Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2006., 20:02   #41
Quote:
zvm kaže:
Niste vi to bas pohvatali... Road Runner nema problema sa svojim autima. To sto netko zna puno o necemu, kao on o plinu, ne znaci da automatski mora/moze imati radionicu za ugradnju.
Uz to, koliko sam skuzio, nije bas da se napada netko tko se ne moze braniti. Auto-Tim i Road Runner imaju zestoke diskusije na newsima.
Isto tako, nitko nije rekao da je BRC jedini dobar, nego da je ponajbolji. Svi sustavi su manje-vise dobri. Nisu dobri svi ugradjivaci.
Ja recimo imam OMVL, koji nije bas poznat kod nas. Ugradio sam ga u Karlovcu, servis Vratarić (malo reklame ). Auto je Toyota Corolla. Nemam ama bas nikakvih problema. Auto na plin ide posve jednako kao na benzin. Nikad se nije ugasio niti cudno ponasao na bilo koji nacin. Potrosnja je u granicama prihvatljivog. Presao sam 17-18 tis. km na plin.

E vidis ja sam se i za taj servis raspitivao, cak i bio kod njih (ako je to onaj servis prema Ozlju) i cuo sam dosta losih stvari o njima i uredjajima koje ugradjuju. Inace sam dosta cesto poslom u Karlovcu i okolici pa sam cuo svega i puno njih mi rekli da ih izbjegavam. Zadnje sto sam cuo je bilo od jednog lika na moru koji je prvobitno ugradio plin kod njih no to nikako nije radilo pa je nakon milijon podesavanja covjek popizdio i iscupao to van i dao ugraditi istu stvar u Auto Tim-u koja sad funkcionira savrseno. Radilo se o nekoj Hondi, nisam bas skuzio kojoj.
Ovaj ih hvali na sva usta i moram priznat da je on jedan od razloga zasto bi to dao ugraditi u Auto Timu.
Sad ga ti jebi. Kome vjerovati.
lucki_radnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 20:23   #42
Quote:
lucki_radnik kaže:
E vidis ja sam se i za taj servis raspitivao, cak i bio kod njih (ako je to onaj servis prema Ozlju) i cuo sam dosta losih stvari o njima i uredjajima koje ugradjuju. Inace sam dosta cesto poslom u Karlovcu i okolici pa sam cuo svega i puno njih mi rekli da ih izbjegavam. Zadnje sto sam cuo je bilo od jednog lika na moru koji je prvobitno ugradio plin kod njih no to nikako nije radilo pa je nakon milijon podesavanja covjek popizdio i iscupao to van i dao ugraditi istu stvar u Auto Tim-u koja sad funkcionira savrseno. Radilo se o nekoj Hondi, nisam bas skuzio kojoj.
Ovaj ih hvali na sva usta i moram priznat da je on jedan od razloga zasto bi to dao ugraditi u Auto Timu.
Sad ga ti jebi. Kome vjerovati.
Da, to je taj prema Ozlju. Ako ima nesto u glasinama koje si ti cuo, onda sam ja imao puno srece. Nisam nikad bio na podesavanju. Jednostavno, ugradili su i ja vozim. Od prvog dana nikad nikakvih problema. Jedino mi je pokazivac razine oduvijek malo prerano palio crvenu lampicu. No, to ne smatram nekim velikim problemom.
Inace, oni ugradjuju plin vec neko duze vrijeme, a ne od jucer kad je nastala ova pomama za plinom. OMVL sustav kod nas nije poznat. Malo sam prosurfao po internetu - uglavnom ga hvale. Mada iskreno, ja mislim da prosjecan vozac ne moze skuziti razliku medju sustavima, ako su ispravno ugradjeni. Zato sam se odlucio za Vratarica i OMVL. I da, dosao sam na red prije nego sto bih dosao u Zagrebu, a i bio je jeftiniji nekih 600-700 kn.
Iako mi je sve OK, nije mi drago cuti da "moj" majstor nije na dobrom glasu. Nadam se da je to samo statisticki uzorak nezadovoljnih, kojih svugdje ima.

Bilo kako bilo, izgleda da je puno vise problema s plinom nego sto bi trebalo biti. Ne tako davno sam bio siguran da ce moj sljedeci auto biti benzinac u kojeg cu ugraditi plin. No, sto vise citam o problemima s plinom, to sam blizi dizelasu kao izboru za sljedeci auto. "Srecom" ne moram brzo donijeti odluku. Iako ja, eto, nemam nikakvih problema s plinom - barem zasad.

