 12.06.2009., 20:33   #37
Ma ja svoju djecu nemam namjeru ostavit, ako se i budem razvodila, djeca idu meni, on nema šanse da ih dobije, ja više zarađujem i ima tu još nekih čimbenika koje ne bih navodila, nego meni je bad što bismo morali prodati komfornu kuću uz koju su djeca vezana i odseliti se u dva stana. Nekome se to može činiti glupavo, ali ja bih se osjećala grozno da moju djecu iz 200 m2 plus vrt preselim u stan od 60 m2 iz sebičnih razloga. Tako da zasad ostajem u tom braku iako smišljam kako van....
Eleonore is offline  
Old 15.06.2009., 10:13   #38
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Ma ja svoju djecu nemam namjeru ostavit, ako se i budem razvodila, djeca idu meni, on nema šanse da ih dobije, ja više zarađujem i ima tu još nekih čimbenika koje ne bih navodila, nego meni je bad što bismo morali prodati komfornu kuću uz koju su djeca vezana i odseliti se u dva stana. Nekome se to može činiti glupavo, ali ja bih se osjećala grozno da moju djecu iz 200 m2 plus vrt preselim u stan od 60 m2 iz sebičnih razloga. Tako da zasad ostajem u tom braku iako smišljam kako van....
upravo ista stvar kod mene, jer iako bi mozda s vremenom živjela s LJ sto mi nije prioritet (samo lijep san) ali tko će dočekat da djeca odrastu.......
stoga ja "kujem" plan......pa zasto ne bi smo ostavili kuću, nek mi pomogne kupit stan, nek me isplati da ja imam nekakve svoje kvadrate, a ako je normalan čovjek čemu se nadam bit će "dobro" i djeci i nama
jednom davno u razgovoru smo tako i rekli, ne vrijedi prodavati već se stisnuti i kupiti nesto.......jer ipak jednog dana će to djeci ostati.........

e, sad jedina stvar je u tom koliko "normalan" čovjek moze bit
tea_33 is offline  
Old 16.06.2009., 07:25   #39
Mene zanima kako u pravilu završavaju dugotrajne izvanbračne veze kad su oboje ljubavnika u braku... stalno razmišljam što će se s mojom vezom desiti... razvodnit će se s godinama?... ili će nam uspjeti da živimo zajedno jednog dana? Koliko je uopće takvih priča sa sretnim završetkom?
Eleonore is offline  
Old 16.06.2009., 15:29   #40
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako u pravilu završavaju dugotrajne izvanbračne veze kad su oboje ljubavnika u braku... stalno razmišljam što će se s mojom vezom desiti... razvodnit će se s godinama?... ili će nam uspjeti da živimo zajedno jednog dana? Koliko je uopće takvih priča sa sretnim završetkom?
Tvoj LJ je također u braku?
MaryAnn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.