Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2009., 20:29   #1
Urasla dlačica ili nešto ozbiljnije?

evo da počnem...

dakle, na bikini zoni danas sam uočila neko tkivo (kao masno tkivo koje se stvori pod kožom) ... onako kao loptica neka, i na dodir zaboli.
frendica mi je rekla da je to možda od urasle dlačice,ali nisam sigurna da dlačica može tako nešto napravit?!

bila bih jako zahvalna ako bi mi netko od vas možda znao bar otprilike reći što bi to moglo biti...

admini, nemojte se ljutit na mene jer sam ovu temu stavila ovdje, ipak će me oko ovog problema najbolje razumjeti žene... ionako se problem nalazi na bikini zoni, čiji problemi recimo spadaju u "žensko zdravlje" podforum...

hvala
__________________
Bez tuge, boli i straha... Do posljednjeg daha...
srnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 21:05   #2
Može biti urasla dlačica, frendici je tako dlačica bila urasla, jedva je hodala.

A možda je Bartolinijeva žlijezda u pitanju? Imaš ovdje temu o toj žlijezdi.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:55   #3
Quote:
nana_22 kaže: Pogledaj post
A možda je Bartolinijeva žlijezda u pitanju?
ne moze bit bartolinijeva zlijezda u podrucju bikini zone. ona se nalazi izmedju stidnih usana Bartholinijeva zlijezda

moguce da je rijec o urasloj dlacici. ali ako te brine mozes uvijek otic kod doktora da provjeri
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 10:44   #4
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
ne moze bit bartolinijeva zlijezda u podrucju bikini zone. ona se nalazi izmedju stidnih usana Bartholinijeva zlijezda
Zabrijala sam
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 11:04   #5
Ja bih rekla da je urasla dlačica. Kad dlačica uraste, ispod kože možeš napipati kvržicu veličine npr. graška. Uskoro ćeš moći i vidjeti uraslu dlaku pod kožom. Kad ju budeš vidjela, lijepo uzmeš steriliziranu iglicu i probaš izvaditi dlačicu van i istisneš gnoj koji se stvorio. Problem neće nestati sve dok ne izvadiš dlačicu.

Ja sam imala problema s urastanjem dlačica dok sam išla kod kozmetičarke na depilaciju voskom. Otkad koristim posebni bikini "kombajn", problema više nema
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 11:29   #6
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da je urasla dlačica. Kad dlačica uraste, ispod kože možeš napipati kvržicu veličine npr. graška. Uskoro ćeš moći i vidjeti uraslu dlaku pod kožom. Kad ju budeš vidjela, lijepo uzmeš steriliziranu iglicu i probaš izvaditi dlačicu van i istisneš gnoj koji se stvorio. Problem neće nestati sve dok ne izvadiš dlačicu.

Ja sam imala problema s urastanjem dlačica dok sam išla kod kozmetičarke na depilaciju voskom. Otkad koristim posebni bikini "kombajn", problema više nema
hm, ova kvržica je malo veća od veličine graška... osjećala sam prije da me malo boli, ali mislila sam da je to jer me gaćice "režu" ili tako nešto, i slučajno sam sinoć to napipala... poludila sam

btw. kakav ti je to bikini kombajn?
__________________
Bez tuge, boli i straha... Do posljednjeg daha...
srnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:49   #7
Meni se je to bilo jednom dogodilo. Kozmeticarka mi je preporucila mazanje Bivacin kremom. Probaj i ti, pa ako vidis da se ne povlaci odi do doktora.
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 18:42   #8
Quote:
srnica kaže: Pogledaj post
evo da počnem...

dakle, na bikini zoni danas sam uočila neko tkivo (kao masno tkivo koje se stvori pod kožom) ... onako kao loptica neka, i na dodir zaboli.
frendica mi je rekla da je to možda od urasle dlačice,ali nisam sigurna da dlačica može tako nešto napravit?!

bila bih jako zahvalna ako bi mi netko od vas možda znao bar otprilike reći što bi to moglo biti...

admini, nemojte se ljutit na mene jer sam ovu temu stavila ovdje, ipak će me oko ovog problema najbolje razumjeti žene... ionako se problem nalazi na bikini zoni, čiji problemi recimo spadaju u "žensko zdravlje" podforum...

hvala
uf, kao da citam svoj post. nemoj se brinuti. to je urasla dlacica. imam neprestano problema s tim. boli na dodir, jos vise kad probas istisnuti i moze ti se sve zacrveniti ili izgledati kao da imas podljev krvi. za par dana ces vidjeti dlacicu ispod pa iglu u ruke i izvadi pa pincetom van. meni obicno izadje i kao neka gnjojna kuglica ili jednostavno istisnem taj gnoj iznutra. bez brige budi, sve ce biti u redu. nije lako biti zensko
malenaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 12:41   #9
Quote:
srnica kaže: Pogledaj post
btw. kakav ti je to bikini kombajn?
bikini kombajn
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 00:01   #10
To ti je sigurno urasla dlačica. Vjeruj mi, meni znaju te kvržice biti veličine špekule i jako boliti. Dok ne iziđe, bit će ti tu. Ja čak imam ožiljke od nekih zato jer se uspostavilo da nije bil urasla dlačica nego dlakurina.

Ništa ne brini, to su sve ženske ''čari''.
Dome_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 23:09   #11
Quote:
srnica kaže: Pogledaj post
nisam sigurna da dlačica može tako nešto napravit?!
ooo da, itekako može! I to na bilo kojem mjestu na tijelu! Mom tati se upalila kvrga na leđima i izvukli smo mu iglicom i pincetom dlaku od 10 cm da ne povjeruješ!

Meni se isto dogodilo na bikini zoni i gadno je boljelo ali uspjela sam istisnuti i očupati dlaku.

Inače, čula sam za slučajeve tu po forumu da su cure morale otići u kirurga da im razreže
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:31   #12
o, da, znaju se izvući kapitalni primjerci kad kreneš raditi "operaciju" na urasloj dlaki.

Srećom, ja sam već zaboravila kako to izgleda
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:31   #13
uh, mislim da to nekako prolazi samo od sebe... "kuglica" se je smanjila, a i više ne boli na dodir...
baš kul

cure, hvala na odgovorima
__________________
Bez tuge, boli i straha... Do posljednjeg daha...
srnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.