Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2003., 23:09   #41
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
probusit cu uskoro usnu,i nosit siljak i ring naizmjenicno
bravo beba... čemo skupa!!! he he.....
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 09:41   #42
Imam 3 rupe u lijevom uhu, 1 na desnom + pirsing na pupku. Bed je kod pupka sta treba 6-9 mjeseci da zaraste, inace ne boli kad se busi, sve je za sekundu gotovo
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 10:12   #43
Ja imam na pupku i jako mi se svida, ali nos mi ne pada na pamet. Prva pomisao mi je kakvu muku imam kada se prehladim i nos mi se zacrveni kao semafor, a pece za poludjeti i jos mi nedostaje samo pirsing.
A jezik mi zvuci kao teska strava
Jedno jos razmisljam o obrvi, a ima jedan jako sladak decko koji ima pirsing na obrvi. Ma mljac
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 11:32   #44
Ja imam na nosu! + 5 na desnom uhu i 2 na lijevom

Sve je to uspomena na prvi razred srednje i na to razdoblje. Iako bi trebala skinuti (prerasla sam vec davnih dana), neka stoji.... za uspomenu!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 11:36   #45
zanima me jel boli kad stavljas piercing na nos
i jel smeta kad puses nos
sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 11:53   #46
Quote:
sara kaže:
zanima me jel boli kad stavljas piercing na nos
i jel smeta kad puses nos
ne boli
ma vrlo malo se osjeti, samo pikica

ne smeta kad pušeš nos, ali ipak moraš paziti da ne povučeš jako (i kod brisanja lica ručnikom moraš paziti, i kod strastvenog ljubljenja isto - lako se izvuče )
vjerojatno je lakše s ringom
moj kamenčić nije kao naušnica za uho - nema onaj šarafić koji se nafrče ili natakne
s unutarnje strane, u nosu, samo je "žica", savinuta tako da prijanja uz stijenku nosa - nit je ne osjetiš
nosna rupa je prohodna, ništa ne pika, ništa ne žulja
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:36   #47
Quote:
Sta se ta pirsala kod mesara Joze?
Nemres skinut virus hepatitisa s alkoholom ili necim slicnim. Za to bi trebalo neko sredstvo (reko nam je profac tocno koje al sam zaboravila) koje bi im unistilo instrumente nakon 3 cicenja. Kod pedikera je isto.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:46   #48
Daj razmisli malo, ljudi koji tetoviraju i pirsaju zive od toga, pa daj zamisli da funkcioniraju kao rasadnici hepatitisa i AIDS-a koliko se to nebi proculo i kako bi im to bilo super za daljnji biznis...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 17:10   #49
Virus HIVa teze jer se brzo unisti na zraku. Ali hep da, jer nemaju prave metode ciscenja instrumenata, to nam je reko profac koji je infektolog i bavi se bas hepatitisima.

Ti imas pravo da mislis kaj hoces, ja ti kazem samo kaj sam vidla i cula.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 17:14   #50
Re: piercing

Quote:
sara kaže:
zanima me kolko i di imate piercing (rincica)
ja imam samo u uhu ali svida mi se pirsing u nosu
mozda cu jednom imati piercing u nosu
NEmam niti jednu. Cak niti za nausnice. Ne mogu se odluciti na taj definitivni korak, jer znam da ako se predomislim, nema natrag. A kako koza stari, "busotine" postaju ruznije i ruznije...

a opet, zao mi je sto ne mogu nositi sve moguce nausnice, nego samo one na klipsu... jutros me bole usne resice od prekrasnih klipsi koje sam nosila prekjucer...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 17:16   #51
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Daj razmisli malo, ljudi koji tetoviraju i pirsaju zive od toga, pa daj zamisli da funkcioniraju kao rasadnici hepatitisa i AIDS-a koliko se to nebi proculo i kako bi im to bilo super za daljnji biznis...
"Proculo" se.

Tetoviranje i piercing su rizicni faktori za hepatitis B i C. Nazalost ne mozes garantirati stopostotnu siigurnost, koliko god ti salon izgledao "uiedan".
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 17:38   #52
Ne razumijem, zar je toliko tesko sterilizirati instrumente?
Sto je onda sa zubarima, jel po tom kljucu i oni prenose hepatitis?
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 20:13   #53
ma meni je stavila pirs u neku vodu zelenu, i uključila neki stroj,... i do ga je "očistilo"...

strava

danas mi je baš pirs ispo dok sam jela... ufff... i to u banci
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 20:41   #54
Quote:
just Sandy kaže:
ne boli
ma vrlo malo se osjeti, samo pikica

ne smeta kad pušeš nos, ali ipak moraš paziti da ne povučeš jako (i kod brisanja lica ručnikom moraš paziti, i kod strastvenog ljubljenja isto - lako se izvuče )
vjerojatno je lakše s ringom
moj kamenčić nije kao naušnica za uho - nema onaj šarafić koji se nafrče ili natakne
s unutarnje strane, u nosu, samo je "žica", savinuta tako da prijanja uz stijenku nosa - nit je ne osjetiš
nosna rupa je prohodna, ništa ne pika, ništa ne žulja
Preduhitrila si me!

