Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2004., 01:30   #201
Kakve masaže,vlastoručne ili u kozmetič.salonu?

Pa mislim da skidanje celulita i ima i nema veze s prehranom,jer može ga se skinit i bez posebne prehrane,ali se istodobno stvara novi,pa je to kružni proces.
Tako da je najbolje bacit neku laganu dijetu.ili u mom slučaj odreć se 200 grama čokolade dnevno.

Meni se ovo Guam blato čino odlično,koža mi je posli ka bebina.Ali crveni seee.Nema veze,samo neka radi svoje
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 09:49   #202
Sad smo prijateljica i ja kupile skupa 1kg Guam blata i podjelile



To se kupuje na kile? A gdjee?
HaHa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 09:55   #203
Quote:
HaHa kaže:
Sad smo prijateljica i ja kupile skupa 1kg Guam blata i podjelile



To se kupuje na kile? A gdjee?
U običnoj ljekarni-375kn kilo-ne stavljaju na vagu,nego je lijepo upakirano ka i ostali njihovi proizvodi.
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 10:10   #204
ja se sama izmasiram kada utrljavam kremu ili gel nakon blata. onda još s grubljom četkom za tuširanje dok se tuširam, i ono, naizmjenična toplo-hladna voda. bit je da se u borbi protiv celulita potakne cirkulacija. i to upravo periferna.

GUAM blato ja koristim već godinama. ali nikada nisam bila dosljedna pa do kraja isfurala sve tretmane. jer je postojalo samo ono koje se drži 45 minuta i moraš se umotati u foliju. to mi je često bila tlaka. iako i to pecka nakon 20 minuta ali ne jako kao RAPIDO. rapido se dakle smije držati samo 10 minuta jer ubrzano zagrijava i zato te i peče i koža ti je crvena poslije. meni je isto strašno crvena i vruća na tim mjestima gdje je bilo blato. to je znak da je cirkulacija proradila

samo treba biti uporan s blatom. i naravno, sa svime što uz to ide.

i da dosta je skupo. 1kg za 380 kn. ali ja imam popust pa me dođe manje
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 10:20   #205
probala sve što se ikad moglo probat za celulit...i dame moje, nema do profi anticelulitne masaže. ak je u kombinaciji sa omatanjem
ali bez tog gnječenja i trljanja, logički gledano, ne možeš razbiti celulit. kreme ga mogu malo površinski zagladit, omatanje pospješuje cirkulaciju, ali masaža ga razbija u molekule tak da ga voda može ubrzanim metabolizmom i izgaranjem isprat iz tijela. doma šibaš cekropiju usput i to je super.
sve ode nakon 10 anticelulitnih masaža, kremice doma ili omatanja i puno vode.
ak ti se još da vježbat...
i to je sva mudrost krema silnih i para...
__________________
vladati sobom je najveca vlast
ivsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 10:24   #206
mah..ja se isti slažem da se celulit treba razbijati masažom jer su to čvorići, nakupine svega i svačega i masaža je tu dušu dala. ali te masaže su često dosta skupe. a i traju po sat-dva. ja nemam baš za to vremena sada

moja prijateljica ide kod neke ženskice za 150 kuna po tretmanu, sat i pol je masira i nakon 10-15 tretmana izgubila je sav celulit prije 2 mjeseca je rodila pa sad ide opet na uljepšavanje. jer celulit se vraća. itekako. uglavnom, radi joj upravo te toplo-hladne tretmane sa blatom i cekropijom i još je masira oko sat vremena.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 13:23   #207
Hvala Lorelai,
sutra ću mužiča zamoliti:
• molim te svarti usput u apoteku i kupi mi kilu blata
iako mislim da ga više ništa ne iznenađuje
no ipak pita: a zakaj sad u kupaoni stoji cimet i đumbir
HaHa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 14:42   #208
Ja ga imam na vanjskoj strani bedara. Ne vidi se prostim okom ali me jako smeta. Redovito pazim na tjelovježbu i prehranu, unos tekućine, tuširam se hladnom vodom ali to nije dovoljno. Sad ste me zainteresirale za ono blato od guam koje se drži 10 min.

