Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2007., 14:19   #81
Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Tko je sredio?
Oni.

Quote:
Tko je kopao i ljevao beton? (bauštelci zavjernici?)
Tko su ti odozgo koji ne primječuju?
Šljakeri.


Quote:
Kakvo sada podzemno jezero
Gdje je točno to jezero
I opet, TKO SU TO ONI???
Zagreb se nalazi na podzemnim jezerima. Mnogo vode otiče sa Medvednice i potoci stvaraju podzemna jezera. Svega nekoliko ih vidljivo završi u Savi. Neki su upotrebljeni i kao dio sustava za kanalizaciju.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 14:31   #82
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Oni.
Tko su to ONI?
Jesu li to možda oni oni???

Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Šljakeri.

Šljakeri su se uključili u zavjeru??? Zanimljivo. Objasni

Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Zagreb se nalazi na podzemnim jezerima. Mnogo vode otiče sa Medvednice i potoci stvaraju podzemna jezera. Svega nekoliko ih vidljivo završi u Savi. Neki su upotrebljeni i kao dio sustava za kanalizaciju.
Gde se nalazilo to jezero? Kako su podigli razinu jezera?
Tko su oni gore koji ne smiju nista primjetiti?
Ponovo te pitam, kako ti to znaš, kako si došao do tih podataka!???
Ne izbjegavaj pitanja
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 14:34   #83
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Evo ga. Talijanski astronomi otkrili NLO iznad mjeseca

http://www.youtube.com/watch?v=zjjgergCv1Y
Pogledati na 1:23. Stvar ukazuje da to što je snimljeno je sjena, a ne sam objekat. Kako prolazi preko jedne stjenovite površine sjena se distordira te prati površinski oblik same stijene.
Enigmus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:15   #84
Quote:
Enigmus kaže: Pogledaj post
Pogledati na 1:23. Stvar ukazuje da to što je snimljeno je sjena, a ne sam objekat. Kako prolazi preko jedne stjenovite površine sjena se distordira te prati površinski oblik same stijene.
Da, lijepo napravljeno.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:42   #85
jeste znali da ameri posjeduju nekoliko takvih letjelica? Znam nekoliko ljudi koji zive oko area-e 51, i za vedrih noći iznad baze vide se slicne letjelice, boli njih k sto se za to zna, oni nisu nikad rekli sta je to. Uglavnom imaju tehnologiju, sad samo cekaju da se potrosi nafta
Palek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:09   #86
Quote:
Palek kaže: Pogledaj post
jeste znali da ameri posjeduju nekoliko takvih letjelica? Znam nekoliko ljudi koji zive oko area-e 51, i za vedrih noći iznad baze vide se slicne letjelice, boli njih k sto se za to zna, oni nisu nikad rekli sta je to. Uglavnom imaju tehnologiju, sad samo cekaju da se potrosi nafta
Zar stvarnooooo
A, jesu li ti tvoji frendovi ikad čuli za kameru i kako se koristi da to možda snime
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:46   #87
Quote:
Palek kaže: Pogledaj post
jeste znali da ameri posjeduju nekoliko takvih letjelica? Znam nekoliko ljudi koji zive oko area-e 51, i za vedrih noći iznad baze vide se slicne letjelice, boli njih k sto se za to zna, oni nisu nikad rekli sta je to. Uglavnom imaju tehnologiju, sad samo cekaju da se potrosi nafta

Konacno netko tko upotrebljava logiku... A ameri nisu jedini koji posjeduju tu tehnologiju... Imas nesto opsirnije na jednom mojem postu, slobodno pogledaj... Ja takoder vjerujem da ta tehnologija vec dugo postoji ali se samo ceka da nestane nafte ili da stupanj oneciscenja bude tolik da vise nije moguce upotrebljavati motorne pogone pogonjene gorivima stetnim za okolinu i covjeka
syso is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 23:52   #88
Quote:
Palek kaže: Pogledaj post
jeste znali da ameri posjeduju nekoliko takvih letjelica? Znam nekoliko ljudi koji zive oko area-e 51, i za vedrih noći iznad baze vide se slicne letjelice, boli njih k sto se za to zna, oni nisu nikad rekli sta je to. Uglavnom imaju tehnologiju, sad samo cekaju da se potrosi nafta
Ohoho Ti znaš nekoliko ljudi iz Nevade A di ti živiš, u Las Vegasu?
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:37   #89
Jedan moj frend koji zivi u hrv inace, ima tamo mamu, pa tu i tamo ode u posjetu. Anyway njima je to tamo normalna pojava, ufo na nebu i slicne sheme, nemorate mi vjerovat, sta me briga, samo vam kazem sta sam cuo
Palek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:49   #90
Cool I LIKE THEM

I LOVE TO FLY WITH THEM THEM THEM
siskara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 16:56   #91
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Policija danonoćno čuva prilaz Kupskoj ulici, i vrlo je sumnjivo zašto su policijske ophodnje skrivene u svakom grmu, u svakom prolazu, svakom mogućem prilazu mjestu događaja. Kamioni koji zatrpavaju jamu, čitave noći dovoze zemlju, a vozačima kamiona nije dozvoljeno izlaziti iz kabina kada pristupe lokaciji.
nisam uopce namjeravao odgovorit na ovakve glupost, ALI, jedan dan, dok se jos intezivno zatrpavalo tamo, oko 12 sat navecer, otisao sam pogledat sta se desava.

jedan murjak je stajao 100 - 200 metara od rupe, i pitao sam ga da li mogu otic vidjet, i lik je rekao da mogu, na kratko.

otisao sam do ruba onog zida, bio tamo neko vrijeme, slikao, kamioni su prolazili....

tako da nista od ove teorije
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 17:39   #92
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
UFO baza ispod Kupske ulice.

Ispod kupske ulice nalazila se baza UFO još pd vremena dok je tamo bila INGRA, za vrijeme Jugoslavije i Tita. Tito je održavao vezu sa vanzemaljskim civilizacijama i jedna njihova baza bila je smještena ispod Kupske ulice.

Nedavno, kada je HEP počeo graditi veliki poslovni toranj, više nije bilo moguće sakriti Bazu pa je provedena sekvenca implozivnog samouništenja. Čitava ulica se urušila u 17 metara duboku jamu, povukavši sa sobom i nekoliko kuća.

Policija danonoćno čuva prilaz Kupskoj ulici, i vrlo je sumnjivo zašto su policijske ophodnje skrivene u svakom grmu, u svakom prolazu, svakom mogućem prilazu mjestu događaja. Kamioni koji zatrpavaju jamu, čitave noći dovoze zemlju, a vozačima kamiona nije dozvoljeno izlaziti iz kabina kada pristupe lokaciji.
Nije tebi najbolje u glavi, zar ne?
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:53   #93
On zna katkad dobiti neobične ideje.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:54   #94
Quote:
Palek kaže: Pogledaj post
Jedan moj frend koji zivi u hrv inace, ima tamo mamu, pa tu i tamo ode u posjetu. Anyway njima je to tamo normalna pojava, ufo na nebu i slicne sheme, nemorate mi vjerovat, sta me briga, samo vam kazem sta sam cuo
U kojem dijelu Nevade žive?
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.