Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 07:44   #81
Quote:
- Glumica Martha Cristiana napustila je telenovelu Cuando seas mia. Kao jedan od razloga navodi se svađa sa Sergiom Basanezom ali i njezino neprestano kašnjenje na set. Njezin lik umire u trenutku kada Diego otkriva njezino ljubovanje sa Miguel Tejeirosom.
Sjećam se toga, pala je pod kamion

Quote:
- Juana Iris (1985) bila je jedna od rijetkih telenovela u kojima je Adela Noriega igrala ulogu negativke, a isto tako i telenovela u kojoj je debitirao glumac i pjevač Pedro Fernandez.
Nisam znao. Adela je tad imala 16 godina. Baš bi volio vidjeti kao negativku, do sad je igrala uvijek protagoniste.

Quote:
- Danas je Pablo Echarri u braku sa Nancy Duplaaom (Clara u Padre Coraje). Vezano za Nancy i Nataliju...kad je Natalia primila nagradu za ulogu Monite u Sos mi vida, Nancy se nije mogla suzdržati od ljubomore (pošto je i sama bila nominirana za glavnu glumicu) pa je za vrijeme Natalijinog govora ispuštala zvukove i smijuljila se toliko da je Natalija na kraju zaplakala...
Krava

Quote:
- Jorge Poza (Alma de Hierro) i Mayrin Villanueva ( Ninna amada mia) bili su u braku od 1997-2008. iz kojeg imaju i dvoje djece. Mayrin je ostavila Jorgea zbog Eduarda Santamarine u kojeg se zaljubila na snimanju telenovele Yo amo a Juan Querendon. Vjenčali su se prošle godine. S druge strane Eduardo Santamarina je bio u braku sa Itati Cantoral koju je ostavio zbog Susane Gonzalez, a nju opet zbog Mayrin Villanueve.
Kako mi je to glupo, pogotovo zbog djece
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 08:18   #82
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post

- Eriki Buenfil (Marisol) bila je ponuđena uloga Aimee u sapunici Corazon salvaje, ali ona ju je odbila jer nije htjela glumiti negativku. Htjela je ulogu Monike pod svaku cijenu, ali nije uspjela uvjeriti producente da je bolja glumica od Edith Gonzalez. U međuvremenu je Ana Colchero potpisala ugovor za ulogu Aimee, a Erika, koja je na kraju htjela prihvatiti ulogu negativke, ostala je kratkih rukava. Isto tako prvotno je glavna muška uloga bila ponuđena Cesaru Evori... Edith & Eduardo forever
Za ovo zadnje Nedavno, pred početak emitiranja ove nove paraodije, Edith je rekla da je ona htjela odglumiti uloge obiju sestara, ali producenti su je nakon što su razmislili o ideji odbili iz tehničkih razloga. I moram reći, hvala Bogu. Sukobi Monice i Aimee su bili odlični s njom i Anom Colchero.

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
- Djevojka koja je tumačila lik Florencije kao 17-godišnjakinje u telenoveli Pura Sangre u pravom je životu nećakinja glavne protagonistice telenovele, Marcele Mar.
Flor nije mogla imati 17 godina na početku Pura Sangre. Ne znam je li zabuna mogla nastati zato što se glavna radnja odvija 17 godina kasnije ili bi mogla biti riječ o njenoj starijoj sestri Irene.

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
- Argentinski glumac Diego Ramos (Ricos & Famosos, Muneca Brava, Los exitosos Pells ) priznao je javnosti da je homoseksualac i da ima dečka
Pojma nisam imala. Kad se izjasnio?

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
- Natalia Oreiro i Pablo Echarri bili su u ljubavnoj vezi od 1991- 1999. Znači, od njezine 14-22 godine. Ah ta mladenačka ljubav
Ja sam mislila da se nisu upoznali dok Naty nije došla u Argentinu sa 17-18 godina.

