Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 21:35   #81
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Bihter je za mene prava bitch
Baš kako Zoree reče, Bihter je veličanstven lik.
Bihter na žalost nije ni b od bitch, Bihter je vulkan sa izvana a iznutra veoma emotivan i krhak lik. Bihter se od samog početka trudila da bude prihvaćena žena, zatim joj se dogodila ljubav koja ju je pored svih životnih okolnosti zgazila k'o opušak od cigarete.

Mazohista u meni uživa dok ovo pišem, ali ja sam definitivno spremna na još jednu porciju suza uz Bibiće!!
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:42   #82
evo jedna zanimljivost: vjerovali ili ne izgubljena čast ima prosječnu gledanost veću nego što su imale asi,ljubav i kazna ili šeherezada. u prosjeku je gleda čak 736 000 ljudi). tako da je izgubljena čast najgledanija od svih turskih serija u hrvatskoj!

dosta tu faktora igra ulogu,je da je serija dobra,ali ima i odličan termin u 20h i to između dnevnika nove i lare koje imaju visoku gledanost.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:13   #83
složio bih se s vama za behlula. pravo pravcato đubre od čovjeka mada mi je ovo najbolja turska, ova serija me nije osvojila konkretno zbog glavnog para s obzirom da mi je behlul totalno antipatičan i odbojan tako da zbog drugih stvari i likova probavljam seriju... Bihter u ovoj ulozi obožavam. Svaki put kad joj se behlul približi i vidim njih dvoje u kadru meni se smuči jer mi ne odgovaraju zajedno, tako da sorry obožavateljima Behlula
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:27   #84
Ok ja sad tako mislim....vidjet cemo sta ce kasnije biti ...

@Frankenstein vidis,meni Behlul vise pase uz Beren,tj Bihter i u nekim scenama sto sam ih do sada pogledala vidim veliku privlacnost i struju izmedju njih dvoje...
Dok Engim/Kerim i Beren mi nikako ne idu skupa...Serija mi je OK pratim je vec neko vrijeme,upravo sam na predzadnjoj 69 ... za par dana sam pogledala oko 65 epizoda Stvarno serija mi je ok,svidja mi se...ali njih dvoje nikako ... ne osjetim nista kad ih vidim skupa..bas nista...par puta sam i prebacila njihova mazuckanja..idu mi na zivce... Ovo je prva serija kod koje ne osjecam nikakve emocije sto se tice glavnih glumaca

Obozavateljke Kerima,ne ljutite se

I Kivanc u SO na pocetku mi je bio sladak...a cim pocne pustat onu kosurdu smuci mi se... mrzim decke sa duzom kosom
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:28   #85
Quote:
ma daj me nemoj zezat da neko to puši,pa on je taj koji je kreten.Ona je htjela sve priznat i otič s njim ali on šonjo to nije htjeo tako da on je kreten u cijeloj priči
volio je on nju ali ipak obitelj i stričeve pare su bile važnije
nažalost ima nas i takvih, a meni su osobno najluđi njihalkini obožavatelji...ako je mene ona živcirala..ko i behlul....
Quote:
evo jedna zanimljivost: vjerovali ili ne izgubljena čast ima prosječnu gledanost veću nego što su imale asi,ljubav i kazna ili šeherezada. u prosjeku je gleda čak 736 000 ljudi). tako da je izgubljena čast najgledanija od svih turskih serija u hrvatskoj!

