Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 17:58   #41
Celebridade je bila odlična telenovela, šteta što je imala loš termin. Ali slažem se da je glavna zlica zasijenila glavnu dobricu, možda i više od toga. Scena tuče u zahodu je bila možda malo prebrutalna, ali dobro, s obzirom šta je Laura ovoj sve napravila, dobro je i prošla
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:04   #42
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Celebridade je bila odlična telenovela, šteta što je imala loš termin. Ali slažem se da je glavna zlica zasijenila glavnu dobricu, možda i više od toga. Scena tuče u zahodu je bila možda malo prebrutalna, ali dobro, s obzirom šta je Laura ovoj sve napravila, dobro je i prošla
http://www.youtube.com/watch?v=BOjvX2JWbTY

Čisto da se podsjetimo

Inače, još jedna dobra tučnjava:

Duas Caras - Maria Paula vs. Silvia

http://www.youtube.com/watch?v=gEKClOaVJGg

Ove dvije se mlate, sluškinja ih želi zaustavit, a Silvijina majka govori da ih pusti jer njena kćer zaslužuju par šamara

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 28.02.2010. at 18:11.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:36   #43
extre su tuce meni je bas bila super Celebridade, a ona tuca u wcu je extra i meni je bilo malo zao Laure ali sta da se radi.. i ova druga tuca je extra
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:38   #44
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
extre su tuce meni je bas bila super Celebridade, a ona tuca u wcu je extra i meni je bilo malo zao Laure ali sta da se radi.. i ova druga tuca je extra
Laura je baš bila zlo, čisto, istinsko zlo.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:40   #45
ali je bila extra negativka bar meni... voelo bi ponovo da odgledam seriju ali na yt ima samo par wpki sa hrtvatskim titlom... jer se meni cini ili je ova zenka iz onog drugog videa sto si postavio Clara iz Mulheres apaixonadas? mozda i nije ali mi bas lici
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:41   #46
Imaš cijelu novelu na Globo Downloads. S hrvatskim titlovima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:44   #47
e da ne spamujemo vise aj mi posalji taj sajt ili linkove please
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 01:43   #48
Još malo zanimljivosti od mene...

- Najveću transformaciju u telenovelama morale su da pretrpe Ana Maria Orozco, koja je igrala Betty u telenoveli "Yo soy Betty, la fea" i Meksikanka Angelica Vale u remakeu ove serije kao Lety. Angelica i Ana su tijekom stotinjak epizoda nosile zalizanu kosu, fiksnu protezu, a svakodnevno su im pred snimanje crtali lažne spojene obrve i brkove.

- Eduardo Yanez zaprijetio je odlaskom iz sapunice "Corazon salvaje" ako u nju uđe William Levy. Levy je trebao gostovati u par epizoda kako bi povećao slabiju gledanost sapunice.

- Meksička pjevačica i glumica Thalia najavila je povratak u svijet telenovela početkom 2011. Zadnju sapunicu koju je snimila bila je Rosalinda iz 1999. Od tada se posvetila isključivo pjevačkoj karijeri, a nedavno je gostovala u seriji "Mujeres Asesinas"

- Kolumbijaska sapunica "Yo Soy Betty, La Fea" iz 1999. ušla je u Guinessovu knjigu rekorda kao najuspješnija sapunica svih vremena prodana u čak 100 zemalja svijeta. Za usporedbu njezina meksička verzija prodana je u svega 23 zemlje.

- Lucia Mendez izdala je novi album pod nazivom Otra vez enamorada. Pjesmu Un nuevo amanecer, koju je otpjevala za sapunicu "Mi Pecado" napisao je njezin sin Pedro Antonio.

- Lorena Rojas ( El Cuerpo Del Deseo) slikala se za časopis TV Notas potpuno ćelava. Zbog raka dojka i kemoterapije kojoj je bila podvrgnuta, izgubila je većinu kose. Slikama je htjela pokazati kako se može biti sexy i bez kose.