A Yanez je prava primitivna sirovina.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 09:49   #83
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
A Yanez je prava primitivna sirovina.

I on je meni
I gdje bas njega nadjose da nam zamjeni nikad ne prezaljenog Eduarda Palomu. On u Corason Salvaje je neponovljiv
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:33   #84
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
- Chantal Andere i Daniela Romo odbile su se skinuti u telenoveli Sortilegio.
Zato niti nemam scena seksa između fernanda i victorije i raquel i roberto/ulises u sortilegio

Daniela Romo su isto u christina show rekla da joj čak čestitala i vlastita majka da je našla mlađeg muškarca , misleći naravno na lik victorije
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to

Zadnje uređivanje miranacro02 : 11.03.2010. at 12:08. Reason: ispravljeno ime
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:57   #85
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
Zato niti nemam scena seksa između roberta i victorije i raquel i roberto/ulises u sortilegio

Daniela Romo su isto u christina show rekla da joj čak čestitala i vlastita majka da je našla mlađeg muškarca , misleći naravno na lik victorije
Ili možda zato što se nikad nisu tako gledali nego su bili jednostavno zet i punica? Simpa lapsus.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 13:17   #86
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
Zato niti nemam scena seksa između fernanda i victorije i raquel i roberto/ulises u sortilegio

Daniela Romo su isto u christina show rekla da joj čak čestitala i vlastita majka da je našla mlađeg muškarca , misleći naravno na lik victorije
Mozda jos nisi odgledala celu seriju? Ako nisi, sacekaj malo.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:36   #87
Jedan od najuspesnijih brazislkih scenarista Manoel Carlos (Lacos de Familia, Mulheres Apaixonadas, Paginas de Vida...) u svim svojim serijama daje ime Helena glavnoj junakinji. On je objasnio da je za njega to ime simbol jake i snazne zene kao sto je bila i Jelena Trojanska. Imena koja se jos pojavljuju u svim njegovim serijama su Marta, Sandra, Gracinha i Dr. Moretti.

On je takodje bio jedan od prvih scenarista koji je u brazilskoj seriji stavio lezbejski par, u seriji Mulheres Apaixonadas. Posto nije znao kako ce publika reagovati na likove srednjoskolki Clare i Rafaele koje se bore za svoju ljubav protiv homofobicne Clarine majke, ostavio je njihovu pricu otvorenu. Ali posto je publika odlicno primila njihove likove, pa se one poljube u zadnoj epizodi i ostaju zajedno. Glumica Alinne Moraes koja je igrala Claru je dobila silne pohvale.

Nov rimejk serije Rebelde Way se zove Sos Corazon Rebelde, ali serija nije imala ocekivan uspeh i imala je samo 80 epizoda.

Iako se mnogo ocekivalo od serije Sin Verguenza koji bi trebao da bude mesavina Sex & grada i Domacica, serija je ocajno prosla kod publike pa je sa planiranih 120 smanjena na 80 epizoda.

Serija La Mujer de Judas je imala ogroman uspeh u rodnoj Venecueli i bila je rekorder u gledanosti. Poslednja epizoda se emitovala kad i Miss Sveta, ali je LMDJ imala troduplo vecu gledanost.

Vodjeni uspehom ove serije Meksikanci su snimili seriju La Madrastra koja je isto imala misterioznog ubicu. Serija je imala ogroman uspeh. Iako se na kraju serije otkrilo da je Demetrio ubica, producent je odlucio da snimi nastavke u kojima se ispostavi da je Fabiola ubica.

Serija Asi son ellas je bazirana na seriji Sex & grad.

Serija Amar Otra Vez je jedina Televisina serija koja pre svog emitovanja menjala vise puta svoj naziv. Prvo je bio u planu Ramallete de Ilusiones (Buket iluzija), pa Amarte Simpre, i na kraju je glumica Iran Castillo predlozila Amar Otra Vez koji je i postao naziv serije.

