Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2006., 22:15   #81
Quote:
wardancer kaže:
danas napravila, pola se već pojelo, pa sutra radim opet
voćne kuglice
:
-u blenderu nasjeckala grožice (može se i nožem, al ovo je brže)
...
-pomiješala to dvoje
radila kuglice i uvaljavala u kokos
uvaljala si u kokos? ti jedesh meso?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 11:04   #82
Talking

SRETAN BOŽIĆ cure! Nadam se da ste se sve lijepo provele za badnjak i bar na trenutak zaboravile brige i probleme.

Quote:
Bani kaže:
...A cela lista kaj nesme - od graha, graska i ostale ekipe, pa karfiol, brokula..... Jel budneva i tikva napuhavaju mozda da takvu juhicu napravim i nekaj s korabicom? neka ideja prosim Danas je samo miso mrkvica s algom i rekla sam joj nek si malo smede rize doda pride.
Bani- juhice su u svakom slucaju najbolje za postoperativne situacije jer ne opterecuju probavni sistem i daju tijelu mogucnost da se obnovi. Po mom misljenju, grahorice treba izbaciti jer napuhuju ali joj moras dati bjelancevine pa pokusaj ubaciti male kockice tofua u juhu, to je nebi trebalo napuhavati. Nikad nisam cula da se brokula i karfiol nesmiju koristiti Za bundevu znam da je jako zdrava ali teze padne na osjetljive zeluce. Baziraj se na zitarici, mrkvi i ostalom korjenastom ekipom, alga, nekom povrcu (samo ne paprike i paradajz!) te tofu. Miso 1x dnevno. Vidjeti ces sto joj najbolje odgovara i kako se osjeca kad pojede ovo ili ono, pa joj onda to spremaj. Cak i kad pocne konzumirati krutu hranu opet, neka juha bude 2x dnevno. Mislim da bi je napuhavalo lisnato poput kupusa i kelja a jedino od te ekipe blitva mi se cini ok. Zelim brz i potpun oporavak!!!!
Savanah- knjige mozes naruciti sa www.dvostruka-duga.hr ili iz Makronove, Zg. Ima nesto i Advent. Za sada je jedino stivo sa svim objasnjenjima "Hrana za zivot" od Jadranke i Zlatka Pejića. Nebih ti preporucila knjige kineza i japanaca. Pogledaj web sajt ovih gore pa ces sigurno naci nesto.

Veliki pozdrav svima i nadam se da se svi opet nadjemo ovdje u novoj godini! Ciao ciao
__________________
~~ CILJ SVAKOG ČOVJEKA U ŽIVOTU BI TREBAO BITI DA POSTANE ONOLIKO DOBAR KOLIKO PSI MISLE DA MI TO JESMO ! ~~
Leela108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 10:37   #83
Fala Leela kuham zitarice, juhice od grinceka i inog povrca , sad cu ici u pohod na plac trazit pastrnjak i ostale korjenase ( kad bi ih sve znala ) hicem alge, a ja se navukla na slanutak Ja priznam jedem sve i kaj nije makro
I svima sve najbolje
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 18:04   #84
Quote:
jimmy jazz kaže:
bok dekle!

evo kupil sam Shiro Miso-kremu, to je kao neki blagi Miso.
onda Umeboshi pastu.
i Tamari-sos.
i je, i paketice za Miso juhu, onak instant.

io



miso juhu ti nije komplicirano napraviti ni od pocetka, ne mora biti instant.

cure svima i lijepe blagdane zelim. noemi je natrag
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 19:03   #85
Hello. Sve najbolje cure! Što manje obolijevanja, a što više uživanja u hrani!

Radila sa keksiće neke i ispali su fini. Moje cure na poslu su poludjele od sreće i uglavnom koliko god da donesem "planu" vrlo brzo.

Keksi od badema i cimeta

2 šalice narezanih badema
1/2 šalice zobenih pahuljica
1 šalica graham brašna
1/2 žličice cimeta
1/2 žlice praška za pecivo
4 žlice biomargarina
2 žlice ječmenog slada
1 šalica jabučnog soka

Pomiješajte zobene pahuljice, brašno, bademe, cimet i prašak za pecivo. Dodajte biomargarin, ječmeni slad i kada ste dobro promiješali, dodajte jabučni sok. Žlicom uzimajte od smjese i stavljajte na nauljeni lim. Lagano pritisnite vilicom. Pecite prvih 10 min na 180 stupnjeva, a zatim 20 min na 150.

Raskošni keksi

2,5 šalica brašna tip 850
1/2 žlice praška za pecivo
2 šalice grožđica
2 šalice zobenih pahuljica
1,5 šalica poprženih i samljevenih sjemenki suncokrete
1/2 šalice ulja
sok i kora 2 naranče
jabučni sok
1/2 žličice soli

Namočite grožđice u jabučnom soku dok ne omekšaju, zatim ih sameljite. Pomiješajte sve sastojke i na kraju dodajte jabučni sok da bi tiješto bilo mekano. Razvaljajte tijesto i čašom oblikujte kekse. Zagrijte pećnicu i pecite 15-20 minuta na nauljenom limu na temperaturi od 180-200 stupnjeva
(meni je trebalo malo više brašna da bih mogala razvaljati)

