Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2014., 20:55   #7081
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
meni se je astralna projekcija (to je isto što i paraliza sna, ne? ) dogodila dok sam ležala na boku...zanima me koliko je to česta pojava? znam da se obično takve stvari događaju kada je osoba na leđima

nije isto,astralna je kad ti dusa izade iz tijela. paraliza je paraliza nemozes se micat i upravljat tijelom,a svijestan si svega. paraliza moze bit korak do astralne ako znas kako izac van iz tijela i to je neka ajmo rec granica. astralna nije cesta, moze bit istrenirana ili prirodena,paraliza vrlo cesta.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 13.12.2014. at 15:57. Reason: Q
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 23:10   #7082
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Koja doba godine? I di ste bili? Moguce da je veliki tetrijeb, sezona parenja. Znaju cudno zvucati. Nemrem naci zvuk na youtube-u.
Ljeto, mislim sedmi mjesec, okolica Imotskog.
Sad isto tražim tog tetrijeba ali ne mogu ga naći :/
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 01:11   #7083
Quote:
nezziRI kaže: Pogledaj post
samo šalji što više priča istinitih ili neistinitih sve može
ima da zaradimo više nego gđa Rowling xD
da sakupimo price , doradimo ih i posaljemo nekoj izdavackoj kuci ? sigurna sam da bi se na ovoj temi nasli ljude od kojih bi se mogao sastaviti dobar poslovni tim.

nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 01:22   #7084
prije dvije godine moji su odlucili kupiti vikendicu malo dalje od nekog malog mjesta u istri. kupili su neku staru kucicu koju je trebalo preurediti. ja sam inzistirala na tome da cu se ja pozabaviti time posto volim slagati boje i oblike i baviti se takvim stvarima, a i trebao mi je projekt neki da se rijesim kronicnog hedonzima koji prakticiram.

plan je bio ovakav: za vikend idem s frendicom tamo da izbacimo stari namjestaj, pocistimo i ucinimo je habitable za mene da mogu ostati tamo ostatak tjedna i crtat neke stvari po zidovima i slicno. za mene je ovo bila svojevrsna terapija. sa sobom smo vodile mog psa (đizus), macku (tihomir [iako je zapravo zenka]) i zamorca (marko zvani markobos).

vikend je prosao super. cistile smo i zabavljale se, pomalo se narkomanizirale i napravile dobar posao do nedjelje navecer kad je ona krenula doma. e sad, da preko vikenda nismo bile pod utjecajem nekih stvari vjerojatno bi prije prokuzile da se faking cudne stvari dogadjaju tamo, ALI NISMO. prije nego me optuzite da sam bila pod utjecajem necega hocu da se zna da sam od nedjelje ujutro nadalje bila potpuno trijezna, mozda malo mamurna od dana prije, ali to je to. u nedjelju smo se pozdravile, ona se vratila za zagreb, ja sam ostala (sa zivotinjama).

prije nego se sputio mrak isla sam se setat po sumi sa đizusom (bilo je oko 20h, a bilo je ljeto pa je jos bio dan) i otisli smo malo predaleko i nismo se stigli vratiti. u sumrak je suma bila puno mracnija nego sto je bilo vani, od krosnja i sjena sve je izgledalo nekako jezivo. I ONDA vidim u daljini netko hoda (prema sumi dakle, prema mraku) i ne reagiram, ono, boze moj, netko se sece isto ko i ja, zasto bi reagirala? i tako ja gledam sastrane da ne blejim u osobu ko neki ludjak i bacim pogled kroz minutu dvije i osobe nema (?). mislim tko god da je bio mogao je skrenut sa staze, ali dosta je zaraslo i neprohodno bilo tako da nije bilo izgledno. tu me uhvatila panika, ali nisam reagirala. sto sam mogla uopce napraviti?