Zadnje uređivanje zvm : 10.08.2006. at 21:34.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 23:07   #43
Quote:
lucki_radnik kaže:
Pa da, u pravi si ali ovaj auto nema veze sa Auto Timom pa se ipak njih trazi pomoc bez obzira jel se radi o njemu ili toj curi. Osim toga, ako ima toliko lose misljenje o nima zasto uopce traziti njihovu pomoc osim ako ne misli da su oni jedini kompetentni da rijese problem.
Meni su ove diskusije dosta bitne jer jos uvijek vazem gdje ugraditi plin a sat otkucava i uskoro mora pasti odluka.
Nijer ugradjen u Auto timu vec na Jankomiru, no Tim je generalni zastupnik a ovi iz Jankomira su dobili licencu na njihovu preporuku...osim toga iz Tima kazu da se problemi koje ne uspiju rjesiti takvi servisi salju njima na razmatranje, tako da je skroz legitimno traziti od Tima odgovore ako je on odgovoran za obucavanje novih servisera...no dobro...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 11:43   #44
RR,

potrosnja je bila 8.2 lit/100km (toceno na Radnickoj) i 7.7 lit/100km (toceno na Tifonu), s gotovo istim uvjetima voznje, s dosta ukljucene otvorene ceste. Jel to ok sada za taj motor?

Nisam radila zadnja 3 tjedna, pa se nije auto bas vozio puno u zadnje vrijeme.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 11:47   #45
Ah da RR, i jos nesto presmijesno...

Sjecas se da sam ovima na servisu rekla da ne idem doma dok mi nece svjetliti lampica od rezerve (jer sam bila na rezervi!!!)? E pa lampica je upaljena - VJECNO! Ne mogu vjerovati da nakon 3 puta sto su to gledali nisu to u stanju popraviti. Sve me strah kako ostalo izgleda!

U biti me zivcira sto rade budalu od mene. Vec sam rekla da znam izracunati koliko imam u rezervaru, uopce nije stvar u tome, sad je stvar principa. Frajeri su postavili da gori crvena lampica rezerve da me sprase van iz servisa. Nevjerovatno.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 11:53   #46
I jos nesto, upuceno svima...

Kad idete na servis, pogledajte kakva ce biti prognoza 5 dana unaprijed i da li ima mogucnosti tuce.

Ostavila sam auto na servisu i vratili su mi ga s rupama na krovu, haubi i sl. Nisam znala da je to takav obicaj u servisima, mislila sam da ih stave pod krov i da su odgovorni za aute.

Mogu sad samo jadikovati i popraviti to kad skupim zivaca.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 11:57   #47
ajme meni, sto se je sve tebi dogodilo s tim nesretnim autom.Pusku pa pucat po gamadi.Nekom si se opako zamjerila
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 15:50   #48
Koja katastrofa...a jel ti auto novi pod kaskom ili?
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 09:15   #49
Potrosnja ti je sada super ali da nemas srece to je istina.
Na zalost, sto se tice tuce mozes se obratiti samo Bogu ili osiguranju ako je kasko osiguran.
I sto se toga tice ne mozes kriviti taj servis jer njihova duznost nije spremanje vozila u garazu. Tu stvarno nisu krivi.
A sad nekaj ne kuzim, tebi znaci sad ne pokazuje nista na pokazivacu kolicine plina? Pa sto stvarno ne odes do Auto Tima koji je generalni zastupnik za to. Ja sam se neki dan narucio kod njih na ugradnju i vjerujem da ce ti oni to rijesiti.
lucki_radnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 09:33   #50
Ici cu vjerojatno do Auto-tima cim skupim snage, zivaca i vremena. Naime, u meduvremenu me tip spucao odozada i razbio auto. Nije strasno, ali ima par tisuca kuna stete. Da, NOVI je auto. Teoretski, ne bi bio bed jer nismo mi krivi, ali se zakompliciralo jer su bila 2 auta iza mene i bio je lancani iz cega izlaze sljedeci problemi. Policija nas je kad je dosla i vidjela sudar uputila na Euroherc i oni su napravili izvid stete i dali mi sto treba popraviti i sl., da bi me zvali nakon nekog vremena da mi priznaju samo 50% stete, a ostalo ako hocu neka izgonim sudski. Pa ono, sad sjedim i cekam da vidim sto cu s tim, pa cu onda ici ganjati i to za plin.

Da, mislim da me prati losa sreca. Bude valjda prestalo uskoro.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 09:47   #51
Auto je novi, pod kaskom (sva sreca!!!) jer se jako puno vozimo (vise nas vozi taj auto), nije bio plin ugradivan kod Auto-tima nego kod Stasnija, gdje se kunu da inace savrseno ugraduju plin i da je moj auto iznimka. )

RR i par ljudi do sada mi je dalo dosta dobrih savjeta, posto nisam imala pojma o nicemu, osim sto sam vidjela da nesto nije kako treba i da mi u servisu prodaju cudne price , Auto-tim se nakon toga ukljucio s komentarima i zahvalna sam im svima.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 12:33   #52
ako imas kasko onda mozes dobiti i odstetu od tuce...koliko znam...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 12:57   #53
Vjerovatno mogu, moram pogledati sto pise doma u ugovoru. Ma vise me izivciralo taj dan sto je auto doma bio u garazi, na poslu u garazi i onda ga pogodi na servisu. Da racunas vjerojatnost, bila bi presmijesna! Ma nema veze, koristit cu kasko, nije to nekakva strahota, a auto vozi i s rupama. Nije to takva drama, samo mi je redoslijed svega kako je krenulo bio nevjerovatan (tuca, problemi s plinom, sudar, itd...). Uostalom, bila sam naivna kad sam mislila da oni paze na aute, moja greska. Ne znam iz cega sam to zakljucila. ) Zabrijala sam.
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 14:07   #54
Quote:
lucki_radnik kaže:
A sad nekaj ne kuzim, tebi znaci sad ne pokazuje nista na pokazivacu kolicine plina? Pa sto stvarno ne odes do Auto Tima koji je generalni zastupnik za to. Ja sam se neki dan narucio kod njih na ugradnju i vjerujem da ce ti oni to rijesiti.
Nisam bas siguran. Meni niti treci plovak ne radi dobro. Kod Auto Tim-a, naravno!
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 14:50   #55
Ti bar znas o cemu se radi.