- Fernandu Colungi bila je ponuđena glavna uloga u sapunici Contra viento y marea, no odbio je scenarij. Na kraju je uloga pripala Sebastianu Rulliju.

- Victor Noriega jedno je vrijeme nosio laskavu titulu meksičkog "Brad Pitta". Sada je tu titulu preuzeo William Levy.

- Glumica Kristine Lilley (Grace u DC) tijekom karijere podvrgnula se estetskim operacijama kako bi sačuvala dobar i atraktivan izgled. Otvoreno je priznala da je povećala grudi te zategnula lice.

- Album iz telenovele O rei do gado ( Stočar) u prvih mjesec dana emitiranja sapunice prodan je u milijun primjeraka te je tako oborio rekord koji je čak 18 godina držao album serije Dancing Days.

- Danna Garcia žrtvovala je ljubav zbog karijere. Naime, samo nekoliko dana uoči vjenčanja napustila je zaručnika jer se nije htjela odreći glume.

- Margarita Magana (Amar Otra Vez, Por Tu Amor) proglašena je prljavom TV zvijezdom. Naime, ukućani s kojima je dijelila slavnu BB kuću jednoglasno su je opisali kao neurednu i prljavu djevojku sa slabo razvijenim higijenskim navikama.

- Patricia Navidad okrenula je Televisu naglavačke kad je izjavila kako će poljubiti svakoga dobrotvora koji novčanim prilogom u emisiji "Bailando por un sueno" pomogne u akciji prikupljanja sredstava namjenjenih za transplantaciju organa za one kojima su organi prijeko potrebni. U samo nekoliko minuta ispred glumice se stvorio nevjerojatan red muškaraca, a Paty je u sat vremena zaradila pravo malo bogatstvo.

- Majka Christiana Meiera, Gladys Zender, prva je latinoamerička Miss Universe.

- Tijekom scene tučnjave , za vrijeme snimanja sapunice Gitanas, Eric Elias izgubio je osjećaj za svoju snagu te nehotice udario kolege Manola Cardonu i Anu De La Regueru. Ani je skoro slomio nos, a Manolo je završio s posjekotinom na usnici.

- U telenoveli Apuesta Por Un Amor, jahanje je bio važan dio radnje, posebice za Paty Manterolu u ulozi Julije. Iako je išla na sate jahanje, u zahtjevnijim scenama imala je dvojnicu, točnije dvojnika. Riječ je o Carlosu Mineru, vještom kaskaderu i jahaču koji u seriji nosi dugu periku, a ima i jednako tanak struk kao Paty.

- U brazilskoj sapunici A lua me disse, pojavljuje se lik hrvatske fotografkinje Vitze.

- Brazilska glumica Malu Mader (Celebridade) bolovala je od tumora na mozgu. Na sreću, tumor je otkriven u ranoj fazi i uspješno je uklonjen. Inače, Malu je supruga poznatog glazbenika Tonya Belotte.

SKANDALI:

- Aura Cristina Geithner ( Luna la heredera, La tormenta) bila je jedna od najpopularnijih kolumbijskih glumica 90-ih, ali samo jedan skandal bio je dovoljan da ju kolumbijska javnost zamrzi i bojkotira njezinu karijeru. Naime, premda je 9 godina bila u naizgled stabilnoj vezi, Aura se na snimanju telenovele La potra zaina zaljubila u svog TV partnera Miguela Varonija (danas muž Catherine Siachoque) koji je tada već bio u braku sa Patricijom Ercole. No to nije spriječilo Miguela i Auru da isprobaju zabranjenu avanturu. Neko vrijeme su se dobro skrivali od javnosti dok ih tijekom jednog putovanja nije snimila kamera kolumbijskog turista. Nakon javno prikazane snimke, mediji su oštro osudili Auru i Miguela. Njihova veza je završila na najgori mogući način. Posramljena i osuđivana od strane društva, Aura se pokušala ispričati javnosti u jednom talk showu, ali svi su joj okrenuli leđa. Zaručnik ju je napustio, a i sama je prognana iz Kolumbije. Naime, Kolumbija je bila i ostala zemlja koja u javnosti ne tolerira žene koje zavode oženjene muškarce. Nakon toga, zaklela se da se više neće vraćati u Kolumbiju, ali zbog uloge u telenoveli Luna, La heredera bila je prisiljena prekršiti to obećanje. Aura je ujedno i sestra glumca Harry Geithnera (La verdad oculta, Zorro, Amor Real), ali njih dvoje ne komuniciraju od tog skandala. On ju je osudio kao i javnost, a pritom ju je i optužio da bojkotira njegovu karijeru.