Vrlo su ukusni i mirišljavi, a nisu preslatki. Odlični!
Trki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:57   #86
Quote:
Noemi kaže:


miso juhu ti nije komplicirano napraviti ni od pocetka, ne mora biti instant.

cure svima i lijepe blagdane zelim. noemi je natrag
joj je, napravil sam veceras, uz par fora koje sem dobil...josh sam dodal pravog rizho misa..i umetiboshija...malo maslinovog, i mrkvu. ha! kaj sam se najel.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 10:29   #87
Noemka dobrodosla
Ja sam jucer u varijantu miso juhe hitila i tofu na kockice i pastrnjak i ostale korjenuse umeboshi sljive ne hicem nutra a pastu nijemam
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 11:57   #88
ja si skuhal ovu miso-juhu i odma ozdravil! jucer i prekjucer mi bilo loshe, prevec kave i nespavanja se nakupilo..al evo noc poslije juhe-ko novi sam! dajte mi neku planinu da se popnem!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 17:12   #89
kreni prema krvavecu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:17   #90
ne volim krvavice bash..
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 19:27   #91
preveć kave i nespavanja? đimi, nadam se da si ostao dosljedan sebi i da se radi ili o yannoh ili o raja kavi!
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:47   #92
jimmy kak i svi zagorci popnes se do prve kleti
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:54   #93
Ljelja, dosljedan sebi? joj ne, radi se o obicnoj rupa na zelucu-kavi uz bavljenje jogom vodim dupli zivot i imam josh jedno stresno vatta-zanimanje al evo sad sam opet bez kave i probal bum ostati jak!

a kakva je to yanoh kava?

idem sad kuhat miso juhu, ovisan sam a moje kuharsko umijece skromno.
no zato bu s jednom kao kashom, ne znam dal ju znate, qinoa, dolazi iz juzne amerike, a visoko je hranjiva, morem samo preporuciti!

Bani, kleti su mi nekak niske!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 09:52   #94
Quote:
jimmy jazz kaže:
Ljelja, dosljedan sebi? joj ne, radi se o obicnoj rupa na zelucu-kavi uz bavljenje jogom vodim dupli zivot i imam josh jedno stresno vatta-zanimanje al evo sad sam opet bez kave i probal bum ostati jak!
you got me there for a moment! obmanjuješ javnost!

Quote:
jimmy jazz kaže:
a kakva je to yanoh kava?
Yannoh. fina je, gdje ima bolji izbor imaju okuse vanilije i kakaa.

Quote:
jimmy jazz kaže:
no zato bu s jednom kao kashom, ne znam dal ju znate, qinoa, dolazi iz juzne amerike, a visoko je hranjiva, morem samo preporuciti!
citiram jedan člančić: "KINOA kao i heljda, ne pripada obitelji trava, već je srodnik jednog vrtnog korova. Ona je hranila južnoameričke Asteke, no danas je kultivizirana i u Europi. Kinoa sadrži više nezasićenih masti i manje ugljikohidrata nego većina žitarica, i – ono što je najbitnije – ima svih osam esencijalnih aminokiselina (žitarice su inače deficitarne na lizinu, metioninu i triptofanu) sa udijelom bjelančevina do 15 %. Kinou možemo koristiti kao zamjenu za rižu ili proso, dodavati u variva, ali se njezino brašno, za peciva, zbog manjka glutena, mora miješati s drugim brašnima. Kuhamo ju u dvostrukoj količini vode oko 15 minuta. "

i dodajem:

"AMARANT je porijekla kao i kinoa, isto kompletna na esencijalnim aminokiselinama sa visokim udjelom bjelančevina. Ima dvostruko više željeza od pšenice, a brašno mu je bez glutena i često se zbog zanimljivog orašastog okusa miješa s ostalim brašnima. Od njega možemo raditi izvrsne kokice ili pak pahuljice za doručak. Zrno se kuha se u trostrukoj količini vode oko 20 minuta."
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 13:46   #95
Talking

Dragi svi,
želim vam sretnu i uspješnu 2007 godinu, neka vam donese puno puno smijeha, veselja, zdravlja, zadovoljstva i ispunjenje bar onih najvažnijih želja!

Pozdrav, &
__________________
~~ CILJ SVAKOG ČOVJEKA U ŽIVOTU BI TREBAO BITI DA POSTANE ONOLIKO DOBAR KOLIKO PSI MISLE DA MI TO JESMO ! ~~
Leela108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 14:03   #96
Quote:
Leela108 kaže:
Dragi svi,
želim vam sretnu i uspješnu 2007 godinu, neka vam donese puno puno smijeha, veselja, zdravlja, zadovoljstva i ispunjenje bar onih najvažnijih želja!

Pozdrav, &
Hvala!Pridružujem se željama!
Savanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 17:25   #97
Fala takoder
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 12:25   #98
di vi kupujete te alge? ja bi htjela skuhati miso juhu, ali tu kod mene (velika gorica) nema niti jedan dućan "zdrave hrane". znam za zagreb onaj dućan gea, ali to mi je prekomplicirano, nikad ne idem u taj dio. di ima još u zagrebu? ima li ih u običnim dućanima?
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 20:23   #99
u Ilici, Jurišićevoj i Ozaljskoj imaju Bio&Bio dućani sa svim mogućim i nemogućim za markobiotiku. vidla sam alge i u većim Mercator trgovinama.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 22:07   #100
vidla. a jesi probala!?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.