nakon 10ak minuta sam dosla do vikendice, pokupila zivotinje unutra i zatvorila vrata i prozore i sve. ukljucila sam hrpu svjetla i krenula crtat po zidu nesto kad sam cula da je nesto palo iza mene. sa stola je pala casa u kojoj su stajali kistovi, a zivotinje nisu bile pokraj nje. ja sam optuzila tihomira koji ju je sigurno prevrnuo i onda zbrisao jer on to tak radi inace. onda je poceo puhati vjetar i cula sam grane drveta kako lupaju po staklu na katu i malo mi je to bilo creepy, ali sam se uvjerila da panicarim bezveze. crtala sam jedno sat vremena kad mi je palo na pamet da oko kuce NEMA drveta i da grana NE MOZE lupati po staklu. kuca je bila na ravnici, suma je bila 50ak metara dalje, nije bilo sanse da grana lupa po staklu. i tu je krenula panika onda, ali nekako sam ja to sve uspjevala racionalizirati. uzela sam zivotinje i strpala ih sa sobom u krevet i pripremila se da idem spavat (jer sto prije zaspim prije ce doci jutro i moci cu zvat nekog da dodje po mene JER U KUCI NIJE BILO SIGNALA NI INTERNETA NI NICEG, singnal sam morala trazit vani.. ajme gdje je meni pamet bila...)

zaspati nisam mogla jer je cijela atmosfera bila ko iz nekog horror filma. pocelo mi se ciniti da cujem korake s kata. kad sam otisla popiti vode skuzila sam da imam VISKA BOJE na zidovima, znaci ja SIGURNO nisam fulala na crtezu, ali je izgledao drugacije, kao da je imao dodana neka sranja po sebi (tu sam si govorila kak sam umorna i mamurna i kak zabrijavam..)

aha, zaboravila sam spomenut da dok je jos frendica bila i dok smo cistile smo ispod starog kreveta nasle neke udubine u drvu na podu ali nemam pojma od cega bi mogle biti, cudno je bilo. ni ogrebotine, ni od ostrog predmeta.. rekla bi vise kao da je netko sa zlicom toliko grebao dok nije napravio onako ogrebotine-udubine, ne znam. uglavnom, nisam obracala paznju na to prije jer nije bilo razloga da obracam paznju na nesto takvo u staroj kuci. na katu smo takodjer nasle KOSU za koju sam ja bila uvjerena da je bila komad perike, ali sada si mislim kako je vjerojatno bila PRAVA KOSA. po kutovima na katu su bili onako zavezljaji zapetljane kose (moja logika bila je - otvoren prozor, puhao je vjetar, odnio kosu u kutove, imam psa, znam kak se dlake po kutovima skupljaju...)

nakon nekog vremena sam zaspala, ne znam ni sama kako. budila sam se cijelu noc iako nisam otvarala oci jer me bilo strah. ostavila sam malo svjetlo upaljeno za svaki slucaj. kada sam otvorila oci jednom ucinilo mi se da u kutu vidim neku sjenu, kao neka crna osoba. ne sjenu kao 2d sjenu. kao covjecji oblik napravljen kao sjena, 3d, ne znam. pokrila sam se preko glave i pokusavala spavati dalje. onda se otvorio prozor i pocelo je strasno puhati. morala sam se dici i zatvoriti prozor. dok sam to radila vidla sam vani na svjetlu mjeseca neko bice koje je letjelo u zraku. imalo je ogromna krila i udove slicne covjeku, dakle ruke i noge, samo krace i rekla bi mozda mesnatije, ali ne mogu biti sigurna. zatvorila sam prozor i vratila se u krevet, zagrlila đizusa i tihomira i cekala jutro.

ujutro sam se spremila i isla pjesice sa zivotinjama kroz redove maslina. znaci doslovno 1000 maslina je bilo, a polje prepuno onog velikog kamenja i mekane zemlje.. ma horror.. znaci to je bilo s prvim svjetlom, u 5-6 ujutro, dok nisam signal uhvatila i zvala staru da dodje po mene.