-Nekad veliki prijatelji, Ernesto Languardia y Fernando Colunga ( zajedno glumili u sapunici Amor Real i Alborada) sredinom 2009 žustro su se posvađali te i dan danas ne komuniciraju. Naime, Ernesto je ismijao ulogu Fernanda u sapunici "Manana es para siempre", ali to je bilo više kroz šalu, dok je Colunga cijelu stvar preozbiljno shvatio. Vidno uzrujan odgovorio je Ernestu kako uopće nije smiješan, da je jedan osrednji glumac i klaun. Skoro je došlo i do fizičkog obračuna, ali Ernesto se na kraju pribrao kako ne bi nastao veći incident. Kasnije je Fernando rekao da nije tako mislio, dok je Ernesto vidno razočaran izjavio: " Između Fernanda i mene postajalo je određeno prijateljstvo i prije svega poštovanje, ali moram priznati da sam i više nego razočaran njegovim ponašanjem. Ne mogu vjerovati da može biti tako nasilan i agresivan. Žao mi je što je sve tako moralo završiti, ali to je njegova odluka" . Iz svega toga, Ernesto je izašao dvostruko oštećen. Naime zbog cijelog tog skandala, izgubio je ulogu u telenoveli "Mi Pecado", a na njegovo mjesto je došao Francisco Gattorno.


- Alejandra Barros ( Ukleta Mariana, Skrivena istina) našla se na udaru zlonamjernih izjava Sergia Sendela nakon što ju je producent Salvador Mejia u posljednji tren izostavio iz telenovele La esposa Virgen. Premda su na početku kružile glasine kako je Adela zbog navodne ljubomore naredila da se Alejandru izbaci iz projekta, producent je stao u njezinu obranu i rekao da je on taj koji je tako odlučio. Ipak, Sergio Sendel nije propustio priliku da uvrijedi Alejandru tvrdeći da su njezina gluma i karijera beznačajne u usporedbi sa Adelinom.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 07:22   #49
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Laura je baš bila zlo, čisto, istinsko zlo.
jooooj kad je se sjetim

sjećam se da zadnje epizode su bile kada mi je bila škola ujutro... odglumio sam bolest ne bi li ne išao u školu i na miru gledao seriju

@thx na obavijesti, ovo ljeto ću je ponovno pogledat-serija vrijedi svake sekunde gledanja
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 08:38   #50
Quote:
- Eduardo Yanez zaprijetio je odlaskom iz sapunice "Corazon salvaje" ako u nju uđe William Levy. Levy je trebao gostovati u par epizoda kako bi povećao slabiju gledanost sapunice.
Koji kreten, mogao je komotno otići, ionako mu serija ne vrijedi ni pišljiva boba. Al' stvarno, kad pogledaš kome sve to smeta Levy, odmah ti sve bude jasno

Quote:
- Meksička pjevačica i glumica Thalia najavila je povratak u svijet telenovela početkom 2011. Zadnju sapunicu koju je snimila bila je Rosalinda iz 1999. Od tada se posvetila isključivo pjevačkoj karijeri, a nedavno je gostovala u seriji "Mujeres Asesinas"
Pa nisam Thaliju vidio u Mujeres Asesinas A iskreno, ne znam koliko su točni navodi o njenom povratku, nije prvi put da se o tome priča