dosta tu faktora igra ulogu,je da je serija dobra,ali ima i odličan termin u 20h i to između dnevnika nove i lare koje imaju visoku gledanost.
pa to je razumljivo...al moje je mišljene da je nova nastavila sa SO kad su je prvi put prikazali da bi imali čak i bolju gledanost, jer od 22 epke počinje prava stvar, a oni nisu pustili ni 10
Quote:
Dok Engim/Kerim i Beren mi nikako ne idu skupa...Serija mi je OK pratim je vec neko vrijeme,upravo sam na predzadnjoj 69 ... za par dana sam pogledala oko 65 epizoda Stvarno serija mi je ok,svidja mi se...ali njih dvoje nikako ... ne osjetim nista kad ih vidim skupa..bas nista...par puta sam i prebacila njihova mazuckanja..idu mi na zivce... Ovo je prva serija kod koje ne osjecam nikakve emocije sto se tice glavnih glumaca
a FSN je drugačije, meni bi bilo ludo da su oni tamo išli na strast...za tema kakva jest, sasvim mi je ok kemija glavnih glumaca _=
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:34   #86
ja uvjerljivijeg i ljepšeg para od Bihter i Behlula nisam vidjelatoliko naboja,toliko kemije,da se doslovno može opipati među njima..
nažalost,Behlul se nije znao nositi sa emocijama,bio je slabić,iako sam ja stajališta da ju je zaista volio onoliko koliko je on mogao,ona je puno veći lik od njega,nju je ljubav vodila slijepo do kraja i neminovno tužnog završetka....ehh,da je barem malo više bila bitch
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:36   #87
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Ok ja sad tako mislim....vidjet cemo sta ce kasnije biti ...

@Frankenstein vidis,meni Behlul vise pase uz Beren,tj Bihter i u nekim scenama sto sam ih do sada pogledala vidim veliku privlacnost i struju izmedju njih dvoje...
Dok Engim/Kerim i Beren mi nikako ne idu skupa...Serija mi je OK pratim je vec neko vrijeme,upravo sam na predzadnjoj 69 ... za par dana sam pogledala oko 65 epizoda Stvarno serija mi je ok,svidja mi se...ali njih dvoje nikako ... ne osjetim nista kad ih vidim skupa..bas nista...par puta sam i prebacila njihova mazuckanja..idu mi na zivce... Ovo je prva serija kod koje ne osjecam nikakve emocije sto se tice glavnih glumaca

Obozavateljke Kerima,ne ljutite se

I Kivanc u SO na pocetku mi je bio sladak...a cim pocne pustat onu kosurdu smuci mi se... mrzim decke sa duzom kosom :rolleyes:
ufff,a vidiš meni je baš sa dugom kosom bio najviše mljacnisam mogla prežaliti kad se ošišao,iako mi je i onda bio neodoljiv
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:41   #88
Ajme i meni je za poludit duge kose


Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:47   #89
mori, tek od 10. ep postane zanimljivo ?

mene ako serija ne zaintrigira u 1, eventualno 2. ja to batalim pa neću čekat 10. ep da se nešto desi

eysan ,nisi ti podrobno pratila tih 69. ep izgleda

ovu i fsn je nemoguće poredit, sasvim različite tematike i priče gl.likova kao i razvoj njihovog odnosa. ja obožavam kako fatmu i kerima tako i beren i engina i ko god kaže da među njima nema hemije laže :P
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 14.04.2012. at 22:54.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:51   #90
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
ja uvjerljivijeg i ljepšeg para od Bihter i Behlula nisam vidjelatoliko naboja,toliko kemije,da se doslovno može opipati među njima..
nažalost,Behlul se nije znao nositi sa emocijama,bio je slabić,iako sam ja stajališta da ju je zaista volio onoliko koliko je on mogao,ona je puno veći lik od njega,nju je ljubav vodila slijepo do kraja i neminovno tužnog završetka....ehh,da je barem malo više bila bitch
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
ufff,a vidiš meni je baš sa dugom kosom bio najviše mljacnisam mogla prežaliti kad se ošišao,iako mi je i onda bio neodoljiv
Vidim da smo istomišljenice glede B&B

Vidim da Kivanca neki ne vole ali meni je od , Gledala sam i Bijeg, tamo je bio dobrica, eee da je takav bio s Bihter...

