Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2011., 12:33   #121
makar tvoja frendica nije zaljubljena u tvog najboljeg druga vec mjesecima , a ti to sve gledas.
jonnyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 14:39   #122
Evo skopirano s jednog drugog foruma, sorry kaj je na engleskom, ali mislim da je ovo dosta kvalitetan savjet.
Sad dolazi ljeto, mislim da ces prvi korak lako moc napravit (da se ne vidate)

LJBF= Lets just be friends
kino= dodir

Quote:
Eliminate Contact For A Few Weeks

Remove yourself from her for a while. When you come back to her it is important that you reverse the frame on her within the first few times you see her. Don't set a sexual frame at all, it will be unknown to her and she probably won't expect one of her "friends" to act like that. It will "shock/surprise" her. And you don't want that in this case. With a random sexual frame, she will react as being uncomfortable and it will be awkward.

Reverse The Frame

When I say reverse the frame, I mean to reverse it by carefully making it seem like she is the one who is wants you. This is one of the few situations where I would definitely disqualify her at an opportune time.

For example, since you are friends, it's likely she will say something positive about you at some point. Especially if you haven't seen her for a while. Such as "I missed you!" Just say things like "oh geez, don't be clingy, you know I'm too good for you anyways..". But say it in a VERY jokingly way. Give her a gay little shuv even just for good measure. Make sure your smiling and she knows your just teasing . This should be done less cocky and more funny.

Out Of The Friendzone, Into The "Flirty Zone"

When you say these kinds of things every now and then, it will adjust your friendship into a flirty sort of one. This is how you eventually will get your opportunity to move from flirty to sexual. But once your LJBF'd, you cannot achieve the perception of a potential suitor until you cross into the "flirty zone". Once you achieve a flirtacious friendship, then you can advance it to flirting + light kino . See below for kino tactics. Flirting with her should start from the minute that you see her after your little two or three week "break".

At first, it will be you flirting with her, keep it sarchastic and funny. Eventually, you should start to see her initiate flirtyness more often when you see her. The more often she gets flirty with you, the more closer you are to being able to move to the next step of getting out of LJBF.

Proper Kino Escalation In A LJBF Situation

Initial Kino should be punches in the arm, butt bumps, and lame gay shit like that cuz it is non-threatening. Speaking of your kino task. You should escalate in this order:

1) nudging/arm punching/butt bumps when joking with each other

2) Sitting closer together (if your on a couch, see if she lets you lay your head in her lap as if you were tired and falling asleep, lay your head on her lap with your back to her -- its less threatening)

3) Put your arm around her neck while your walking&talking. Do this only for like 10-15 seconds or so, MAX, then release her. Keep doing this every so often until she responds by wrapping her arms around your waist. Until she wraps around your waist, do not move foward to the next kino step.

4) When your walking with your arms around each other each other (above), let go and grab her hand. Then walk while holding hands for a minute or two and then let go.

Act like this is all happenning naturally. It is important that you release her before she has the option to push you away.

5) If you got away with holding hands, you can get away with kissing her. Don't kiss her the first time you hold hands.

6) To kiss her: Wait until the 2nd time you hold hands (while walking&talking) and when you stop walking, so will she. Turn your shoulders towards her to face her slowly and closely. Lean in and kiss her. Don't lean in too much tho.

These 6 kino steps should be a slow process that may take place over a few different days with her. Seperate each kino step by atleast 1-2 hours. Calibration is very important. If you go to much too fast? You blew it.

You should never discuss "Dating" with her or say anything that implies that you want to date her. If you ask her out, tell her you want to "spend the day with her". And take her out and just chill with her, tease her, kino escalate, release. Your going to be doing A LOT of Bait Hook Reel Release.

