Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2003., 15:55   #21
pročitah nedavno zanimljiv članak u GQ ..

novinar odlučio krenut u mali research ... i odlučio pristupiti ravno 100 žena onako dum u glavu (na ulici, u restoranu, baru...) : 'hoćete li spavati sa mnom '

izvijestio je svih 100 reakcija..........zanimljivo je da je svega nekoliko bilo izrazito negativno (šamari, psovke i sl)......uglavnom su odgovori bili jako smješni i čak prijateljski simpatični, .....još zanimljivije je da je 5 ili 6 reklo jednostavno' može' i - otišlo s njim u krpe


naravoučenje: dum u glavu možda je jedna od onih 5-6

kan se ljubavi sa 19, šta će ti to
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 20:31   #22
Quote:
Side... Ovo ne bi prošlo ni u Američkom filmu!
Hehe, kad bi ja isao do 100 cura bio bi to 100% neuspjeh

Ma nema recepta "kako prici" to jednostavno napravis bez previse razmisljanja
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 21:13   #23
Re: Kako prici djevojci...

Quote:
Zvrzy kaže:
Ciao svima...

Hvala!
evo umjesto "svima" reci ciao njoj

Quote:
zasto ljudi moraju uvijek nest glumatat i pokusavat ispasti duhoviti i pametni.
>>budi prirodan onakav kakav jesi.<<
Bell@
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 01:59   #24
Sad malo ja. Sto tu saznate je iskljucivo na vasu odgovornost. Ako ikakvi problemi nastanu iz experimentiranja s ovom studijom, ja s tim nemam veze, ko vas jebe kad ste lakovjerni.

Tipicna lokacija je disco il neki klub nesto di ja obavezno zajebem sve i svasta . Eto, pitchi muzika i sad ti tam skaaces i divljas i do the monkey with me i luuuud i onda malo stanes odmorit i prestanes skakat jer je vec ionak prevec ljudi vidlo da si pijan i sramotis se i onda odgledas oko sebe i ugledas zemsko koje je bas za tebe zakljucilo da se voli smjesit dok se ti smjesis. E da, moras glumit da si sretan, al zato si se i oblio pa valjda nemas problema s bacanjem vampirskih pogleda dok curi mentalno projiciras sto bi joj sve radijo dok ju gledas, a ona baci jos jedan znacajan pogled i ode. Sigurno ti sad mislis da je otisla na wc il doma il nesto trece, e nije, jarane, otisla je na shank nekaj popit il jos bolje vjezbat svoj "neznam sto bi pila" pogled (zasto meni to niko nikad nije objasnio, mamu vam neinformativnu, sto ljudi na jebenom forumu a svi il neznaju il shute ko pitchke )

E sad, ak si bil pametan, onda si markerom na ruku napisal "nasmjesi se, debilu" za povremenu referencu kako nebi predugo imal pogled ko da si sjeo u govno

A sada dio koj je bio priupitan u topicu, razgovor. Uvodno pitanje je obavezno neko pristojno formulirano "sto ti radis tu na ovak izvrsnoj glazbi" na sto ce ona u 99% slucajeva objasnit da su ju tu frendice odvukle a da ona pojima nema sto radi tu (a to je naravno samo djelomicno istina jer sve frendice odvuku jedna drugu izic na mjesto koje nemaju pojima sto svira il se to samo jednoj svidja, a ostale bljedo gledaju ). Naravno, to ona isto tako govori tak da ti natukne da je njoj dosadno i da bas trazi da ju neko izvrsno zabavi na sto ti reagiras da si ti tu iz tog i tog razloga, a onda ju pitas otkud je i di inace voli ic van ak je blizu, pa kroz to lagano skrenes na muziku ak razgovor ne odluta u nekom smjeru koj se tebi ne svidja al ti procitaj salabahter s ruke i djelomicno se slozi sa svime sto kaze. Ako si se pokazo dovoljno razgovorljivim i s pogledom ko da vladas situacijom na spolnom nivou al ti se sad samo malo razgovara o necem glupom, e tu ce doc vrjeme da te ona pita nesto o tebi. Ti, naravno moras u cjelom razgovoru objasnit:
-Da je smisao tvog vecernjeg zivota izlazak i upoznavanje novih ljudi
-Da volis sve na ovom svjetu i svi su ti jako divni
-al da si ipak vrlo izbirljiv po pitanju drustva i tesko ces zainteresirano razgovarat s nekim ko ti se ne cini tebi bliskim po nekom visokoduhovnom nivou.