Obožavala sam tu seriju, iako se neke rane otvaraju ponovnim gledanjem, bar meni...nije mi svejedno...ni dan nanas.....
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:56   #91
S.N.O.B ma ne, naravno da se dešava već od 1-e ep... Te prve epizode su jako bitne zbog uvoda u sve. Između njih dvoje se upočetku rađa kemija kroz poglede, razgovor, saznanja,, ali od 10-e počinju konkretnije scene, tj. napetost postaje izražajnija, uz neobične okolnosti život im se počinje događat!!
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:58   #92
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Vidim da smo istomišljenice glede B&B

Vidim da Kivanca neki ne vole ali meni je od , Gledala sam i Bijeg, tamo je bio dobrica, eee da je takav bio s Bihter...

Obožavala sam tu seriju, iako se neke rane otvaraju ponovnim gledanjem, bar meni...nije mi svejedno...ni dan nanas.....

naravno da sam ludila zbog mnogih njegovih poteza u seriji,prvenstveno zbog kukavičluka,ali šta ću,opet sam ga i obožavalapala sam na njega poput Bihter i iznova bi mu svaki put sve oprostila...i tako u krug sve do kraja
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:02   #93
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
... svidjelo mu se igrati sa vatrom...
Kad se samo setim kakvim sam ga sve epitetima častila
Ipak, nisam mogla da mu ne priznam tu neku nesigurnost koju je vukao iz detinjstva ... Bihter je složen lik, ali ni on ne zaostaje mnogo za njom.

Uh, davno sam gledala pa se više i ne sećam baš svih detalja, no, ako se ne varam, svi odgovori zašto su se stvari odvijale tako kako su se odvijale prikazani su u prvih, recimo, 15-ak epizoda. A posle 60. je zaista totalni strmoglav...

(mislim da ovo nadalje ne spada u spojler, ali, za svaki slučaj, ko ne želi ništa da zna nek preskoči)

Svako od njih - Bihter, Adnan, Behlul, pa i Nihal na neki način - ima svoje parče kolača krivice/odgovornosti, a najveći komad, po meni, ide Adnanu.

Čovek hteo 'i jare i pare'. Ako je već hteo pametnu, mladu, lepu ženu trebao se i ponašati u skladu s takvim izborom... umesto toga šta je on radio... zatvarao se u atelje i rezbario... ... A Bihter... ah Bihter... Behlul ju je 'pročitao' reagovao na tu njenu skrivenu ranjivost (prepoznao je jer je i on posedovao) i - tako su uleteli u nešto iz čega su mogli izaći da je on prvo imao petlje, a posle da je ona imala 'zdravog razuma' (tvrdog srca)... Ne žalim nikoga od njih, razumela ih jesam, saosećala najstrašnije moguće, ali - odluke je trebalo donositi. Ona je htela, a on... uh, kako sam se srdila
Crnjak mi je to što je Bihter ta koja je u celoj priči zapravo imala najviše herca. Uprkos poslednjoj odluci ili baš zbog nje Sklona sam da mislim da baš treba imati petlje ili biti jaaako očajan da bi se definitivno odustalo od života...
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:05   #94
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
naravno da sam ludila zbog mnogih njegovih poteza u seriji,prvenstveno zbog kukavičluka,ali šta ću,opet sam ga i obožavalapala sam na njega poput Bihter i iznova bi mu svaki put sve oprostila...i tako u krug sve do kraja
....točno znam o čemu pričaš....
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:07   #95
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
nažalost ima nas i takvih, a meni su osobno najluđi njihalkini obožavatelji...ako je mene ona živcirala..ko i behlul....
Ufff yaaa...
I meni je isto kidala živce. Koje zabadalo na kub