Trenutno koristim dove kremu za učvršivanje. Uzela onu od 400 ml. Mažem ujutro i navečer tako da osjećam trnce u nogama i imam osjećaj da mi cjeli dan žare noge. Tek sam počela mazati pa je još rano za rezultete.

Netko je spomenuo da se celulit vraća nakon dobrog anticelulitnog tretmana što bi značilo da bi te tretmane trebalo raditi redovito? Meni ne bi bilo žao dati za neku super masažu gdje bi ga se potpuno uklonila a kako biti siguran da se neće povratiti (pod uvjetom da nemaš namjeru zatrudniti, i paziš na prehranu i sve ostalo).
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:42   #209
Quote:
anya kaže:
Netko je spomenuo da se celulit vraća nakon dobrog anticelulitnog tretmana što bi značilo da bi te tretmane trebalo raditi redovito? Meni ne bi bilo žao dati za neku super masažu gdje bi ga se potpuno uklonila a kako biti siguran da se neće povratiti (pod uvjetom da nemaš namjeru zatrudniti, i paziš na prehranu i sve ostalo).
postoji skolonost celulitu. ako ga imaš, sklona si mu. zbog određenih procesa u tvom organizmu, otrovi se ne razgrađuju kako treba i zajedno s masti i vodom stvaraju nakupine koje zovemo celulit. sasvim sigurno će ti se vratiti, ali vjerovatno u vrlo maloj količini ako paziš na sve što si rekla i redovito se masiraš.

pa i kile se vrate, a neće celulit
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:42   #210
Quote:
mah..ja se isti slažem da se celulit treba razbijati masažom jer su to cvorici, nakupine svega i svacega i masaža je tu dušu dala. ali te masaže su cesto dosta skupe. a i traju po sat-dva. ja nemam baš za to vremena sada
slazem se, ovdje su ti tretmani od 30-60,00 € zavisi gdje Ja sam mislila prije ljeta otici na set 10-ak tretmana ali ne znam ni sama kad...

isto kao i tovja frendica, rijesila sam ga se prije a onda se u trudnoci ponovo vratio

Neke mame kazu da im je trudnicki celulit nestao samo od sebe, meni nece otici garant cak da ga i lijepo zamolim. Zasad nemam puno opcija, beba je jos premala ali izbjegavam kavu, masna i slana jela, fast food ionako nikad nije kod mene imao neku prodju, krecem se dosta, secem po parku barem sat vremena a cesto i duze, pa trci po kuci od podruma do kata, pijem do 2 litre mineralne, dojim(tak su valjda otisle preostale kile) mazem se vichy gelom kad se sjetim.... otprilike jednom dnevno ne bas u isto vrijeme svaki dan

jedva cekam da bebac jos malo naraste pa s onim sportskim kolicima krenemo na voznju po parku ( on, kolica, ja i role)

Srecemt ako mlade mame i tate, klinci uzivaju, kolica jure....a mame sve viiiiiitke
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:43   #211
e da i ponekad ukljucim masaznu funckiju na tusu, pa imam onaj philips masazer dobila na poklon nedavno, s njim se ponekad 10 minuta premasiram ( vakuum princip) eto kak se cega sjetim

A mislim za mjesec dana, tu negdje, krenuti opet u saunu da se dobro iznojim, barem jednom tjedno ( inace se malo znojim) a do ljeta svakako opet neki sport, barem 2-3 puta tjedno ili role ili orbitrek….bazen nekaj vec…
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:46   #212
Quote:
LadyInRed kaže:
postoji skolonost celulitu. ako ga imaš, sklona si mu. zbog određenih procesa u tvom organizmu, otrovi se ne razgrađuju kako treba i zajedno s masti i vodom stvaraju nakupine koje zovemo celulit. sasvim sigurno će ti se vratiti, ali vjerovatno u vrlo maloj količini ako paziš na sve što si rekla i redovito se masiraš.