moji su kucu prodali na kraju, optuzili su me da se "svega primim pomalo i onda odustanem", ja sam rekla da, takva sam, jebiga i vratila se vise tamo nisam. jos danas imam nocne more kad se sjetim ovoga. nisam guglala jer ne planiram znati nista o takvim stvarima, ali tamo je bilo tako sve mracno, negativno, cudno, kao neki drugi svijet, neka negativna energija. znala sam osjetiti dok sam bila tamo kako mi ruke i prsti vibriraju cudno, ne znam. ne mogu objasniti.
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 13:29   #7085
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
...
Manje droge slijedeći put...
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:14   #7086
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Manje droge slijedeći put...
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 18:25   #7087
Meni je fascinantno u ovoj priči kako tvoja mačka i zamorac funkcioniraju...bilo koja od mojih bi 'pripremila roštilj' odmah čim bi ugledala zamorca
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 18:54   #7088
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantno u ovoj priči kako tvoja mačka i zamorac funkcioniraju...bilo koja od mojih bi 'pripremila roštilj' odmah čim bi ugledala zamorca
ma ja sam zapravo pokusala bezveze napisati horror pricu jer mi je bilo dosadno. mislila sam si, well, vjerojatno ljudi dodju citat ovdje price jer zele pricu, pa zasto ne. al kad je najveci horror moje price to sto je macka mogla pojest zamorca onda sam ocito gadno fejlala glavno da je mene jucer strah bilo spavat, samu sebe sam isprepadala

iako nemam zamorca, imam macku i moram priznat da jede sve sto stigne. jedno vrijeme sam hranila ptice, a ona im nije nista napravila, polako im se priblizavala i "lezala" kraj njih. i tako danima. dok se nisam jedan dan probudila nasla onak hrpetinu perja :/ drugu macku ne smije ni vidjet, odma je ide tuc. strasno. tak da da, macka i zamorac vjerojatno nisu dobar par.
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:33   #7089
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
ma ja sam zapravo pokusala bezveze napisati horror pricu jer mi je bilo dosadno. mislila sam si, well, vjerojatno ljudi dodju citat ovdje price jer zele pricu, pa zasto ne. al kad je najveci horror moje price to sto je macka mogla pojest zamorca onda sam ocito gadno fejlala glavno da je mene jucer strah bilo spavat, samu sebe sam isprepadala

iako nemam zamorca, imam macku i moram priznat da jede sve sto stigne. jedno vrijeme sam hranila ptice, a ona im nije nista napravila, polako im se priblizavala i "lezala" kraj njih. i tako danima. dok se nisam jedan dan probudila nasla onak hrpetinu perja :/ drugu macku ne smije ni vidjet, odma je ide tuc. strasno. tak da da, macka i zamorac vjerojatno nisu dobar par.
No, no! Ovdje se pišu samo istinite horror priče mlada damo!
...a zaključio sam da kenjaš, ovo je samo jedan od niza detalja

No, naravno, malo si i zbilje ugradila u priču ipak...pretpostavljam da se voliš 'narkomanizirati' i da ništa ne privedeš kraju čega se primiš
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:18   #7090
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
No, no! Ovdje se pišu samo istinite horror priče mlada damo!
...a zaključio sam da kenjaš, ovo je samo jedan od niza detalja

No, naravno, malo si i zbilje ugradila u priču ipak...pretpostavljam da se voliš 'narkomanizirati' i da ništa ne privedeš kraju čega se primiš


pazila sam na detalje
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 23:16   #7091
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post


pazila sam na detalje
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 08:37   #7092
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
No, no! Ovdje se pišu samo istinite horror priče mlada damo!
...a zaključio sam da kenjaš, ovo je samo jedan od niza detalja

No, naravno, malo si i zbilje ugradila u priču ipak...pretpostavljam da se voliš 'narkomanizirati' i da ništa ne privedeš kraju čega se primiš
Da, naravno, sve ostale priče - osim njene - su istinite.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 11:36   #7093
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Da, naravno, sve ostale priče - osim njene - su istinite.