Ovo trece je dvosjekli mac i tu razgovor skrece. Ak si imo facu ko da si sjeo u govno, ova ce zakljucit da si ti zapravo neki covjekomrzac i da si joj upravo objasnio da ti e neda razgovarat s njom. Ak si se u opisu sebe (koj mora ukljucivat trenutne obaveze, beskorisan nacin trosenja vremena i neki intektualan hobi o kojem se nesmijes prevec razglabat kolko god ti drag i pametan bio) proso zadovoljavajuce, to znaci da je cura zainteresirana za tebe dovoljno da udovolji tvom umnokontrolirajucem pogledu i nekom neprimjetnom povratnom reakcijom ti da do znanja da ona ima nesto zbog cega bi joj bio spreman posvetit nesto svog inace jaako interesantnog slobodnog vremena .

E u tom trenutku ju ufatis za sisu, osmjehnes se i kazes "mislim da red za muski wc nije jako velik". Ahahah, serem, tu si se zaprico i ljepo pricaj a u kojem trenutku bus pocel zapitkivat oko setnjica kroz nepoznate krajolike je tvoj problem. Odbijam odredjivat kolicine perverznosti kroz humor ili opis tvog stila zivota. Rec cu samo da moras ostavit dojam da se mozes poshevit kad god te puhne, al takav isprazan nacin fizickog odnosa nije dovoljno dobar, posebno sto prerjetko sretnes neku jako pogodnu osobu za to. Vidi one tri crtice gore i primjetices da o svemu, pa tako i o sexu pricas na isti nacin.Za sve imas pogodno drustvo, al uvjek razmisljas o nekom boljem. Izjava da nemas drustva je pogubna za cjeli razgovor. To je nesto sto ostavljas za kasnije doba kad probas smirit njene strahove da ce bit iskoristena i ostavljena (moras otkrit u kojem trenutku bu ti ona to natuknula a bude, samo pazi da ti ne promakne).

Opcenito, treba pazit na izjave tipa:
-vidi koju izraslinu sam dobila od konstantnog cohanja ziletima (pogladi ju, tu imas svoju velku fasciniranost kao ispriku)
-nikom nisam pogodna (odgovor: na ovom svjetu ima minimalno jedna osoba kojoj bi bas ti bila pogodna)
-Ja sam jako dosadna/ruzna/glupa (odgovor: jesi, ruzna si ko *****, al srecom da si glupa pa ljudi zaborave ak izdrze 2 minute razgovora s tobom )
-Svi ljudi/muski su zli (vidi pod: nikom nisam pogodna)
-Jel imas mozda olofku/kunu/rizlu/sifilis/maramicu (odgovor, osim u zadnja dva slucaja, glasi: dam ti, sto ti meni das?)

itd itd. Ak vidis da se slazete u manje od 50% svega, bjez dok si jos pod dobrim dojmom, sto bolji dojam ostavis to bu ti lakse da ste se razisli pa mozda jos taj dan imas sanse krenut otpocetka.

Eto, ovo je za totalne pocetnike, nadam se da bute uspjesniji od mene jer rjetko ko ima zivaca il volje za zivotom da izdrzi bit u mom rangu uspjesnosti
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 02:41   #25
Cool Najbolji način uz upi začin...

