Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2003., 10:39   #1
nebo

bok, cure!

za vrijeme mog zadnjeg boravka u zagrebu sam slucajno naletila na boutique "nebo" ima ga i u importanne-u i u kaptol-centru.
meni je bas simpa. neke stvari su im klasicne, ali ima i lagano sasavih komada. sve u svemu, roba mi se jako dopala, sivana je jako kvalitetno, a i materijali su vecinom prirodni.

posluga je jaaako ljubazna, za razliku od vecine drugih ducana u zagrebu!!
svidja mi se da ima i nekih normalnih hrvatskih designer-a i boutique-a, da nisu bas svi kao ona suga keti...

sto vi kazete o nebu?!
@ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 19:01   #2
slažem se, totalno su mi što uslugom, što kvalitetom. a i cijene su za divno čudo proporcionalne kvaliteti (živo čudo u zgb ) međutim, ja osobno kod njih imam jedan mali problem a to je da mi je njohov 34 - prevelik Znam da nisam debeljuca, al hebo nisam ni anoreksičarka al oni očito imaju malo nekonfekcijske brojeve ili štaligaznamšta....... i vrrrlo rijetko kod njih nešto kupim, nažalost.
Čujem da imaju radionicu u Gajevoj pa ajd nek netko od vas bude divan i javi gdje se to kriju, možda tamo naprave po mjeri Hvala
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 20:48   #3
steta, sto onda nemaju manjih brojeva....

ali u pravu si, brojevi su im takvi da nama "malo zenstvenije" gradjenim curama pase i 38... inace mi je konfekcijski 40!!

no, bar sad znam, za koga postoji onaj kookaï!!! to mora da je za tebe kao rodjeno....ja tamo cak i ne ulazim vise....

nebo ti je inace u gajevoj 53, probaj ih nacimat da ti nesto naprave....ali nikako da ne mijenjaju brojeve, ja uzivam u njihovom broju 38!!!!!!

imali su sada na snizenju poslje nove godine divne kapute u tako super fora bojama....na 50% su im cijene stvarno smijesne, narocito kad pogledas kvalitetu!!!!
@ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:07   #4
Jako volim nebo
Doduse malo sam tu subjektivna jer mi je njihov kreator jako dobar frend i znam da on ima " zicu" i voli ono sto radi.
Za prepravke cak i za " unikate" nema problema, radionica im je u Gajevoj, u jednom dvoristu. Osim Tea tu je i jos jedna kreatorica i naravno krojacice. Sandra svakako odi
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 10:02   #5
ja u nebu nisam bila vec tri godine... i tad je bio mislim samo ducan u Importane centru. imali su bas slatke stvari kao i za IH, kad cu se jednom oblaciti malo ozbiljnije/elegantnije (valjda izmedju 40te i 50te), svakako cu navratiti u shopping u Zagreb
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 10:05   #6
Quote:
@ngel kaže:
no, bar sad znam, za koga postoji onaj kookaï!!!
Kookai ne radi posebno majusne stvari! ja pola vesha imam od Kookai, ljetos sam nesto kupovala tamo, moja profesorica u skoli je cesto bila od glave do pete u tome, a zena je dosta visoka i ... hm, robusna. valjda Hrvati uvoze samo odredjeni spektar brojeva i modela
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:00   #7
Quote:
luca kaže:
Kookai ne radi posebno majusne stvari! ja pola vesha imam od Kookai, ljetos sam nesto kupovala tamo, moja profesorica u skoli je cesto bila od glave do pete u tome, a zena je dosta visoka i ... hm, robusna. valjda Hrvati uvoze samo odredjeni spektar brojeva i modela
ne, ne radi se samo o hrvatskoj!!! negdje sam procitala clanak sa jednim od osnivaca kookai-a, koji je rekao na upit novinarke, da im modeli nisu za normalno, tj. zenstveno (ne debele) gradjene zene, da im to i nije ciljna grupa.....

a i ti luco si o sebi negdje rekla da si oko 160 cm i 50 kg. e pa onda se mi nemremo usporedjivati.... ja sam 12 cm visa od tebe i nekih 10-ak kila teza!!!!
@ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:32   #8
proljetos sam ja svojom prijateljicom isla u shopping: cura ima do 170 cm i barem 15-20 kg vise od mene (ja imam vise od 50, i po konstituciji sam obla)... jedne lanene hlace joj nisu bas dobro stajale. inace, kosulje, majice i slicno je mogla naci po svom ukusu. moja doticna prof je jedna velika zenska (ja sam joj do ramena), ne znam koliko ima kila, ali svakako nije mrsava i tanka! i znam da je nosila suknje i majice iz Kookai...

ili su se od proljeca stvari promjenile...?