Kada ja brisem nos, moram samo paziti da ne stisnem jako, jer zaboli kada me igla zagrebe po onoj drugoj stjenci nosnice.
A ovo sa rucnikom me taaaako zivcira! Nemres ni lice oprati kak spada, a o stavljanju pudera oko pikice da ni ne govorim. Nekada ju i skinem. Eto, po meni, to su mane piercinga u nosu.

Btw, jesi izgubila koju?

Meni je par puta znala ispasti dok sam spavala, jednom mi je pala u disku (nasla sam ju, ali sam prije toga pol diska propuzala), a i kamencici mi stalno padaju. Ma gubim ih ko sasava! (ali sva sreca pa imam dobru zalihu nanosnica, cak ih i relativno cesto mjenjam)
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 21:41   #55
Po jednu rupicu u svakom uhu, jedno vrijeme su bile jos dvije koje sam si izbusila sama ko klinka(metoda igla za sivanje i sterilizacija upaljacem )

Ja bih rado pirs u nosu, ali se bojim hepa...Kad polozis neke osnove sterizilacije skuzis da to bas i nije tak jednostavno i da se ne ubija sve bas tako lako.

Mozda jednog dana u ordinaciji nekog doktora, ali po tatoo i pirs salonima nema sanse.

Imam lazni pirs za nos, na magnet pa kad mi bas dodje volja stavim ga. Izgleda kao pravi, ali moram paziti da se ne zaboravim i krenem brisati nos ili ceskati se po nosu.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 22:47   #56
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Ne razumijem, zar je toliko tesko sterilizirati instrumente?
Sto je onda sa zubarima, jel po tom kljucu i oni prenose hepatitis?
Nazalost da.... i transfuzije i operacije te stavljaju u rizik od HCV-a isto kao sto su i zdravstveni radnici izlozeni tom riziku...

Operacije i transfuzije imaju strasno nizak rizik od prenosenja HCV-a jer su metode sterilizacije i testiranja rigorozne. Metode u salonima za tetovazu mogu biti vise manje stroge, ali nikada niti priblizno onima u operacionoj dvorani.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 23:51   #57
Quote:
just Sandy kaže:
vjerojatno je lakše s ringom
nije lakše s ringom... meni stalno ispada,,, sad od sebe nekad zna... i čak se znam probudit ujutro, a da nemam više pirsa na nosu... pa se opet bušim (naravno SAMA )
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 00:34   #58
Quote:
LaTiTeA kaže:
Preduhitrila si me!

Kada ja brisem nos, moram samo paziti da ne stisnem jako, jer zaboli kada me igla zagrebe po onoj drugoj stjenci nosnice.
A ovo sa rucnikom me taaaako zivcira! Nemres ni lice oprati kak spada, a o stavljanju pudera oko pikice da ni ne govorim. Nekada ju i skinem. Eto, po meni, to su mane piercinga u nosu.

Btw, jesi izgubila koju?

Meni je par puta znala ispasti dok sam spavala, jednom mi je pala u disku (nasla sam ju, ali sam prije toga pol diska propuzala), a i kamencici mi stalno padaju. Ma gubim ih ko sasava! (ali sva sreca pa imam dobru zalihu nanosnica, cak ih i relativno cesto mjenjam)

Ajd' barem s puderom nemam problema jer ga ne stavljam.
Ali ja nikad ne skidam nanosnicu, niti ih imam više komada. Furam samo tu jednu. Sad si mi dala ideju, mogla bih si stvarno kupiti nekoliko različitih, pa mijenjati prema prilici i garderobi. Do sad me bilo frka da, ako je skroz izvadim, više je neću moći vratiti. Tak' da je još nisam ni izgubila.

Sad sam već skroz navikla na nju pa uvijek pazim kod higijene, jedino još ne znam paziti u nekim intimnim situacijama... Kad se zaboravim, zna se izvući...

Di ih kupuješ, u tatoo/piercing studijima? Nabavila bih koju novu. Naravno, moraju biti od medicinskog čelika.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 01:12   #59
je. imam na jajcima jedan. strava izgleda.
sala.

4 na lijevom uhu i to je to (zasada).
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:21   #60
ja bi si vrlo rado probusila nos ali nezna sta bi mi mama rekla na to
sara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.