Treba svatit mitski obrtaj...
A obrtaji se dešavaju svugdje, samo treba bit oprezan.
Jedan od takvih obrtaja, može se jedino doživit van razvalina grada, negdje daleko na nekom proplanku, ideš kroz šumarak, pa izađeš, kad tamo puklo, j**o te led, puklo, pred tobom ljudi, stoka, roštilj, konji, krave, djeca (čak i pijana djeca), muškarci ko od stijene razvaljeni, žene pune zanosa i raspletenih kosa (samo kosom što te ne ubodu).
Okreneš se ljevo desno, pikiraš sto - na stolu cuga, oko stola nikoga, vidiš nešto nije u redu, okreneš se prema sredini, na sredini bačva, modificirana, pipa na bačvi prišlajfana, neuobičajeno velika pipa, iz koje neprestano teče nešto, a nikog tu nema - stoji krigla, možda polomljena ispod pipe, krigla staklena ili drvena (pravljena drvena od veličine ti pamet staje).
Neko pijan igra. Muško. Lijevo mu oko malo treperi i poluzatvoreno. Ufatio neku šesnaestogodišnjakinju oko struka, dere joj se na uho, ona gleda u šumu.
Pored njih. Puklo kolo, svo treperi, talasa, šumi, šišti, vrišti, njiše, uzavrelo, znojno, ljudi se pribijaju, crveni od muke što žive, što nisu ono što bi željeli biti, što nisu s onim s kojim bi trebali biti, neki se smiju, neke žene otiru po jednu krupnu suzu s obraza, neki brko u centru kola spava, nena igra, a ko da ne igra, govori nešto sama sebi, momak jak ko bik probija se da vodi kolo.
I onda mitski obrtaj, u neki mah, čudesnom magijskom snagom, svima u kolu dođe da kažu u isto vrijeme: SIDA.
Jedan dva, jedan dva, udri, sažmi, odapni: SI DA.
Kažu, kad shvatiš SIDU u svom srcu, bez mitskog obrtaja kolektiva, našao si svoj san kojeg živiš.
Uništio si sebe. Da bi pustio da život kroz tebe živi.

P. S. Bilo kad i bilo gdje - VOLITE SE. ALI ISKRENO...
 
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 12:07   #26
Ma cure padaju na razno razne fore. U čemu je frka? Priđeš, pitaš za ples, ponudiš cugu, pitaš za upaljač, cigaretu (whatever...) i priđeš! 'Ko da moraš uletit s najorginalnijom forom. I curama je bed jerbo ne znaju kak bi tipu dale do znanja da bi rado da im uleti.
Čemu znanstvena fantastika oko prilaženja? Ak imaš prolaz kod nje, da joj dođeš i pitaš kolko je sati, prošal buš. Ak nemaš prolaz, jebiga, da uletiš s neznam čime odjebala te bu, nema tu baš previše filozofije (u tom slučaju ju možeš pogodit grudom u glavu kad ide van iz diska, onda bu definitivno pala ).
idy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 12:45   #27
LOL Watashi, majstore
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 13:03   #28
Quote:
idy kaže:
Ak imaš prolaz kod nje, da joj dođeš i pitaš kolko je sati, prošal buš.
ON: E sorry, kolko je sati...

ONA: 15 do 12

ON: Hvala...

Dobar prolaz

Pa dajte, decku treba nekaj konkretnije.. a i meni
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 15:04   #29
Quote:
u tom slučaju ju možeš pogodit grudom u glavu kad ide van iz diska, onda bu definitivno pala
Treba staviti kamen u grudu onda definitivno pada
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 15:31   #30
Evo jedan link :

http://www.klik.hr/vijesti/2001/10/22/0002017.html

Nemogu naci drugoga sa citatima uleta no posluzit ce i ovaj gore

Puno srece lofci
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 17:19   #31
Zaboravih, djeli komplimente pa makar neke pubertecke tipa "jebote, kak ti je dobro ovosjenilo samo na ljevom oku, ko da si neki kiborg il dr. spock", vazno da se ona osjeca sto bolje oko toga kak (danas il inace) zgleda
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2003., 17:39   #32
Evo neš s onog linka:

4. Party girl - podočnjaci su joj veliki kao narukvice. No, preko noći se, uz pomoć Clinique šminke, pretvara u kraljicu noći. Savjet: uzmite mini fotić, gurnite ju na bar i šapnite u uho: "Draga, ja ću te proslaviti". Takvu dizalicu još sigurno nije čula.

Boga mi nisam ni ja tak neš glupo čula!!!! Fala onome tko me s ove zadnje 2 rečenice tak nasmijal.

__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 01:46   #33
Quote:
just Sandy kaže:
LOL Watashi, majstore
fala aj kad me zemska pohvali znam da nisam bas totalnu glupost nasro
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 04:02   #34
Evo kako bi to uradio Austin Powers:

The best 25 Austin Powers pickup Lines

1. I wish you were a door so I could slam you all day.
2. Nice legs ... what time do they open?
3. Do you work for UPS? I thought I saw you checking out my package.
4. You've got 206 bones in your body ... want one more?
5. Can I buy you a drink or do you just want the money?
6. I'm a bird watcher and I'm looking for a Big Breasted Bed Thrasher. Have you seen one?
7. Wanna play army? I'll lay down and you can blow the hell outta me.
8. I wish you were a Pony Carousel outside Wal-Mart, so I could ride you all day long for a quarter.
9. Oh, I'm sorry ... I thought that was a Braille nametag.
10. Is that a ladder in your stockings or the stairway to heaven?
11. You might not be the best looking girl here, but beauty is only a lightswitch away.
12. You must be the limp doctor because I've got a stiffy.
13. If it's true that we are what we eat, then I could be you by morning.
14. (Look down at your crotch) Well, it's not just going to suck itself.
15. You. Me. Whipped cream. Handcuffs. Any questions?
16. Screw me if I'm wrong, but is your name Helga Titsbottom?
17. Those clothes would look great in a crumpled heap on my bedroom floor.
18. My name is (name) ... remember that, you'll be screaming it later.
19. Do you believe in love at first sight or should I walk by again?
20. Hi,I'm Mr. Right. Someone said you were looking for me.
21. Wanna come over for some pizza and sex? No? Why? Don't you like pizza?
22. Do you sleep on your stomach? Can I?
23. Do you wash your pants in Windex? Because I can see myself in them.
24. I lost my puppy. Can you help me find him? I think he went into this cheap motel room.
25. (Lick finger and wipe on her shirt) Let's get you out of these wet clothes.

A ako nista od ovoga ne upali, otkopcaj gonja tri dugmeta na kosulji i zavrni rukave...
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 10:26   #35
Meni je jedan na podmetach za chashu, napisao stihove Džore Držića, a zapochinjali su sa, otprilike:" O, Gospo.........blablabla...........",a dolje je bio poziv za otvaranje izložbe u jednoj galeriji, uz naznaku "nacrtaj" se tamo, jer cu umrijet' ako se ne pojavish.

Pojavila sam se.Jer je bio neodoljiv.Ostali smo skupa tri godine.

Lijepo sjecanje.

probaj neshto tvoje,neki svoj salto mortale,neku svoju spiku, samo svoju.........ako ima nos, namirishat ce te......
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 10:29   #36
Quote:
nataniel kaže:
Meni je jedan na podmetach za chashu, napisao stihove Džore Držića, a zapochinjali su sa, otprilike:" O, Gospo.........blablabla...........",a dolje je bio poziv za otvaranje izložbe u jednoj galeriji, uz naznaku "nacrtaj" se tamo, jer cu umrijet' ako se ne pojavish.

Pojavila sam se.Jr je bio neodoljiv.Ostali smo skupa tri godine.

Lijepo sjecanje.

probaj neshto tvoje,neki svoj salto mortale,neku svoju spiku, samo svoju.........ako ima nos, namirishat ce te......


A šta bi tek bilo da je stavio neki stih Tina Ujevića? Udala bi se za njega odma ...
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 10:30   #37
Quote:
Orion kaže:


A šta bi tek bilo da je stavio neki stih Tina Ujevića? Udala bi se za njega odma ...

Orione, ma djecu bi mu rodila, shta udala.......
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 10:36   #38
Quote:
nataniel kaže:
Orione, ma djecu bi mu rodila, shta udala.......
Eto vam dečki savjeta pravih
poezija je uvijek in

samo treba pogodit pravi stih

i dobro razmisliti gdje će taj isti stih osvanuti

ja da samu muško istetovirala bi si stih na, recimo...
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 10:39   #39
Quote:
Orion kaže:
samo treba pogodit pravi stih
E, to je najzajebanije..... Tetovazha boli.

radije fore s transparentom iznad grada........kao, recimo, ovo ljeto, iznad shetalishta........
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 12:09   #40
nas kak mozes.....recimo na cesti neka treba....pitas ima li pljugu, recimo ima(a ima uvijek nemos fulat), da pljugu, pitas onda za upaljac, kad fin to sve prodje, recimo ona se dalje zaputi u svom smjeru, ti za njom i nabacis spiku, recimo mozes pruzit ruku i rec ja se zovem Patak, Pajo Patak ....tak ti hodas s njom spiku nabacujes, pitas za mob, i na konju si....zovnes je van i tak ti to ide......ako ti je bed pric nekoj u koju si zaljubljen jer se bojis da ce te povrijedit, prakticiras na nekoj curi koja ti je recimo samo simpaticna....samo vjezbat treba......recimo najdes neku svoju foru i prakticiras je svaki dan na 5 zena
jebote al serem
__________________
nabijač........................................... .....................................postova :D
hail to the king, baby :s
Sulud is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.