100% maintain the idea that you didn't expect this to happen bla bla bla

nadam se da će ovo pomoć, a nadam se da će i meni poslužit u narednih 2 mjeseca
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 18:55   #123
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Evo skopirano s jednog drugog foruma, sorry kaj je na engleskom, ali mislim da je ovo dosta kvalitetan savjet.
Sad dolazi ljeto, mislim da ces prvi korak lako moc napravit (da se ne vidate)

LJBF= Lets just be friends
kino= dodir




nadam se da će ovo pomoć, a nadam se da će i meni poslužit u narednih 2 mjeseca
Ovo su ti sve gluposti koje uopce ne pale u praksi.
Iz frend zone mozes doci u fuck zonu jedino ako se njoj okrene kolo u glavi i pocne se vrtit na drugu stranu, a to sa ovim savjetima neces postic. Mozes postici eventualno to da te pita "Pa sta ti je, jesi normalan ? "
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 19:27   #124
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ovo su ti sve gluposti koje uopce ne pale u praksi.
Iz frend zone mozes doci u fuck zonu jedino ako se njoj okrene kolo u glavi i pocne se vrtit na drugu stranu, a to sa ovim savjetima neces postic. Mozes postici eventualno to da te pita "Pa sta ti je, jesi normalan ? "
upravo u tome i je stvar, da nemos doc direktno iz friend zone u fuck zonu...
zato i trebas uzet pauzu da te malo "zaboravi" i vratit se s malo direktnijim stavom, flirtat i postupno je tretirat na drukciji nacin. Moras joj to kolo u glavi okrenut sam al postupno i polako.
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 19:30   #125
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
upravo u tome i je stvar, da nemos doc direktno iz friend zone u fuck zonu...
zato i trebas uzet pauzu da te malo "zaboravi" i vratit se s malo direktnijim stavom, flirtat i postupno je tretirat na drukciji nacin. Moras joj to kolo u glavi okrenut sam al postupno i polako.
A onda je svizac zamotao cokoladu... Javi mi kad uspijes
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 20:17   #126
čuj....bla,bla,bla...
jednostavno-povratka ti nema.zaljubio si se.prijateljstvo je prestalo i preraslo u nešto više s tvoje strane....i tu nema izbora.trpjet ne možeš,a pravit se da si samo frend apsolutno nema smisla i na dulje staze donosi sranje.
na tebi je da joj to na indirektan način izložiš i čekaš reakciju.popijte cugu,dvije,dotakni joj ruku...
ako te odbije, pritaji se ili joj otvoreno reci što osjećaš..
jer proći te neće,garant.a ovako balansirajući riskiraš napraviti bedaka od sebe,uvjeravajući sa da ''će te proći''...to ti je tako, kad srce odluči,zjb razum....)
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 21:05   #127
Ma reci cu joj odlucio sam samo cekam pogodan trenutak ,al nakon toga ce ona vjerojatno,al ono bar ce mi bit lakse
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 21:18   #128
tako je.glavno da će biti lakše....a nigdje ne piše, da ti djevojka neće uzvratiti kako bi ti želio))
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 21:20   #129
moras joj reci
glup si ako izgubis nesto sto bi mozda i moglo biti
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 21:34   #130
jbt.tebi je na svakoj temi nešto ''glupo''...glup forum,glupi ljudi....mora da si jako lijepa (kako ti stoji u potpisu),jer intelektualnog izraza bogami nemaš...osobno bih te rado prijavila radi vrijeđanja...papa
(@Henry-ispričavam ti se radi offa...)

Zadnje uređivanje majica_2008 : 24.06.2011. at 21:43.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 00:09   #131
Pa ljudi, najgluplji je savjet predložit mu da kaže to...
Ako dosad nije bilo ništa neće se sad njoj ništa promijenit u glavi ak on njoj to prizna, to apsolutno nema smisla...