Pevacica Paulina Rubio je cerke glumice Susane Dosamantes (Alberta u “Marini”, Lucrecia u “EANTP”).

Jako bitnu ulogu igra i naslovna pesma. Melodija pri promociji mora biti lako pamtljiva i imati jako efekat raspoznavanja. Mnoge naslovne pesme iz telenovela su dostigle viskoe pozicije na muzičkim top listama. Primera radio neka se spomenu Mi destino eres tú (istoimena telenovela, izvodi Lucero), Hoy (Amar otra vez, izvodi Gloria Estefan) ili Nunca te olvidaré (istoimena telenovela, izvodi Enrique Iglesias), koje su svi bili br.1 na top listama. Za telenovelu Amar otra vez su se snimile tri različite verzije uvoda. Dve verzije, koje su namenjene za izvoz, su snimljene uz muzičku podlogu pesama Glorije Estefan, a uvod za meksičko tržište je snimljeno sa pesmom Enrique Iglesiasa. U telenovelama Rebelde Way i Rebelde su tinejdž bendovi ERREWAY und RBD u središtu radnje. U realnom životu su kasnije zaista mogli započeti muzičku karijeru. Brazilska telenovela O Clone je koristila pesme izvođača Shakira, Andrea Bocelli, Ajda Pekkan, Sting, Elton John, Sarah Brightman, Lara Fabian i mnogih drugih poznatih muzičara. Natacha Atlas je se u istoj telenoveli pojavila kao gošća. Australijska gruppa Dead Can Dance je pesmom Nierika označila početak La Chacala. Za La madrastra su Laura Pausini („Viveme“) i Reyli Barba („Amor del bueno“) dva različita uvoda. Tiziano Ferrovo Alucinado je bila melodija serije La invasora.

Brazilske serije cesto imaju strane i nacionalne pesme tokom emitovanja i obicno svaki vazniji lik u seriji ima neku svoju pesmu. Na kraju serije se uvek izda ceo CD sa svim pesmama tokom serije.

U Hrvatskoj je AVA produkcija snimila prvu hrvatsku telenovelu Villa Maria. I oni su imali pojačanje iz Meksika. Režiju je vodila meksikanka Alicia Carvajal, zajedno sa Stankom Crnobrnjom. Nazivi sledećih telenovela kuće AVA su bili: Ljubav u zaleđu, Obični ljudi i Ponos Ratkajevih, sa kojima je ista učvrstila svoj poziciju na tržištu. Kako bi hrvatske telenovele i na susednom srpskom tržištu bile što bolje prihvaćene, su redovno angažovani i glumci iz Srbije. U prve dve telenovele je AVA, pored estradinih zvezda Jelene Rozge i Petra Graše, ugostlila i meksičke zvezde. Omar Germenos i Gloria Peralta su glumili u nekoliko epizoda u Villa Mariji, a Juan Pablo Medina i Paola Toyos u Ljubav u zaleđu. Zakon ljubavi je telenovela iz kuće AVA, koja je na jesen 2008. godine krenula na Novoj TV u Hrvatskoj, a u Srbiji na RTV Pink. Nakon ogromnih uspeha AVA produkcije na državnoj HTV, ova nova telenovela, na drugoj televijzija nije uspela da nastavi taj pozitivni trend. Od planiranih 185 epizoda je snimljeno 73, od kojih je emitovano 60, pre nego što je usledelo ukidanje serije. Pošto AVA produkcija više ne sarađuje sa HTV, je ta televizija naručila izradu novih telenovela kod produkcijske kuće Ring Multimedija. To je prvi put, da je se u Hrvatskoj neka druga kuća okušala na tom polju posle AVA produkcije. Telenovele Sve će biti dobro i Dolina sunca su uspele da ponove uspehe ranijih serija, koje su emitovane u istom terminu.

