Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 23:36   #21
znate li kako se provjeri jel neko ima moć telekineze? Staviš mu komad papira ispod staklene čaše, pa neka pomakne papir. Eto to je dovoljno, sve ostale stvari je lako moguće krivotvorit pogotovo kad david blaine to napravi
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:42   #22
Ma ja vam kažem...Krivim sve po mogučnosti i čelik...
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:01   #23
ja gnječim natrij, prstom
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:52   #24
svi koji vjerujete u urijeve sposobnosti prije neg se raprava odvrne na josh..
molim vas pogledajte ovaj filmic i prokomentirajte .. vrjedi pogledat


http://www.youtube.com/watch?v=uvogg...elated&search=
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:51   #25
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
gellera su negdje već bili provalili. inače, ako zna svijati žličice, zašto ne asistira pri operacijama uvođenja stentova i recimo pri angiografiji? kirurzi se pomuče, a on bi im itekako mogao pomoći.
ne, budala svija žlice.

trebalo bi ga globiti zato što je glup.
ma ko ga je provalija pa nisu valjda svi ovi ljudi šta su godinama ga gledali sve luđaci?
čovik snagom misli more radit stvari koje smo i svi mi nekada mogli ali smo se zagubili u ovon divljen svitu.
svi mi to možemo samo ako želimo
gaius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:20   #26
Quote:
gaius kaže: Pogledaj post
ma ko ga je provalija pa nisu valjda svi ovi ljudi šta su godinama ga gledali sve luđaci?
čovik snagom misli more radit stvari koje smo i svi mi nekada mogli ali smo se zagubili u ovon divljen svitu.
svi mi to možemo samo ako želimo
je, provalio ga je mađioničar Randi.
ljudi su oduvijek mogli svijati žlice snagom misli. držiš žlicu, i naređuješ živcima da inerviraju mišiće koji se počnu kontrahirati i djelovati silom na žlicu.
i savineš je.

neki dan sam tako jednu. baš mi je bilo gušt.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:11   #27
Quote:
gaius kaže: Pogledaj post
ma ko ga je provalija pa nisu valjda svi ovi ljudi šta su godinama ga gledali sve luđaci?
čovik snagom misli more radit stvari koje smo i svi mi nekada mogli ali smo se zagubili u ovon divljen svitu.
svi mi to možemo samo ako želimo
a jeste zadrti evo ti FILMIC OD RANDIJA I POGLEDAJ kako ga je provalia ..stavise
nakon 10 min filmica i ti ces biti ko uri geller.. tj moci ces savijat i kljuceve i zlice a i crteze odgonetnut..

http://www.youtube.com/watch?v=uvogg...elated&search=

ovo je film od radija kako otkriva urijeve glupave trikove koje su popusili milijuni ljudi ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:14   #28
ja se ispricavam ali filmica vise nema inace uri himself je vec sjebo pol filmica na youtubeu od ranija.. ugl ..randi je razotkrio kako savija kljuc.. i vidi se na kameri.
2 ,.randi mu je dao svoju zlicu bas svoju i ovaj niije mogo savinut uz obrazlozenje da nije koncetriran dovoljno ima i jos toga ali je papak makno sa youtubea idem potrazit ak nadjem budem posto film ali ga plzz pogledaj pa mi onda reci ko je uri usztvari!
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:16   #29
evo ga ..naso sam drugi ovi vode rrat na youtubeu sa filmicima
pogledaj filmic obavezno ..
http://www.youtube.com/watch?v=M9w7jHYriFo

