Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2010., 12:26   #1
Regionalna zabrana gledanja DVD-a- MOLIM POMOĆ

Dakle ovako, naručila sam preko ebay-a neke filmove i jednu igricu i krenem ih ja jucer gledat kad ono ni jedan ne mogu pokrenut jer mi piše regional restriction.. DVD-i i igrica su mi došli iz SAD-a a oni su kao zona 1 dok je Europa zona 2 i zato ne mogu gledat ništa od toga ni na dvd playeru ni na kompu

Molim vas jel netko zna kako se to može maknuti ili dekodirat il šta uopće mogu s tim?
shiver. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 13:29   #2
Quote:
shiver. kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, naručila sam preko ebay-a neke filmove i jednu igricu i krenem ih ja jucer gledat kad ono ni jedan ne mogu pokrenut jer mi piše regional restriction.. DVD-i i igrica su mi došli iz SAD-a a oni su kao zona 1 dok je Europa zona 2 i zato ne mogu gledat ništa od toga ni na dvd playeru ni na kompu

Molim vas jel netko zna kako se to može maknuti ili dekodirat il šta uopće mogu s tim?
Ah taj Ebay...morala si se informirati prije kupnje...

možeš:

1) preko DVD shrinka (bez rekompresije) ukloniti regijsko ograničenje i spržiti na double-layer (možeš i na obični ali moraš prekodiravati film)

2) možeš MOŽDA DVD plajer učiniti "region-free" samo nam moraš reći koji je DVD plejer u pitanju
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 10:50   #3
a gle.. nisam ni razmisljala o tome da ce postojat ta nekakva zabrana inace ne bi ni kupovala.. al dobro sad je vec kasno

U pitanju je Sony DVP-NS328.. nadam se da ces uspjet nac nesto
shiver. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 12:26   #4
Nažalost, nema region hacka za taj plejer...it's a Sony

ostaje ti DVDShrink...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 04:06   #5
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Nažalost, nema region hacka za taj plejer...it's a Sony

ostaje ti DVDShrink...
može gledati na računalu,kod softverskog playera makne regiju ja koristim totalmedia theatre 3
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.