Činjenica da je u Ekvadoru prekinuto zvanično zasedanje parlamenta da bi se mogla odgledati sledeća epizoda Yo soy Betty, la fea, dokazuje veliki društveni značaj koji telenovele zauzimaju u latimoameričkoj kulturi.

Zbog imaginarnih života likova koje prate na televiziji, pojedini ljudi zanemare sopstvene obaveze. U Indoneziji je vlada saopštila „da je nedopustivo da se zbog telenovele Kassandra ne ide na posao“. Tokom emitovanja telenovele Mari Mar, džamije u Abidžanu (Obala Slonovače) su tokom ramadanskog posta molitve održavale ranije, kako vernike ne bi dovodile u iskušenje da se moraju odlučivati između Mari Mar i molitve.

Glumice Gabriela Spanic i Saby Kamalich poticu iz Hrtvatske.

Krajem 2009. godine Telemundo je odlucio da otkupi prava na snimanje njihove verzije serije O Clone pod nazivom El Clon. Serija je krenula da se emituje marta 2010. Iako je prvobitno Genesis Rodriguez bila planirana kao Jade, zamenjena je sa Sandrom Echeverriom.

Serija Madre Luna je imala drugaciju pricu pre nego sto je krenulo snimanje. Glumica Amparo Grisales je trebala da igra zenu koja se vraca u rodno mesto, ne bi li sacuvala ugled porodice i tu se zaljubljuje u mnogo mladjeg muskarca. Serija je imala drugaciju radnju.

Zadnje uređivanje friend : 11.03.2010. at 18:00.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 18:08   #88
Quote:
Iako se mnogo ocekivalo od serije Sin Verguenza koji bi trebao da bude mesavina Sex & grada i Domacica, serija je ocajno prosla kod publike pa je sa planiranih 120 smanjena na 80 epizoda.
Pokušao sam gledati, nije išlo

Quote:
Serija Asi son ellas je bazirana na seriji Sex & grad.
Gledao, odlična i vrlo realistična. Ali sa Sex i gradom nema veze, osim što se radi isto o ženama i što se često raspravljalo o seksu

Quote:
Glumice Gabriela Spanic i Saby Kamalich poticu iz Hrtvatske.
Ova druga se pretpostavljam preziva Kamalić. Inače, tata joj je iz Italije, a mama iz Hrvatske (ne znam točno koji grad)
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:13   #89
Quote:
Flor nije mogla imati 17 godina na početku Pura Sangre. Ne znam je li zabuna mogla nastati zato što se glavna radnja odvija 17 godina kasnije ili bi mogla biti riječ o njenoj starijoj sestri Irene.
Ne znam koliko su u Pura Sangre djeca imala godina u početku, ja sam rekla 17 jer se kao glavna radnja odvija 17 godina kasnije. Ispričavam se, moja greška, ali zato ste vi tu da me ispravite ako znate nešto više
Uglavnom htjela sam samo reći kako je malu Florenciju glumila Marcelina nećakinja.

Quote:
Argentinski glumac Diego Ramos (Ricos & Famosos, Muneca Brava, Los exitosos Pells ) priznao je javnosti da je homoseksualac i da ima dečka
Pojma nisam imala. Kad se izjasnio?
Nedugo nakon završetka telenovele Los exitosos Pells u kojoj je između ostaloga i glumio homoseksualca. Isto tako ta informacija stoji u wikipediji...
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:17   #90
Quote:
Serija La Mujer de Judas je imala ogroman uspeh u rodnoj Venecueli i bila je rekorder u gledanosti. Poslednja epizoda se emitovala kad i Miss Sveta, ali je LMDJ imala troduplo vecu gledanost.
Nije ni čudo, serija mi je bila super i sasvim drugačija od ostalih.