Mene uvjeravaju da je u meni problem, a ne u autu. )))
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:24   #56
Quote:
Sunshine_81 kaže:
Ici cu vjerojatno do Auto-tima cim skupim snage, zivaca i vremena. Naime, u meduvremenu me tip spucao odozada i razbio auto. Nije strasno, ali ima par tisuca kuna stete. Da, NOVI je auto. Teoretski, ne bi bio bed jer nismo mi krivi, ali se zakompliciralo jer su bila 2 auta iza mene i bio je lancani iz cega izlaze sljedeci problemi. Policija nas je kad je dosla i vidjela sudar uputila na Euroherc i oni su napravili izvid stete i dali mi sto treba popraviti i sl., da bi me zvali nakon nekog vremena da mi priznaju samo 50% stete, a ostalo ako hocu neka izgonim sudski. Pa ono, sad sjedim i cekam da vidim sto cu s tim, pa cu onda ici ganjati i to za plin.

Da, mislim da me prati losa sreca. Bude valjda prestalo uskoro.
Euroherc....
Imao jednom kasko i nikad više treblo im je 4 mjeseca d ami isplate štetu, ka dje sve bilo čisto.
Koncern Agram ( Jadrasnko, Euroherc, Sunce) zaobilaziti u širokom luku.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 23:57   #57
Quote:
Flo_Master kaže:
Nisam bas siguran. Meni niti treci plovak ne radi dobro. Kod Auto Tim-a, naravno!
Ja bio kod njih, pricao sa ljudima, pricao sa mnogima koji su ugradili kod njih i sa mnogima koji nisu ugradili kod njih. Ama bas niti jedan nije prigovor za njih. A stvarno sam sa mnogima pricao. Doslovno sam ljude na pumpama zaustavljao. Jedini sa kritikama su neki ljudi ovdje. Dali su mi preporuku i za jedan servis u Podsusedu no kad sam vidio u kakvoj supi oni to rade odmah sam okrenuo celom nazad. Ak nista drugo ovi rade u novoj radioni i ako i bude bilo reklamacije siguran sam da ce se reklamacija moci i ostvariti.
A ovi u supi mogu i zatvoriti obrt u 2 dana... ili umrijeti (s obzirom na godine)
lucki_radnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 18:00   #58
Onda bi se ti okrenuo kad bi došao u boyski, radi u bivšoj klaonici u istarskom selu, a onaj kod kojeg si se okrenuo je THOMgas, također izvrstan ugrađivač.

Ja sam rije ugradnje plina s puno ljudi pričao i dobio baš preporuku za Boyski je rje vlasnik doslovce hodajuća Biblija za Auto Plin, uz to on na svakom autu u koji se ugrađuje plin i sam dela, naštelava svaki osobno.

što želim reći nije bitan izgled radionice već kvaliteta usluge, ja sam s autom prošao kroz dosta radionica i u dosta "urednih i novih" su mi sfušali rad.

Tako d aj amogu svakako preporučit Boyski jer dasm ja zadovljan i čuo sam puno preporuka za nujega.
Koga sam čuo da s etreba kloniti je Tončić, frendic ai njezin dečko su oboje tam ugrađivali ( landirenzo instalacija) i non stop nekaj ne štima. Bio sma tamo i tip mi djeluje nekompetento, niti ima poja o čemu priča niti ne sluša što ,u s ego vori, pro mi je digao motor na Euro 4 ( Punto I 55, 1998g), zatim da ima MPI ( a rekao sam mu SPI euro 2), pa da ne postoji torodijalan aboca za taj auto itd. Sve u svemu okrenuo sam se i izašao.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 21:05   #59
Ma ok, ali ja sam cuo i dobre preporuke za njih dok za ove u podsusedu nisam.
A sto se Boyskog tice, i njega sam zvao i znas sta mi kaze, da slobodno ugradim u Auto Timu jer je vlasnik jedina osoba s kojom moze pricati o plinu i dobiti savjet. Za Boyskog sam cuo vecinu pohvala pa mi je ovo bilo dovoljno za odluku.
Mozda bi se i za Boyskog odlucio no nek mi nekaj rikne, sitne zajebancije, pa nejde mi se svaki vikend u Labin na podesavanja.
lucki_radnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 01:09   #60
Imam instalacju već 3 mjeseca i nisma išao još ni jedna vikend u Labin. j asm aotišao prvenstveno je rje 1000kn jeftiniji i bilo je gotov u jedan dan
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.