(ps. tako svejedno, ako ne u kookai, ima drugdje drugih stvari...)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:34   #9
Ja sam dobila par secondhand kookai stvari - ok, mozhda su se razvukle no ne bih bash rekla i sve su mi bile ok. A nisam glista.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:39   #10
kookai mi je uglavnom plastičnjava a i boje su im u najmanju ruku (za moj ukus anyway) papigaste
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:45   #11
slazem se, da u majice, pullovere, jaknice, itd. mogu stati i zene.

ne znam, mozda fakat u francuskoj imaju vece brojeve

moj je dojam bio takav, ali iskreno receno, nisam vec jaaako dugo bila, izgleda da cu morat ponovit gradivo

svejedno, nebo mi ima stoput originalnijih i ljepsih stvari od kookai-a. rad je kvalitetniji i materijali su bolji.
@ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:49   #12
Quote:
Sandra October kaže:
kookai mi je uglavnom plastičnjava a i boje su im u najmanju ruku (za moj ukus anyway) papigaste
Onda sam ja valjda dobila neshto pretpotopno jer je krasno, crno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:49   #13


mi ne govorimo o istom ducanu...

crno, tamnosmedje, bijelo-plavo, i par sarenih stvari za klinke, to je bilo na repertorau proslo proljece. ja sa svojom guzicom merlyn monroe (nemam jako puno kila ali pozadinu imam tako da ju nemozes fulati) stanem u suknje oko 40, ovisi o kroju. (istina, u drugim ducanima nosim manji broj).

sto se tice tkanina, pamuk, lan i svi umjetni dodaci koje imaju manje vise svi ducani.

sljokice i slicne idiotarije, kao u svakom drugom ducanu tipa ProMod ili Etam ili mango ili Zara, nista cudnije...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:51   #14
Quote:
magic kaže:
Onda sam ja valjda dobila neshto pretpotopno jer je krasno, crno
vis mozda nisi
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:55   #15
ma možda ste sve vi u pravu (i bit će da je tako ) al ja tamo rijetko nabauljam i onda kad nabauljam sve neka tehno plastičnjava i papigaste bojice. možda treba povirit opet.

al s druge strane... pred tamo 2 g il tako nešto jedna managerica kookaia mi se taaaaaaaaaaaako dragom besramno upucavala ispred mene da od tada kookai za mene ima znak kukastog križa.
možebit sam ipak subjektivna
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:55   #16
Quote:
@ngel kaže:
slazem se, da u majice, pullovere, jaknice, itd. mogu stati i zene.

ne znam, mozda fakat u francuskoj imaju vece brojeve

moj je dojam bio takav, ali iskreno receno, nisam vec jaaako dugo bila, izgleda da cu morat ponovit gradivo

svejedno, nebo mi ima stoput originalnijih i ljepsih stvari od kookai-a. rad je kvalitetniji i materijali su bolji.
ne znam da li imaju vece brojeve, mislim da u HR mozda ne dolazi niti cijela kolekcija niti svi brojevi. istina je da su njihovi brojevi mali, mozda u HR pogledaju etikete i kupe samo do npr 42 a to realno odgvara ljudskom broju 36 ili tako nesto...?

inace, da, za klasicne ali nebapske stvari definitivno bih isla u zagreb kupovati u IH i nebo
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:57   #17
Quote:
Sandra October kaže:
ma možda ste sve vi u pravu (i bit će da je tako ) al ja tamo rijetko nabauljam i onda kad nabauljam sve neka tehno plastičnjava i papigaste bojice. možda treba povirit opet.

al s druge strane... pred tamo 2 g il tako nešto jedna managerica kookaia mi se taaaaaaaaaaaako dragom besramno upucavala ispred mene da od tada kookai za mene ima znak kukastog križa.
možebit sam ipak subjektivna
mozda se cesto uvoze ovi majusni brojevi kretenskih boja za klinkice a ne dolaze (ili u nedovoljnoj mjeri) normalne stvari, jer su ove prve ipak "in" i najludji potrosaci
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 11:57   #18
Quote:
Sandra October kaže:
ma možda ste sve vi u pravu (i bit će da je tako ) al ja tamo rijetko nabauljam i onda kad nabauljam sve neka tehno plastičnjava i papigaste bojice. možda treba povirit opet.

al s druge strane... pred tamo 2 g il tako nešto jedna managerica kookaia mi se taaaaaaaaaaaako dragom besramno upucavala ispred mene da od tada kookai za mene ima znak kukastog križa.
možebit sam ipak subjektivna
mozda se cesto uvoze ovi majusni brojevi kretenskih boja za klinkice a ne dolaze (ili u nedovoljnoj mjeri) normalne stvari, jer su ove prve ipak "in" i najludji potrosaci
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:21   #19
Od Neba imam kaput, jako sam zadovoljna i kvalitetom i cijenom. Za ostale stvari nemam pojma kakve su, morat cu proviriti. Makar, mislim da je to malo preklasicna obleka za mene.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 09:02   #20
Nadje se tu i ludog, ovisno u kakvoj je kreator fazi. A i nije njegov butik pa mora zadovoljavati i druge.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.