Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2013., 01:15   #41
pozz može li netko napisati dimenzije mobitela i dimenzije zaslona
kornjacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 08:10   #42
Bilo bi to puno brze da googlas.
Ovdje su ti sve specifikacije, medu njima i te koje te zanimaju:
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l3_e400-4461.php

Sent from my LT22i
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:17   #43
Quote:
Vjeko19 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko pomoci molim vas, nikako ne uspijevam rootat mobitel. Probao sam sto puta i sa superoneclickom i sa root toolom i ne ide. Probao sam sa svim mogucim opcijama koje nude u tutorijalima.

U root toolu mi kaze "link failed permission denied"
U superoneclicku dodem do "shell rooting - step 7"

software verzija je V10j, ako to ista znaci
imao sam isti problem, probaj skinut ovo i kad otvoriš program onda tamo gore desno označi "rageagainstthecage" i stisni root. jedina metoda kojom sam uspio rootat, nadam se da će i tebi radit!
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 14:15   #44
Enigmatikprije mjesec dana smo produžili ugovor za internet i uzeli mob za 99kn.
Uspjela sam ga otključati. 1.U displeju za pozive ukucala 2945#*400#
2.Telefon otvori skriveni meni i na "otključavanje mreže" unela broj koji su mi poslali
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 13:55   #45
Quote:
Vjeko19 kaže: Pogledaj post
jesam, ma sve moguce sam probao



Prvo udi u browser. Zatim stisni onaj kvadratic dolje lijevo koji svijetli -->More-->Settings-->Accept cookies.

To bi trebalo bit to
Hvala!
*Josipa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 20:13   #46
Jel zna netko kako da mi ostane zvuk ili vibracija za dolazne poruke kad isključim u opcijama poruka statusnu traku s obavjestima o poruci. Jel to moguće,ili je povezano. Znači nemam ništa od tog što ja zaključam poruke a u statusnoj traci mi se odvrti cijela poruka,bezveze
__________________
"Glupost nas je dovela ovdje, glupost ce nas i izvući" Homer Simpson
slavonac002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 20:23   #47
Restartanje mobitela

Imam ovaj mobitel tek nesto vise od 2 mjeseca, i u zadnjih par dana primijetila sam da se restarta sam od sebe, dok ga ne koristim samo se ugasi i ponovo upali i normalno dalje radi. Rekoh mozda se to ponovi tu i tamo, al onda se pocelo dogadjat i par puta u jednom danu, sad ne znam sto mi je ciniti. Postoji li neko objasnjenje i rjesenje za to ili da zovem servis?
Hvala.
__________________
New possibilities in an endless field of dreams..I know..we're gonna get there..someday...
majci_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 23:15   #48
Očisti kontakte baterije.
Napravi backup imenika i stvari koje su ti bitne i odradi tvornički reset.
Ako se to bude i dalje događalo, onda bi bilo dobro poslati ga na servis jer nešto svakako nije u redu.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:49   #49
Ekipa, može pomoć, naime..kad mi je zaslon ugašen, kad mob miruje, onda mi se izgubi net, tj. tada ne primam whatsapp poruku ili fb notifitation. Ja ga svako malo moram "otključati" da on "oživi" i onda dobijem.
Što da radim?
Martaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 08:20   #50
Pozdrav. kupila sam ovaj mobitel. i zanima me kako da kontakte sa sim kartice kopiram da mi kontakti budu spremljeni u uređaj?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 12:02   #51
Odes u phone aplikaciju, kliknes na imenik i mora ti ponuditi kopiranje imenika. Ako ipak ne ponudi, stisni meni tipku i rucno odaberi kopiranje.

Sent from my LT22i using Tapatalk
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 19:37   #52
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Odes u phone aplikaciju, kliknes na imenik i mora ti ponuditi kopiranje imenika. Ako ipak ne ponudi, stisni meni tipku i rucno odaberi kopiranje.

Sent from my LT22i using Tapatalk
ok probati ću. a sad imam jedan drugi problem. spojim se na wifi, prepozna modem i sve je ok ali neće da mi otvori ništa na internetu. kad isključim wifi sve otvara? ali ja bi se htjela spajati preko wifi-a. i već kad pišem da pitam i ovdje. jutros instaliram viber. radi ok. no nešto zeznem i deinstaliram ga. e sad ponovno sam ga skinula i instalirala . upišem svoj broj moba kao da mi pošalju confirmation code ali nema sms-a. probam utipkati confirmation code koji sad dobila kad sam ga instalirala prvi puta i kaže da je invalid confirmation cod. ima li tko kakvu ideju šta napraviti?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 06:34   #53
Quote:
pzulic kaže: Pogledaj post
ok probati ću. a sad imam jedan drugi problem. spojim se na wifi, prepozna modem i sve je ok ali neće da mi otvori ništa na internetu. kad isključim wifi sve otvara? ali ja bi se htjela spajati preko wifi-a. i već kad pišem da pitam i ovdje. jutros instaliram viber. radi ok. no nešto zeznem i deinstaliram ga. e sad ponovno sam ga skinula i instalirala . upišem svoj broj moba kao da mi pošalju confirmation code ali nema sms-a. probam utipkati confirmation code koji sad dobila kad sam ga instalirala prvi puta i kaže da je invalid confirmation cod. ima li tko kakvu ideju šta napraviti?
kako da napravim vraćanje tvorničkih postavki?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 06:58   #54
viber riješila a i wi fi je na dobrom putu da riješim, u biti problem je u Carnetu. e sad imam još jedan problem. što god skinem pa instaliram, koristi sistemsku memoriju, a imam 1 GB interne memorije, kako da riješim da mi se sprema u internu memorij? jer instalirala facebook i viber i sistemska memorija skoro puna?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:43   #55
LG Optimus L3

Danas ujutro mi se desilo da kada sam htio ici na internet nisam mogao ukljuciti podatkovnu vezu...tj ukljucio sam ju i ona ikonica poplavi onako ali nista ne pokazuje da ima veze ii nemogu se spajat na internet....wifi bez problema radi al ovako 3g ili 2g nista....MOLIM POMOĆ HITNO!! Unaprijed Hvala.
mario91196 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:56   #56
Plati racun.

Zadnje uređivanje backtothesleep : 20.03.2013. at 16:26.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:02   #57
znaci uzalud sam resetirao mobitel...nisam uopce razmisljao o tome...hvala <3
mario91196 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 11:22   #58
kako poslati igricu preko blothetoothe

imam lg e400 karticu s 8 g kako mogu slat igrice prijatelju
imam android
kiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 12:14   #59
Moraš backupirati aplikaciju nekom drugom aplikacijom kako bi dobio .apk i onda, pomoću nekog file managera (tipa ES File Manager) nađeš taj .apk file i pošalješ ga bluetoothom
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 12:42   #60
ES File Manager sasvim dobro backupira.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.