Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2007., 12:51   #41
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
možda su to neke muhe, leptiri...
Meni to vise na neku ribu slici.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:03   #42
Mozda smo mi drugi naraštaj čovjeka na zemlji? Možda je pred jako puno godina postojala naprednija civilizacija koja je...šta ja znam šta... nitko nezna..
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 17:47   #43
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Mozda smo mi drugi naraštaj čovjeka na zemlji? Možda je pred jako puno godina postojala naprednija civilizacija koja je...šta ja znam šta... nitko nezna..
imaš onu po blavatsky da postoje 6 ciklusa civilizacije. mi smo u onom poslije ciklusa atlantide, lemurije i zemlje mu, što bi značillo u napredovanju - ponovni uspon, poslije globalne destrukcije i uništenja. atlatiđani, lemurijanci i ostali doživljavaju kataklizmu istodobno bivajući na samom vrhu stupnja razijenosti, tada dolazi naš ciklus kojim počinjemo iz početka.

ta teza nije isključivo njena jer postoje mnoge slične ali ju je ona popularizirala, predhodno sakupivši informacije ponajprije putujući po orijentu. znači 'njene' teze su zapravo reference sa starim predajama i zapisima sa različitih kuteva zemaljske kugle.

tako se građevine poput piramida, baalbeka, kamenih gradova i podzemnih kompleksa pripisuju tom poslijednjem ciklusu civilizacija prije nas, koje smo mi naslijedili.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 21:08   #44
a znate onu teoriju da smo mi klonovi od vanzemaljca a oni su nas stvorili da se mogu razmnozavat sa nama jer nemaju svoje spolne organe

ili da su vanzemaljci gledali 2 rase kak su sami sebe u ratovima unistili (ne mislim da je bio rat između njih nego rat protiv svoje vrste) i da sad oni nas cuvaji da se ne unistimo
a izgled im je-velika glava i velike oci to mi se cini realnijem jel ako imaju vecu tehnologiju bulje u ekrane pa zato imaju vecu glavu i veci mozak tako neki ljudi misle da cemo mi izgledat zbog pc
a ne raptori ajde mi reci zasto bi prema evoluciji izgledali kao raptori
Zaptro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 21:26   #45
kao prvo nikakva "grupa" nije stvorila vjere, ljudi samoi odabiru u što će vjerovati, da je ta "grupa" stvorila religije nebi se svakakva čudesa događala

kao drugo zašto bi se ti "ljudi reptili" otkrivali samo bogatima, jer ako neko od bogatih odluči progovoriti, ovi bi ga ubili, što bi bilo više zapaženo od ubojstva "običnog" čovjeka
__________________
ON OTHER SKIN_

Zadnje uređivanje normall : 24.07.2007. at 23:30. Reason: spojena dva posta-štednja !
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 21:34   #46
bill gates je najebo
Zaptro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 22:02   #47
Quote:
Zaptro kaže: Pogledaj post
bill gates je najebo
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 15:15   #48
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
imaš onu po blavatsky da postoje 6 ciklusa civilizacije. mi smo u onom poslije ciklusa atlantide, lemurije i zemlje mu, što bi značillo u napredovanju - ponovni uspon, poslije globalne destrukcije i uništenja. atlatiđani, lemurijanci i ostali doživljavaju kataklizmu istodobno bivajući na samom vrhu stupnja razijenosti, tada dolazi naš ciklus kojim počinjemo iz početka.

ta teza nije isključivo njena jer postoje mnoge slične ali ju je ona popularizirala, predhodno sakupivši informacije ponajprije putujući po orijentu. znači 'njene' teze su zapravo reference sa starim predajama i zapisima sa različitih kuteva zemaljske kugle.

tako se građevine poput piramida, baalbeka, kamenih gradova i podzemnih kompleksa pripisuju tom poslijednjem ciklusu civilizacija prije nas, koje smo mi naslijedili.
Dobro, onda treba pričekati još malo da i mi dođemo do samog vrha razvijenosti, pa da se uništimo i počnes ve iz početka. Hmm, ko zna šta bi bilo da jednog dana netko iz novog naraštaja iskopa negdje, šta ja znam, "Smokvin list"
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 15:43   #49
Ovo s reptilima je najluđa teorija koju sam ikada čula. Zanima me samo da li je ta stranica napravljena kao sprdancija ili je netko ozbiljno poremećen?
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 17:18   #50
i šta onda ako su imali makee, di su pravi veliki avijoni, možda su to bile igračke djece faaona ili šta več
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 17:45   #51
Auto-destruktivni citat sa stranice;

"Along with humanity, the Reptilians are also an enemy of the truth."

game over, autor zajebao sam sebe
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 19:40   #52
i btw mi isto imamo makete ufo-a, pa ih nemamo. imamo makete od svačeg nečeg pa ni to nemamo, dakle te makete nišne dokazuju.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.