Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 15:31   #1
Novigradsko proljeće

To je bilo sad u 5.mjesecu...
Čula sam da tamo možeš ić 2 puta(preko škole-i srednje isto)pa te 3.put moraju ovi iz komisije pozvat(inače tamo se ostaje cijeli tjedan).
Ima nekih radionica, likovne(ja ću ić tamo), literarne, glazbene, dramske,...
Profesorica likovnog je rekla da idem sljedeće godine pa da mogu nastavit i u srednjoj ić pošto ću u srednju za primjenjenu umjetnost paa me zanima par stvari;
Šta tamo nemožeš ništa osvojit(mislim, šta ne postoje neka natjecanje ) ?
Da li te u grupe smjeste sa vršnjacima ili?
Da li cijeli tjedan moraš ostat na istoj radionici?
Eto ako neko nešto zna o tome pa da kaže, bila bi zahvalna .
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 16:24   #2
moja kći išla je tamo 2 puta.
radionice ne možeš mijenjati, ideš u onu koju započneš.
nema nagrada.
sobe su dvo ili trokrevetne, ona je išla sa dvije cure iz razreda pa je i spavala s njima u sobi.
spavaš u hotelu, radionice su kako kojoj grupi-neke su u školi blizu hotela, neke drugdje.
eto toliko se sjećam.bila je pred 3 god.
u grupe te stave po onom što izabereš, a ne po godinama.
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:34   #3
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Šta tamo nemožeš ništa osvojit(mislim, šta ne postoje neka natjecanje ) ?
Na kraju manifestacije dobiješ zahvalnicu za sudjelovanje s navedenom radionicom u kojoj si sudjelovala.
No dio radova poneseš sa sobom (neke zadrži Škola), s obzirom da namjeravaš upisati Primijenjenu, ti radovi će ti poslužiti jednom za izložbe ili bar znanje koje stekneš u radionici.

Quote:
Da li te u grupe smjeste sa vršnjacima ili?
Koliko se sjećam vremena kad sam prisustvovala, uzrast je bio od 5. do 8. razreda u svakoj radionici. Ne znam jel' se nešto promijenilo u međuvremenu jer je od onda prošlo 10 godina.

Quote:
Da li cijeli tjedan moraš ostat na istoj radionici?
Kad se opredijeliš za jednu od radionica u pravilu bi trebala ostati od početka do kraja programa. Znam da su se u moje vrijeme dvoje učenika zamijenili za radionice (jer računaju da ne budu neke grupe prenatrpane, a neke gotovo prazne) ali to je bio izuzetak.

Možeš ići više godina, samo je pitanje koliko će troškova pokrit ministarstvo, a koliku cifru moraš platiti iz svog džepa. No ukoliko se prvi put iskažeš kao natprosječna u grupi, sama Škola će te pozvati i sljedeće godine.

Ja sam sudjelovala u 7. i 8. razredu, srednjoškolce više nisu pozivali već su se ograničili na osnovnoškolce, no tako je bilo onda, do sada se to vjerojatno promijenilo.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.