Distanciraj se, uživaj u praznicima, zaboravi na nju mjesec, dva, onda kad se vratiš budi malo direktniji, ponašaj se prema njoj kao prema drugim curama koje želiš zbarit...
Al bitno je da odeš i zaboraviš na nju, a tako i ona tebe, bar na kratko, tako će bit manje awkward kad se vratiš
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 10:06   #132
gle Luka, očito da ne poznaješ najbolje psihologiju odnosa;P hahaha,.šalim se...
djevojka koja ti se čini najnezainteresiranijom na svijetu-obično je ta koja je najzainteresiranija...ljudi kada se nađu u ovakvim nezgodnim situacijama, glumiti će da su cool,da im je sve ok, pravit se totalka nezainteresirani....znam jer to tak je kod nas žena...sa jednim dorim dijelom prošlih partnera sam doživljavala da bi mi rekli-bože, nikada to nebih očekivao od tebe,djelovala ti toootalno nezainteresirano..(a ja gorjela iznutra)...
vanjska fasada itekako može zavarati,))
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 21:48   #133
hmm.. jesi gledao Made of Honor...to ti je super film za pogledati s best frendicom u koju si zaljubljen...možda joj klikeri prorade i skuži poantu filma...ja da sam na tvom mjestu, ja bih rekla...i još bih nadodala...htio sam ti to prije reći, ali me bilo strah da ukoliko odbiješ, više nikad nećemo imati dosadašnje prijateljske odnose...a opet s druge strane...možda ona isto osjeća i čeka te......GO GO GOOOOO!...Time goes by very quickly..
problematična_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 22:58   #134
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ovo su ti sve gluposti koje uopce ne pale u praksi.
Iz frend zone mozes doci u fuck zonu jedino ako se njoj okrene kolo u glavi i pocne se vrtit na drugu stranu, a to sa ovim savjetima neces postic. Mozes postici eventualno to da te pita "Pa sta ti je, jesi normalan ? "
Savjeti su ok. Ali onaj tko to mora pročitati da bi to tek uradio, njemu neće upaliti. Ovo su stvari koje se vježbaju i vježbaju... i tek kad postaneš majstor onda ih možeš izvesti na pravi način, dotad možeš samo nabadati ko ćorava kokoš i šanse su mizerne da ćeš sve uraditi kako treba.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 01:10   #135
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Savjeti su ok. Ali onaj tko to mora pročitati da bi to tek uradio, njemu neće upaliti. Ovo su stvari koje se vježbaju i vježbaju... i tek kad postaneš majstor onda ih možeš izvesti na pravi način, dotad možeš samo nabadati ko ćorava kokoš i šanse su mizerne da ćeš sve uraditi kako treba.
slažem se s ovim
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 01:43   #136
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
gle Luka, očito da ne poznaješ najbolje psihologiju odnosa;P hahaha,.šalim se...
djevojka koja ti se čini najnezainteresiranijom na svijetu-obično je ta koja je najzainteresiranija...ljudi kada se nađu u ovakvim nezgodnim situacijama, glumiti će da su cool,da im je sve ok, pravit se totalka nezainteresirani....znam jer to tak je kod nas žena...sa jednim dorim dijelom prošlih partnera sam doživljavala da bi mi rekli-bože, nikada to nebih očekivao od tebe,djelovala ti toootalno nezainteresirano..(a ja gorjela iznutra)...
vanjska fasada itekako može zavarati,))
slažem se da može zavarati, ali kolika je šansa za to?
to je valjda jedan u 100 slučajeva...
u ostalih 99 ce prijateljstvo propast
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:41   #137
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Ma reci cu joj odlucio sam samo cekam pogodan trenutak ,al nakon toga ce ona vjerojatno,al ono bar ce mi bit lakse
Tako treba! Sretno!
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:50   #138
Sad sam čitala sve posteve
Obavezno nam javi kaj je bilo!
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 01:15   #139
Jbg i ja sam imao takvo iskustvo
Samo sto sam ja sve priznao ona razmisljala 2-3 dana i odbila
I sada smo prijatelji
btw obavjesti nas kako je proslo
mewle4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 00:12   #140
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Ma reci cu joj odlucio sam samo cekam pogodan trenutak ,al nakon toga ce ona vjerojatno,al ono bar ce mi bit lakse
iz guzice u pamet samo se nemoj napit i onda sve reci
touch brain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.