http://www.youtube.com/watch?v=QlfMs...elated&search=

ovaj je dobar
!!!!!
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 00:20   #30
jebi ga ljudi vole vjerovat u cuda a kad se razotkriju jos se i razocaraju .kaj ces takvi smo ..ugl jebeni feker a ovo randi nudi milju onome ko izvede paranormalno jos se niko mu nije javio .a koliko ih ima ..valjda su tolko produhovljei da nezele pare ..jedini misterij koji trebamo razrjesiti je ona zlicica koja se savinula na televizoru .. ja npr kad sam bio mali gledo sam urija i uzeo sam sat od bake koji nije radio i kad sam reko radi radi!! on je proradio bio sam sav ushicen ..ali 5 min poslje reko idem malo jos to proucit pa sam skuzio da je sat bio na navijanje . lol ali ovo sa zlicicom je jos misterij ne vjerujem da bi uri sponzorrio prvi post ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 01:57   #31
Pogledao sam taj show http://www.rtl.nl/shows/jensen/video/ i od onda mi kasni sat koji sam dobio od kuma. Sigurno ga je Uri sjebo. Možda sam ja kriv jer nisam imao žličicu pa mi je savinuo opruge u satu.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 19:29   #32
Uri Geller zarađuje pare na ovakvim budalama k'o što si ti, žao mi je što sam to tako morao sročiti.
DefCut is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.06.2007., 02:03   #33
Quote:
DefCut kaže: Pogledaj post
Uri Geller zarađuje pare na ovakvim budalama k'o što si ti, žao mi je što sam to tako morao sročiti.
ja islin da nije uredu tako se ponašat prema kolegama koji pišu jer more bit da on savija umom žlice zašto nebi bilo?
gaius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 11:13   #34
Quote:
gaius kaže: Pogledaj post
ja islin da nije uredu tako se ponašat prema kolegama koji pišu jer more bit da on savija umom žlice zašto nebi bilo?
bas tako gaius
sve sto ja znam o uriju je da on kaze da savija zlicice - 'more bit' kazem i ja
znam i da ga znanstvenici nazivaju fraud, fejk itd znam i to
a sto se tice moje zlicice to zaista ostaje misterija
ili sam ja mozda promasila profesiju i dobru lovu, sve ove godine ne znajuci koju sposobnost posjedujem
ili nesto trece
more bit
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 18:14   #35
Quote:
moonlightequila kaže: Pogledaj post
bas tako gaius
sve sto ja znam o uriju je da on kaze da savija zlicice - 'more bit' kazem i ja
znam i da ga znanstvenici nazivaju fraud, fejk itd znam i to
a sto se tice moje zlicice to zaista ostaje misterija
ili sam ja mozda promasila profesiju i dobru lovu, sve ove godine ne znajuci koju sposobnost posjedujem
ili nesto trece
more bit
Stos je u mozda u tome, da su nakon par godina upotrebe tu i tamo koje zlicice vec malo zavijane, samo sto to ne kontroliras prije nego je stavis na TV. Kod 10000 zlicica na TV-ekranima naci ce se barem 10 takvih slucajno biranih.

Sa satima je opet jednostavna statistika, 10000 ljudi uzme neki stari sat u ruku i trese ga nesto (jos Uri pokaze kako se mora tresati ("radi radi" i trese sat)), kod toliko sata stvarno ce 100 proradit jos jednom za koji sat (na primjer baterija nakon prestanka teranja struje moze jos jednom prikupit minimum napoja) a toliko ih je vec radilo samo vlasnik nije primjetio, pa ce 20 ljudi zvati telefonom kako im je sat opet proradio.

Ono sa crtanjem mi nije jasno, pogledat cu na youtube...

Jednom je na njemackoj TV bila mala Slovenka od 13-14 godina, zavezali su joj oci i gledala je u suprotni smjer, u publici su ljudi nesto pisali na papir, mala je korektno znala sto (makar nije ni znala sto ta rijec znaci). Bila je dosta impresivno.
__________________
Transparent na jednoj Anti-Bush Demonstraciji:
bombing for peace is like fucking for virginity
Rick23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 23:41   #36
hmm kmm ..meni je jako drago da je dragi randy ponudio millju dolara onome ko napravi bilo kakvu paranormalnu stvar u kontroliranim uvjetima i vec nako n 30 godina nitko nije pokupio novac ,,po meni najbolji dokaz da je paranormalno obicni drek .!!
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 00:47   #37
Quote:
gaius kaže: Pogledaj post
ja islin da nije uredu tako se ponašat prema kolegama koji pišu jer more bit da on savija umom žlice zašto nebi bilo?
Ako netko ima takve sposobnosti, onda neka dobi na lotu, kada dobi na lotu onda će i dokazati svoje moći. I Uri Geller je dokazan falš tako da tu nema neke velike diskusije.
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 01:00   #38
Quote:
DefCut kaže: Pogledaj post
Ako netko ima takve sposobnosti, onda neka dobi na lotu, kada dobi na lotu onda će i dokazati svoje moći. I Uri Geller je dokazan falš tako da tu nema neke velike diskusije.
pa ima na youtube kako savija i nema trika.
što sad? fotomontaža?
gaius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 01:50   #39
i randy svija zlice i madjionicar vuce zeca iz sesira na youtubeu pa nije fotomontaza ..btw i blain leti i isto nije fotomontaza oni su ti ustvari superjunaci novog doba koji ce poslje 2012 i to objaviti svjetu ono sto im je svim azajednicko sto sa snagom misli mogu proizvoditi krugove u zitu i sto se na njih ljepe hrpa budala koji im daju novce i publicitet i s obzirom da se to nece nikad moc iskorjeniti jer svake minute se rodi nova naivcina vise nema ni smisla pricat o tim superjunacima
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 02:22   #40
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
i randy svija zlice i madjionicar vuce zeca iz sesira na youtubeu pa nije fotomontaza ..btw i blain leti i isto nije fotomontaza oni su ti ustvari superjunaci novog doba koji ce poslje 2012 i to objaviti svjetu ono sto im je svim azajednicko sto sa snagom misli mogu proizvoditi krugove u zitu i sto se na njih ljepe hrpa budala koji im daju novce i publicitet i s obzirom da se to nece nikad moc iskorjeniti jer svake minute se rodi nova naivcina vise nema ni smisla pricat o tim superjunacima
ma koje 2012 godina pričamo o uri gelleru?
gaius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.