Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2008., 23:06   #1
Kazali da će me zaklati pred djecom!

Kazali da će me zaklati pred djecom!

Osoba koja je uputila prijetnje predstavila se kao vojvoda Mile Blagojević...

Predsjednik Medžlisa Islamske zajednice Gacko Lutvo Fazlagić, nastanjen u mjestu Fazlagića Kula, primio je u subotu navečer četiri telefonska poziva, u kojima je zaprijećeno smrću njemu i njegovoj porodici, saznaje "Dnevni avaz".

- Najprije se na dva poziva na kućni telefon javila moja supruga. Nepoznati muškarac, koji se predstavio kao vojvoda Mile Blagojević, nazvao ju je balinkurom i rekao da će je zaklati. Zatekao sam suprugu u kući kako plače - kazao nam je Fazlagić, te dodao:

- Nakon toga, uslijedila su još dva poziva na koje sam ja odgovorio. Ista ta osoba i meni je na još brutalniji način prijetila. Psovao mi je "ustašku majku", pitao šta tražim ovdje i rekao: "Za tri dana ću doći, budi siguran da ću doći, i zaklati te tu pred djecom". Kazao je, također, da će mi prvo zaklati sina i niz drugih prijetnji i uvreda.

Fazlagić je slučaj prijavio policiji. Kaže da se boji za svoju i sigurnost svoje porodice. Isti osjećaj, dodaje, imaju i ostali povratnici.

- Nas je ovdje premalo i s razlogom se bojimo - kaže Fazlagić.

AVAZ
Prolaznik_ is offline  
Old 31.03.2008., 23:09   #2
Quote:
Prolaznik_ kaže: Pogledaj post
Kazali da će me zaklati pred djecom!

Osoba koja je uputila prijetnje predstavila se kao vojvoda Mile Blagojević...

Predsjednik Medžlisa Islamske zajednice Gacko Lutvo Fazlagić, nastanjen u mjestu Fazlagića Kula, primio je u subotu navečer četiri telefonska poziva, u kojima je zaprijećeno smrću njemu i njegovoj porodici, saznaje "Dnevni avaz".

- Najprije se na dva poziva na kućni telefon javila moja supruga. Nepoznati muškarac, koji se predstavio kao vojvoda Mile Blagojević, nazvao ju je balinkurom i rekao da će je zaklati. Zatekao sam suprugu u kući kako plače - kazao nam je Fazlagić, te dodao:

- Nakon toga, uslijedila su još dva poziva na koje sam ja odgovorio. Ista ta osoba i meni je na još brutalniji način prijetila. Psovao mi je "ustašku majku", pitao šta tražim ovdje i rekao: "Za tri dana ću doći, budi siguran da ću doći, i zaklati te tu pred djecom". Kazao je, također, da će mi prvo zaklati sina i niz drugih prijetnji i uvreda.

Fazlagić je slučaj prijavio policiji. Kaže da se boji za svoju i sigurnost svoje porodice. Isti osjećaj, dodaje, imaju i ostali povratnici.

- Nas je ovdje premalo i s razlogom se bojimo - kaže Fazlagić.

AVAZ
Sto bi volio da meni dode takav kreten u kucu. Kako bi ga slatko upucao pa makar i u zatvor otisao zbog toga.
Dragan1986. is offline  
Old 31.03.2008., 23:15   #3
Quote:
Dragan1986. kaže: Pogledaj post
Sto bi volio da meni dode takav kreten u kucu. Kako bi ga slatko upucao pa makar i u zatvor otisao zbog toga.
Pa makar i u zatvor otisao zbog toga ? Zar bi o zatvoru uopce razmisljao ? Ja bih takvog malte upucao na ulici kad bih znao ko je medju masom ljudi, a kamoli u svojoj rodjenoj kuci!
Prolaznik_ is offline  
Old 31.03.2008., 23:16   #4
Sinoc je Fazlagic na dnevniku RTRS-a demantovao sve te izjave koje su dali bosnjacki mediji i rekao da u Trebinju normalno zivi.
Predsjednik udruzenja bosnjackih povratnika u Trebinje je porucio bosnjackim medijima da ih ostave na miru i da vise ne lazu jer im time samo cine zlo i povecavaju tenzije u Trebinju.
asusko is offline  
Old 31.03.2008., 23:17   #5
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Sinoc je Fazlagic na dnevniku RTRS-a demantovao sve te izjave koje su dali bosnjacki mediji i rekao da u Trebinju normalno zivi.
Predsjednik udruzenja bosnjackih povratnika u Trebinje je porucio bosnjackim medijima da ih ostave na miru i da vise ne lazu jer im time samo cine zlo i povecavaju tenzije u Trebinju.
Prestani lagati. Kao prvo Fazlagic nije iz Trebinja vec i Gacka. Vidi se kako lazete! A to je razdaljina velika.
Prolaznik_ is offline  
Old 31.03.2008., 23:18   #6
Taj Fazlagic bas ima simptomaticno prezime jer kula Fazlagića je za vrijeme Drugog svetskog rata, bila epicentar ustaškog genocida nad Srbima u Istočnoj Hercegovini. Zločinci iz Kule Fazlagića, poklali su i u jame bacili više od dvije hiljade Srba.
asusko is offline  
Old 31.03.2008., 23:20   #7
Quote:
Prolaznik_ kaže: Pogledaj post
Prestani lagati. Kao prvo Fazlagic nije iz Trebinja vec i Gacka. Vidi se kako lazete! A to je razdaljina velika.
Fazlagic je na RTRS-u optuzio avaz da laze i da nista nije tacno sto oni pisu. Predsjednik bosnjackog udruzenja u Trebinju je porucio bosnjackim medijima da prestanu siriti lazi jer im time samo unose nemir i pogorsavaju stanje.
asusko is offline  
Old 31.03.2008., 23:22   #8
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Taj Fazlagic bas ima simptomaticno prezime jer kula Fazlagića je za vrijeme Drugog svetskog rata, bila epicentar ustaškog genocida nad Srbima u Istočnoj Hercegovini. Zločinci iz Kule Fazlagića, poklali su i u jame bacili više od dvije hiljade Srba.
Aha. A mene je jedan Srbin jednom ubjedivao kako su je u Hercegovinu ubijeno vise od 500.000 Srba u WW2.
Dragan1986. is offline  
Old 31.03.2008., 23:27   #9
Quote:
Dragan1986. kaže: Pogledaj post
Aha. A mene je jedan Srbin jednom ubjedivao kako su je u Hercegovinu ubijeno vise od 500.000 Srba u WW2.
Fazlagica kula je jedno od najpoznatijih ustaskih muslimanskih mjesta i ustaskih muslimanskih zlocina.