Quote:
Iako se mnogo ocekivalo od serije Sin Verguenza koji bi trebao da bude mesavina Sex & grada i Domacica, serija je ocajno prosla kod publike pa je sa planiranih 120 smanjena na 80 epizoda.
Da, baš šteta...Meni se radnja činila zanimljivom, ali eto...publika je zahtjevna

Quote:
Nov rimejk serije Rebelde Way se zove Sos Corazon Rebelde, ali serija nije imala ocekivan uspeh i imala je samo 80 epizoda.
E to nisam znala...Uostalom, orginal je orginal...
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:43   #91
Sad opet malo ja...

- Iako oženjen 17 godina, to nije spriječilo glumca Robinsona Diaza da prevari svoju suprugu, također glumicu Adrianu Arango sa Sarom Corrales koju nazivaju Miss plastičnosti. Nedavno je njihova afera izašla na vidjelo, ali unatoč svemu povrijeđena Adriana nije ostavila svoga supruga već je odlučila spasiti svoj brak , između ostaloga zbog djeteta kojeg imaju, ali i iz razloga što i dalje voli Robinsona.

- Danna Garcia je za ulogu u Telemundovoj telenoveli "Bella Calamidades " dobila honorar od 200 000 dolara.

- Izvjesna prostitutka objavila je golišave slike glumca Pabla Montera kaznivši ga jer joj nije htio platiti za pružanje usluga.

- Anahi je optužila medije kako upravo zbog njih nije dobila glavnu ulogu u serije "Sortilegio", jer su pisali najgore o njoj: između ostaloga da je razmažena i da je ucjenjivala "Televisu".

- Nakon što je rodila sinčića Gabriela de Jesusa, Gabriela Spanić odlučila je da svom mališanu podari bracu ili seku. Za prinovu u obitelji neće morati da čeka devet mjeseci, budući da je glumica odlučila da usvoji dvogodišnjeg dječaka iz Perua.

- Nekadasnji član grupe RBD, Christopher Uckermann glumi u novoj seriji "Kdabra" u produkciji MovieCity Pack Originalsa i Fox International Channelsa gdje tumaci dečka koji se koristi magijom, nešto slično Harry Potteru. Uckermann također izvodi naslovnu pjesmu serije koja se zove "Vivir soñando".

- Jedna od najomraženijih latino glumica Suzana Gonzales ponovo je potvrdila ovu titulu, koju je “zaradila” nakon što je razorila brak Itati Cantoral i Eduarda Santamarine i upustila se u romansu sa ovim glumcem. Povod za ponovni napad javnosti na nju je njeno priznanje da Renato Malohuvera, koga je najprije navela kao oca svog djeteta, ustvari to nije!

- Mlada glumica Ingrid Martz dokazala je da je pravi profesionalac te da je spremna da uradi sve radi dobre uloge. Naime, snimajući film ”Asi del precipicio” Ingrid je imala nekoliko eksplicitnih lezbijskih scena sa kolegicom Anom Koceti, čime je šokirala konzervativnu meksičku javnost.

- Uloga Miguela u sapunici Rebelde prvotno je bila namjenjena Aaronu Diazu. Ipak producent Pedro Damian, dan prije početka snimanja sapunice, zahvalio se Aaronu i obavjestio ga kako su se ipak predomislili i odlučili za Alfonsa.

- U telenoveli Pasion korišteno je 15 000 vrsta odjeće čime je oboren rekord u oblačenju u nekoj sapunici.

- Najpoznatiji nasilnik među latino zvjezdama definitivno je Osvaldo Rios. On je, iako veoma brižan otac, prema svojim bivšim suprugama i djevojkama bio veoma grub, zbog čega je čak bio i u zatvoru. Rios se ženio tri puta i svi njegovi brakovi propali su zbog toga što je bio nasilan. Prve dvije supruge, Carmen i Suli, javno su pričale da ih je Osvaldo neprestano tukao, dok se treća, Geraldin, suzdržala od takvih komentara, mada postoje dokazi da je i nju maltretirao. Ipak, nijedna od njegovih supruga nije smogla hrabrosti da protiv njega podnese tužbu, već je to učinila bivša Riosova djevojka…

