Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2006., 11:37   #1
Biomedis kozmetika

Da li je itko imao nešto od kozmetike BIOmedis (Ginger, M`Claire)? Kreme su im od 90 - 100 kn, sve biljni sastojci, nisu testirani na životinjama, ne sadrže sirovine životinjskog podrjetla, emulgatore, boje ni parfeme.

Voljela bi čuti nečije mišljenje prije nego dam 100 kn za kremu.

www.biomedis.hr
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 09:29   #2
M'claire kozmetika, jel zna netko???

Curke lijepi pozdrav,

Čula sam za kozmetiku M'claire da je fenomenalna, stoga me zanima jel netko možda probao, jer kao tipična žemska voljela bih se i ja pridružiti, naime čula sam samo riječi hvale jer je potpuno prirodna, međutim ne znam gdje bih je nabavila, zna tko...curke pomoć????!!
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:45   #3
Quote:
Kayla3 kaže:
Curke lijepi pozdrav,

Čula sam za kozmetiku M'claire da je fenomenalna, stoga me zanima jel netko možda probao, jer kao tipična žemska voljela bih se i ja pridružiti, naime čula sam samo riječi hvale jer je potpuno prirodna, međutim ne znam gdje bih je nabavila, zna tko...curke pomoć????!!
vidje 'vamo:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=168980

(znam, nema komentara, al imas link, cijene i prodajna mjesta).
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 12:05   #4
ok hvala...no jel zna netko jel dobra, naime ja sam dobila bila tester malički i krema mi je zbilja odlična jer je prvenstveno prirodna i nije marketinški trik, zbog toga jer nema kemije u sebi, ne miriše i to samo da kupiš...već ti je koža ono glatka ko bebina guza...
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 11:44   #5
naručila ja kremicu...uf baš sam happy zbilja je to to kak se kaže!!!

HVALA
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 14:01   #6
http://www.poslovni.hr/10883.aspx
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 14:12   #7
uuu jebate koja statistika...zbilja smo potrošne...
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 11:45   #8
Ej baš sam i ja postavila slično pitanje u nekoj od tema, zapravo sam probala tester koji sam dobila u Njemačkoj kad sam radila i zbilja je mrak mrak...

Jučer sam naručila kremicu, baš sam happy da mi koža opet bude onak fina, a sad imaju i neku akciju, pa je sve jeftinije juuupi!!!!
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 10:59   #9
Ja naručila svoju i isti dan je dobila, odlična je, uopće nije koža masna ni nakon cjelodnevnog nošenj, koža je taaaaako glatka, malo vonja po algama al se navikneš.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:25   #10
Da skroz je prirodna i rađena nanotehnologijom tako da se dobro upije u kožu i ne ostavlja mastan trag na licu i koža se ne može naviknut jer nema neki kemijski sastojak, nije ispitivano na životinjama .....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 12:57   #11
Ma da vonja, al frigaš kremu koja miriše ko iz snova, a poslije mi je lice u banani, stoga sam baš happy da sam konačno našla pravu kvalitetu...

Koje proizvode ti koristiš?
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 11:08   #12
Bok, cure! Vidim da koristite M'Claire kozmetiku. Ja isto već neko vrijeme koristim njihovu dnevnu kremu i odlična mi je. Inače sam imala svakakve reakcije na prirodnu kozmetiku, ali ova mi savršeno odgovara. Zanima me jeste li probale još koje proizvode? Ja razmišljam o mlijeku za tijelo te mlijeku i toniku za čišćenje lica dok su još ove prigodne cijene.
bewitched is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 12:48   #13
Meni je kozmeticarka prelozila njihovu regenerativnu kremu za lice i stvarno je super. Lice mi se potpuno oporavilo (inace imam prosirene pore, akne i masnu kozu) a sad vec mjesec dana mi se nijedna akna pojavila...
Mislim da cu i ja nesto naruciti dok su te akcijske cijene
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:11   #14
Znači, zadovoljna si regenerativnom kremom? Ja sam to mislila uzeti dečku, a da se i meni nađe kad mi lice povremeno prolupa. Čitala sam da ona ima peeling efekt pa ne znam koliko je to zgodno za svaki dan. Kako je ti koristiš? Tnx!
bewitched is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:20   #15
Ja ju koristim dva put dnevno, tako mi je kozmetičarka rekla...
A valjda mojoj kozi paše peeling efekt

Samo ima čudan miris, koji osjetim još neko virijeme nakon nanošenja na lice.... i onako je bljak zelene boje (to ne primjetim na licu )...
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:29   #16
Super, tnx! I ova moja ima čudan miris i čudne je boje (valjda je to cijena koju plaćamo za potpuno prirodnu kremu ),ali nekako sam se već navikla na to. Ako probaš još koji proizvod, javi dojmove. Same here!
bewitched is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:34   #17
Ja isto razmišljam o mlijeku za tijelo, pošto imam problema i sa time, al me strah zbog mirisa. Ajde krema, manje je podrucje, ne obućeš lice pa se prolufta al bas da mi cijelo tijelo ima taj miris.... Mislim da nisam baš toliko jako za prirodno
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 13:40   #18
Je, to sam i ja razmišljala. Još da se taj miris uvuče u odjeću pa da ljudi bježe od mene na cesti. Ali, možda mlijeko ima bolji miris, trebalo bi negdje užicat tester pa probat. Ja se za sad držim bademovog ulja za tijelo, super je za suhu kožu.
bewitched is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 02:34   #19
pretpostavljam to se narucuje samo preko neta,hm..
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 08:38   #20
Ja sam narućila dnevnu kremicu i kremu za celulit i preeeezadovoljna sam, naime zbilja ne smrdi, osim toga frigaš kreme koje miriše a poslije toga nema nikakvog efekta, bitno mi je da mi miriši gel za tuširanje i parfem, ali bitnije mi je ipak da mi je koža nježna i mekana...ipak ne bi mi nestali svi ožiljci koje sam imala...

Osim toga odličan mi je sistem prodaje...moderniziran, skokneš na stranicu naručiš i dođe ti kamo ti želiš, a imaš i podajna mjesta...
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.