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...r_Sauberzw.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e0/Han-arm.jpg
asusko is offline  
Old 31.03.2008., 23:29   #10
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Fazlagica kula je jedno od najpoznatijih ustaskih muslimanskih mjesta i ustaskih muslimanskih zlocina.

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...r_Sauberzw.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e0/Han-arm.jpg
Ma zaboli me ona stvar ispod kajisa jarane. Koliko ste vi poklali u WW2 u istocnoj Bosni ako ne i duplo vise.
Dragan1986. is offline  
Old 31.03.2008., 23:31   #11
https://www.forum.hr/showthread.php?t=90762&page=3

Cuj, ti osito nisi upoznat sa cinjenicom da su u ustasama u Bosni mahom bili muslimani, i to su najveci koljaci bili upravo muslimani. Kula Fazlagica je u ovom ratu spaljena jer su muslimani iz Kule (opcina Gacko, istocna Hercegovina) u tom kraju u jame pobacali tisuce Srba tijekom WWII. Kozarac je spaljen i poklan jer su u WWII Kozarcani, muslimani, mahom bili najkrvolocnije ustase u pokolju Srba na Kozari.
Dakle, o kojim "vi" ovdje govorimo.
asusko is offline  
Old 31.03.2008., 23:33   #12
Quote:
Dragan1986. kaže: Pogledaj post
Ma zaboli me ona stvar ispod kajisa jarane.
Sve se vraća, sve se plaća.
Tel Aviv is offline  
Old 31.03.2008., 23:34   #13
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=90762&page=3

Cuj, ti osito nisi upoznat sa cinjenicom da su u ustasama u Bosni mahom bili muslimani, i to su najveci koljaci bili upravo muslimani. Kula Fazlagica je u ovom ratu spaljena jer su muslimani iz Kule (opcina Gacko, istocna Hercegovina) u tom kraju u jame pobacali tisuce Srba tijekom WWII. Kozarac je spaljen i poklan jer su u WWII Kozarcani, muslimani, mahom bili najkrvolocnije ustase u pokolju Srba na Kozari.
Dakle, o kojim "vi" ovdje govorimo.
Kako su sijali, tako su i požnjeli.
Tel Aviv is offline  
Old 31.03.2008., 23:48   #14
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=90762&page=3

Cuj, ti osito nisi upoznat sa cinjenicom da su u ustasama u Bosni mahom bili muslimani, i to su najveci koljaci bili upravo muslimani. Kula Fazlagica je u ovom ratu spaljena jer su muslimani iz Kule (opcina Gacko, istocna Hercegovina) u tom kraju u jame pobacali tisuce Srba tijekom WWII. Kozarac je spaljen i poklan jer su u WWII Kozarcani, muslimani, mahom bili najkrvolocnije ustase u pokolju Srba na Kozari.
Dakle, o kojim "vi" ovdje govorimo.
Genijalno... Ustase su zapravo bili muslimani... Kako ste od ustasa dobili po dupetu svaki put kad ste sa njima imali posla sad ste u ustase potrpali sve muslimane i konacno pobijedili... Usput ste opravdali sva zla koja su im pocinjena jer su i oni pocinili zla srbima (maskirani u krvolocne ustase)...
__________________
Treći Entitet, hoće, sad će, ako Bog da će...
FIDEKTER is offline  
Old 31.03.2008., 23:49   #15
Fazlagić: Kazali su da će me za tri dana zaklati pred djecom!