Moja je:
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 22:52   #7094
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
ma ja sam zapravo pokusala bezveze napisati horror pricu jer mi je bilo dosadno. mislila sam si, well, vjerojatno ljudi dodju citat ovdje price jer zele pricu, pa zasto ne. al kad je najveci horror moje price to sto je macka mogla pojest zamorca onda sam ocito gadno fejlala glavno da je mene jucer strah bilo spavat, samu sebe sam isprepadala

iako nemam zamorca, imam macku i moram priznat da jede sve sto stigne. jedno vrijeme sam hranila ptice, a ona im nije nista napravila, polako im se priblizavala i "lezala" kraj njih. i tako danima. dok se nisam jedan dan probudila nasla onak hrpetinu perja :/ drugu macku ne smije ni vidjet, odma je ide tuc. strasno. tak da da, macka i zamorac vjerojatno nisu dobar par.
Ufff hvala Bogu da ovo nije istina vec sam se uplasio al zaprave
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 17:07   #7095
Quote:
Pantelija kaže: Pogledaj post
Gotovo istodobno s njihovim odlaskom iz pravca šume koja nam je cijelo vrijeme bila za leđima su se počeli čuti nekakvi krikovi.
To nisu krikovi ničeg sličnog što možemo čuti u prirodi, bar koliko ja znam niti su mi bili poznati.
.
Možda ovo?

https://www.youtube.com/watch?v=aodwqjvk-ak
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:03   #7096
Prije deset dana umrla nam je rođakinja. Dan prije smrti, sjedila sam u kuhinji i odjednom je na vjenac koji smo stavili na vanjska vrata doletio vrapčić i s kljunom pokucao na vrata i odletio. Ja se skamenila. Drugi dan je umrla u 4 i 30h, a to je vrijeme u koje se cijeli život budila. Creepy!
Par dana prije smrti govorila je da mora stići na misu u katedrali i da ne smije zakasniti.
Ima li netko slično iskustvo?
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:10   #7097
Question

Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
to sto sam jedno vrijeme skoro svaki dan vidala jednu stariju zenu u svojim svakidasnjim gradskim putovima...
ja i frendica smo imale susret sa starijom ženom u crnom kada smo bile u Zatonu kod Nina. Žena nam je prišla iznebuha, stvorila se fakat ne znam od kuda i počela nam ničim izazvana niti zamoljena proricati budućnost. I ne samo da je proricala budućnost većnam je čitala i misli i naglas ih izgovarala umjesto nas. Nakon pola sata smo se razišle, mi smo išle u TZ a ona je produžila dalje prema Zadru i kako smo se okrenuli da se pozdravimo žena je nesala.
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 00:12   #7098
Nemoj me plašit ja u Ninu ljetujem.

Al takve kaj priđu pa ti bez pitanja idu proricat budućnost, njih i na zagrebačkoj špici ima usred bijelog dana, bez brige.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 21:25   #7099
Nisam zagovornik ovih paranormalnih dogadjaja,jer smatram da ljudi svoje neuspjehe i strahove pravdaju istim a da je vrlo mali broj istinit.Meni se licno doodilo par neobjasnjenih dogadjaja ali u vecini slucajeva bilo je jos nekoliko ljudi prisutno.Upecatljiv dogadjaj desio se u kuci prijateljice gdje su svi zezali kako njena sestra ima "svog duha".Naravno sve mi je to bilo smijesno do tog dana.Bio joj je rodjendan i dobila je cvijece od moka.Dosla je kuci i stavila ga u vazu na kuhinjusku povrsinu.Nas tri smo sjedile i pile kafu,pricale,zezale se i odjednom je bukvalni cijela vaza sa cvijecem pala na pod i sasula se u sto kamadica.Naravo bilo nam je cudno jer je cvijece stajalo na sredini radne povrsine kuhinje i nije bilo moguce da padne.Ne obracajuci previse paznju na to ustale smo i pokupile staklo i cvijece.Naknadno je kolegice pitala sestru da li je stavila vodu u cvijece ova se naravno zaklela da jeste a nama se upalila lampica da nije bilo ni kapi vode samo saklo i cvijce.Opet smo ono nekako to sve zaboravile i nastavile s pricom i pijuckanjem kafe i u jednom momentu se fino culo kapanje vode,provjerile smo sve cesme,izmakle kuhinju kompletnu ali vode nigdje ali smo cijelu tu noc povremeno culi kapanje kapljica vode i cim bi pomno obratile paznju ono je prestajalo.Napominjem sve tri smo vidjele i cule isto i cak nizmo ni govorile u mometu dogadjaja samo smo se sagledale.
leky87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 01:39   #7100
biti okruzen nedobronamjernjim ljudima.

Rijesenje . Biti pametan
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.