Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2009., 18:27   #1
Izbjeljivanje zubi

Ovako, znam da sigurno postoji vec 1000 ovakvih tema ali koliko sam vidio sve su zastarjeli. Imam jako gadan problem sa zubima, zuti su i nikako da skinem taj "sloj" zute boje, problem je djelomicno sto se nisam previse do nedavno brinuo o njima + kava i cigarete. Dali je netko imao slicnih iskustava i kako je to rjesio, ako postoji kakva pasta, koji kucanski preparat ili nesto sto bi moglo pomoci a da nemoram na izbljeivanje kod zubara.
Hubym is offline  
Old 11.10.2009., 23:16   #2
Probaj sa Rapid Whiteom kompletom,ako su ti zubi bili prirodno bijeli prije pocetka pusenja vjerovatno ce ti se s vremenom vratiti u kakvu takvu prirodno bijelu boju kroz neko vrijeme naravno uz prestanak pusenja.
maple leaf rag is offline  
Old 09.11.2009., 22:32   #3
Svi preparati za kućnu upotreba jako su agresivni za zube,mogu ti oštetiti caklinu, pazi se.Kod Dr. Maje Mimica ti koriste nešto što možeš nositi i doma .Nemoraš puno puta doći i košta oko 2000 kn, cijela procedura ,za sve zube.Možeš platiti i na rate.
Dixi68 is offline  
Old 09.11.2009., 23:13   #4
Quote:
Dixi68 kaže: Pogledaj post
Svi preparati za kućnu upotreba jako su agresivni za zube,mogu ti oštetiti caklinu, pazi se.

Slažem se, inaće za 2500kn se več može napravit ZOOM izbjeljivanje zubi koji izbjeli zube za sat vremena do deset nijasni. Samo malo potraži po netu! I pazite da je ZOOM advanced!
Krumpir is offline  
Old 10.11.2009., 00:44   #5
Quote:
Hubym kaže: Pogledaj post
Ovako, znam da sigurno postoji vec 1000 ovakvih tema ali koliko sam vidio sve su zastarjeli. Imam jako gadan problem sa zubima, zuti su i nikako da skinem taj "sloj" zute boje, problem je djelomicno sto se nisam previse do nedavno brinuo o njima + kava i cigarete. Dali je netko imao slicnih iskustava i kako je to rjesio, ako postoji kakva pasta, koji kucanski preparat ili nesto sto bi moglo pomoci a da nemoram na izbljeivanje kod zubara.
Prijateljica koristi sodu bikarbonu i naravno, djeluje. Ali ja to ne bi probala ni u ludilu
Opy is offline  
Old 11.11.2009., 22:49   #6
Hej zoom je malo agresivan .Koliko je to dobro za zube DaLIsu poslije jako osjetljivi .
Dixi68 is offline  
Old 11.11.2009., 22:59   #7
Quote:
Dixi68 kaže: Pogledaj post
Hej zoom je malo agresivan .Koliko je to dobro za zube DaLIsu poslije jako osjetljivi .
Očito ste stomatolog, imate mali milijon radova na temu zoom advanced whiteing sustavu. google it.

BTW, jedan od najsigurniji sustava.
Krumpir is offline  
Old 12.11.2009., 14:32   #8
Mene zanima kad se ide na lasersko izbjeljivanje zubi, da li se moraju sve plombe zamijeniti ako su od amalgana, jer imam par amalganskih plombi već nekoliko godina na stražnjim zubima, e sad ne znam da li se mogu zubi izbjeliti bez obzira, ili se mora stavljati bijele plombe..??
florentis is offline  
Old 22.11.2009., 22:10   #9
Nisam stomatolog , samo ponešto znam ali kako ste Vi stomatolog znate da pitam o agresivnosti i osjetljivosti,samo to.Ne kažem da nije ispitano i sigurno ali ja bih sa svojim zubima išla polakše i blaže.
Dixi68 is offline  
Old 23.11.2009., 08:00   #10
Dali je netko koristio doma ove trakice i da li toga ima kupiti u Hrvatskoj??
Čula sam od frendice iz UK da je dosta dobro,ona svake godine jednom napravi postupak izbjeljivanja s tim trakicama.

http://www.whitestrips.com/whitestri...ps-premium.jsp
cipelić is offline  
Old 23.11.2009., 16:12   #11
a ja sam čula da se može izbjeljivati i sa soli...dali to jako šteti zubima i dali se iša izbjele?
a soda bikarbona?ako je netko probao pa da mi malo detaljnije objasni...
hvala
__________________
Always look on the bright side of life! :)
tinker_princess is offline  
Old 23.11.2009., 20:32   #12
Rasprave o zubima i u vezi zubi nastavite na aktivnim topicima sa tom tematikom. Ne želim imati po nekoliko zubarskih tema istovremeno.

Sorry!

Ključam...
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Old 23.11.2009., 20:43   #13
Quote:
trebor kaže: Pogledaj post
Rasprave o zubima i u vezi zubi nastavite na aktivnim topicima sa tom tematikom. Ne želim imati po nekoliko zubarskih tema istovremeno.

Sorry!

Ključam...
spoji s glavnim topicom,da sve bude na jednom mjestu
Gutaperka is offline  
Old 23.11.2009., 22:06   #14
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
spoji s glavnim topicom,da sve bude na jednom mjestu
Nastat će nered jer forum kronološki umeće postove iz ove teme u temu s kojom se spaja. Onda se ne bi znalo tko kome odgovara.

Neka bude kako je trebor rekao...

Termination is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.