- Jaime Camil podigao je nedavno veliku prašinu. U seriji "Los Exitosos Perez" poljubio se sa svojim kolegom Joseom Ronom, a potom je osuo paljbu na Televisu, jer zabranjuju stvari koje nikom ne štete. Jaime je kritikovao i meksički mentalitet, nazvavši ga zaostalim, budući da on smatra da javnost homoseksualce stavlja na stup srama. Da li će trpjeti posljedice zbog svojih izjava, ostaje da vidimo, ali je činjenica da je samo on javno izgovorio ono sto misli većina modernih ljudi, onih koji ne robuju predrasudama, naravno. Valja istaknuti da Jaime nije uključen u nominacije TvyNovelas 2010 za ulogu u telenoveli Los exitos Perez, ali ni tad nije šutio nego je rekao kako se zahvaljuje svim svojim fanovima na glasanju ali da su TVyNovelas postale jedno obično smeće i cirkus te da ga više ništa ne može iznenaditi.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:50   #92
JAIME CAMIL. Ogroman od mene.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 22:22   #93
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
JAIME CAMIL. Ogroman od mene.
Slažem se.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 22:42   #94
Nisam znala da su Giovanna i ovaj iz Klona bili skupa...i da imaju dijete
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 23:35   #95
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Nisam znala da su Giovanna i ovaj iz Klona bili skupa...i da imaju dijete
Da, sin im se zove Pietro.

Ja isto nisam znao da je Diego Ramos gay Znam da je igrao gaya u "Los Exitosos Pells"... al ako to piše samo na Wikipediji, ne znam baš koliko je to pouzdan izvor informacija.

Ovo za Anahi nije točno, bio je baš video na youtube gdje kaže zašto je odbila ulogu (zbog gaža).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 00:11   #96
Quote:
Ja isto nisam znao da je Diego Ramos gay Znam da je igrao gaya u "Los Exitosos Pells"... al ako to piše samo na Wikipediji, ne znam baš koliko je to pouzdan izvor informacija.
Imaš pravo, možda i nije najpouzdanije, ali dosta se o tome pričalo po medijima. Što zbog njegove uloge u Los exitosos Pells, što zbog činjenice da ga se gotovo u društvu djevojaka ni ne viđa. I na pitanja je li gay nikad nije dao jasan odgovor.

Quote:
Ovo za Anahi nije točno, bio je baš video na youtube gdje kaže zašto je odbila ulogu (zbog gaža).
Ona kaže zbog gaža. A navodno je Carla Estrada rekla da joj nije dala ulogu jer ju smatra lošom glumicom (ja se slažem), drugi pak pišu da je razlog bio nešto treće i tako, ali najmanje se spominju njezine gaže...
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 00:27   #97
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post


Ona kaže zbog gaža. A navodno je Carla Estrada rekla da joj nije dala ulogu jer ju smatra lošom glumicom (ja se slažem), drugi pak pišu da je razlog bio nešto treće i tako, ali najmanje se spominju njezine gaže...
A ja sam cula da je navodno odbila ulogu zbog velikog broja golisavih scena u seriji.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 00:35   #98
Quote:
maki_maki kaže: Pogledaj post
A ja sam cula da je navodno odbila ulogu zbog velikog broja golisavih scena u seriji.
Eto vidiš...ima milijun razloga, al samo ona zna pravi. Iako mi je drago što na kraju ne glumi u S, jer ona je za mene loša glumica, puno gora od Jacky, a nije nešto ni lijepa...
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 02:40   #99
Jaime Camil

legenda
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 04:25   #100
Baš sam danas pročitala u novinama da je Arleth Teran (Priscilla u MEPS) u vezi sa nekim mafijašem, koji je naručio ubistvo jednog fudbalera koji joj se udvarao dok je on bio u zatvoru. Fudbaler je na sreću preživeo, ali više neće moći da se bavi sportom.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.