Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 13:25   #81
Zanima me postoji li aplikacija koja funkcionira kao telefonska sekretarica, ali propusteni poziv snima na telefon (na SD karticu). Dakle, telefonska sekretarica koja nije od operatera nego se nalazi na telefonu korisnika.

Hvala unaprijed!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:01   #82
Neka igra za ubijanje dosade, poput Fruit Slashera, nešto tako? Ili ono da imam onu malu ko pločicu a loptica se odbija u cigle i jednu po jednu ubija.. postoji nešto takvoga?


Pozz
devetka e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:33   #83
Quote:
damir_1989 kaže: Pogledaj post
cuo sam da ima nekakva aplikacija za pracenje mob. kao nesto instalira se na mob i preko kompa vidis na mapi gdje se nalazi mob u slucaju da ga izgubim ili mi ga netko ukrade. jel ko testiro takvu aplikaciju? imam xperiu x10
Ima ih dosta, pa ih slobodno testiraj.
Makar, većina radi na istom principu pa se odluka svodi na to koja ti je ljepša ili koja je jeftinija/besplatna.
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
Zanima me postoji li aplikacija koja funkcionira kao telefonska sekretarica, ali propusteni poziv snima na telefon (na SD karticu). Dakle, telefonska sekretarica koja nije od operatera nego se nalazi na telefonu korisnika.

Hvala unaprijed!
Čisto sumnjam da je tako nešto moguće.
Najbliže tome je aplikacija koja šalje predefiniranu poruku (SMS) pozivatelju kojem se ne javiš (ili ne želiš javiti).
A, za javljanje na poziv i snimanje tog poziva...
Jedino možda uspiješ to iskombinirati pomoću dvije aplikacije.
Recimo ova koja se automatski javi i pusti poruku (tj. snimiš mp3 poruke koju želiš pustiti- samo ne znam pušta li loop te poruke ili samo jednom- makar i to riješiš ako snimiš tišinu) i ova za snimanje svih razgovora.
U teoriji mi izgleda moguće- iako nisam isprobao.
A, i znam da neki Androidi ne mogu snimati poziv, tj. ne mogu dobro snimiti glas pozivatelja (3. tj. snimaju taj glas preko mikrofona koji inače snima tvoj glas), ali ima i onih koji normalno snime obje strane.
Osim toga, drugi problem je taj što se automatski javljaš- pa ne znam upali li se ekran, mikrofon...
Uglavnom, probaj tako (ako ne smisliš neki drugi/bolji način) pa javi je li uspjelo
Quote:
devetka e kaže: Pogledaj post
Neka igra za ubijanje dosade, poput Fruit Slashera, nešto tako? Ili ono da imam onu malu ko pločicu a loptica se odbija u cigle i jednu po jednu ubija.. postoji nešto takvoga?


Pozz
Fruit Ninja
Ovo sa pločicom se zove Brick Breaker ili Arkanoid, i u Marketu pod tim imenima možeš brdo takvih aplikacija.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 20:08   #84
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da je tako nešto moguće.
Najbliže tome je aplikacija koja šalje predefiniranu poruku (SMS) pozivatelju kojem se ne javiš (ili ne želiš javiti).
A, za javljanje na poziv i snimanje tog poziva...
Jedino možda uspiješ to iskombinirati pomoću dvije aplikacije.
Recimo ova koja se automatski javi i pusti poruku (tj. snimiš mp3 poruke koju želiš pustiti- samo ne znam pušta li loop te poruke ili samo jednom- makar i to riješiš ako snimiš tišinu) i ova za snimanje svih razgovora.
U teoriji mi izgleda moguće- iako nisam isprobao.
A, i znam da neki Androidi ne mogu snimati poziv, tj. ne mogu dobro snimiti glas pozivatelja (3. tj. snimaju taj glas preko mikrofona koji inače snima tvoj glas), ali ima i onih koji normalno snime obje strane.
Osim toga, drugi problem je taj što se automatski javljaš- pa ne znam upali li se ekran, mikrofon...
Uglavnom, probaj tako (ako ne smisliš neki drugi/bolji način) pa javi je li uspjelo
Hvala na ovom savjetu. Moj HP Ipaq 514 je imao ovakav softver (Phone Recorder Plus) pa sam mislio da i Android ima nesto slicno. Iako, ovakvu aplikaciju bih uvijek kupio ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 21:48   #85
Quote:
sasa90 kaže: Pogledaj post
Ima li iko problema sa marketom, posto kad nadjem program i idem preuzmi ili azuriraj izbaci bjeli ekran i pise ucitavanje i vrti se ono ali treba 10min da ucita.
Pa stalno moram ulaziti u aplikacije i brisati cash od marketa ili nasilno gasiti market pa opet ulaziti.
I meni se to često događa... Uz to, kad uspijem skinuti neku aplikaciju, često mi se dogodi da jednostavno nestane, iako je downloadana. A kada ponovno pronađem tu istu aplikaciju na marketu, kaže da je skinuta i mogu je samo instalirat. To mi i treba, super. A kad se instalira do kraja, opet nestane...
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:56   #86
Pozdrav svima
Jel netko zna dal ce mozda u skorije vrijeme bit dostupna aplikacija iZet i za android? Ta app je jedino sto mi fali s iphona
cvetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 15:19   #87
probaj alternative:
trambus
Zagrebtram
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:54   #88
Da ali niti jedna nema primjer besplatne karte koja uvijek kada se app otvori vrijedi sljedecih sat vremena :P Posto ni mi studenti vise nemamo besplatan pokaz, ova aplikacija bi nam jako dobro dosla
cvetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 12:43   #89
jel Mobilism ima svoju aplikaciju ak ima moze link za download
hvala