pa i kile se vrate, a neće celulit
tocno

e da kad sam ga prvi put skinula bilo je to uz dosta tjelovjezbe, ono orbitrek, aerobik role plivanje , uvijek pijem puno vode, mazala sam se tad dvaput dnevno s vichy-jem i pila sam one popularne kapsule ( cellasane tako nekako ) koje jacaju vezivno tkivo i pospjesuju izbacivanje nakupljenih stetnih tvari...
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 17:52   #213
ZBUNJENA SAM AKO IKO ZNA POMOC

Odlucim ja cvrsto, danas poslije posla idem kupiti D stock, to novo cudo od Vichy-ja. 25E ok,nije malo, al sta me briga ako radi

Eto tako, da se malo odmorim odem na Glroijinu stranicu procitam pricu o onoj glumici sto je otisla u red Karmelicanki, suze ronim kad na dnu stranice reklama za vichy, novo protiv celulita a nije D Stock ne znam da li da suze ronim zbog ove karmelicanke ili sad radi ovog novog

Klik ja na to kad to se zove LIPOSYNE, i stavrno sve ok, super izgleda, ali ne kontam, je li to nesto staro, ako jeste, zasto ga reklamiraju kao novo, ako je nesto novo sta sad, cekati dok se to u Sarajevu pojavi u ljekranama, pa za popizditi. Stvarno ne kontam, ako neko moze, i zna molim da mi pojasni koji je sad ovo *****
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:01   #214
dobro lampice pa kako ti je uspjelo ignorirati naslov topika i citavih 10 stranica?

a tam ti sve pise, stovise u uvodnom postu

Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:05   #215
Quote:
Winona kaže:
dobro lampice pa kako ti je uspjelo ignorirati naslov topika i citavih 10 stranica?

a tam ti sve pise, stovise u uvodnom postu

Citala sam svih 10 stranica,
a obzirom da se o D Stocku novom pise od 2. mjeseca, mislila sam da je ovaj L.... nesto novo.
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:10   #216
Quote:
Lampica kaže:
Citala sam svih 10 stranica,
a obzirom da se o D Stocku novom pise od 2. mjeseca, mislila sam da je ovaj L.... nesto novo.
ma sve pise fakat ovak D-Stock je stari ( godinu dana ali mozda i dvije) i njega vise nema. Znaci cure nisu ni pisale o D-Stocku barem ne ovaj prvi post. Ovaj Lyposine tako nekako ( imam ga u kupaoni) je aktuelni. Ali po mirisu, boji i ucinku sve isto.

Samo radi konkurencije moraju svake sezone izzbaciti kao nesto novo na trziste. Tog novog bi trebalo biti po svim apotekama vec do sad u prodaji je vec 3 mjeseca. Jel bolje ovako?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 23:05   #217
ako se nekima od vas celulit ne vidi prostim okom , i ak se recimo vidi tek kad se stisne, zakaj se onda mucite uopce????

meni se moj bas vidi na trbuhu i oko struka, makar neam skembu i uopce to ne kuzim al valjda je to na mamu i sestra ima taj problem

odlucila sma to maknut ove godine i pomalo olazi, al gubim volju za vjezbanjem, to mi je tlaka....
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 00:17   #218
Quote:
Hana_ kaže:
ako se nekima od vas celulit ne vidi prostim okom , i ak se recimo vidi tek kad se stisne, zakaj se onda mucite uopce????

Da ne bi presao u celulit 3.stupnja iliti onaj vidljiv oku.Pa di sam tek onda sa skidanjem istog
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 12:48   #219
Jel netko probao Diorov Bikini celuli diet? Vidla sam ga u djuticu za 30 eura...imam kartice sa sobom pa sad da mi netko kaze da nevalja .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 12:48   #220
Jel netko probao Diorov Bikini celuli diet? Vidla sam ga u djuticu za 30 eura...imam kartice sa sobom pa sad da mi netko kaze da nevalja .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.