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
mori, tek od 10. ep postane zanimljivo ? mene ako serija ne zaintrigira u 1, eventualno 2. ja to batalim pa neću čekat 10. ep da se nešto desi
Meni osobno da, od 10.ep. A evo @Natlitug ti je objasnila i zašto. A ako dođeš do te epizode i ti ćeš sam vidjeti. Stvarno se isplati pogledati Beren u ovoj ulozi. Briljirala je. Uostalom, pogledaj par epizoda pa ćeš ti sam najbolje procijeniti. I definitivno obrati pažnju na majstora Toygara i njegovu glazbu!!! Skoro sve skladbe sam si stavila na mob zajedno sa onima iz FGSN, Ezela i BBO

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
eysan ,nisi ti podrobno pratila tih 69. ep izgleda ovu i fsn je nemoguće poredit, sasvim različite tematike i priče gl.likova kao i razvoj njihovog odnosa. ja obožavam kako fatmu i kerima tako i beren i engina i ko god kaže da među njima nema hemije laže :P
Znaš ti već da se ja slažem s tobom
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:09   #96
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post

Svako od njih - Bihter, Adnan, Behlul, pa i Nihal na neki način - ima svoje parče kolača krivice/odgovornosti, a najveći komad, po meni, ide Adnanu.

Čovek hteo 'i jare i pare'. Ako je već hteo pametnu, mladu, lepu ženu trebao se i ponašati u skladu s takvim izborom... umesto toga šta je on radio... zatvarao se u atelje i rezbario... ... A Bihter... ah Bihter... Behlul ju je 'pročitao' reagovao na tu njenu skrivenu ranjivost (prepoznao je jer je i on posedovao) i - tako su uleteli u nešto iz čega su mogli izaći da je on prvo imao petlje, a posle da je ona imala 'zdravog razuma' (tvrdog srca)... Ne žalim nikoga od njih, razumela ih jesam, saosećala najstrašnije moguće, ali - odluke je trebalo donositi. Ona je htela, a on... uh, kako sam se srdila
Crnjak mi je to što je Bihter ta koja je u celoj priči zapravo imala najviše herca. Uprkos poslednjoj odluci ili baš zbog nje Sklona sam da mislim da baš treba imati petlje ili biti jaaako očajan da bi se definitivno odustalo od života...

Tako je tužno kad gledaš to dvoje zaljubljenih, koji su se uistinu voljeli da dožive takav kraj. Ok, da je Behlul imalo samo malo hrabrosti, to bi bilo dovoljno da okrenu leđa svima i krenu dalje....nikad neću prežalit što nisam vidjela takav kraj, NIKAD!!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:12   #97
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
I definitivno obrati pažnju na majstora Toygara i njegovu glazbu!!!
U glazbi leži velika zasluga za uspješnost serije :
I dan danas, samo čujem par taktova neke pjesme iz serije i srce mi se stegne

Fenomenalna je, mogla bi ju slušati neprekidno, Toygar je zaista majstor u svom poslu!!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:13   #98
evo jedan super promo
http://www.youtube.com/watch?v=r0quoxzAlBY
kada su strasti orijenta bile najavljivane prvi put za novu tv
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:21   #99
@S.N.O.B nisam jos pogledala 69... malo pocetak... na poslu je gledam Suta cu nastaviti

Ne znam,ja ne vidim nikakvu kemiju u FSN
Engin mi je cok sexy u da sam oblak...a u FSN izgleda mi ko suncokret sa onom kosurinom Kako god Engin mi izgleda preagresivno nasprem Beren,vise mi za nju odgovaraju ovakvi kao Kivanc (osobno volim tamnije muskice )

U svakom smislu Beren je odlicno odigrala obje uloge
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:22   #100
Za kizlarice što se srde na Behlula.
Behlul je savršeno neodoljiv tip. Kroz tjelesnu privlačnost, hod, glas, šta znam, smijeh, kroz sve te manire + unutrašnju senzualnost njemu je dobrim dijelom dosta toga opršteno što svoje velike riječi nije sproveo u djela.

Dabome, srdim se i ja i plačem i vrištim i kroz ekran bi ga štiklom gađala, al' šta ja sad tu mogu što sam nemoćna obuzdat duhove kad on zacmizdri
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.