Najprije se na dva poziva na kućni telefon javila moja supruga. Nepoznati muškarac, koji se predstavio kao Vojvoda Mile Blagojević, nazvao ju je balinkurom i rekao da će je zaklati.



GACKO - Predsjednik Medžlisa Islamske zajednice Gacko Lutvo Fazlagić, koji je nastanjen u mjestu Fazlagića Kula primio je u subotu navečer četiri telefonska poziva u kojima je zaprijećeno smrću njemu i njegovoj obitelji, saznaje «Dnevni avaz».

- Najprije se na dva poziva na kućni telefon javila moja supruga. Nepoznati muškarac, koji se predstavio kao Vojvoda Mile Blagojević, nazvao ju je balinkurom i rekao da će je zaklati. Zatekao sam suprugu u kući kako plaće – kazao je Fazlagić te dodao:

Nakon toga uslijedila su još dva poziva na koje sam ja odgovorio. Ista ta osoba i meni na još brutalniji način prijetila. Psovao mi je «ustašku majku», pitao šta tražim ovdje, i rekao: «Za tri dana ću doći, budi siguran da ću doći i zaklati te tu pred djecom». Kazao je, također, da će mi prvo zaklati sina i niz drugih prijetnji i uvreda.

Fazlagić je cijeli slučaj prijavio policiji, koji su napravili zapisnik o događaju.

Kaže da se boji za svoju i sigurnost svoje obitelji. Isti osjećaj, dodaje, imaju i ostali povratnici.

- Nas je ovdje premalo i s razlogom se bojimo – tvrdi on.

Nije mu poznato tko stoji iza prijetnji i zašto mu se prijeti, ali traži od policije da reagira. Za Vojvodu Blagojevića je čuo da je riječ o «Šešeljevom» čovjeku u Bijeljini, ali ne zna je li uistinu ta osoba uputila prijetnje.

31.3.2008.
Pincom.info

http://www.pincom.info/bih/opsirnije.asp?ID=55888
Prolaznik_ is offline  
Old 31.03.2008., 23:50   #16
Quote:
FIDEKTER kaže: Pogledaj post
Genijalno... Ustase su zapravo bili muslimani... Kako ste od ustasa dobili po dupetu svaki put kad ste sa njima imali posla sad ste u ustase potrpali sve muslimane i konacno pobijedili... Usput ste opravdali sva zla koja su im pocinjena jer su i oni pocinili zla srbima (maskirani u krvolocne ustase)...
Nisu ustaše samo muslimani, nego je u ustašama bilo i muslimana. I to podosta.
Tel Aviv is offline  
Old 31.03.2008., 23:53   #17
Quote:
Tel Aviv kaže: Pogledaj post
Nisu ustaše samo muslimani, nego je u ustašama bilo i muslimana. I to podosta.
Ma 103%...
__________________
Treći Entitet, hoće, sad će, ako Bog da će...
FIDEKTER is offline  
Old 01.04.2008., 00:33   #18
Quote:
Tel Aviv kaže: Pogledaj post
Kako su sijali, tako su i požnjeli.
Quote:
Tel Aviv kaže: Pogledaj post
Sve se vraća, sve se plaća.
Eto, a uzrujavate se kad dobijete nogom u dupe iz Hrvatske i s Kosova. Kada se to dogodi i u Bosni, upravo ove dvije citirane rečenice će bti odgovor na sva vaša cendranja i kukanja o opet protjeranim srbima.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Old 01.04.2008., 00:40   #19
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Eto, a uzrujavate se kad dobijete nogom u dupe iz Hrvatske i s Kosova. Kada se to dogodi i u Bosni, upravo ove dvije citirane rečenice će bti odgovor na sva vaša cendranja i kukanja o opet protjeranim srbima.
Dobili smo mi u Bosni itekako u Drugom Svjetskom ratu i od vas i od muslimana. Ubijani, klani, protjerivani.

Krenite na Srpsku, pa ćete dobiti i po prstima i po nosu.
Čije li su ovo riječi?
Tel Aviv is offline  
Old 01.04.2008., 00:44   #20
Quote:
Tel Aviv kaže: Pogledaj post
Dobili smo mi u Bosni itekako u Drugom Svjetskom ratu i od vas i od muslimana. Ubijani, klani, protjerivani.

Krenite na Srpsku, pa ćete dobiti i po prstima i po nosu.
Čije li su ovo riječi?
klali ste vi i u to vrime,u podrinju i ist.hercegovini ste pobili na desetine tisuca Hrvata,sto muslimana sto katolika.

i prije nego li je i jedan srbin pao u jasenovcu.

da smo tu jasni.
i '41 i '91 ste bili agresori i koljaci.

onda kad dodje REAKCIJA onda cmizdrite.
to vam je urodjeno u kolektiv.
udariga_ is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.