Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2003., 22:47   #81
smede sjenilo-cube-"oh baby"boja od mac-a i slicno rumenilo tom ruzu,tj sjajilu...e i par karamel pramenova!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 23:46   #82
Hvala, hvala.
Nisam kod nas (ZG) vidjela Mac kozmetiku, ali baš sam si nešto planirala naručiti na strawbwrry.net pa ću možda i ovo.

Ili ću potražit u Zg nešto slično.

PUSA!
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 04:22   #83
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 11:52   #84
jel se moze preko strawberryja narucit mac?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 15:55   #85
Može, može, već sam provjerila. Samo nemaju boju "Oh baby".
Inače im Lipglass Lipgloss dođe 13,7 Eura i nema poštarine.
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 17:11   #86
Foundation

Afrodita69, jedno pitanjce. Kakav puder preporucujes za masnu, osjetljivu kozu?? Uz pomoc Avene kreme mi se i ne masti vise toliko koza, ali imam osjecaj da ipak "pojede" moj kompaktni puder od Chanela. U prilici sam probati i Mac, ako ima neki koji odgovara meni. Zelim da mi, ovisno o prilici, bude lagan, a nekad i da prekrije skroz. Imam svijetao, zuckast ten, smedju kosu (boja cokolade) sa pramenovima. Ima li nesto takvo?? Hvala!
shator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 21:21   #87
fala sparkica!
kravo idemo narucivat mac prek stroberija???
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 21:46   #88
Mac...

Ne znam gdje je koja od vas, ali citam da dosta forumasica ide do Graza. U Grazu se ima kupiti mac kozmetika. I to u Herrengasse, to vam je glavna ulica od Hauptplatza do Jakominiplatza. Parfumerija se zove Nägelle&Strubel.
shator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 00:17   #89
afrodita kakva bi meni odgovarala šminka

tamno crvena kosa ravno pošišana do ramena, giusta
obrve crne guste,
tamno smeđe oči bademaste
mala usta tak srednja,lijepo oblikovana
ten čist bez prištića bora ...

još nešto, kakavo sjalilo, za usta ,, paše li to meni uopće?
Koji su trikovi s ružem, ja ga uvijek popapam
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 18:15   #90
na strawberryju ima samo jedno mac sjenilo
ili sam ja luda.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 23:54   #91
A ja sam vidjela jednu maskaru i dođe 9,5 Eura.
Mac maskara


Afrodita, please, koliko to košta kod tebe? Ili možda netko zna cijenu u Grazu
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 03:03   #92
pa mac nije pretjerano skup..mislim sjajila su oko 12$ a onda je mascara valjda oko 18-20...ja bas ne korisitm njihovu kozmetiku,ali bum si kupila njihovo sjajilo i sjajilo u boji-oh baby-i jos jedno -sugar..nekaj onak zmazano roza..jer su kao dobri...i ovaj novi kompakt puder...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 09:17   #93
Joj, ja se izvinjavam, radi se o kozmetici Bobbi Brown, a ne o Macu. Bobbi Brown u Grazu, a ne Mac. Soriiiiii!
shator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 12:33   #94
Kak da se sminkam, cure drage?
Imam smedju kosu sa medeno plavim pramenovima, do ramena, razbarusenu. Imam sitnije oke, zmazano zelene, i jako tamne obrve. Usne su male.
Naime, ja se ni ne znam nasminkati - sve kaj koristim je maskara, malo rumenila i sjajilo za usne. Eventualno stavim olovku za oci navecer. Ne znam kak stavljat sjenila, ne znam ni koje mi boje odgovaraju ... Kupila sam ona krem sjenila, nekakve pastelne nijanse, i naravno, nisam znala kaj s tim - ne znam kak kombinirati boje na kapcima... A bas bih se htjela nauciti nasminkati kak treba. Ne volim napadnu sminku, ali malo boje da se istaknu neki djelovi lica ne bi mi skodilo.
Imate savjet za mene?

P.S. kakav puder ili foundation preporucujete za mjesovitu kozu sa vrlo masnom T zonom? Koristila sam Clinque, nesto poput foundation u kamenu, ali nije bas bilo efektno kak sam zamisljala da bi trebalo biti.
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 13:56   #95
lola moze...al nemam pojma kaj da narucim od njih. htjela bi neki etablirani proizvod koji nema niko drugi. tipa, ko sto ysl ima touche, mozda tako i mac ima nesto...no ok...javi sta ima dobrog na strawberry pa cemo narucit. ima jos jedna sta dila u hrvatsku www.ibeauty.com nisam bila al cula da je ok
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 17:29   #96
Re: tema za mene!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
AFRODITA69 kaže:
kolko znate ja sam make up artist..
Artist? Trebala si topic postavit na "Ostale umjetnosti"
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 18:09   #97
Quote:
Principess@ kaže:
P.S. kakav puder ili foundation preporucujete za mjesovitu kozu sa vrlo masnom T zonom? Koristila sam Clinque, nesto poput foundation u kamenu, ali nije bas bilo efektno kak sam zamisljala da bi trebalo biti.
OBicno su foundation u kamenu malo premasni, jer sadrze neke voskove, pa na mjesovitoj kozi zatvore pristice.

Clinique ima novi foundation u kamenu (nisam sigurna da je dosao u Evropu), taj je ok. Umjesto ovog radje probaj ovaj

Uglavnom nama s mjesovitom kozom je problem naci dobar proizvod, jer je jedan presuh, drugi premasan, jos se situacija mijenja s klimom... Obicno koristim jedno dva tri tekuca pudera i izmjenjujem s toniranom kremom. TAko si mozes spasiti dan, ovisno kako se koza osjeca tog trenutka. Mozda ti se cini skupo, ali u stvari s tri proizvoda protegnut ce ti se trajanje na godinu dana. SAmo pazi da ne guras prste u bocice tekuceg pudrea. Nema smisla da nabrajam svoje proizvode, vec sam ih davno stavljala, ali izgleda da su samo za americko trziste. Bit ce sigurno nesto na sto ces naici i bit ce ti ok, a i mozda netko ima kakvu ideju...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 18:18   #98
Quote:
Shtefitza kaže:
SAmo pazi da ne guras prste u bocice tekuceg pudrea.
Ne znam da li je vec bilo, ali ak ti se da, daj mi molim te, objasni ovo gore
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 18:24   #99
Bakterije, T@nja, bakterije

ali shtefa ce to bolje ....a i uzhitak ju je chitat dok pishe o kozmetici mozhda nije makeup artist ali stvarno zna pos'o
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 18:25   #100
Koje sad pak fucking bakterije?
Pa onda sam ja puna istih
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.