Quote:
- Album iz telenovele O rei do gado ( Stočar) u prvih mjesec dana emitiranja sapunice prodan je u milijun primjeraka te je tako oborio rekord koji je čak 18 godina držao album serije Dancing Days.
Nemam cijeli album doduše, ali naslovna pjesma mi je među top 5 omiljenih

Quote:
- Patricia Navidad okrenula je Televisu naglavačke kad je izjavila kako će poljubiti svakoga dobrotvora koji novčanim prilogom u emisiji "Bailando por un sueno" pomogne u akciji prikupljanja sredstava namjenjenih za transplantaciju organa za one kojima su organi prijeko potrebni. U samo nekoliko minuta ispred glumice se stvorio nevjerojatan red muškaraca, a Paty je u sat vremena zaradila pravo malo bogatstvo.
Vidiš, vidiš Možda je Roman Majetić tako mogao spasiti svoju producentsku kuću, zainteresirani bi, naravno, dobili cmok od Jelene Veljače

Marimar, hvala
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:48   #51
Yup, Thalia nije nastupala u "Mujeres asesinas". Sad se spominje da će gostovati u 3. sezoni, al mislim da će i to propasti.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:49   #52
Mislim da ona više nema ambicije za glumu, barem ne u meksičkim projektima.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:51   #53
Lako što nema ambicije, nema ona ni talenta. Bolje da se drži pjevanja, bolje joj ide.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:56   #54
Ni to više ne ko prije, zadnji album je meni osobno katastrofa
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 13:13   #55
Koji je Colunga kreten.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 13:29   #56
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Koji je Colunga kreten.
Jelda? Užas. Zapravo su svi iz te emisije napravili parodiju na "Manana es para siempre" kao što su pravili za sve prošle telenovele... al se gospodin Fernando "kvadratna čeljust grr" Colunga naljutio jer su ismijali njegovo "veliko" glumačko umijeće.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:58   #57
Majka glumca Khotana Fernandeza je brazilskog porijekla.
Mauricio Ochmann je igrao u filmu Kevina Kostnera "Message in a Bottle".
Mauricio Islas je 2007. godine bio sudac na izboru za Miss Universe.
Puno ime Silvie Navarro je Silvia Angelica Navarro Barva.
Glumica Genesis Rodriguez glumila je u americkoj sapunici "Days of our lives".
Pokojna majka glumice Nailee Norvind, Eva Norvind bila je poznata norveska spisateljica, rediteljka i glumica.
Glumac Humberto Zurita je rodjen u Torreonu i jedan je od desetero djece u familiji.
Glumac Jorge da Silva u mladosti je nastupao u bendu "Tierra Cero".
Glumica Nancy Dupláa dva puta je saradjivala sa glumcem Facundom Aranom. Privi put je to bilo u policijskoj seriji "099 Central" 2002. godine, a drugi put u telenoveli "Padre Coraje" 2004. godine.
Glumac Maricio Aspe veliki je fan i prijatelj Giorgija Armanija, a jako voli skijanje, surfanje i gledanje filmova.
Hobi glumice Fernande Castillo poznate po ulozi Daniele u telenoveli "Destilando amor" je skupljanje sesira.
Glumica Elizabeth Alvarez je sudjelovala u showu Big Brother V.I.P. (trece izdanje, 2004) i bila je treca izbacena.
Glumica Patricia Manterola je vegetarijanac.
Pravo ime glumice i pjevacice francusko-meksickog porijekla Angélique Boyer, poznate po ulogama u telenovelama "Rebelde", "Alma de hierro", "Corazón salvaje" je Monique Paulette Boyer Rousseau.
Glumac Carlos Ponce i njegova supruga, inace profesionalni fotograf Veronica Ponce pored svoja dva bioloska sina Giancarla i Sebastiana imaju i blizankinje Savannah i Siennu koje su usvojili iz Rusije.
Dok se nije pocela baviti glumom, najveca ljubav glumice Natashe Klauss bio je balet kojim se, nazalost, morala prestati baviti zbog saobracajne nesrece u kojoj je povrijedila koljeno.
Glumica Ingrid Martz je u vezi sa Johnom Michaelom Eckerom, inace sinom poznatog glumca Guya Eckera sa kojim je glumila u telenoveli "Heridas de amor".
Visina glumice Katie Baberi iznosi 1.67 metara.
Glumicu Gabrielu Vergaru publika je prvi put zapazila na izboru za mis Venezuele 1996. godine, gdje je predstavljala grad Barinas.
Fernando Kolunga je radio je kao telohranitelj, izbacivač u klubovima i kelner. Ali malo ko zna da je Fernando zavrsio fakultet i da je po zanimanju inezenjer.
William Levy je radio kao zidar i fizicki radnik na gradjevini.
Eduardo Janez je kao mladic radio u jednoj diskoteci kao striper.
Barbara Mori je godinama radila kao konobarica, kako bi prehranila porodicu.
Thalia je pre glumacke i solo pevacke karijere nastupala kao clanica decjeg benda "Timbirice".
Najneobicnije zanimanje imala je Kristina Lili koja je diplomirani biolog i godinama je radila u struci.
Ipak, vecina latino zvezda pocela je karijeru jos u ranom detinjstvu. Lucero je vec sa dvanaest godina snimila prvu telenovelu u kojoj je odigrala glavnu ulogu, Ludvika Paleta takodje je snimala mnogo serija jos kao devojcica, a uspesnu karijeru pre punoletstva imale su Edith Gonzales, Belinda i Alison Loz.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 19:14   #58
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Jelda? Užas. Zapravo su svi iz te emisije napravili parodiju na "Manana es para siempre" kao što su pravili za sve prošle telenovele... al se gospodin Fernando "kvadratna čeljust grr" Colunga naljutio jer su ismijali njegovo "veliko" glumačko umijeće.
Totalno. Čitam i ne vjerujem. Koliki debil možeš biti? Još gledam one MEPS bloopere i mislim si kako je tip uštogljen, svi se zajebavaju i sprdaju, a on jadnik sam neš zanovijeta i sad ovo. Netko opasno ne zna primiti šalu, jebote, ide raskinut dugogodišnje prijateljstvo zbog toga...zaboga.