i postavio sam pitanje u temi za huawei al niko ne odgovara pa cu i ovdje pitat

glasovne naredbe
kod pretrazivanja stvari, preko one opcije gdje mobitel prepozna glas, da li se moze ikako skinut jos jezika koje prepozna, jel svi koji su vec predistalirani krivo ocitavaju, pa je malo frka ili moram tocno znat kak se neka naša riječ izgovara na engleskom kako bi on pronašao.
igor-gts is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 15:37   #90
Zanima me jel postoji aplikacija koja će mi skinuti pjesmu s youtubea i odmah ju prebaciti u mp3 i neka aplikacija koja će mi automatski naći sve kovere albuma za pjesme?
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 20:16   #91
Mobilism aplikacija.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 22:41   #92
u necemu grijesim, a neznam u cemu, nece mi naci nista sa tom mobilism aplikacijom samo vrti i tu ostaje

ko zna jel postoji koja aplikacija znam da ju ovaj novi galaxy ima, da kad te neko zove a neces se javit okrenes mobitel npr ekranom prema stolu i on stisa glasnocu zvona ?
igor-gts is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 23:55   #93
postoji li ikakva aplikacija da mi stoji vrijeme na zaslonu,kao na ovome HTC-u??
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 23.10.2011., 00:43   #94
I jos jedno pitanje da li je mogue ako je kako stavit precac za vidljivost na blootothu tlaka mi je ici non stop u postavke

Sent from my U8650 using Tapatalk
igor-gts is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 09:13   #95
silas- Beautiful Widgets

igor-gts- imaš ovako samo za bluetooth, a imaš i aplikacije koje nude cijelu "traku" pa na nju staviš i ostale stvari- tipa WiFi, 3G...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 10:05   #96
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
postoji li ikakva aplikacija da mi stoji vrijeme na zaslonu,kao na ovome HTC-u??
Imas i GO weather, s njim mozes birati brdo skinova, a ima i prognozu vremena za par dana unaprjed i BESPLATAN je.

Zadnje uređivanje assassin : 23.10.2011. at 11:08. Reason: Maknuta slika iz citata
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 12:15   #97
@assain te aplikacije su super al nemaju opciju da stavim precac na vidljivost znam da mogu stavit na bloototh al ne i na vidljivost to me muci

Sent from my U8650 using Tapatalk
igor-gts is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 12:35   #98
Mislim da je meni na Milestoneu to išlo ovako:
U postavkama bluetootha sam upalio bluetooth i uključio vidljivost.
Zatim sam ugasio bluetooth- "ručno".
I od tada se preko widgeta, kada sam palio bluetooth, automaski palila i vidljivost (tj. ostajala je "označena" i kada sam gasio bluetooth).
Sad, ne znam je li to bilo do custom ROM- a...

Ako tebi tako neće (a pretpostavljam da si probao), imaš switchera (to su te aplikacije za brzo gašenje/paljenje) koji ti umjesto da samo upale bluetooth (ili WiFi ili što već hoćeš) otvore postavke.
Znači, na homescreenu stisneš na bluetooth i otvore ti se postavke bluetootha- pa tamo uključiš bluetooth i onda vidljivost.
Malo je dulje od onog što bi htio, ali je opet kraće nego da ručno ideš u postavke pa povezivanje pa bluetooth...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 12:42   #99
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
postoji li ikakva aplikacija da mi stoji vrijeme na zaslonu,kao na ovome HTC-u??
Meni je najbolji fancy widget pro,brdo skinova i za sat i za vrijeme,a i najtocnije mi prikazuje sva mjesta u kojim se nalazim

wildfire via tapatalk

Zadnje uređivanje assassin : 23.10.2011. at 13:00. Reason: Maknuta slika
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:07   #100
hvala svima
zaboravio sam jednu napomenu reć:bilo bi poželjno da "pamti" vremensku prognozu bar za dan unaprijed tj da ga ne trebam svako sat-dva ažurirat?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.