Hahaha, baš 'kvadratna čeljust', svaka uloga na istu foru, 2 facijalne ekspresije i on je zvijezda meksičke glumačke scene.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 19:28   #59
U Meksiku stalno rade parodije na telenovele, ali ne zlonamjerno nego baš iz zajebancije. Pa sve njihove emisije koje uspijem uhvatit preko Youtube su mi tak, zabavnog karaktera i opuštene. Kad su npr. radili parodiju za Cuna de lobos, Maria Rubio se sama ponudila da glumi parodiranu Catalinu, a ovaj da se tako ide uvrijediti i onda još na svog dugogodišnjeg prijatelja, nigdje veze
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 23:32   #60
Opet malo zanimljivosti

- Leticia Calderon napisala je knjigu "Luciano, un ángel en mi vida" , a posvećena je njezinome sinu koji boluje od Downova sindroma.

- Šuška se da je Maite Perroni glavna junakinja meksičke verzije sapunice "El ultimo matrimonio feliz"

- Lucero je kao mala patila od disleksije ( poremećaja u čitanju i pisanju), ali upravo ju je brat izliječio UDARCIMA svakog puta kada je nešto pogriješila.

- Lucero je prvu telenovelu snimila sa svega 13 godina, u kojoj je odigrala i naslovnu ulogu, a zvala se "Chispita" ( 1982)

- Natalia Streignard je 1989., sa samo 19 godina, pobijedila na međunarodnom natjecanju za najljepšu manekenku svijeta.

- Ana Colchero ( Aimee u "Corazon Salvaje ") prestala se baviti glumom zbog nedostatka slobode dok snima. Naime, njezino nezadovoljstvo naredbama redatelja kulminiralo je 1996 godine na setu sapunice Nada Personal, kada je naprasno napustila seriju, a nakon velike sudske tužbe TV Aztece odlučila je zauvijek napustiti svijet sapunica. Ipak, 1999 kratko se vratila u taj svijet snimivši sapunicu Isabella, Mujer Enamorada, ali jednostavno se kao glumica nije osjećala ispunjeno i na kraju je definitivno odustalo od glumačke karijere i posvetila se pisanju.

- Telenovela Imperio De Cristal ( Stakleno carstvo iz 1994.) nadahnuta je uspješnom BBC-ijevom britanskom serijom "Ja, Klaudije", a snimljena je i engleska verzija.

- Lazos De Amor ( Ljubavne veze), u produkciji Carle Estrade, bila je prva telenovela koja je snimljena uz pomoć tada najmodernije tehnike, što je omogućilo da tri sestre blizanke, koje se često pojavljuju u istom kadru, odglumi ista glumica. Ono što je posebno zaintrigiralo publiku je neobičan kraj, u kojem se gledateljevoj mašti prepušta da protumači koja je od sestara na kraju preživjela konačni obračun.

- Kada je 1989. saznao da će mu biti uručena pretižna nagrada TvyNovelas u kategoriji otkrića godine zbog maestralne uloge u telenoveli La casa al final de la calle, Eduardo Palomo ( nikad preželjeni Juan Diablo iz Divljeg srca), objavio je da neće doći na dodjelu nagrada jer nema nijedno odijelo za obući. Dirnut njegovom iskrenošću, jedan od visokih dužnosnika Televise, nabavio mu je smoking.

- Sonya Smith i Gabriel Porras ( protagonisti sapunice Olvidarte jamas) u pravom su životu muž i žena.

- Marlene Favela, prvu priliku na velikom platnu dobila je u američkom znanstveno-fantastičnom hororu Species 4 gdje glumi Azuru, seksepilnu ženu koja se pretvara u izvanzemaljca i ubija muškarce.

- Zbog uloge u filmu Pretendiendo, Barbara Mori žrtvovala je svoj seksepil. Nešto slično kao što je to učinila Angelica Vale u Ružnoj Betty, tako se i ona maestralno transformirala u neuglednu djevojku.

- Telenovela El amor no tiene precio iz 2005 je remake jedne od prvih Estradinih telenovela, Pobre Señorita Limantour

- Mario Cimarro i Natalia Streignard zaljubili su se na snimanju telenovele La mujer de mi vida ( 1998). Ubrzo su se i vjenčali, ali idila nije dugo potrajala jer je Mario postao nasilan i neprestano tukao Nataliju. Iako ga je na neko vrijeme vrijeme napustila, Natalija je na kraju oprostila Mariju njegovo nasilničko ponašanje. On je krenuo i na liječenje. Činilo se da je brak dobio 2 priliku, i da sve ide na bolje, ali ponovno su se javile glasine o Marijevom agresivnom ponašanju, ljubomori i posesivnosti. Na kraju su se ipak rastali.

- Na snimanju telenovele CCEA došlo je do manjeg sukoba između Williama Levya i Sherlyn. Naime, Sherlyn se osjećala uvrijeđenom kad joj je William rekao da je ona previše lijepa da bi imala tako ružnog dečka ( stvarno je bio ružan, ali Will je ipak mogao biti malo ljubazniji kažem ja). Zanimljivo je to da je Sherlyn ubrzo nakon toga ostavila dečka i prohodala sa nekim Levyevim poznanikom, bivšim dečkom glumice Sabine Mousier, koji ju je, ispostavilo se na kraju, samo uvukao u svoje novčane dugove.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.